Zlot forum 26 IV 2014 - temat ogólny

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez Mokry w 27 Kwi 2014, 19:49

Sohana, załatwi się to.
Awatar użytkownika
Mokry
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 27 Kwi 2014, 17:52
Ostatnio był: 15 Maj 2014, 16:49
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez Gizbarus w 27 Kwi 2014, 19:58

Co fakt, to fakt, należy się jednak sporo podziękowań Kowkowi oraz Glejakowi i reszcie osób zajmujących się organizacją imprezy - nawet jeśli wiele rzeczy było 5/10 to i tak sam fakt pogadania twarzą w twarz ze starociotami i ogólnie forumowiczami wynagrodził wszystko. Nawet to rozcieńczone piwo :suchar:

Do tego ogromne podziękowania dla Kriss za zamelinowanie mnie totalnie spontanicznie z minuty na minutę, oraz dla Termiego, dzięki któremu... Chociaż może lepiej nie, bo się jeszcze wścieknie :caleb:

Korzystając z okazji, chciałem pozdrowić tego pana, któremu zwinąłem z kabury Glocka, a połapał się dopiero jak mu go oddałem...:realcaleb:
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 20:51
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez KoweK w 27 Kwi 2014, 20:23

Event był mega.

Żałuję tylko, że nie mogłem się rozdwoić, by w międzyczasie ogarniać tysiąc spraw i równocześnie rozmawiać z wami. Zaczęliśmy od pokazu Lost Alpha, mojego cheatowania i latania po Kordonie, następnie respawnowałem Vintoreza parę mutantów (Kontroler i Niby Olbrzym), od których potem uciekałem. :D Na końcu mogliście obserwować latające samochody oraz początek Wysypiska.

Po Lost Alpha przyszedł czas na inną modyfikację - MISERY. Opowiadał o niej forumowy modder - trojanuch. Kluczowym punktem ekipy MISERY była jednak prezentacja The Seed nie obyła się bez niespodzianek. Z samej Danii przyjechał do nas szef wszystkich szefów z "Misery Development Ltd." - Nicolai Aaroe - który powiedział kilka słów o swoim projekcie oraz podziękował wszystkim, którzy byli w Barze.

Przyszła pora na nas... Ja i Glaeken opisaliśmy z czym się je obecnie wg nas scena Stalkerska, jakie mamy plany na przyszłość oraz podziękowaliśmy GSC Game World filmem za świetne gry, które utworzyły jeszcze lepszą społeczność. Po gadce nt. Stalker.pl oraz Survarium.pl przeszliśmy do trzech konkursów, które przygotowaliśmy. Na pierwszy ogień poszedł rysunek Touchdowna, który pokazałem publiczności - kto pierwszy odgadnie czyj to rysunek, ten go dostaje. Po kilku chwili DarthAvalon był szczęśliwym posiadaczem tego dzieła. Drugi konkurs ogłaszaliśmy już wcześniej na facebooku - dwa najlepsze cosplaye ocalałych Survarium. Pierwsze miejsce zajął bojownik Czarnego Rynku i otrzymał on od nas Pakiet Mistrza, natomiast drugie żołnierz Armii Odrodzenia, który otrzymał Pakiet Weterana. Ostatnim konkurs był z wiedzy o frakcjach, zgłosiło się dziewięciu ochotników. Dopiero przy drugiej połowie pytań ludzie zaczęli odpadać, jednak by zostało dwóch uczestników musieliśmy zacząć zadawać bardziej zaawansowane pytania. Na scenie zostali Adam i Armin (Wolnościowiec z naszego filmu Dekada Stalkerów), którzy jako dwóch najlepszych musieli powiedzieć, do której frakcji chcieliby należeć i dlaczego. Publiczność bez problemu wyłoniła zwycięzce - był nim Adam, który wybrał Wojsko. Swoje wystąpienie zakończyliśmy podziękowaniami oraz nadzieją na to, że uda nam się robić coroczne imprezy z turniejami Survarium.

Na koniec Meesh opowiedział o swojej książce oraz zapowiedział kolejną, która będzie tym razem tłumaczeniem z rosyjskiej serii literackiej S.T.A.L.K.E.R.. Oprócz tego na scenę wszedł Bartek "Godai" Biedrzycki, który m.in. opowiedział o swojej nowej książce, która zadebiutuje jeszcze w tym roku w serii Fabryczna Zona.

Spotkanie was na żywo było niesamowite - czułem się jak wśród osób, które znam od lat, a widziałem większość pierwszy raz w życiu. Żałuję, że przez parę h musiałem ogarniać tysiąc innych spraw zamiast z wami rozmawiać, ale after party wynagrodziło wszystko.

Dziękuję: klawiszowi za stworzenie strony i tej społeczności; Glaekenowi za to, że razem rozwijamy scenę Stalkerską jak i tę z Survarium w Polsce od lat i bez niego nie dałbym sobie rady; Terminusowi, bo w końcu mogłem go poznać chociaż zapomniałem podziękować za delirki; Meeshowi za to że jest użytkownikiem tego forum; Voldiemu za ogarnięcie userów, rozdawanie plakietek oraz identyfikatorów; Kubulli44 który pomógł mi ogarniać imprezę przed otwarciem baru; utak3rowi za prezentacje świetnego moda Lost Alpha oraz przyjemność prezentacji ów dzieła publiczności oraz za latające samochody; Ropasiakowi za wycinanie zaproszeń do Survarium; zdzichowi, który pokonał 150 km rowerem (!) w deszczową pogodę z Lublina do Warszawy i dał niezapomniane rozmowy o Runescape; tomaszowi4815, który pokazywał nam swoje umięjętności w streetworkoucie; Adamowi za najlepszą wiedzę o frakcjach oraz stworzeniu pomysłu dot. historii forum; EDce, która pilnowała Ropasa :E ; Gizbarusowi, który uspokoił kapiszonową publiczność przeszkadzającą nam w wystąpieniu; ThaiWarriorowi, który był jednym z najstarszych - jeśli chodzi o staż - użytkownikiem (poza mną i klawiszem); Panu Skarbonce za stworzenie świetnego plakatu; Canthirowi za chu*owe foty, na które czekam; Wheeljackowi, bo okazało się, że nie jest pałą; copytcowi za wspominki o alphach - w szczególności o 1469; Plaargathowi za poprawę humoru; Darth Rexowi za parę korekt w historii forum; Tricksterowi oraz trojanuchowi za przedstawienie MISERY i świetnego The Seed; The Witcherowi, który nadal nie powiedział kiedy DM:E... ; Realkriss za pierogi dla zdzicha, dzięki czemu nie zmarł mi w autobusie :D ; marcelowi za pomoc przy tworzeniu Dekady Stalkerów (film); DarthAvalonowi bo wiedział kto narysował rysunek, który pokazałem... ; Alchemikowi mimo to, że wyrywał mi loszki; STA1KERpl, który truł mi w kółkę dupę o to jak dojść na halę mirowską :D ; Czipiemu za planszówkę w klimatach Pikniku na Skraju Drogi oraz margaricie, Wunderwaffe, agacie , Wiewi0rowi, VAMPIROWI_PL, Sohanie, Marudzie i innym, którzy byli na imprezie... to było jedno z lepszych przeżyć.

Oprócz tego największe podziękowania należą się Fabryce Słów, bez której nigdy nie byłoby imprezy na taką skalę, oraz Rafałowi z pyta.pl za świetne poprowadzenie imprezy!

Image
Fotka z oznaczonymi osobami:


Dzięki raz jeszcze. Dwa miesiące ciężkiej pracy i organizacji nie poszło na marne. Mam nadzieję, że kiedykolwiek uda nam się to jeszcze powtórzyć...

BYŁO WARTO.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack

Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 26 Wrz 2024, 00:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez Kuballa44 w 27 Kwi 2014, 21:12

Trochę się obawiałem tego, czy uda nam się rozmawiać na zywo... Czy nie bedzie skrepowania. :) Nie bylo. :) Ba, nawet na zywo potrafilismy uzywać :caleb:. :E
Moze ze strony stalej ekipy nie bylo rozpie*olu (Termi, mozesz napisać "A nie mowilem?"), jednak bylo przesympatycznie, a rozmowa z każdym i każdą z Was dostarczyla mi masę radośći. :) Ekstra bylo Was poznać.

Czy się uda? Pewnie żę się uda. Przecież przysięgalismy. :)
Ostatnio edytowany przez Kuballa44, 27 Kwi 2014, 21:13, edytowano w sumie 1 raz
Słowa były niegdyś czarami i do dziś słowo zachowało coś ze swej siły czarodziejskiej. Słowami może człowiek uszczęśliwić lub doprowadzić do rozpaczy, słowami nauczyciel przenosi na uczniów swą wiedzę, słowami mówca porywa słuchaczy, decyduje o ich sądach i rozstrzygnięciach. -Freud.
Awatar użytkownika
Kuballa44
Beta Tester

Posty: 452
Dołączenie: 12 Wrz 2009, 08:21
Ostatnio był: 27 Lut 2022, 17:22
Miejscowość: Prawie że Koszalin.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 297

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez Wiewi0r w 27 Kwi 2014, 21:12

Na długo zapamiętam ze zlotu rozkminy Plaargatha i Trikstera o filozofi użyteczności przedmiotów w MISERY, przygody przy zakupie fajek, jak również cytat z Plaargatha-odpowiedź na pytanie czy "może"my już iść: "Zagryzłem chimerą, zapiłem wódą, promieniowanie zeszło! :kotek:"

Termiemu za pijawkę w kapeluszu też dziękuję.

Latające Łady i cziterstwo też sobie zapamiętam :P

Dzięki za towarzystwo Triksterowi, Trojanuchowi, Plaargathowi, Adamowi, STA1KERpl, Robertowi, i całej reszcie.

:

A twój stary to Monolit!
Things are going to get unimaginably worse, and they are never, ever, going to get better.
- K.V.
Za Wilkiem nawet w ogień skoczę.
Попутного ветра!

Za ten post Wiewi0r otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Plaargath.
Awatar użytkownika
Wiewi0r
Przewodnik

Posty: 965
Dołączenie: 27 Maj 2013, 22:33
Ostatnio był: 24 Sty 2018, 17:29
Miejscowość: Warszawa/Częstochowa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 164

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez Adam w 27 Kwi 2014, 21:16

Wiewiór, jak Was zaciągnąłem na Trybunę Honorową na placu Defilad do fotek po północy to narzekaliście :E


Co do skrępowania, to w sumie najlepsze było pierwsze wrażenie po ogarnięciu identyfikatora :D
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez Terminus w 27 Kwi 2014, 21:21

Ja żałuję tylko, że z "przyczyn obiektywnych", wbrew wcześniejszym planom, nie mogłem uczestniczyć w afterze.
Mam nadzieję, że Kagor smakował ;-)
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez Voldi w 27 Kwi 2014, 21:22

Chciałbym napisać parę zdań. Ale że wyszedłby mi długi esej - tylko odniosę się do powyższego postu Kowunia. Mam nadzieję, że tym razem wybaczy cytowanie ostatniego posta.
Event był mega.

Zgadzam się.

Żałuję tylko, że nie mogłem się rozdwoić, by w międzyczasie ogarniać tysiąc spraw i równocześnie rozmawiać z wami.

Ja nad moim rozdawaniem plakietek też, ale w sumie dobrze - nie musiałem cisnąć się w tłum. Mam nadzieję, że nikt z foruma nie odszedł skrzywdzony :caleb:

Zaczęliśmy od pokazu Lost Alpha, mojego cheatowania i latania po Kordonie, następnie respawnowałem Vintoreza parę mutantów (Kontroler i Niby Olbrzym), od których potem uciekałem. :D Na końcu mogliście obserwować latające samochody oraz początek Wysypiska.

I godmode miał włączone! Cziter, cziter! Wypijamy kozaki Kowuniowy za haxy :caleb:

...przyszedł czas na inną modyfikację - MISERY. [...] prezentacja The Seed nie obyła się bez niespodzianek. Z samej Danii przyjechał [...] Nicolai Aaroe

Ja już Ci, Krzychu, mówiłem, ale chcę to powiedzieć na otwartym forum: Trikster (nie wiem czemu tu pominięty) ma łeb.
A N. Aaore'owi (to także szef projektu MISERY, jakby ktoś nie wiedział) wielki szacunek za przyjazd do nas.

Ja i Glaeken opisaliśmy z czym się je obecnie wg nas scena Stalkerska, jakie mamy plany na przyszłość oraz podziękowaliśmy GSC Game World filmem

To była druga najmniej ciekawa rzecz :realcaleb: Ale i tak chłopaki, szacun za plany i powodzenia! Serio.

Na pierwszy ogień poszedł rysunek Touchdowna, który pokazałem publiczności [...] DarthAvalon był szczęśliwym posiadaczem tego dzieła.

Krótko: D.A. je*any, że wiedział. Kowek je*any, że usłyszał - stałem od Avalona na odległość wyciągniętego ramienia, ale nawet go nie usłyszałem.

Konkurs był z wiedzy o frakcjach, zgłosiło się dziewięciu ochotników. Dopiero przy drugiej połowie pytań ludzie zaczęli odpadać, jednak by zostało dwóch uczestników musieliśmy zacząć zadawać bardziej zaawansowane pytania.

Ustawione, ustawione! :caleb:
O, pytanie do foruma: Kto zabił Kła? O ile wiem, nie jest to rozstrzygnięta kwestia. Poległem na tym pytaniu odpowiadając "Najemnicy", gdy wg. Kowka był to Monolit. A po fakcie ustaliliśmy, że jednak nie wiadomo :E

Publiczność bez problemu wyłoniła zwycięzce - był nim Adam

Bo miał więcej kolegów :E A serio - wyrazy uznania wszystkim Kolegom i Koleżankom biorącym udział w konkursach :)

Na koniec Meesh opowiedział o swojej książce [...] na scenę wszedł Bartek "Godai" Biedrzycki

Ten fragment pominąłem. Duszno mi się zrobiło, Meesh pewnie nic odkrywczego nie mówił, a o "Kompleksie" zapomniałem.

Parę słów faktycznie od siebie:

Droga Ekipo! Dzięki za mile spędzone parę godzin. Nawet nie wiem, co napisać. Przyjechałem z rozładowanym telefonem, na dworcu czekał na mnie komitet powitalny w postaci Gizbarusa, Alchemika, Wunderwaffe'a, Margarity i utak3ra (który to był tam, jak zrozumiałem, przypadkiem :) ). Kowek zje*ał, bo nas pogonił z knajpy ("wejście od 15" :realcaleb: ), ale pokręciliśmy się po Wawie i jakoś się udało. Spotkałem ekipę z Post-Apokalipsy Polskiej, z którymi finalnie dotarłem na imprezę.

Jak już mówiłem - mam nadzieję, że rozdawane przeze mnie plakietki i przypinki otrzymał KAŻDY obecny na evencie forumowicz. Miło było was osobiście spotkać, Mordy Kochane. Naprawdę, będzie co wspominać. Cóż... naprawdę nie wiem, co pisać. Po prostu podziękuję. Jest Was dużo, więc nie będę robił listy, jak Kowek: dzięki wszystkim, z którymi miałem okazję się spotkać, pogadać, albo choć podać sobie łapę. Szczególne dzięki Triksterowi, Keinoom'owi i... oczywiście Kowuniowi do spółki z Glejakiem, za organizację. Wszyscy inni, którzy mieli okazję zamienić ze mną parę słów - czujcie się "podziękowani". Tyle ludu, z tak różnych części kraju, w takim miejscu, na takiej imprezie... SZACUN WSZYSTKIM.


Zjebano praktycznie tylko nagłośnienie... Chociaż byłoby lepiej, gdyby cebulaszczy tłum zamknął ryje. Ja to co chciałem usłyszeć, usłyszałem, ale musiałem pchać się pod sam głośnik.

Całe szczęście, że pogoda nie dopisała, bo tym samym - paradoksalnie - dopisała. Nie wyobrażam sobie, co by się działo, gdyby ten dziki tłum wparował do Parkingu w trzydziestostopniowym upale. Podejrzewam, że pod knajpą po godzinie stałoby z pięć karetek, a pół godziny później policja rozganiałaby towarzystwo.

Wybaczcie też, Kochani, że musiałem się szybko zmywać. Mało spałem z piątku na sobotę i mimo najszczerszych chęci zostania do wczesnych godzin porannych w niedzielę - podejrzewam, że najpóźniej o 22 zacząłbym być piątym kołem u wozu. Po prostu bym tam zdychał. A ani na chlanie, ani na spanie nie miałem już kasy. Nawet Marcelowi zabrakło, na oddanie tamtych dwóch piw (po Noczkinie) i odstawiłem tylko jedno... :facepalm:

A, Rafale Grad, wybacz, że po Tobie cisnąłem. To taki PR był :E

Mam nadzieję, że do rychłego zobaczenia :) Na fejsie padła propozycja zorganizowania jakiegoś meliniarskiego spotkania latem, w plenerze, w stalkerskim klimacie. Fajnie by było, gdyby coś takiego wypaliło.

Jeszcze raz dzięki wszystkim, którzy byli, tym, którzy mieli być, ale z różnych przyczyn nie mogli, a także tym, których póki co znam tylko z nicku i avatara.

xKoweKx napisał(a):BYŁO WARTO.



:

Wiewi0r napisał(a):A twój stary to Monolit!

Chyba Ty i Twój stary! :caleb:
Ostatnio edytowany przez Voldi, 27 Kwi 2014, 21:57, edytowano w sumie 1 raz
Image

Za ten post Voldi otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KoweK, DarthAvalon, Keinoom.
Awatar użytkownika
Voldi
Ekspert

Posty: 843
Dołączenie: 29 Gru 2011, 11:11
Ostatnio był: 30 Maj 2024, 11:26
Miejscowość: Kraków/Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 426

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez Adam w 27 Kwi 2014, 21:29

Voldi, zanim wyszło Czyste Niebo, pisali, że zabili Monoliciarze, jeden z nich miał Wintorieza, gdy wyszło Czyste Niebo, ktoś mądry napisał, że zabili go najemnicy (niby Szrama). Sorki za offtop ;)
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez Wayathin w 27 Kwi 2014, 21:29

Na zlocie było całkiem spoko mimo iż długo tam nie zagościłam. Duszno i tłoczno, nie spodziewałam się, że tyle osób wpadnie. Miałam nadzieję poznać kogokolwiek niestety nie udało się, ale mimo tego cieszę się, że postanowiłam przyjechać zamiast siedzieć w domu. Mam nadzieję, że uda się za rok zorganizować drugi zjazd. Albo, że chodziarz spotkamy się na innym eventcie np. na nocy post-apokalipsy czy Pyrkonie.
Tylko słabi i komuniści się uśmiechają.
Awatar użytkownika
Wayathin
Tropiciel

Posty: 240
Dołączenie: 13 Kwi 2011, 12:05
Ostatnio była: 15 Gru 2020, 08:01
Miejscowość: Tu i tam.
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 115

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez Wiewi0r w 27 Kwi 2014, 21:33

@ Adam, dobra dobra. :P

Jeszcze z miłych wspominek - "Hej ho Naznaczony" przy ognisku z zapalniczki. :)

Właśnie, po wczorajszych obietnicach dziwię się, że Kowek ma jeszcze Kozaki na plusie. :P

Powtórzę jeszcze: Było warto! :wódka:

:

Voldi napisał(a):
Wiewi0r napisał(a):A twój stary to Monolit!

Chyba Ty i Twój stary! :caleb:

A twoja stara to chimera! :caleb:
:E
Ostatnio edytowany przez Wiewi0r, 27 Kwi 2014, 21:34, edytowano w sumie 1 raz
Things are going to get unimaginably worse, and they are never, ever, going to get better.
- K.V.
Za Wilkiem nawet w ogień skoczę.
Попутного ветра!

Za ten post Wiewi0r otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive GhostRider44, Sohana.
Awatar użytkownika
Wiewi0r
Przewodnik

Posty: 965
Dołączenie: 27 Maj 2013, 22:33
Ostatnio był: 24 Sty 2018, 17:29
Miejscowość: Warszawa/Częstochowa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 164

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez Sohana w 27 Kwi 2014, 21:33

A ja się nie będę rozpisywać.

Starocioty, kocham was za ten zlot! :wódka:

Jesteście mega!

Za ten post Sohana otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KoweK.
Sohana
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 22 Kwi 2014, 23:36
Ostatnio była: 16 Maj 2023, 01:13
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 21

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość