Najpamiętnijsze chwilę w grach - SPOILERY!

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Najpamiętnijsze chwilę w grach - SPOILERY!

Postprzez Kumpel111 w 18 Lis 2010, 10:01

Może ktoś jeszcze pamięta Max Peina gdzie na samym początku została zabita rodzina głównego bohatera :?: Również jeden z tych momentów :wink:
Awatar użytkownika
Kumpel111
Tropiciel

Posty: 362
Dołączenie: 24 Wrz 2010, 18:23
Ostatnio był: 18 Cze 2023, 07:40
Miejscowość: Paraguay
Frakcja: Zombie
Kozaki: 22

Reklamy Google

Re: Najpamiętnijsze chwilę w grach - SPOILERY!

Postprzez Przemek77 w 18 Lis 2010, 10:08

1. Knights of the Old Republic - najlepsza na świecie wolta fabularna. Kto grał, ten wie. Osobiście długo szukałem sczęki pod biurkiem.

2. CoD: Modern Warfare - wybuch atomówki

I w zasadzie nic mnie już tak nie zaskoczyło.
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

Re: Najpamiętnijsze chwilę w grach - SPOILERY!

Postprzez Argemen w 18 Lis 2010, 23:33

W poprzednim poście zapomniałem napisać o Mafii, najmiodniejszej grze w jaką grałem, a więc:

:

Najbardziej pamiętna była walka Toma z Sam'em w muzem. Trudziłem się z tym etapem parę dobrych godzin, bo nie brałem Thompsona od handlarza bronią. Cutscenka na końcu po prostu zapierała dech, a outro było całkowicie boskie.
I had wan teh interwebs!
Awatar użytkownika
Argemen
Stalker

Posty: 160
Dołączenie: 01 Sty 2010, 16:40
Ostatnio był: 02 Gru 2018, 13:05
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 4

Re: Najpamiętnijsze chwilę w grach - SPOILERY!

Postprzez Feniks w 19 Lis 2010, 00:15

Silent Hill:
:

Sam początek gry; pierwsza ucieczka na ślepo w alternatywnym mieście (po odwiedzeniu antykwariatu) i śmierć Lisy


Phantasmagoria też mi swego czasu zryła psychę -
:

FAIL jeśli w wypadku finału coś źle zrobimy i Demon rozerwie twarz naszej bohaterki


Cień Czarnobyla rzecz jasna, pierwsza wizyta we wiosce w Kordonie i klimat zalewający pokój - nie do pobicia.

Tomb Raider 2 - jedna z moich pierwszych gier na PSXa - olbrzymi wąwóz pod Wielkim Murem i dwa T-Rexy wyskakujące z ciemności.

Znalazło by się tego więcej, ale skoro to mi przychodzi na myśl w pierwszej kolejności, to siłą rzeczy "najpamiętniejsze" ;-)
Awatar użytkownika
Feniks
Stalker

Posty: 111
Dołączenie: 06 Lis 2009, 16:22
Ostatnio był: 27 Sty 2013, 18:30
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 1

Re: Najpamiętnijsze chwilę w grach - SPOILERY!

Postprzez Maku w 19 Lis 2010, 00:54

Mnie najbardziej zapadła w pamięć misja 'all ghilled up' z modern warfare i 'jeden strzał jeden trup' z zewu - obydwie biją klimatem:)
"Nie masz co robić, nudzi się Ci? Kup sobie kij i po jajach się bij" - 52
Awatar użytkownika
Maku
Tropiciel

Posty: 219
Dołączenie: 31 Paź 2009, 21:01
Ostatnio był: 15 Cze 2014, 20:15
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 16

Re: Najpamiętnijsze chwilę w grach - SPOILERY!

Postprzez Tormentor w 19 Lis 2010, 21:12

Omaha w MOHAA -> przekult , szeregowiec ryan w werjsi FPS :) Genialna misja, aż się płakać chce jak się wspomina te czasy.
Abe's Oddysee - kolejny kult , początek gry , czyli łażenie po Rupture Farms, tak mi zapadło w pamięć że stało się impulsem aby odświeżyć sobie wspaniałą grę.
Call Of Duty 1 -> misje w okopach. Grając w to byłem jeszcze w wieku gówniarza, tak więc po chwilach spędzonych z COD'em brało się własne klamoty i szło się bawić w wojne z kolegami. Ah...
Duke Nukem Time To kill - pamiętam jak brat w to grał. Ja się tylko przyglądałem. Po wielogodzinnym graniu miało się w uszach muze z gry Image
C&C Tiberium Dawn - początek misji GDI , nasze stateczki naparzają w Turety a w tle leci Act On Instict ...Aż się płakać chce. :(
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 18 Lis 2023, 20:59
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Re: Najpamiętnijsze chwilę w grach - SPOILERY!

Postprzez Soap w 21 Lis 2010, 16:27

CoD 2 - Niewiem co powiedziec tamte czasy nawalanie w Niemców wogóle najlepsza gra CoD'ów oprócz CoD'a 4

Far Cry - 2004 rok grafika taka grafika normalnie nawalanie w zmutki (tak nazywam zmutowańce)

NFS'y - MW,C,U2,HP2,to były czasy jakie to były emocje,najlepsze samochodówki arcadowe

TDU - Klimaty tam są takie fajne jeżdżenie po wyspie Oahu na Hawajach to normalnie miodzie 110 samochodów chyba bez Megapack'a

BMW M3 Challange - Może wielu z was w to nie grało ale to najlepszy symulator Samochodowy,niestety jest tylko jedno auto
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika.
Jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.
Awatar użytkownika
Soap
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 31 Paź 2010, 15:18
Ostatnio był: 27 Kwi 2014, 18:34
Miejscowość: Siemianowice k.Katowic
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: Najpamiętnijsze chwilę w grach - SPOILERY!

Postprzez El Diablo w 25 Lis 2010, 22:15

Właśnie skończyłem nowego Medal of Honor (mimo wielu słabych opinii dla mnie gra jest świetna!). I już teraz wiem że do końca życia chyba będę pamiętał zakończenie tej gry! :o Czegoś takie jeszcze nie doświadczyłem, co tu dużo gadać... cholera to naprawdę chwyta za serce! :(
Image
Awatar użytkownika
El Diablo
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 09 Gru 2008, 22:17
Ostatnio był: 05 Paź 2021, 14:47
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 53

Re: Najpamiętnijsze chwilę w grach - SPOILERY!

Postprzez matekfpol w 25 Lis 2010, 22:44

Dla mnie zdecydowanie wybuch ładunku atomowego w CoD 4 podczas ewakuacji helikopterem. Podobno to pierwsza gra w której w całości taki wybuch pokazano, i w którym brałeś bezpośredni udział. I to uczucie i widok po wyjściu z wraku - w powietrzu radioaktywny pył, dalej grzybek a wokoło rozsypujące się bloki, brunatny świat i płacze dzieci i głosy z radia ( w wyobraźni bohatera ), a na końcu coraz bielszy ekran...
Awatar użytkownika
matekfpol
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 16 Lis 2010, 23:26
Ostatnio był: 30 Gru 2022, 15:29
Miejscowość: gej
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 39

Re: Najpamiętnijsze chwilę w grach - SPOILERY!

Postprzez Woland w 25 Lis 2010, 22:52

Medieval:Total War

Polska vs. Mongolia (czy tam Złota Orda, a może Tatarzy).
Ja Polską gram.

Pada mur zamku.
Kawaleria (ta najlepsza) z królem rusza do szarży.
Wielu jeszcze wykończyli nim król poległ :E

Hearts of Iron I:
ZSRR.Kiedy to podbiłem Polskę Niemcy i kilka innych krajów do gdzieś 43/44 :E

Iron Storm-Spotkanie z jednym z 4 syberyjskich braci, kto grał to wie jak ciężki to przeciwnik :E
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Najpamiętnijsze chwilę w grach - SPOILERY!

Postprzez Matt w 26 Lis 2010, 05:52

Jeśli chodzi o mnie to ciężko wybrać pojedyncze akcje, ale się chociaż się postaram.
- Zew Cthulhu - cała gra przesiąknięta klimatem, ale chyba najbardziej zapadła mi w pamięci ucieczka z hotelu, gdzie trzeba było w panice ryglować za sobą drzwi i uciekać przed mieszkańcami wioski.
- jeśli chodzi o Stalkery, to Ameryki tutaj nie odkryję - pierwsza pijawka w podziemiach Agropromu i laboratoria w Cieniu Czarnobyla i Zewie Prypeci (płacz dziecka zniszczył mi psychikę)
- zakończenie trylogii Gothic, w którym najgorszy smutek wywołało to, że już się skończyła. Jestem po prostu silnie związany emocjonalnie z tą serią i korzystając z okazji, życzę gościom z JoWoodu nadmiernego zainteresowania wielu czarnoskórych panów o skłonnościach homoseksualnych (kto zrozumie, ten zrozumie)
Matt
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 04 Maj 2010, 18:53
Ostatnio był: 01 Maj 2016, 18:57
Kozaki: 0

Re: Najpamiętnijsze chwilę w grach - SPOILERY!

Postprzez Jellow w 28 Lis 2010, 18:58

Chyba wtedy kiedy usłyszałem "Иги ко мне" w Stalkerze, to był pierwszy raz kiedy naprawdę zapamiętałem coś z gry, a nie całą grę.

Później takie wrażenie zrobiło na mnie ALife w zewie prypeci kiedy wyskoczył na mnie dzik, myślałem że mnie atakuje- strzelilem na ślepo w jego kierunku- ale za nim zaraz pojawiły się psy które go goniły (polując). Myślałem, że poszczam się w gacie kiedy oglądałem te scenki, w których snorki walczyły z psami czy dzikami, albo pijawki dopadały stalkerów. ALife z zewu prypeci naprawdę mnie oczarowało, mimo swojej niedoskonałości- teraz czekam na ALife 2 ;)
www.gamerblog.pl - jedyny w sieci videopodcast o grach
Awatar użytkownika
Jellow
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 22 Mar 2009, 13:21
Ostatnio był: 20 Kwi 2011, 00:20
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości