Jakie gry polecacie?

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Jakie gry polecacie?

Postprzez jarostalker w 25 Wrz 2010, 06:36

Ja polecam Race Driver: GRID ma już chyba z dwa lata a cie gole się fajnie jeździ.Assassin's Creed II bardzo fajna gra która trwa 2 parę godzin .Empire Earth II+ dodatek gra ma 5 lat a jest nadal całkiem dobrą strategią fajnie się w nią grało kiedyś . A tak poza tym to FIFA 2011 będzie dobra .
Awatar użytkownika
jarostalker
Stalker

Posty: 89
Dołączenie: 29 Lip 2010, 12:37
Ostatnio był: 22 Sty 2012, 15:32
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

Reklamy Google

Re: Jakie gry polecacie?

Postprzez Qba w 20 Sty 2011, 17:52

Co kto lubi, do wyboru, do koloru.

~Left 4 Dead ( 1 i 2 ) Doskonały fps osadzony w naszych czasach, sterujemy jako jedna z czterech postaci, walczymy z zarażonymi, L4D to przede wszystkim gra nastawiona na kooperację, więc jeśli ktoś wysoko ceni sobie współpracę w trybie dla wielu graczy to jak najbardziej polecam. Poza tym Left nie jest drogi, a zapewniam, że nie da się przy nim nudzić. Wiele, wiele godzin dobrej zabawy.

~Brothers in Arms ( Cała seria ) Fps wojenny, w którym wcielamy się w alianta, kapitana drużyny spadochroniarzy. Oprócz świetnego klimatu, którego nie posiada żaden inny fps, w który grałem ( a mam za sobą serie Bf'a Cod'a oraz MoH'a ) Dodatkowo gra oferuje nam możliwość kierowania swoimi ludźmi,a czasami nawet czołgiem. Różnorodność zadań plus super klimat i fabuła , warto też dodać, że gra jest tania.

Poza tym Bad company 2 to oczywista oczywistość, jest to najlepszy moim zdaniem fps, w jaki miałem okazję zagrać, można dodać też CoD'a ze względu na chociażby dobre kampanie, Wiedźmin 1 też dobra gra, seria Mass Effect oraz Dragon Age 2
Awatar użytkownika
Qba
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 24 Lip 2010, 18:02
Ostatnio był: 12 Gru 2012, 23:32
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 9

Re: Jakie gry polecacie?

Postprzez dorian w 20 Sty 2011, 19:06

Jakie polecam? Np. Far Cry 2.
Pewno zaraz się zacznie, że to przecież nuda, monotonia i takie tam. Dla mnie to nie jest nuda. Bardzo lubię samotnie szwendać się i zwiedzać. A jest w tej grze sporo do przejścia i zwiedzania zwłaszcza robiąc nogami, albo wpław. No i zawsze w razie potrzeby można skorzystać z fury, albo łódki w przystani, ale nie za często, bo dopiero wtedy wyłazi cała monotonia. Poza tym same walki, choć krótkie trochę niekiedy, to jednak wciągają (przynajmniej mnie), a działanie broni, zwłaszcza strzelanie z Dragunowa, czy kałacha z zacinaniem się sfatygowanych spluw miażdży i jest dużo lepsze imo, niż np. w Stalkerze. O grafice w tej grze i pięknie dżungli i sawanny nie wspomnę.
Gram z małymi przerwami już 2-gi miesiąc i jakoś mi się nie znudziło:

Image

Są zebry, bawoły, gnu i inne takie na sawannie, ale też szkoda, że nie ma od czasu do czasu jakiegoś lwa, albo lamparta, który by nas zaatakował czasem z zarośli.
:wink:
Ostatnio edytowany przez dorian, 21 Sty 2011, 04:29, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
dorian
Legenda

Posty: 1409
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 23 Sie 2024, 17:38
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 246

Re: Jakie gry polecacie?

Postprzez GenerałPawel w 20 Sty 2011, 19:21

All call of duty,Metro 2033,Left for dead,Mass Efect,Fallout,Mount&blade,Wiedzmin,Star wars,boderlands,gothic,dawn of war,neverwinter
Ostatnio edytowany przez GenerałPawel, 20 Sty 2011, 22:46, edytowano w sumie 1 raz
Jestem dyslektykiem!I błagam daj kozaka !I kozak na zgode
Awatar użytkownika
GenerałPawel
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 20 Kwi 2010, 14:45
Ostatnio był: 20 Sty 2011, 23:03
Miejscowość: warszawa stalker:instytut badawczy agroprom
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: -18

Re: Jakie gry polecacie?

Postprzez Grizli w 20 Sty 2011, 19:40

Tibia, Metin 2 :D a tak na serio to Mario.
Awatar użytkownika
Grizli
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 16 Sty 2011, 21:49
Ostatnio był: 24 Lut 2019, 22:29
Miejscowość: Mózgozwęglacz
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 0

Re: Jakie gry polecacie?

Postprzez PMG w 20 Sty 2011, 19:51

Ja polecam:
- FarCry - bo jest rudna i nawet trochę straszna.
- Trainz (nie jest to żadna strzelanina, ale też fajne) - nie umiem powiedzieć... po prostu jest ciekawa.
- Delta Force Helikopter w Ogniu - długa, trochę trudna i dobra.
- SWAT 4 z dodatkiem - nawet rochę klimatyczna.
- ArmA II - bo jest dużo możliwości i cała gra realistyczna.
Awatar użytkownika
PMG
Redaktor

Posty: 376
Dołączenie: 12 Gru 2010, 10:30
Ostatnio był: 01 Sie 2024, 15:05
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 127

Poprzednia

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości