PYTANIA

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

PYTANIA

Postprzez Olenhol w 26 Cze 2010, 20:56

Witam!



Mam takie pytania do weteranów o dla mnie to wszyscy są weteranami.
1.po wypiciu 15 :wódka: ekran mi rozbłysną na biało i tak został ledwie coś widziałem spałem brałem :+: jadłem i nic czekałem 2 godziny w grze to trochę więcej i dalej jakby mi kto latarką w mordę walił.Co mam zrobić bo save'a nie odtworzę gdyż jest przy początku gry NIE MA MOWY.

2. jak mam polować na pijawki snorki i te pół.eeee zapomniałem


3.w jupiterze jest pokój w którym stoi gostek i wali w ścianę po drugiej stronie nic nie ma o co chodzi a ha i modę z nim rozmawiać a on ciągle wali


4.CZY W GRZE DA SIĘ OSWOIĆ NIBYPSA bo wiem że da się nakarmić po prostu rzuciłem w stado kiełbasę a jeden podlazł i zeżarł
CZEKAM NA ODPOWIEDZI OLENHOL

Uwagi moderatora:

PYTANIA to w innym dziale, kolego. Przenoszę
Olenhol
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 26 Cze 2010, 20:30
Ostatnio był: 21 Lut 2011, 20:12
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: PYTANIA

Postprzez Wiewiórka69 w 26 Cze 2010, 22:36

hehe nie typowe pytania, mogę ci na czwarte odpowiedzieć. Otóż nie da się oswoić nibypsa, tak samo nie słyszałem o tym że jak się żuci kiełbasę to zaczyna ją jeść hm..a drugie pytanie do końca nie rozumiem..chodzi ci o ich zabijanie (np.z jakiej broni najlepiej) czy też zadanie jak np.na chimery polowanie ?.

Wiewiórka69
Wygnany z Zony

Posty: 304
Dołączenie: 22 Sty 2010, 16:58
Ostatnio był: 19 Lip 2011, 21:39
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: PYTANIA

Postprzez Kontroler w 26 Cze 2010, 23:05

Ad.1
Po pewnym czasie minie...

Ad.2
Najlepiej jakiś shotgun np. SPAS-14

Ad.3
To jest jeden z błędów tej gry...

Ad.4
NIE! : D
Awatar użytkownika
Kontroler
Ekspert

Posty: 780
Dołączenie: 11 Lis 2009, 21:29
Ostatnio był: 24 Paź 2022, 10:53
Miejscowość: Świebodzin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 131

Re: PYTANIA

Postprzez lukass w 26 Cze 2010, 23:25

ad.4 można oswoić chyba wszystkie... ale z modem SGM (dział modyfikacji Zewu Prypeci).
Ostatnio edytowany przez lukass, 28 Cze 2010, 10:41, edytowano w sumie 1 raz
Mam pirata!
Awatar użytkownika
lukass
Ekspert

Posty: 827
Dołączenie: 25 Paź 2009, 13:18
Ostatnio był: 07 Sie 2010, 12:16
Ulubiona broń: --
Kozaki: 45

Re: PYTANIA

Postprzez platix w 27 Cze 2010, 08:37

Gdybys rozmawiał z Noem a potem na skadowsku z Gontą to by Ci powiedział że jeśli się chce oswoić nibypsa to trzeba go zabrać z legowiska jak jeszcze nie widzi.A co do moda to hmmm nie oplaca sie go sciagac i w ogóle po co nam nibypies do gry ?

platix
Wygnany z Zony

Posty: 24
Dołączenie: 21 Cze 2010, 19:01
Ostatnio był: 02 Sie 2010, 08:01
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 0

Re: PYTANIA

Postprzez Bambosz107 w 27 Cze 2010, 10:05

Co ty piszesz, nie da się oswoić czegokolwiek w Zonie, Noe to pr0, więc on dał radę :P
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Re: PYTANIA

Postprzez platix w 27 Cze 2010, 10:19

Czy ja napisalem jak oswoić nibypsa ?? Bo cie nie zrozumialem napisalem tylko to czego sie dowiedzialem w Zatonie od Gonty i Noego,ale nic nie napisalem o oswajaniu.


PS.: Nastepnym razem czytaj dokładnie/ze zrozumieniem.

platix
Wygnany z Zony

Posty: 24
Dołączenie: 21 Cze 2010, 19:01
Ostatnio był: 02 Sie 2010, 08:01
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 0

Re: PYTANIA

Postprzez Olenhol w 27 Cze 2010, 11:36

chodzi o to że moi "koledzy" z którymi gram w multiplayer chwalą się że oswoili nibypsa jak Noe
-------------------------------------------
platix

więc oni w tego moda tną

Sorry z duże litery mój błąd
-----------------------------------------
Kontroler

no właśnie nie mija
---------------------------------------------------

tak chodzi mi o polowanie zabijanie i o broń
------------------------------------------
do caleb59 przepraszam nie orientuje się w zasadach a czytałem je
----------------------------------------------
a z tą kiełbasą to trik który sam wymyśliłem dałem wyrzuć jedną kiełbasę a ślepy pies (nie nibypies) podszedł i znaczą ją wcinać LOL
------------------------
no dalej mam problem z tymi Kozakami co mam począć?

Uwagi moderatora:

Nie wrzeszcz... / Edytuj swoje posty i nie pisz jednego pod drugim bez sensu... / Ostrzeżenie słowne! - caleb59 | A idź pan w pyry! - ati
Olenhol
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 26 Cze 2010, 20:30
Ostatnio był: 21 Lut 2011, 20:12
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: PYTANIA

Postprzez Proteanin w 27 Cze 2010, 23:10

zależy gdzie jesteś musisz poczekać a niby psa chyba da się oswoić i bez moda ale tylko niby psa nie myślcie sobie że od razu będziecie z kontrolerem łazić. Po tym jak NOE super mistrz opowiada to pojawia się na odludziu zatonu gdzieś na krawędzi gdzie jest promieniowanie na czarno to z snajperki z bezpiecznej odległości skroiłem niby psa a tam była kupa szmat i coś się tam ruszało jak by się bujało ale na trawę albo liście to to nie wyglądało bo świeciło oczami jak dzik dalej nie mogłem podejść bo promieniowanie taj duże że przez 5 sekund tam egzoszkielet by rozpuściło i to taki niezniszczalny miejsca niestety nie pamiętam bo byłem śpiący a obok było kilka pijawek ale mnie nie widziały na szczęście ale nie mówię że od razu da się to zrobić tylko wyglądało jak mały niby pies to chyba była zachodnia część Zatonu patrzeć od południa
Поздравления и один для членов свободы казаков и обязанности "Будь ты сожжен вместе с теми, кто поддерживает тебя. Да здравствует свобода!
Jeżeli jesteś stalkerem przeżuć się na Wolność Jeżeli jesteś w powinności to wypij redbulla a potem na 2 piętrze w swojej bazie, rozpędź się i wyskocz z obrusem zawiązanym na szyi z okna. Bardzo był bym ci wdzięczny.
Proteanin
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 27 Cze 2010, 00:37
Ostatnio był: 26 Lip 2010, 21:59
Miejscowość: Polkowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 0

Re: PYTANIA

Postprzez Olenhol w 28 Cze 2010, 10:14

Proteanin napisał(a):zależy gdzie jesteś musisz poczekać a niby psa chyba da się oswoić i bez moda ale tylko niby psa nie myślcie sobie że od razu będziecie z kontrolerem łazić. Po tym jak NOE super mistrz opowiada to pojawia się na odludziu zatonu gdzieś na krawędzi gdzie jest promieniowanie na czarno to z snajperki z bezpiecznej odległości skroiłem niby psa a tam była kupa szmat i coś się tam ruszało jak by się bujało ale na trawę albo liście to to nie wyglądało bo świeciło oczami jak dzik dalej nie mogłem podejść bo promieniowanie taj duże że przez 5 sekund tam egzoszkielet by rozpuściło i to taki niezniszczalny miejsca niestety nie pamiętam bo byłem śpiący a obok było kilka pijawek ale mnie nie widziały na szczęście ale nie mówię że od razu da się to zrobić tylko wyglądało jak mały niby pies to chyba była zachodnia część Zatonu patrzeć od południa



SERIO?! :kotek: może mi pomożesz bo poszukam

Przelazłem cały zachód zatonu i nic czy obok była anomalia czy chimera bardziej plisko tartaku czy Kruga
Ostatnio edytowany przez Olenhol, 28 Cze 2010, 16:12, edytowano w sumie 1 raz
Olenhol
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 26 Cze 2010, 20:30
Ostatnio był: 21 Lut 2011, 20:12
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: PYTANIA

Postprzez Bambosz107 w 28 Cze 2010, 11:30

Proteanin napisał(a):zależy gdzie jesteś musisz poczekać a niby psa chyba da się oswoić i bez moda ale tylko niby psa nie myślcie sobie że od razu będziecie z kontrolerem łazić. Po tym jak NOE super mistrz opowiada to pojawia się na odludziu zatonu gdzieś na krawędzi gdzie jest promieniowanie na czarno to z snajperki z bezpiecznej odległości skroiłem niby psa a tam była kupa szmat i coś się tam ruszało jak by się bujało ale na trawę albo liście to to nie wyglądało bo świeciło oczami jak dzik dalej nie mogłem podejść bo promieniowanie taj duże że przez 5 sekund tam egzoszkielet by rozpuściło i to taki niezniszczalny miejsca niestety nie pamiętam bo byłem śpiący a obok było kilka pijawek ale mnie nie widziały na szczęście ale nie mówię że od razu da się to zrobić tylko wyglądało jak mały niby pies to chyba była zachodnia część Zatonu patrzeć od południa



To miejsce jest koło wejścia do podziemi Zatonu - byłem tam, ale rzuciły się na mnie 2 chimery i 5 pijawek, uciekłem na jakąś wieżę a tu przyleciało coś wielkiego i czarnego (zupełnie jak z Metra 2033) i mnie zabiło. Niestety nie udało mi się niczego oswoić, ale znalazłem tam na tej wieży ulepszony na maksa Egzoszkielet i SPAS-14 :) Mówię wam, warto tam iść.
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Re: PYTANIA

Postprzez Proteanin w 28 Cze 2010, 16:42

Zachód patrząc od południe wiem bo miałem moda z kompasem jak skroisz Noego to weź kompasy 2 a potem udało się go użyć i na mapce mini miałem literki wiecie S południe itd. miejsca niestety nie pamiętam ale wiem że to było Poza mapką nie było ogrodzenia i tam wyszedłem byłem na zamazanym terenie i uciekłem od promieniowania tyle pamiętam
Поздравления и один для членов свободы казаков и обязанности "Будь ты сожжен вместе с теми, кто поддерживает тебя. Да здравствует свобода!
Jeżeli jesteś stalkerem przeżuć się na Wolność Jeżeli jesteś w powinności to wypij redbulla a potem na 2 piętrze w swojej bazie, rozpędź się i wyskocz z obrusem zawiązanym na szyi z okna. Bardzo był bym ci wdzięczny.
Proteanin
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 27 Cze 2010, 00:37
Ostatnio był: 26 Lip 2010, 21:59
Miejscowość: Polkowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 0

Następna

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości