Wolfenstein

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Wolfenstein: The New Order

Postprzez Soviet w 01 Sie 2013, 20:28

Premiera jest przełożona na przyszły rok. Miało być pod koniec tego roku, a nie będzie, o!
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 16:16
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Reklamy Google

Re: Wolfenstein: The New Order

Postprzez Cromm Cruac w 01 Sie 2013, 20:40

A ty narzekasz, że LA nie będzie :TM: :E
Wolfensztaina nie będzie :TM: , ot co!
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 01 Cze 2024, 23:08
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: Wolfenstein: The New Order

Postprzez BJ Blazkowicz w 03 Sie 2013, 09:23

:arrowu: Wziął byś się do roboty bo jak na razie to nawet porządnego filmu nakręcić nie umiecie i wrzucacie non stop tego samego screena :caleb:

Apropos screenów:
http://cdn.escapistmagazine.com/media/g ... 573027.png - dual wielding, będzie zaje*iście :E
http://cdn.escapistmagazine.com/media/g ... 573025.png - powrócą ubersoldaty

Skoro premiera przesunięta to będę miał więcej czasu na zdobycie banknotów i upgrade kompa :caleb:
Image
Voiton laulut soi ainiaan!
Awatar użytkownika
BJ Blazkowicz
Przewodnik

Posty: 977
Dołączenie: 17 Mar 2009, 15:42
Ostatnio był: 10 Gru 2023, 23:39
Miejscowość: Zamek Wolfenstein
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 520

Re: Wolfenstein: The New Order

Postprzez djcycu w 03 Sie 2013, 10:10

Nie chcę być nie miły bo gra pewnie będzie zaje*ista tylko że to już nie ten Wolfik. Jedyny słuszny Wolf to RTCW gdzie wszystko było takie stare i wojenne. Kolejny już był za kolorowy a ten to już całkiem futurystyczny. Samochodów takich nie mieli a roboty robili jak dzisiejsze samoloty wojskowe. Inna nazwa pewnie była by bardziej adekwatna ale ok, gra zapowiada się ciekawie i będzie w co grać. Szkoda tylko że tego klimatu grozy już nie ma.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Wolfenstein: The New Order

Postprzez BJ Blazkowicz w 03 Sie 2013, 11:35

No dla mnie też najlepszym jest RTCW, podejrzewam że jak by zrobili remake to by się zaje*iście sprzedawał , jest to jedna z niewielu gier w których remake na innym silniku miał by sens. Ale tylko i wyłącznie jeżeli mechanizmy rozgrywki by sie nie zmieniły (apteczki, stamina, ilość przenoszonych na raz broni) jak by dodali możliwość zakupu modyfikacji broni między misjami - za złoto które znajdujemy - to była by gra moich marzeń.
Image
Voiton laulut soi ainiaan!
Awatar użytkownika
BJ Blazkowicz
Przewodnik

Posty: 977
Dołączenie: 17 Mar 2009, 15:42
Ostatnio był: 10 Gru 2023, 23:39
Miejscowość: Zamek Wolfenstein
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 520

Re: Wolfenstein: The New Order

Postprzez djcycu w 03 Sie 2013, 11:40

Dokładnie. Chciało by się wtedy biegać po lokacjach i szukać. Oczywiście muzyka ta sama albo też na nowo zrobiona tyle że z tymi samymi nutami :D Grałem wiele razy w to i nigdy się nie nudziło. Pierwszy raz był powalający, niby wojenna gierka a tu... Ale tak było kiedy było się młodym (miałem 13 lat), nie znało jedynki i nie umiało się na tyle angielskiego by czytać dogłębnie teksty. Same zadania i rura. Aha, i nie było internetu. Jak przejść misję myślało się samemu albo pytało kolegę który grał równolegle :D
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Wolfenstein: The New Order

Postprzez M3Fis70 w 03 Sie 2013, 12:58

Oj tam, nie będzie już raczej takiego Wolf'a jak RTC. Ale nie narzekajcie, oni też muszą iść z biegiem czasu. Nie oszukujmy się chcą zarobić. A robiąc więcej akcji, lepsze oświetlenie, i skryptowane misje, dotrą to tej rzeszy fanów która zna tylko kody i batlfildy. Tych co są np. z rocznika 2000, i będą grały takie 14 w pierwszego Wolf'a TNO* jak @djcycu grał mając 13 w RTC. Cóś może z tego wyjdzie, pożyjemy zobaczymy.
*The New Order - TNO - czemu kojarzy mi się z słowem dno...
Dobry mutant, to martwy mutant.
Tajne zaszyfrowane inforamcje
:

Kovek to ciągle pauka
Awatar użytkownika
M3Fis70
Weteran

Posty: 652
Dołączenie: 08 Kwi 2010, 20:34
Ostatnio był: 23 Lip 2019, 10:04
Miejscowość: Brzydgoszcz/Posen
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 76

Re: Wolfenstein: The New Order

Postprzez Szpagin w 03 Sie 2013, 15:08

Szkoda, że przenoszą premierę, ale z drugiej strony, jeżeli ma to służyć dopracowaniu gry, to są usprawiedliwieni. Lepiej poczekać parę miesięcy, niż dostać niedorobiony produkt.

Podoba mi się design broni. Wyglądają masywnie i solidnie - typowa niemiecka robota :D Z tego, co wyczytałem, gra ma mieć hybrydowy system zdrowia - pasek zdrowia podzielony na segmenty, zdrowie regeneruje się tylko od końca obecnie posiadanego, żeby leczyć się dalej, trzeba szukać apteczek. Takie coś było w drugiej i trzeciej części Far Cry'a czy w Kronikach Riddicka, gdzie działało bardzo dobrze. Fajna odmiana po autoregeneracji z pozostałych strzelanek.

A co do remake'u RTCW: Black Mesa utwierdziła mnie w przekonaniu, że odtworzenie klasyka na nowym* silniku ma sens. Niestety, nie oczekiwałbym tego, bo wątpię w opłacalność takiego przedsięwzięcia. Niestety, FPS'y są gatunkiem, który chyba najbardziej zmienił się w przeciągu ostatniej generacji. Podejrzewam (ba, jestem wręcz pewny!), że dla pokolenia Call of Duty taka gra byłaby zbyt archaiczna, a momentami po prostu zbyt trudna (niesławne misje skradankowe...). A pamiętajmy, że dziś gry są tak drogie w produkcji, że trzeba maksymalnie poszerzać target, by w ogóle wyjść na zero.

*tzn.: nowym w momencie rozpoczęcia prac, bo dziś Source trochę odstaje...
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: Wolfenstein: The New Order

Postprzez BJ Blazkowicz w 04 Sie 2013, 08:58

Odtworzenie takiego klasyka jak RTCW było by właśnie tylko dla hardkorów - dinozaurów jak ja i djcycu, zwykły gimbus jak w to zagra to stwierdzi: "łe, jakie to trudne, dlaczego mi się życie nie regeneruje? mam się skradać? i to przez całą misję?" - te rzeczy dla mnie są elementem rozgrywki i chociaż sam nie lubię się skradać to w RTCW robię to chętnie chodźby po to żeby dogłębnie pozwiedzać lokacje. RTCW ma coś co zachęca do ponownego przejścia - klimat - zombie, katakumby, kościół, laboratoria, demoniczne eksperymenty, okultyzm.
Image
Voiton laulut soi ainiaan!
Awatar użytkownika
BJ Blazkowicz
Przewodnik

Posty: 977
Dołączenie: 17 Mar 2009, 15:42
Ostatnio był: 10 Gru 2023, 23:39
Miejscowość: Zamek Wolfenstein
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 520

Re: Wolfenstein: The New Order

Postprzez djcycu w 04 Sie 2013, 10:50

RTCW zachęca głównie tym że wszystko było zrobione z umiarem i w porządnej oprawie, żadnego odległego futuryzmu, wszystko jakby na tamte lata. Człowiek jak się wkręcał w fabułę to mógł sobie wyobrazić że takie eksperymenty robiono naprawdę. Wolf 2009 już taki nie był, było kolorowo, było czarowanie i inne rzeczy co już usunęło ten mroczny klimacik, moim zdaniem było parodiowo lekko i bardziej przygodowo niż strasznie. RTCW to jest legenda... Stworzenie tego na nowo rozje*ało by system ale tak jak mówisz, u dinozaurów :/ Szkoda że gry tak strasznie zeszły na psy.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Wolfenstein: The New Order

Postprzez Soviet w 04 Sie 2013, 13:56

Offtopując, Enemy Territory zabiło raczej nadejście Modern Warfare i koniec działalności najlepszych klanów, jak idle.ee. O takim Jaymod to w 2007 roku nikt jeszcze w ogólnie poważnie nie myślał, ale po odejściu najlepszych i powolnej śmierci ClanBase jasne było, że w grze pozostaną osoby, które wolą raczej gimbusować.

:soviethistorykenemyterritory:
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 16:16
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Wolfenstein: The New Order

Postprzez BJ Blazkowicz w 04 Sie 2013, 16:09

Dla mnie RTCW było głównie singlem z fajną fabułą (notatki, listy, etc.) Teraz rzadko się takie coś spotyka a jak już to jest to na poziomie miałkim. Multi nigdy mnie nie ciągło chociaż było tym "starym" multi (prędkość poruszania, wysokość skoków, brak przyrządów celowniczych).
Image
Voiton laulut soi ainiaan!
Awatar użytkownika
BJ Blazkowicz
Przewodnik

Posty: 977
Dołączenie: 17 Mar 2009, 15:42
Ostatnio był: 10 Gru 2023, 23:39
Miejscowość: Zamek Wolfenstein
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 520

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość