STALKER Call of Pripyat Video contest (Росток86)

STALKER Call of Pripyat Video contest (Росток86)

Postprzez Keinoom w 28 Kwi 2010, 21:50

Chciałbym was zapytać o jedną rzecz która strasznie mnie nurtuje.
Prawdopodobnie widzieliście już to nie raz ale ja nie znalazłem tego na forum (jeżeli jest to z góry przepraszam).

Ktoś mi może wyjaśnić co to za scenki których nie ma w żadnej części Stalkera ?

http://www.youtube.com/watch?v=gwpU-ZPH9pQ

Oczywiście pomijam wszystkim znaną scenę z SoC jak Striełok strzela do pojemników świadomości Z.
Ale reszta ???????? To są filmiki które nie weszły do gry ? Bo nie uwierzę że ten Rostok zrobił sam TAKĄ animację 3D.
Po modelach Chimer które biegną na barykady Powinności i potem giną od rakiet śmigłowców mam teorię że to może miały być filmiki kończące CoP ? Może im nie wyszło, może nie wyrobili się albo nie podobał im się efekt i wymyślili te czarno-białe zdjęcia ? Strasznie mnie to męczy :D Ta scena jak dwóch stalkerów jadzie drezyną ... to miażdży klimatem. Nalot MI-24 to poezja. Jeżeli to miało być w grze ale z jakichś powodów się z tego wycofali to ktoś powinien wisieć. Za kochones.

A to ?

http://www.youtube.com/watch?v=UzCUleqB ... re=related

Niby to samo ale zwróćcie uwagę na ostatnią scenę. To wypisz-wymaluj jakby filmik dla kogoś kończącego grę Powinnością. Skąd te sceny ? Myślicie że sam ? Modele, animacja, jeden człowiek ? Sam ?

Tak wyczytałem w komentarzach że to na konkurs tak ? OK przyjmuję że miał te sceny i je zmontował. Ale że je ZROBIŁ ????

Jeżeli sprawa była już poruszana to wybaczcie ;)
Awatar użytkownika
Keinoom
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 22 Kwi 2010, 13:46
Ostatnio był: 12 Sie 2021, 13:43
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 3

Reklamy Google

Re: STALKER Call of Pripyat Video contest (Росток86)

Postprzez bezimienny4 w 28 Kwi 2010, 22:10

To jest rzekomy "trailer" stalkera 2.Poszukaj na JuTubie.A co do samych animacji - fakt są świetne, i raczej wykorzystał różne inne filmy a sam dodał trochę swojej pracy.
"Kill him"
Awatar użytkownika
bezimienny4
Stalker

Posty: 118
Dołączenie: 04 Cze 2009, 19:31
Ostatnio był: 21 Wrz 2013, 12:49
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Re: STALKER Call of Pripyat Video contest (Росток86)

Postprzez Keinoom w 29 Kwi 2010, 10:31

Tak się zacząłem bliżej przyglądać i szukając filmików (jak poradziłeś) udających trailery stalkera 2 znalazłem takie cuś :)

http://www.youtube.com/watch?v=DHDg5F2TRNY

Fajny montaż i dopiero teraz zwróciłem uwagę że ten stalker (lub na prawdę Striełok) odbiega tam właśnie od wybuchających pojemników świadomości Z, które przed chwilą zniszczył (w prawdziwym filmiku z SoC). Zatem wniosek może być tylko jeden. Może ameryki nie odkryję ale są to filmiki z SoC które nie weszły z jakichś powodów. A szkoda. Może odeszli od pomysłu zniszczenia Czarnobyla i wszystkiego wokół ? Może woleli to bardziej pokojowo tak jak jest w SoC :)

Ciekawe kto tam jedzie na tej drezynie (na końcu). Może scenariusz kiedyś przewidywał że Duch albo Kieł przeżyli ?
I dlatego ten filmik nie mógł być w finalnej wersji ...

A motyw z przejechaniem zombiaka to znalazłem tylko w tym filmiku :)
Awatar użytkownika
Keinoom
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 22 Kwi 2010, 13:46
Ostatnio był: 12 Sie 2021, 13:43
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 3

Re: STALKER Call of Pripyat Video contest (Росток86)

Postprzez bezimienny4 w 29 Kwi 2010, 10:40

Obejrzyj filmik S.T.A.L.K.E.R 2.Tam już nie ma o Striełoku, jest tylko animacja : Na początku powinność przechodzi obok znaku, helikoptery, Powinność zabija z snajperki kogoś z Wolności.Ale nie sądzę że to trailery.Ktoś po prostu zajmuje się tym w 3D i już.A sam widzisz że co kolejny filmik jest jedna/dwie rzeczy nowe.
"Kill him"
Awatar użytkownika
bezimienny4
Stalker

Posty: 118
Dołączenie: 04 Cze 2009, 19:31
Ostatnio był: 21 Wrz 2013, 12:49
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Re: STALKER Call of Pripyat Video contest (Росток86)

Postprzez Keinoom w 29 Kwi 2010, 10:54

Tak masz racje. Właśnie przypomniały mi się Chimery i chciałem wrócić zedytować posta :)
Uprzedziłeś mnie. To faktycznie są dwa filmiki. Jednak strasznie trudno mi uwierzyć że jeden człowiek zrobił coś tak monumentalnego choć trwa to kilka sekund. A cały tłum ludzi na youtube montuje jego pracę (bombardowanie MI-24) z tymi filmikami z wybuchem Czarnobyla (ucieczką w pojeżdzie) czy dwoma stalkerami na drezynie. A to raczej jego autorstwa nie jest :) Chociaż już sam nie wiem :)
Awatar użytkownika
Keinoom
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 22 Kwi 2010, 13:46
Ostatnio był: 12 Sie 2021, 13:43
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 3

Re: STALKER Call of Pripyat Video contest (Росток86)

Postprzez bezimienny4 w 29 Kwi 2010, 11:12

Jedyna rzecz która mnie ciekawi to to, że w jednym z filmów na początku jest logo GSC (chyba GSC).Może on chciał "wrobić" ludzi, że jest programistą i ukazał się już trailer Stalker 2?
A może po prostu dodał dla "efektu"?
"Kill him"
Awatar użytkownika
bezimienny4
Stalker

Posty: 118
Dołączenie: 04 Cze 2009, 19:31
Ostatnio był: 21 Wrz 2013, 12:49
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3


Powróć do Video

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości