Dragon Age II

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Dragon Age II

Postprzez Stalker Mikołaj w 26 Sie 2010, 12:44

Tak jak w temacie. Co byście chcieli w niej zobaczyć a co nie. Jakie są wasze oczekiwania? Premiera gry:
Europejska premiera Dragon Age 2 planowana jest na dzień 11 marca 2011 roku.
Awatar użytkownika
Stalker Mikołaj
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 23 Lip 2010, 17:47
Ostatnio był: 10 Lut 2011, 00:35
Miejscowość: Solec Kujawski - obszar podobny do Bagien.
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Dragon Age II - Jakie macie wobec tej gry oczekiwania?

Postprzez Terminus w 27 Sie 2010, 18:18

Żadne. Wydawca zapowiedział, że gra będzie uproszczona, bo jedynka była za trudna dla graczy konsolowych...
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Dragon Age II - Jakie macie wobec tej gry oczekiwania?

Postprzez Znajomy w 27 Sie 2010, 19:04

Czemu żadne... ja tam oczekuję żeby gra była tak samo rozbudowana a może i jeszcze bardziej (chodzi mi o fabułę), żeby powiększyli świat no i znalazłoby by się parę powodzików.. ale DA1 było grą na tyle dobrą że zagram w dwójkę obojętnie jaka by była.
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Znajomy
Stalker

Posty: 104
Dołączenie: 01 Lip 2010, 11:14
Ostatnio był: 07 Gru 2013, 15:04
Miejscowość: Magazyny Wojskowe
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 7

Re: Dragon Age II - Jakie macie wobec tej gry oczekiwania?

Postprzez Kontroler w 24 Lut 2011, 22:10

Załączam mój gameplay z dema:


Za ten post Kontroler otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Bambosz107.
Awatar użytkownika
Kontroler
Ekspert

Posty: 780
Dołączenie: 11 Lis 2009, 21:29
Ostatnio był: 24 Paź 2022, 10:53
Miejscowość: Świebodzin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 131

Re: Dragon Age II - Jakie macie wobec tej gry oczekiwania?

Postprzez Argemen w 26 Lut 2011, 11:28

OStatnio nie wychodzą żadne dobre RPG, nawet ta "świetna" jedynka nie sprostała moim oczekiwaniom. A kolejna część to już bardziej nawalanka niż RPG.
I had wan teh interwebs!
Awatar użytkownika
Argemen
Stalker

Posty: 160
Dołączenie: 01 Sty 2010, 16:40
Ostatnio był: 02 Gru 2018, 13:05
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 4

Re: Dragon Age II - Jakie macie wobec tej gry oczekiwania?

Postprzez Bambosz107 w 26 Lut 2011, 14:40

Poczekaj na Wiedźmina 2, dla mnie pierwsza część była genialna, mam nadzieję, że dwójka też będzie. Może to wynika trochę z tego, że uwielbiam sagę książkową, ale recenzje gry mówią same za siebie.
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Re: Dragon Age II - Jakie macie wobec tej gry oczekiwania?

Postprzez BaMbOsZ w 18 Mar 2011, 20:30

Już zamówiłem przyjdzie w przyszłym tygodniu.Jak zagram to podzielę się wrażeniami. :E
Awatar użytkownika
BaMbOsZ
Stalker

Posty: 93
Dołączenie: 25 Lut 2011, 22:16
Ostatnio był: 03 Lut 2014, 02:03
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 5

Re: Dragon Age II - Jakie macie wobec tej gry oczekiwania?

Postprzez Bielak w 19 Mar 2011, 04:26

Gra jest żałosna wszystko ustawione pod tłustych hamerykanów nie rozumiejących mechaniki RPG na konsoli ciągłe naciskanie klawisza A , aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Kilka set milionów a potem o kolejny qest aaaaaaaa itp itd... Gra fabularnie nawet ciekawa ale co do samego game play to jest wszystko pod komercje :( Jestem Smutny ;(
Tam gdzie ciemność staję się światłością , gdzie świat powstaje od nowa stamtąd ja pochodzę , tam się urodziłem , żyłem i żyć będę , Zona to moje życie...
Awatar użytkownika
Bielak
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 12 Mar 2011, 14:04
Ostatnio był: 30 Lip 2013, 15:48
Miejscowość: Sarkofag...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: Dragon Age II - Jakie macie wobec tej gry oczekiwania?

Postprzez Znajomy w 23 Mar 2011, 21:30

Znajomy napisał(a):Czemu żadne... ja tam oczekuję żeby gra była tak samo rozbudowana a może i jeszcze bardziej (chodzi mi o fabułę), żeby powiększyli świat no i znalazłoby by się parę powodzików.. ale DA1 było grą na tyle dobrą że zagram w dwójkę obojętnie jaka by była.


Zacytuję sam siebie.. bo .. tfu! Boże, co oni zrobili z tą grą to się w pale nie mieści... "for the console" można by powiedzieć. :facepalm: No ale cóż, pieniążki robią swoje, zagram, może jak nie będzie w co innego młócić. Na razie, DA2 ląduje na dalekim miejscu w mojej liście "Muszę Mieć!"
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Znajomy
Stalker

Posty: 104
Dołączenie: 01 Lip 2010, 11:14
Ostatnio był: 07 Gru 2013, 15:04
Miejscowość: Magazyny Wojskowe
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 7

Re: Dragon Age II - Jakie macie wobec tej gry oczekiwania?

Postprzez fosio w 24 Mar 2011, 01:45

"Jedynka" zacna była... co tu dużo mówić. Sporo akcji dużo gadania no i ten obóz szarego strażnika z kompanami. Niestety od Awakening; dwójka to już odgrzewany kotlet w którym dialogi są lamerskie za to akcji jest AŻ ZA DUŻO! Fabuła na początku mi się spodobała ale gdy przeszedłem dwójeczkę i spojrzałem na jedyneczkę... tak jedynka była o wiele bardziej wciągająca.
Nie będę pisać ile razy przez jedynkę przebrnąłem, napiszę tylko że kilka razy i miałem chęć na więcej, natomiast dwójka, nie ma co. Czegoś cholernie mi brakowało i przebiłem się przez nią tylko raz :(.
No cóż plaga nie może trwać wiecznie prawda?
JESTEM DEBILEM, PRZEPRASZAM.

fosio
Wygnany z Zony

Posty: 146
Dołączenie: 05 Paź 2008, 01:36
Ostatnio był: 26 Cze 2019, 18:48
Miejscowość: Duże zadupie polski...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 9

Re: Dragon Age II - Jakie macie wobec tej gry oczekiwania?

Postprzez Znajomy w 27 Mar 2011, 11:06

Miałem (nie)szczęście zagrania w DA2. I co? I kupa. Młócka na całego... w zasadzie gdyby poustawiać skrypty, czyli posiedzieć w taktykach kilkanaście nieszczęsnych minut, gra grałaby się sama. Bez ustawiania taktyk, komputer steruje towarzyszami w taki sposób, że w zasadzie można by iść do WC, załatwić potrzebę i zauważyć, że naszej drużynie nic się nie stało. Kolejna rzecz, której nie mogłem przeboleć. Przez XPudła (czyt: multiplatformowość) ta gra sprowadza się do wciskania jednego guzika. Na XboX'ie było to "A" na PC jest to "PPM" i (i czasami 2x "LPM", kiedy trzeba coś zjeść, użyć, wypić. Co zdarza się niezwykle rzadko)
Wad ciąg dalszy. Zrównoważenie klas w porównaniu z jedynką sprowadza się do tego, że teraz postać blokująca (czyt: tank) jest w zasadzie nieśmiertelna. Koksowanie siły i kondycji robi swoje. W połączeniu z magiem który potrafi leczyć, i miksturami leczniczymi. Tak okazuje się być profesją nie do zniszczenia. Co prawda zadaje marny dmg, no ale. Kolejna rzecz, magowie sypią z karabinu. Jeb, jeb, jeb, jeb.. co sekundę sypią z tych kijaszków. A to ogniem, a to glutami ziemnymi, a to błyskawicami. Od czasu do czasu rypną jakimś "fajerbolem" i po zabawie. DA2 stał się grą, co najmniej łatwą. Ta gra już mnie nie zaskakuje jak część pierwsza, przewidywalne nawet stało się to, kiedy rozpocznie się walka. :facepalm:
Ostatnią rzecz za którą mogę się jeszcze przyczepić to grafika. Stała się ona jeszcze słabsza od tej "jedynkowej" nie wiem czemu twórcy zdecydowali się na taki krok. Ten kto jeszcze nie grał, może już się nastawić na wszędobylską krew. Tryska ona wszędzie, a po zabiciu oponenta krytycznym ciosem, rozpada się on na kawałki, rozbryzgując się na okolicznych bohaterów.

W całej tej fali, minusów musi w końcu znaleźć się jakiś pozytyw. I jest nim historia. Opowiedziana w doskonały sposób, dialogi prowadzone przez postacie (bynajmniej w moim postrzeganiu) są świetne. Za to należy się duży plus. Z chęcią, szedłem od rozmowy do rozmowy. Szkoda tylko, że nikt nie podjął się przełożenia głosów, na te polskie.
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Znajomy
Stalker

Posty: 104
Dołączenie: 01 Lip 2010, 11:14
Ostatnio był: 07 Gru 2013, 15:04
Miejscowość: Magazyny Wojskowe
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 7

Re: Dragon Age II

Postprzez Rehgar w 02 Kwi 2011, 16:22

Zagrać, zagram, ale chyba z sentymentu do pierwszej części, która była bardzo dobra. Muzyka genialna (to chyba dalej Inon Zur, co nie?), ale uproszczenia są fe :mad: . Trzymam twórców za słowo, że werjse PC i konsolowe będą się różnić.


Pzdr 4 all!
Awatar użytkownika
Rehgar
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 02 Mar 2011, 16:46
Ostatnio był: 06 Lip 2011, 09:34
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 0


Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości