Call of Duty

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Call of Duty

Postprzez djcycu w 14 Lis 2011, 18:39

Hehe :D Ja to znam także z innych gier ale nie pamiętam jakiej... To chyba wina literówki bo gra przecież na tym samym silniku chyba jest co dwójka. No patch by się nadał bo ja nie wiem czemu ta gra staje momentami... Niby na High grało mi ślicznie ale za to Extra już mnie dyskwalifikowało. Na szczęście wiem że to tylko kulminacyjnymi momentami się działo a nie przez całą grę a więc jakaś tam zwałka może jest jak było w BO.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Reklamy Google

Re: Call of Duty

Postprzez Fender w 14 Lis 2011, 18:40

Przeszedłem single, w multi mam już 58 lvl i grałem w spec opsy. Czas wyrazić swoją opinię. Zacznę od gry dla jednego gracza. Krótka, ale do tego się przyzwyczaiłem po wcześniejszych seriach. Najistotniejszym jej elementem jest akcja która trzyma nas od początku do końca, ciągle coś się dzieje dlatego trudno jest nagle przerwać i po prostu iść spać. Fabuła dobra, zakończenie epickie nie pozostawiające nadziei na czwartą część, ale nieśmiało się łudzę że pomiędzy mw a mw2 jest 5 lat a wtedy coś musiało się dziać. Może operacje sasu, wywiadu amerykańskiego i walka o władzę z ultranacjonalistami? Czemu nie, to mogłoby być ciekawe. A więc dobra, szybka akcja, wciągająca fabuła, ale krótka.

Teraz spec opsy. Ogólnie survival to dno i porażka według mnie. Nie reprezentuje sobą praktycznie nic, nudzi się po drugim zagraniu. Denne kampienie w jednym miejscu do 20 lvlu i likwidowanie kolejnych botów. Później jest już ciężko. Nic specjalnego. Zero klimatu jaki był w zombie. Spec opsy trochę podciągają poziom. Da sie pograć i powykonywać zadania. Nie powiem, są one ciekawe, ale po zdobyciu tych trzech gwiazdek nie ma się ochoty grać w to dalej. A więc survival to porażka. Ogólnie taki w sam raz na raz jak niektóre kobiety i tyle. Spec opsy ciekawe, ale szybko się nudzą.

No i na koniec najlepsze co może być, a więc multiplayer. Zacznę może od map. Są one ciekawe i różnorodne. Niby zapowiadali uniemożliwienie na nich kamperstwa. Nie wyszło, ale osobiście nic mi to nie przeszkadza. Fallen, mission, hardhat i outpost to faworyci moi :) Bronie są dobre, ale nie najlepsze. Zestawy bardziej podobały mi się w MW2. Szczególnie że jedne z najlepszych pukawek z tego co zauważyłem są dostępne niemalże od początku. Zbalansowanie broni jest w porządku, nie ma sytuacji gdzie acr kosił wszystkich w zasięgu. Serie ofiar. Podzielone zostały na "szturm" "wsparcie" i coś tam jeszcze. Wybieramy jedną opcję, a w niej 3 serie ofiar. Szturm to wszelkie predatory, śmigłowce, działka. We wsparciu emp, kolos, zrzut z ospreya ( wyrzuca 5 paczek jak było w mw2) a ostatnia opcja zrzuca perki. Co ciekawe w opcji "wsparcie" jeśli zginiemy nasza seria ofiar nie jest usuwana. Niby potrzeba więcej zabić żeby do czegoś dojść ale ciągłe naloty stealth są już męczące (12 zabójstw na cały mecz= ciągłe nasłuchiwanie i chowanie przed samolotem). Perki są w porządku. Dużo zaczerpniętych z poprzednich części, ale też kilka nowych. Akcja szybka i wciągająca.

Podsumowując warto się skusić dla samego multiplayera :)
Awatar użytkownika
Fender
Tropiciel

Posty: 259
Dołączenie: 26 Wrz 2010, 12:38
Ostatnio był: 22 Paź 2023, 06:35
Miejscowość: Przedmieścia Limańska
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 90

Re: Call of Duty

Postprzez kis104 w 14 Lis 2011, 20:17

Jeśli chodzi o Survival mam zupełnie inne odczucia. Dla mnie jest strzałem w dziesiątke i tego mi naprawdę barkowało. Jest świetny i dobiłem do 26 fali na mapie z Paryża ;D

I to grałem sam, a z kumplami co sie dzieje ... ;D niebo a ziemia. Dodatkowo podoba mi sie, że gdy trafiamy wroga pojawia sie znacznik jak w multi, wiecie ten oznaczajacy ze sie kogos trafilo. Dlatego jak gram w spec opsy i survival czuje jakbym gral w multiplayer. Zreszta skoro bronie i rangi wystepuja ... ;)
Prawdziwy Stalker powinien zrobić w życiu trzy rzeczy:
1.Zabić chimerę.
2.Przetrwać emisję.
3.Wypić 5 kozaków czasie krótszym niż 3 minuty.
Awatar użytkownika
kis104
Łowca

Posty: 425
Dołączenie: 31 Maj 2010, 18:56
Ostatnio był: 17 Lip 2024, 18:33
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 43

Re: Call of Duty

Postprzez Soviet w 15 Lis 2011, 16:50

Robienie graczy w uja, ciąg dalszy: Activision nie może zagwarantować, że Call of Duty Elite ruszy na PC.

http://www.eurogamer.net/articles/2011- ... unch-on-pc
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Call of Duty

Postprzez caleb59 w 15 Lis 2011, 17:25

Trochę stare ale co tam...

                        Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2694
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 24 Wrz 2024, 23:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 672

Re: Call of Duty

Postprzez kis104 w 15 Lis 2011, 23:25

Z elite mnie zawiedli po całości. Jeśli nie wyjdzie na PC to bezdie porazka, chociaz ja i tak bd gral na ps3, ale jednak...
Prawdziwy Stalker powinien zrobić w życiu trzy rzeczy:
1.Zabić chimerę.
2.Przetrwać emisję.
3.Wypić 5 kozaków czasie krótszym niż 3 minuty.
Awatar użytkownika
kis104
Łowca

Posty: 425
Dołączenie: 31 Maj 2010, 18:56
Ostatnio był: 17 Lip 2024, 18:33
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 43

Re: Call of Duty

Postprzez Zari w 16 Lis 2011, 09:20

Mam pewne wątpliwości co do balansu broni o którym twórcy tyle mówili przed premierą. Teraz zamiast G18 akimbo wymiata FMG akimbo, a celownik termiczny robi natychmiastową sieczkę na całej mapie. Oprócz tego trochę przegięte są strzelby. Nie jest źle, ale denerwują ci co tego używają.
QA Analyst w Fool's Theory | W Gamedevie od 2019 roku
The Farm 51 | Intermarum | Fool's Theory
Image
Awatar użytkownika
Zari
Weteran

Posty: 602
Dołączenie: 28 Sie 2008, 10:48
Ostatnio był: 07 Wrz 2024, 14:00
Miejscowość: Chorzów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 69

Re: Call of Duty

Postprzez xionc w 16 Lis 2011, 11:01

gra dla nerdów i gimbusów. Krótka i prosta. BADZIEW.

***

Widze konkretny ból dupska. Macie chociaż oryginały?

Uwagi moderatora:

Edytuj posty. - Soviet
Image

Za ten post xionc otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive The Witcher, SaS TrooP,
Negative impulse_101, Damianox, Zari, djcycu.
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

Re: Call of Duty

Postprzez Zari w 20 Lis 2011, 01:47

Mam pytanie do tych którzy mają MW3 (byle oryginalne).
Czy posiadacie problem z dźwiękiem w kampanii, tzn. postać rusza ustami, ale za uja jej nie słychać?
QA Analyst w Fool's Theory | W Gamedevie od 2019 roku
The Farm 51 | Intermarum | Fool's Theory
Image
Awatar użytkownika
Zari
Weteran

Posty: 602
Dołączenie: 28 Sie 2008, 10:48
Ostatnio był: 07 Wrz 2024, 14:00
Miejscowość: Chorzów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 69

Re: Call of Duty

Postprzez djcycu w 20 Lis 2011, 03:11

U mnie było normalnie wszystko i tak samo u kuzyna. W tym tylko że ja miałem XP a kuzyn 7 i tu myślę że powinieneś DirectX zaktualizować na ten dołączony do gry jeśli tego nie robiłeś bo u kumpla tak było z Black Opsem.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Call of Duty

Postprzez Szpagin w 20 Lis 2011, 16:41

Nie grałem w nowego CoDa i nie mam zamiaru (podobnie jak w BF3). Zamiast tego wolę kupić Black Opsa, który ma ciekawsze realia i jest znacznie tańszy (75 zł w Komputroniku).
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: Call of Duty

Postprzez Zari w 20 Lis 2011, 16:45

Instalacja Dx-a z płyty nie zdziałała cudów, postacie nadal są nieme. Myślę że istotą problemu nie jest DirectX, a sam LEM który spartolił tłumaczenie po całości.

A tak na marginesie: Przynajmniej coś robią :E
QA Analyst w Fool's Theory | W Gamedevie od 2019 roku
The Farm 51 | Intermarum | Fool's Theory
Image
Awatar użytkownika
Zari
Weteran

Posty: 602
Dołączenie: 28 Sie 2008, 10:48
Ostatnio był: 07 Wrz 2024, 14:00
Miejscowość: Chorzów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 69

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości