Kozaki - forumowy system reputacji

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: Kozaki - forumowy system reputacji

Postprzez k4r00 w 08 Lis 2011, 22:45

@Realkriss: Postawiłem jej jednego kozaka. Jestem pieprzonym hipokrytą. Nie bij :(
Suck the tears of my dick, you ugly mud-fuckers!
Awatar użytkownika
k4r00
Ekspert

Posty: 740
Dołączenie: 30 Wrz 2010, 00:07
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 16:55
Miejscowość: Miasto prywatne
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 160

Reklamy Google

Re: Kozaki - forumowy system reputacji

Postprzez nati20 w 08 Lis 2011, 23:21

moja siostra ma więcej kozaków, sprzedaje buty :E a tak na serio nie wiem jaki mają problem ci którym wypito kozaka o.O nie dają medali za najwiekszą liczbę chyba co? w sumie ani mi one nie wadzą ani mi są potrzebe

Uwagi moderatora:

A wielkie litery na początku zdań to gdzie? - Wheeljack
:

Get out of here STALKER!

Image
nati20
Tropiciel

Posty: 303
Dołączenie: 13 Cze 2009, 14:26
Ostatnio była: 22 Gru 2019, 19:00
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 68

Re: Kozaki - forumowy system reputacji

Postprzez Kudkudak w 11 Lis 2011, 11:42

Heh, widzę ze jest tu jedna wielka jatka ;). Tak więc postanowiłem wyrazić swoją opinię.
1.Co myślisz słysząc hasło reputacja? Ja myślę tutaj o kilu czynnikach:
a)Jest to wskaźnik popularności danej osoby którą cenimy za t.zw. "fajność". Jeśli ją lubimy, wolimy z nią gawędzić, chodzić gdzieś, robić z nią coś niż z kimś innym. Tak więc niektórzy userzy dostają nasze kozaki za komentarze, niż za prace włożoną w pomoc czy choćby wyjaśnienie problemu(ale na szczęście WIĘKSZOŚĆ tak nie robi).
b)Może też być wskaźnikiem wkładu w forum itd. jak to ma nasz klawisz ale to dotyczy raczej tylko administratorów i ofiarodawców ;).
c)I wreszcie za prawdziwą pomoc w danym momencie, najnowsze plotki czy zagadnienia.
2.Tak więc róbta co chceta, ale kozaki rozdawać będą i za badziewia, i za dobrą pomoc. Albo za wartościowy post, który może i być właśnie kołem ratunkowym lub zabawnym komentarzem.
PS. Kozaki nie znikną bo zapłacili za to pewną sumkę i chyba nie chcą tego wydawać w błoto więc wątpię by zniknęły, no może jeśli zdegradujecie admina odpowiedzialnego za to i wstawicie w okienko nowego przywódcę popierającego wasze plany, ale to wydarzy się może za kilka dekad :D.
Osobiście zniwelowałbym okres czekania 1 godziny na wstawienie kozaka, tak jak rzekł Glaeken i nawet podoba się mi pomysł Gabriela bo można sprawdzić komu i za co się postawiło flachę i spełniłby się życzenie Realkriss. Myślę ze powinniście zrobić wielkie głosowanie co do tych zmian.
Image
Image Image Image Image Image

Za ten post Kudkudak otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Cysiu.
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: Kozaki - forumowy system reputacji

Postprzez k4r00 w 11 Lis 2011, 13:59

@Realkriss: A kto stawia kozaki "Na powitanie"? Ha? :P
Suck the tears of my dick, you ugly mud-fuckers!

Za ten post k4r00 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Dżuz.
Awatar użytkownika
k4r00
Ekspert

Posty: 740
Dołączenie: 30 Wrz 2010, 00:07
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 16:55
Miejscowość: Miasto prywatne
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 160

Re: Kozaki - forumowy system reputacji

Postprzez KoweK w 11 Lis 2011, 15:04

Bez przesady z takim tekstem, że nie wywalimy kozaków, bo jakąś sumkę za nie zapłaciliśmy, bo same kozaki i cały ten system nic nie kosztowały, a jedynie ich upgrade.

I jakie to niby mają być te wielki zmiany? Głosowanie nt. czego?
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 26 Wrz 2024, 00:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Kozaki - forumowy system reputacji

Postprzez Kudkudak w 11 Lis 2011, 16:30

Szybka odpowiedź bo mi się śpieszy a teraz wszedłem na komputer ;).

Chodzi mi o głosowanie, ankietę czy coś kto jest za większością poszczególnych zmian, gdyż dla jednej osoby chyba tego nie zrobicie.

PS.Fajny kursor, taki patriotyczny ;).
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: Kozaki - forumowy system reputacji

Postprzez Universal w 11 Lis 2011, 18:27

Chyba poważnych problemów nie macie, skoro zajmują Was takie pierdoły. Głosowanie? Zróbmy referendum, kto chce obalić Kowka, Sovieta i resztę, potem demokratyczne wybory kto na nowego admina. Oczywiście każdy zgłosi swoją kandydaturę i zagłosuje na siebie. I niech zapanuje anarchia.

Wolę stan obecny, byle mniej "k." leciało. A kursor jest słaby, podobny do gifów z blogów "sweet trzynastek".
edit -
Teraz przynajmniej jest dowcipny. Na chwilę.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.

Za ten post Universal otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive k4r00.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 09 Cze 2024, 23:33
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052

Re: Kozaki - forumowy system reputacji

Postprzez Kudkudak w 12 Lis 2011, 11:29

A co do posta k4 w którym pisał, że dostawał PW z informacją że jest szmatą itd. to niech pomyślą te osoby o sobie w chwili wypijania kozaka. Bo skoro kozaki były, są i będą to i będą też wypijać. Nie wiem czy dobrze mówię, ale może niektórzy wypijają komuś z powodu innej osoby by być lepszym np. jeśli ktoś komuś wypije to ja też, bo będę taki jak on. Albo w zemście. Dobrze że to jest raportowane ;).

Co do twego posta Universal to nie moja decyzja. Ja daje przykład i nie napisałem nic na temat obalaniu adminów w głosowaniu. Nie zmuszam. A że kursor mi się podoba to podoba. Może tobie nie za bardzo, ale ja wyraziłem swoją opinię.

Ale skoro nie mamy poważnych problemów, to powiedz mi co jest poważnego w tych kozakach bo z tego co wnioskuje większość łącznie z moją jest pierdołą. Zawsze jakiś pomysł był natychmiast odrzucany więc zadaję sobie pytanie po co jest ten temat skoro kozaki są, licznik czasu będzie a zmian nie macie zamiaru wprowadzać.

Chciałbym przeczytać wyjaśnienie bo naprawdę, jestem w tym temacie niedokształcony i nie wiem czemu tak z niechęcią odnosicie się do różnych propozycji.

Ale jeśli chodzi o głosowanie na admina to wpierw bym wybrał najlepszych z najlepszych i potem głosował ;). I jeszcze cofam pomysł z tym, kto wystawił a kto nie itd. bo jak napisałeś inny rodzaj strony php a nie html. Sprawdziłem na stronie z takim licznikiem i rzeczywiście maja inny układ. I jest to nieodwracalnie odwołane?
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: Kozaki - forumowy system reputacji

Postprzez Universal w 12 Lis 2011, 22:35

Jeśli o kursor chodzi, to moje zdanie też jest subiektywne, przecież nie wypowiadam się za Ciebie, tylko za siebie.
Z Kozakami jako pierdołą, chodzi mi o to, czy to naprawdę tak irytujące, że są dawane bez powodów typu "napisał mi moda"? Jak chcą, niech dają, też daję za duperele, nie płaczę zbytnio, jak mi wypiją, bo to szczegół. Element upiększający. Skomplikowane są bardziej z perspektywy technicznej:

Nie wiem o co chodzi z licznikiem czasu, czy innymi rzeczami, ale jeśli chodzi o Kozaki, to próbowałem tego moda zainstalować u siebie. Jest dość kapryśny, a napisanie dodatków do niego (jak ktoś proponował) wiąże się ze sporym nakładem czasu, jeśli to ktoś chce zrobić samemu, lub kilkunastoma-kilkudziesięcioma złotymi zlecając to osobie trzeciej. I tak jest przy wielu modyfikacjach, bo skrypt phpbb3, na którym oparte jest forum, jest darmowy i wszystkie dodatki do niego są instalowane poprzez dogrywanie plików na serwer i poprawianie plików .php, .html, .css. W płatnych skryptach, typu vBulletin, czy IP-Board, są to bodajże moduły instalowane jak skórki w Wordpressie - ściągasz zip-a, ładujesz z panelu administracyjnego i nie babrzesz się w kodzie.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 09 Cze 2024, 23:33
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052

Re: Kozaki - forumowy system reputacji

Postprzez KoweK w 13 Lis 2011, 00:33

Kudkudak napisał(a):Zawsze jakiś pomysł był natychmiast odrzucany więc zadaję sobie pytanie po co jest ten temat skoro kozaki są, licznik czasu będzie a zmian nie macie zamiaru wprowadzać.

Ale kto powiedział, że nie mam zamiaru wprowadzać żadnych zmian? Zmiany owszem, ale sensowne. I też niekoniecznie zmiany, co może dodanie jakiejś opcji do obecnego systemu. Może ktoś coś fajnego wymyśli, co opłaci się, by napisać jakiś dodatek.

Kudkudak napisał(a):Ale jeśli chodzi o głosowanie na admina to wpierw bym wybrał najlepszych z najlepszych i potem głosował ;)

Jakie głosowanie na admina?

Kudkudak napisał(a): I jeszcze cofam pomysł z tym, kto wystawił a kto nie itd

Nie wiem o czym mówisz.

Ogólnie, Kudkudak, piszesz jakoś niejasno. Niektórych rzeczy, które piszesz nie rozumiem, bo gadasz mało konkretnie.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack

Za ten post KoweK otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Universal.
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 26 Wrz 2024, 00:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Kozaki - forumowy system reputacji

Postprzez Pijawol w 14 Lis 2011, 17:18

Malkontenci narzekający na brak słuszności kozaków - po prostu na nie nie patrzcie. Chyba to nie jest trudne? :E
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1278
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: Wczoraj, 20:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Re: Kozaki - forumowy system reputacji

Postprzez Piterxd w 14 Lis 2011, 21:23

Kłócicie się o te kozaki jak o prawdziwe flaszki ;) Czy to ważne kto ile ma kozaków i za co? :/
Image
Awatar użytkownika
Piterxd
Przewodnik

Posty: 947
Dołączenie: 20 Sty 2008, 18:15
Ostatnio był: 06 Maj 2014, 22:05
Miejscowość: Braniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 182

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości