Tibia

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Postprzez Quinn w 15 Mar 2008, 08:29

Ale nie pojmuję czemu ludzie nie używają antykoncepcji. Kosztuje grosze, nic nie utrudnia na dobrą sprawę, ale nie, ryzykujemy w stosunek przerywany.

I nie mówię to do Twojej siostry, ale do tego palanta, który za przeproszeniem myśli tylko pałą, bo o mózg to tu trudno.

I co najgorsze: siostra ma ledwo 18 lat, dziecko, a tu by się jeszcze kształcić przydało.
Czy ona w ogóle myśli o ślubie z tym gościem?

PS. Mam nadzieję, że cię nie uraziłem. :)
Awatar użytkownika
Quinn
Ekspert

Posty: 712
Dołączenie: 14 Cze 2007, 13:37
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 19:44
Miejscowość: Seattle, budynek z elektryczną owcą na dachu...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 4

Reklamy Google

Postprzez Keldorn WistBlade w 15 Mar 2008, 12:47

Nie nie uraziłeś ale tu nie chodzi tylko o moją siostrę bo to jest przykład tego co potrafią robić dzieciaki za plecami innych, Tibia i seks to tylko przykład, zresztą autentyczny, pokazuje co się dzieje jak nikt nie patrzy ale to można porównać do innych sytuacji. Doom i masakra w pewnej szkole w USA, seks w grach i narkotyki, przemoc i rzeczywistość, naprawdę dziwie się że jeszcze są na tym Świecie ludzie trzeźwo patrzący.

Nie pisałem by się żalić tylko pokazać Wam że coś jest w Naszym Świecie nie tak, co powinno być kontrolowane choć s stopniu umożliwiających sprawne myślenie.

Sam gram i lubię to ale mam silne poczucie realnego życia. mam tylko nadzieję że ktoś tu mnie zrozumiał bo z moich wypowiedzi wali trochę chaosem :P
Awatar użytkownika
Keldorn WistBlade
Tropiciel

Posty: 257
Dołączenie: 28 Wrz 2007, 10:44
Ostatnio był: 14 Cze 2023, 12:36
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 9

Postprzez szympekmajster w 15 Mar 2008, 13:07

wracając do tematu Tibii:
Tibia (łac. piszczałka, ang. kość piszczelowa) – wymyślona przez szatana gra online, w której gracz wciela się w postać wesołkowatego piksela, wędrującego po świecie pełnym innych pikseli. Najczęściej w grze spotykane są piksele polskie, brazylijskie i szwedzkie. W Tibię najczęściej grają dzieci, które chcą uderzyć matkę krzesłem, jednak nie mają pretekstu, żeby to zrobić. Tibia uczy nas, jak być wojownikiem i żyć w zgodzie z naturą oraz kolorowym otoczeniem pikseli.

Szczerze mówiąc to gra dla mnie jest istnym dnem, nie ma klimatu jak inne gry typu MMORPG np. Silkroad. Dla mnie całkowita strata czasu, raj dla analfabetów, dysortografików i innych "-dys". Oczywiście nie dotyczy to wszystkich graczy, niekiedy w Tibię grają całkiem fajni ludzie, jednak dziwie się im jak mogą tak bezmyślnie tracić czas.

Kiedyś zwiedzałem sobie znany chyba wszystkim supermarket z sieci "Media Markt".
Chodzę sobie troszkę bezcelowo pomiędzy regałami z grami na PC i widzę chłopaka, na oko jakieś 12 lat siedzącego przy komputerze obsługi marketu. Zdziwiłem się, widząc go przy komputerze, co więcej gdy przechodziłem obok niego, na ekranie PC ujrzałem właśnie Tibię i zestaw kilku kalkulatorów bliżej nieznanego mi przeznaczenia. Do dzisiaj nie mogę zrozumieć jakim cudem nikt z personelu go nie zauważył, oraz jak można być tak bardzo uzależnionym od wirtualnego świata, żeby próbować włączyć Tibię choćby na 5 minut w każdej nadarzającej się sytuacji, a właściwie to przy każdym komputerze podłączonym do Internetu...

Przeszukując nieskończone zasoby Internetu natrafiłem na fajne zdjęcie idealnie komentujące grę:

Image
z podpisem "Potrafisz włożyć do plecaka 19 łopat i drugi, identyczny plecak."
Image
http://youtube.pl/GamePCTV Kanał YT - Let's Play'e, recki, nowości ze świata gier
Zapraszam :)
My PC :)
AMD Phenom II X4 @ 3,8GHz, 8GB DDR3 Crucial, AMD HD7870XT
Awatar użytkownika
szympekmajster
Tropiciel

Posty: 203
Dołączenie: 18 Lis 2007, 20:54
Ostatnio był: 12 Gru 2014, 00:31
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 4

Postprzez SaS TrooP w 15 Mar 2008, 13:29

Quinn napisał(a):Ale nie pojmuję czemu ludzie nie używają antykoncepcji. Kosztuje grosze, nic nie utrudnia na dobrą sprawę, ale nie, ryzykujemy w stosunek przerywany.

I nie mówię to do Twojej siostry, ale do tego palanta, który za przeproszeniem myśli tylko pałą, bo o mózg to tu trudno.

I co najgorsze: siostra ma ledwo 18 lat, dziecko, a tu by się jeszcze kształcić przydało.
Czy ona w ogóle myśli o ślubie z tym gościem?

PS. Mam nadzieję, że cię nie uraziłem. :)


PRzepraszam za OT, ale antykoncepcja u facetów (prezka) pogarsza radochę u faceta, a u kobiety anykoncepcja zmniejsza chęć i radochę z seksu. Koniec OT.
SaS TrooP
Ekspert

Posty: 862
Dołączenie: 22 Gru 2007, 21:43
Ostatnio był: 07 Cze 2019, 01:47
Miejscowość: Wodzisław, Silesia
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 14

Postprzez Grzybson w 15 Mar 2008, 15:09

nie powiem historia ciężka , ale grałem i wiem ze ludzie sa do tego zdolni , ale co poradzic ehh małolaty (po 18 lat a jednak zachowuja sie jak dzieci ) tibia.pl\forum
"a widzau jusz ktos tego nowego potfora ? ja bym se poszed na nim poexpic troche "
i jeden cytat ktory niszczy cały matrix w ktorym żyjemy

kolega jest knajtem i wali z aksa
Grzybson
Stalker

Posty: 167
Dołączenie: 09 Mar 2008, 15:31
Ostatnio był: 09 Mar 2016, 17:35
Kozaki: 0

Postprzez Gildon w 23 Mar 2008, 03:48

Też grałem jakiś czas. Totalna strata czasu... Najstraszniejsze jest to, że niektórzy wydają na to kasę...
Niezły tekst znalazłem gdzies w necie:
Do każdej postaci dorzucam krzesło gratis!(chyba wszyscy wiedzą o co się rozchodzi).
Image
Awatar użytkownika
Gildon
Stalker

Posty: 112
Dołączenie: 13 Lut 2008, 03:36
Ostatnio był: 20 Wrz 2010, 21:09
Kozaki: 2

Postprzez Tomcium w 23 Mar 2008, 14:59

ja pamiętam jak to już daaaaaaawno temu moi koledzy grali w tibię... To była istna katorga. Zupełnie nie kontaktowali lecz 24h na dobę 7 dni w tygodniu nawijali o tej grze. Moje zdanie jest takie że Tibia robi sieczkę z mózgu, a najgorsze jest to że ludzie są gotowi płacić olbrzymie pieniądze za postacie w tej grze... chore... Jak by jeszcze normalni ludzie w to grali... ale cóż ta gra uzależnia i wpływa na twój umysł, robi z niego sieczkę, mieli i wypluwa. W końcu gracz grający gdzieś tak 2 lata staje się psychopatą, ogłupiałym dzieciakiem zdołającym zrobić wszystko za Tibię...
Awatar użytkownika
Tomcium
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 14 Sty 2008, 17:12
Ostatnio był: 26 Sie 2008, 15:10
Miejscowość: Suwaliszki xD
Kozaki: 0

Postprzez fjk w 23 Mar 2008, 15:32

pwoiedzmy sobie szczerze... są różni ludzie, jedni grają normalnie inni są "słabi" i się uzależniają... zupełnie jak ja swego czasu z... tibią, wowem (na "prywatnym"), DoD:S.. (ale teraz ja kgrałem to tylko zeby pograć a nie coby być pr0)
co nie zmienia faktu że tibia to syf.
ps. ostatnio u mnie tibia się usuwa w cień bo lduzie się przerzucają na ORYGINALNEGO (!!) CS'a... i na L2 na piratach... lajf ;)
We have our objectives... That's all.
Awatar użytkownika
fjk
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 27 Lis 2006, 17:41
Ostatnio był: 01 Sie 2010, 11:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1

Postprzez Towarzysz Lenin w 24 Mar 2008, 23:36

Yagarn napisał(a):Jedynym dobrym MMORPGiem

nie istnieje coś takiego jak dobre MMO (nawet nie RPG). Przez durne em-emo brata nie mogę spać od kilku dni a na forum wchodzę tylko gdy go nie ma. O graniu w swoje gry (STALKER!) mogę oczywiście pomarzyć. A specjalnie do niego do Anglii wiozłem żeby zobaczyć na full detalach <załamka>. Muszę zrobić userbar "MMO ssie" czy coś w tym stylu :(

Towarzysz Lenin
Wygnany z Zony

Posty: 409
Dołączenie: 25 Sie 2007, 18:15
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 23:41
Miejscowość: Pokój 771.
Kozaki: 0

Postprzez Gildon w 30 Mar 2008, 16:36

Ja tam MMO lubie, ale bez przesady. Siedzenie dzien i noc i wbijanie leveli w L2 czy WoW to jednak nie dla mnie. W wow na prywatnym grałem jakis czas, w L2 też.
Oprócz tego próbowałem Kal Online i Silkroad ale mnie nie wciągnęły.
Image
Awatar użytkownika
Gildon
Stalker

Posty: 112
Dołączenie: 13 Lut 2008, 03:36
Ostatnio był: 20 Wrz 2010, 21:09
Kozaki: 2

Postprzez Skret w 03 Kwi 2008, 16:38

Niechciał bym Sprawiać Wrażenia Bluzgatora ale. NIENAWIDZĘ tej gry ... Tego zbioru pikseli bo grą bym tego nie nazwał. Dzwięk 5.1, grafika 3D i idealne odwzorowanie warunków atmosferycznych... Tak tego tej g... temu czemuś brakuje.
Szacun. A do tzw. Tibijczyków nic nie mam Każdy gra w to co lubi ja lubie FPP.
In googli non est, ergo non est. (jak nie ma w googlach to nigdzie nie ma)
Awatar użytkownika
Skret
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 02 Kwi 2008, 20:44
Ostatnio był: 27 Lis 2009, 13:19
Miejscowość: Asgard
Kozaki: 0

Postprzez Przemek77 w 27 Maj 2008, 12:03

Raz spotkałem się z fenomenem zwanym "Tibia" - w moim lokalnym "nie dla idiotów" stoi kilka kompów połączonych z netem, żeby tam sobie pocztę sprawdzić czy coś. I kiedyś jak akurat włóczyłem się po sklepie przy kompach siedziało kilku szczeniaków, kilkunastu stało obok .... z ogólnego zgiełku słychac było okrzyki "Daj mi miecz!", "właź na maina", "killuj go!", "dawaj do respa", "o k*** rootworm" itp.
Lekko zszokowany odszedłem przezornie dalej. Dopóki zabawa w takie gry nie staje się maniactwem - OK. W innym wypadku to już choroba. Znam 22-letniego gościa, któy ledwo wróći z pracy włazi na "Tibię" i siedzi do 3-4, 2 godziny snu i do roboty i tak w kółko.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości