Assassin's Creed

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Postprzez nagyatsu w 31 Sie 2008, 19:21

Oj, oj CLEAR SKYline, ale spoiler poszedł... Gry nie przeszedłem i nie wiedziałem jakie jest zakończenie, a tu na przyszłość jak bym chciał powrócić to lipa z zaskoczenia ;P
Image
Awatar użytkownika
nagyatsu
Łowca

Posty: 501
Dołączenie: 21 Cze 2007, 21:25
Ostatnio był: 24 Sie 2015, 18:02
Miejscowość: krk city
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Reklamy Google

Postprzez Yamha w 31 Sie 2008, 20:12

Wszystkie misie w asasynie są łatwe najgorsza jest ta jak musisz zabić swojego szefa jak te życia znikają
Yamha
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 17 Lip 2008, 10:25
Ostatnio był: 08 Wrz 2008, 08:25
Kozaki: 0

Postprzez Zari w 31 Sie 2008, 20:19

no fakt, mocny jest dziad.

A w ogóle to kto zna link do spolszczenia do AS.
Bo kuzyn mi z niemiec przywiózł a ja nie bardzo znam się na niemieckim.
Awatar użytkownika
Zari
Weteran

Posty: 597
Dołączenie: 28 Sie 2008, 10:48
Ostatnio był: 08 Cze 2024, 21:51
Miejscowość: Chorzów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 63

Re: Assassins Creed

Postprzez szpiQ w 02 Wrz 2008, 12:13

ciezko bedzie : P
bo gra zagraniczna wazy prawie 7gb
a polska tylko 5
wiec cos jest w plikach pomieszane...


ps. jest takie a nie inne zakonczenie bo bedzie 2 czesc :)

szpiQ
Wygnany z Zony

Posty: 27
Dołączenie: 25 Sie 2008, 08:14
Ostatnio był: 01 Paź 2011, 20:44
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 0

Re: Assassins Creed

Postprzez Yamha w 02 Wrz 2008, 18:45

Kahitan gdzie najdalej doszyłeś :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Yamha
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 17 Lip 2008, 10:25
Ostatnio był: 08 Wrz 2008, 08:25
Kozaki: 0

Re:

Postprzez maciekt w 03 Wrz 2008, 17:53

.
Ostatnio edytowany przez maciekt, 14 Lip 2019, 21:45, edytowano w sumie 1 raz
maciekt
Tropiciel

Posty: 346
Dołączenie: 30 Cze 2007, 15:46
Ostatnio był: 13 Mar 2024, 19:42
Kozaki: 1

Re: Assassins Creed

Postprzez Finix w 15 Kwi 2009, 19:34

Hmm...
Co by tu dużo pisać po prostu ta Gra jest Bardzo Dobra, nie tylko pod względem grafiki ale także wątku.
Ja grę przeszedłem 2 razy bo więcej mi się nie chciało, ale nie długo zacznę znowu w to pykać.
Teraz trzeba poczekać na drugą część. :D :D
Image
Awatar użytkownika
Finix
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 03 Sty 2009, 12:40
Ostatnio był: 14 Paź 2009, 19:34
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: PMm
Kozaki: 0

Assassin's Creed 2

Postprzez Garfield616 w 26 Cze 2009, 11:52

Oto nowa czesc swietnej wedlug mnie gry :D
Tutaj trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=TX3O1O5gLQw
A tutaj gameplay:
http://www.youtube.com/watch?v=W8Qz9ah8cKQ

Wprowadzono duzo zmian m.in. cykl dnia i nocy, mozliwosc przebierania sie, wieksza roznorodnosc zadan i wiele innych :)

Nie wiem jak Wy, ale ja czekam z niecierpliwoscia :wink:

Btw. premiera ma byc chyba 11 listopada.
"Drogie wina są dla bab i ciot. Tanie są dla tych, którym płynie siarka w żyłach zamiast krwi."
Awatar użytkownika
Garfield616
Kot

Posty: 33
Dołączenie: 18 Paź 2008, 10:22
Ostatnio był: 24 Sty 2014, 22:32
Miejscowość: Przemyśl
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 1

Re: Assassin's Creed 2

Postprzez S.T.A.L.K.E.R. 12 w 26 Cze 2009, 12:49

Szykuję się ciekawa gra, robi ją 450 osób. Akcja zostanie przeniesiona do renesansowych Włoch, Assasin's Creed 2 ma się rozgrywać w północnych krainach Półwyspu Apenińskiego, jedyną potwierdzoną lokacją jest Wenecja. Twórcy obiecują jako tereny podmiejskie Toskanię. Każde miasto ma zawierać charakterystyczne budowle jak np. Most Rialto. Głównym bohaterem jest młody szlachcic florencki nazwiskiem Ezio Auditore de Firenze. Początkowo wcale nie było wiadomo, czy Ezio to rzeczywiście kolejny krewny Desmonda, jednak niepewność wyjaśnili ostatecznie sami twórcy, potwierdzając pokrewieństwo. Assassin's Creed 2 rozpoczyna się w 1473r. we Florencji, w chwili gdy Ezio staję się jedynym żyjącym członkiem swej rodziny. Jest jednak kimś więcej niż zwykłym szlachcicem. W istocie to obdarzony licznymi wpływowymi przyjaciółmi członek (bez skojarzeń!) sekretnego bractwa asasynów.

Wśród jego sprzymierzeńców znajdą się prawdziwe symbole renesansu, jak choćby Leonardo da Vinci, który wyposaży Ezio w wysuwane ostrza i machinę latającą. Innym przyjacielem rodziny Auditore okaże się Niccolo Machiavelli, który przekona Ezio, że w polityce, a więc i wojnie cel uświęca środki. Ważną rolę w fabule odegrają także próby skrytobójstwa Lorenzo Medycejskiego, który jako twórca systemu bankowego nauczy Ezio, że można kupić wszystko i każdego. W grze pojawi się jeszcze Katarzyna Sforza. Swoboda poruszania się ma być większa niż w pierwszej części, stanie to się dzięki wyskokowi podczas wspinaczki po to aby sięgnąć niedostępnej w inny sposób podpory. Ma zostać dodana możliwość pływania, nurkowania i latania na lotni. W arsenale znajdą się wysuwane ostrza, rapier, młoty, topory, pałki, a nawet halabardy. Możliwe przy tym ma być nie tylko podnoszenie broni z ziemi, ale i wyrwanie jej wrogowi. Ma być też dostępna rozbudowana walka bez broni. Poważne obrażenia nie będą leczone automatycznie, tylko będą wymagały wizyty u lekarza. Opcja krycia się w tłumie ma być bardziej rozbudowana np. poprzez manipulowanie tłumem - przekonania postronnych, by robili właśnie to na czym nam zależy, możliwe będzie też skokowe przemieszczanie się od grupy do grupy w celu zgubienia pościgu. Dobre stosunki z grupami wymagać będą czegoś więcej niż pomagania przechodniom dręczonym przez strażników. W dwójce ma istnieć cały system reputacji. System reputacji pozwolił także opracować nowe typy zadań - które zmniejszają zainteresowanie, jakim cieszy się Ezio wśród lokalnych przedstawicieli prawa. To odbywać się będzie choćby poprzez zrywanie plakatów z podobiznami asasyna, przekupywanie światków itp. W grze pojawi się 16 różnych typów misji, znikną kradzieże kieszonkowe i podsłuchiwanie, łącznie ma być ponad 200 misji! W grze ma się pojawić pełen cykl dobowy.

Zupełnie nową jakość stanowić mają przy tym tereny podmiejskie w których będą się rozgrywać rozbudowane misje. Tym razem zbieranie bonusów się opłaca - odblokowują szkice koncepcyjne, nowe funkcję mapy itp. Ma się pojawić możliwość przebierania się. Ma być podniesiony poziom trudności przez lepszą inteligencję strażników i tłumów - np. poprzez umiejętność zapamiętywania. Pojawią się też nowe typy wrogów jak uzbrojeni wyłącznie w sztylety "freerunerzy" niemal tak sprawni jak Ezio (biegają za nami po dachach itp.) czy "paranoicy nakłuwający" halabardami miejsca w których ich zdaniem może się ktoś ukrywać, przez to nawet nowe kryjówki nie będą tak bezpieczne jak w jedynce. Grafika również ma zostać podana ulepszeniu.

Info zostało wzięte z czasopisma "CD-ACTION", jakieś pytania?
Fajny znaczek :soviet: Soviet he he.
Please respond.
S.T.A.L.K.E.R. 12
Stalker

Posty: 93
Dołączenie: 12 Kwi 2009, 14:08
Ostatnio był: 27 Lip 2012, 18:56
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 7

Re: Assassin's Creed 2

Postprzez nagyatsu w 26 Cze 2009, 14:09

Gra pomijając jej monotonność była bardzo dobra. Jak tylko wprowadzą ciekawą fabułę i urozmaicą zadania/miasta będzie wyśmienita. Również czekam ;)
Image
Awatar użytkownika
nagyatsu
Łowca

Posty: 501
Dołączenie: 21 Cze 2007, 21:25
Ostatnio był: 24 Sie 2015, 18:02
Miejscowość: krk city
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: Assassin's Creed 2

Postprzez S.T.A.L.K.E.R. 12 w 26 Cze 2009, 14:15

Właśnie na tym się skupiają, miasta mają być większe, zadań ma być więcej i mają być ciekawsze, fabułę też mają rozbudować, chcą zrezygnować z monotonni.
:soviet:
Ostatnio edytowany przez S.T.A.L.K.E.R. 12, 30 Cze 2009, 15:15, edytowano w sumie 1 raz
Please respond.
S.T.A.L.K.E.R. 12
Stalker

Posty: 93
Dołączenie: 12 Kwi 2009, 14:08
Ostatnio był: 27 Lip 2012, 18:56
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 7

Re: Assassin's Creed 2

Postprzez Garfield616 w 26 Cze 2009, 18:29

Zakladalem ten temat na szybko i mialem dodac jeszcze troche info, ale S.T.A.L.K.E.R. 12 mnie ubiegl :P
Jedyne co moge dodac, to to ze...ide na :wódka: :D
"Drogie wina są dla bab i ciot. Tanie są dla tych, którym płynie siarka w żyłach zamiast krwi."
Awatar użytkownika
Garfield616
Kot

Posty: 33
Dołączenie: 18 Paź 2008, 10:22
Ostatnio był: 24 Sty 2014, 22:32
Miejscowość: Przemyśl
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości