Assassin's Creed

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Assassin's Creed 2

Postprzez Wolność i Swoboda w 04 Lip 2009, 19:39

Nie mogę się doczekać jak tylko będzie - kupuję. Btw, będzie broń palna?? Bo to mi zaczyna wyglądać jak Thief :DDDD

Google.pl nie gryzie w poszukiwaniu informacji na temat tego, czy broń palna będzie dostępna. Na przyszłość radzę pisać bardziej wnoszące coś do tematu posty ;) - xKoweKx
Wolność i Swoboda
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 25 Cze 2009, 20:37
Ostatnio był: 05 Lip 2009, 10:26
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Assassins Creed

Postprzez Wolność i Swoboda w 04 Lip 2009, 20:07

Mi się gra bardzo podoba z jednym szczególikiem - to że musisz zabić bossów w identyczny sposób, scheamtyczny. Drugą wkurzającą rzeczą jest to, że tylko jednego bossa można załatwić w asasyński sposób, mówię o namiestniku Akki, który siedzi w takim jakby wyższym zamku, po "odprawie" z żołdakami. Wkurza mnie to, że jak się go zabije, to wszyscy o tym wiedzą, nawet jak zrobi się to po cichu. Druga wkurzająca rzecz to wielka masakra na samym końcu gry, która w ogóle nie pasuje to stylu gry, w jaki jesteś wciągany wraz z graniem, podobnie jak w SoC'u, po co ta rzeźnia na samym końcu?! Poza tymi szczegółami, gra MIODZIO (i dosyć łatwa, zabić 50 strażników naraz w otwartej walce na miecze - żaden wyczyn xD)
Wolność i Swoboda
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 25 Cze 2009, 20:37
Ostatnio był: 05 Lip 2009, 10:26
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Assassin's Creed 2

Postprzez Yuri snajper w 05 Lip 2009, 13:41

Będzie też opcja pływania ikrycia się pod wodą a dodatkowo po cichu mordować wrogów z kryjówek, dodatkowo nie będziemy mieli tylko własnej broni możliwe jest podnoszenie upuszczonej np. piki przeciwnika. Została umieszczona też taka opcja jak sympatia tłumu, jeśli ludzie czię lubią to ci pomogą jeśli nie to masz pecha, (jest to info nie do końca potwierdzone) :P
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika.
Jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.

Przyjdź i pokasz, ale zabierz ze sobą MIKROSKOP !
Awatar użytkownika
Yuri snajper
Kot

Posty: 33
Dołączenie: 28 Cze 2009, 12:22
Ostatnio był: 25 Lip 2009, 17:54
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Assassin's Creed 2

Postprzez STA1KERpl w 07 Lip 2009, 14:44

Yuriu- już to potwierdzili. Jakiś czas temu. Ubi rock, bo kocham AC. Jeśli nad jedynka pracowało 150 osób, a nad 2 aż 450, to powinno 3x lepiej. Oby było i nawet 10x^^. A i broń palna będzie chyba niedostępna. Bo jakoś prochu i pistoletów nie widziałem na 2 trailerach które oglądałem... I fajnie że woda teraz nie parzy^^.
JESTEM TUTAJ WIPEM
Awatar użytkownika
STA1KERpl
Tropiciel

Posty: 369
Dołączenie: 15 Kwi 2009, 20:51
Ostatnio był: 25 Maj 2022, 16:45
Miejscowość: The port Royal
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 13

Re: Assassin's Creed 2

Postprzez cmlPL w 07 Lip 2009, 16:21

No i te miłe wyciąganie kogoś zza winkla ;D przykładowo jak tego gościa ściągnał z wieży w dół. Love it, prawie jak SC.
cmlPL
Łowca

Posty: 468
Dołączenie: 19 Sie 2007, 21:33
Ostatnio był: 06 Paź 2013, 05:06
Miejscowość: Niedaleko KowKa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 2

Re: Assassin's Creed 2

Postprzez STA1KERpl w 09 Lip 2009, 20:34

Mój ulubiony kill w AC to bieg przed siebie do ślepego zaułka, odbicie się od ściany, lot tuż nad chmara wrogów i wbicie ostrza w ostatniego z nich. Jeszcze ładnie to wygląda, kiedy w tłumie się podejdzie, i po prostu wbije nóż w plecy... Polecam.

Ps: Kolega co lubi assassyna mówił, że broń palna bydzie. Nie potwierdzam, tylko plotke ciągne dalej...
JESTEM TUTAJ WIPEM
Awatar użytkownika
STA1KERpl
Tropiciel

Posty: 369
Dołączenie: 15 Kwi 2009, 20:51
Ostatnio był: 25 Maj 2022, 16:45
Miejscowość: The port Royal
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 13

Re: Assassin's Creed 2

Postprzez S.T.A.L.K.E.R. 12 w 09 Lip 2009, 21:08

Na (nie wiem czy mogę powiedzieć gdzie) znalazłem ciekawą informację:

Z bardziej konkretnych rzeczy: tak, będzie broń palna, zastępująca noże do rzucania, ale i bardziej wciągająca, niż 'zaznacz przeciwnika, naciśnij przycisk ataku, idź dalej'. W grze będziemy mieć system ekonomii, co da nam w perswazji brzęczące argumenty, a także posłuży do zakupów (amunicja do w/w broni palnej, broń u kowali i inne, o których Patrice nie mógł mówić). W związku z tym będziemy mogli znaleźć ukryte gdzieś skarby, czy okradać ludzi. A skoro już jesteśmy przy kradzieżach, to mają one wyglądać zupełnie inaczej, niż w poprzedniku. Désilets powiedział tylko 'Wkrótce zobaczycie, o co chodzi, ale kradzieże już nie są akcją 'jeden na jeden,', co brzmi dość intrygująco. A czego ciekawego nie powiedział? Nie powiedział o DLC (bo nie mógł) i nie powiedział o ... multiplayerze (też nie wolno mu o tym mówić). Ciekawe... Poza tym dodał, że nie miałby nic przeciwko produktom osadzonym w tym samym uniwersum, ale należącym do innego gatunku. Na koniec dodał, że końcówka Assassin's Creed 2 zakończy się cliffhangerem, ale takim, że wszystkim graczom opadną szczęki aż do samej ziemi.


Na innej stronie znalazłem coś co potwierdza istnienie broni palnej:
* w grze być może będzie można przekupywać ludzi, aby nam pomogli (w trailerze Ezio płaci młodym kobietom),
* można powalić atakującego nas wroga w biegu,
* możliwe są kontry przy użyciu broni dzierżonej przez przeciwników,
* można zabierać broń przeciwnikom,
* Ezio ma do dyspozycji broń palną.


Gra się coraz bardziej zmienia...
:soviet:
Ostatnio edytowany przez S.T.A.L.K.E.R. 12 09 Lip 2009, 21:13, edytowano w sumie 3 razy
Please respond.
S.T.A.L.K.E.R. 12
Stalker

Posty: 93
Dołączenie: 12 Kwi 2009, 14:08
Ostatnio był: 27 Lip 2012, 18:56
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 7

Re: Assassin's Creed 2

Postprzez dorian w 08 Lut 2010, 10:46

Image

benchmark.pl :
Jeśli chcecie wiedzieć, co niezwykłego oferuje nowy Assassin’s Creed i czy warto czekać na jego pecetową edycję, której premiera nastąpi 5 marca, koniecznie obejrzyjcie przygotowany materiał. Życzymy miłego oglądania..


Wideorecenzja Assassin’s Creed II

:wink:

dorian
Wygnany z Zony

Posty: 1408
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 11 Mar 2020, 20:52
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 244

Re: Assassin's Creed 2

Postprzez Argemen w 08 Lut 2010, 16:32

JA mam AC II na xboxa, i jak najbardziej polecam. Gra nie jest już taka liniowa i powtarzalna jak "jedynka" i jest w moim widzeniu o wiele dłuższa. Pierwszą część skończyłem w 10 h, a w tą gram już 20 i nadal jej nie skończyłem (może to efekt biegania po budynkach i bawienia się wyrywaniem broni strażnikom ^^). Niestety XboX Live nie mam więc DLC nie dostanę, ale te DLC zostały popostu wycięte z głównej gry (żenada >.>). Grę gorąco polecam.
I had wan teh interwebs!
Awatar użytkownika
Argemen
Stalker

Posty: 160
Dołączenie: 01 Sty 2010, 16:40
Ostatnio był: 02 Gru 2018, 13:05
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 4

Assassin's Creed Brotherood

Postprzez Argemen w 02 Lut 2011, 00:14

Pewnie mało osób na forum ma tą grę, ponieważ wyszła ona jak narazie tylko na konsole. Ale mnie to mało obchodzi, ja tu opiszę swoje wrażenia z gry.

Ubisoft trochę dziwnie robi gry. Zwykle sequele są gorsze od poprzedniczek, natomiast seria Assassin's Creed idzie w zupełnie odwrotnym kierunku. "Jedynka" była średnia, kolejna część była kawałem dobrej roboty, natomiast Broterhood to istne cudo.

Fabuła opowiada dalsze losy Ezio Auditore po
:

zdobyciu zdobyciu fragmentu Edenu
. Tym razem próbujemy odbić Rzym z rąk Borgiów. Pomogą nam w tym starzy przyjaciele jak La Volpe czy Bartolomeo. Będziemy musieli odbudowywać sklepy i zabytki, wyzwalać tereny z wpływów rodziny papieża i wysyłać naszych asasynów na zlecenia. A propos asasynów. W tej części zakładamy własną gildię, którą kierujemy. Naszych podwładnych można wysłać na zlecenia do Europy, ale mogą nam również pomóc w walce. Jest to naprawdę ogromne ułatwienie, ponieważ nasi ludzie mogą załatwić wszystko za nas.

Grę oceniam bardzo dobrze. A jakie są wasze opinie?
I had wan teh interwebs!
Awatar użytkownika
Argemen
Stalker

Posty: 160
Dołączenie: 01 Sty 2010, 16:40
Ostatnio był: 02 Gru 2018, 13:05
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 4

Re: Assassin's Creed Brotherood

Postprzez kaczor_1991 w 02 Lut 2011, 01:18

Nie grałem, i pewnie jeszcze szybko nie zagram, ale zaniepokoiła mnie jedna rzecz. Jak bardzo dosłownie powiedziałeś "ponieważ nasi ludzie mogą załatwić wszystko za nas"? Bo mam nadzieję, że to nie oznacza, że połowę fabuły można zaliczyć wysyłąjąc komputer do boju a samemu to po prostu oglądając?
Ruch przeciwników pisania maczkiem na forach. Jak chcecie coś ukryć używać spoilerów!!!
Awatar użytkownika
kaczor_1991
Tropiciel

Posty: 312
Dołączenie: 02 Lis 2010, 12:00
Ostatnio był: 22 Lut 2020, 08:32
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 46

Re: Assassin's Creed Brotherood

Postprzez jarostalker w 02 Lut 2011, 07:23

Tak to na pewno nie jest / nie będzie może bym kupił ale za mało trochę kasy i kupie w wakacje , dwójkę też kupiłem sporo po premierze.
A co do miejsca akcji mogę powiedzieć że będzie to Rzym .
Awatar użytkownika
jarostalker
Stalker

Posty: 89
Dołączenie: 29 Lip 2010, 12:37
Ostatnio był: 22 Sty 2012, 15:32
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości