[Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Co sądzisz o Lost Alpha DC?

Przewyższyło oczekiwania
50
44%
No jest dobre, ale szału ni ma
41
36%
LA to kupa
15
13%
Nie mam zdania
7
6%
 
Razem głosów : 113

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - LIPIEC 2010

Postprzez Ozi w 19 Mar 2010, 22:58

utak3r napisał(a):Mam nadzieję, że jakoś się barin z dezo dogadają i coś tam w miarę ciekawego i akceptowalnego wsadzą.
Proponowałbym ucieczkę łodzią podwodną.

Uwagi moderatora:

Chyba sobie żartujesz... oby ostatni raz.
Awatar użytkownika
Ozi
Stalker

Posty: 76
Dołączenie: 04 Sty 2010, 17:51
Ostatnio był: 21 Paź 2019, 15:48
Kozaki: 5

Reklamy Google

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - LIPIEC 2010

Postprzez ViS w 19 Mar 2010, 23:07

Nie popadajmy z jednej skrajności w drugą :wink: Ja dalej obstawiam za ucieczką samochodem, chociaż przez kawałek mapy. No bo przecież na piechotę możemy ją zwiedzać ile tylko chcemy w trybie freeplay. Zresztą trzeba się zdać na Dez0wave i będzie dobrze :D
Wolno mi być dumnym z tego co w narodzie jest wielkie
i choć na wschodzie pozostały tylko kamienne orły, chłodne płyty nagrobne polskich bohaterów, rodacy którym udało się przeżyć prześladowania i nie skapitulować,
wolno mi żywić nadzieję, że czasy Wielkiej Polski jeszcze powrócą...

LEOPOLIS
SEMPER FIDELIS TIBI POLONIAE
Awatar użytkownika
ViS
Tropiciel

Posty: 302
Dołączenie: 15 Lut 2010, 20:19
Ostatnio był: 31 Maj 2017, 22:43
Miejscowość: Dzikie Pola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - LIPIEC 2010

Postprzez BartusiekS w 20 Mar 2010, 10:02

Wg. mnie najlepszy był pomysł ViS'a, z tą jazdą autem do połowy mapy, znalezienie wyrzutni rakiet i zestrzelenie śmigłowca :D
Ale jedna poprawka: Jeszcze w Dolinie Mroku, Sidorowicz, mówi nam o wyrzutni rakiet ukrytej gdzieś w tej budowli nad X-18 :wink: Trzeba ją wziąć i zestrzelić śmigłowiec jeszcze w Dolinie Mroku. Mam nadzieję, że to pogodzi i jednych (utak3r) i drugich (ViS) :wink:
BartusiekS
Stalker

Posty: 67
Dołączenie: 07 Lut 2010, 16:21
Ostatnio był: 09 Lip 2023, 16:20
Miejscowość: Oświęcim
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 11

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - LIPIEC 2010

Postprzez ViS w 20 Mar 2010, 11:18

Na śmierć zapomniałem to tej RPG-7 w Dolinie Mroku :facepalm: Na pewno ona w oryginale miała nam posłużyć do zniszczenia helikoptera podczas ucieczki :D . A po skasowaniu Darkscape po prostu zapomniano ją usunąć, podobnie jak inne pozostałości (radio, gitara)
Wolno mi być dumnym z tego co w narodzie jest wielkie
i choć na wschodzie pozostały tylko kamienne orły, chłodne płyty nagrobne polskich bohaterów, rodacy którym udało się przeżyć prześladowania i nie skapitulować,
wolno mi żywić nadzieję, że czasy Wielkiej Polski jeszcze powrócą...

LEOPOLIS
SEMPER FIDELIS TIBI POLONIAE
Awatar użytkownika
ViS
Tropiciel

Posty: 302
Dołączenie: 15 Lut 2010, 20:19
Ostatnio był: 31 Maj 2017, 22:43
Miejscowość: Dzikie Pola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - LIPIEC 2010

Postprzez Freeman w 20 Mar 2010, 11:21

Ja osobiście zrezygnowałbym ze śmigłowców i dodał pościg wojska za pomocą BTR'ów - co prawda pomysł byłby mocno oskryptowany - w końcu trzeba by ustalić punkty po których będzie się odbywał ich ruch, ale może to być zaletą wówczas gdy takie transportery patrolowały by główną drogę, my natomiast musielibyśmy podążać z dala od niej np. po lesistym terenie, co prawda nie wiem czy mapę będą stanowić w większości tereny otwarte czy też lasy, ale patrolom naziemnym trudniej jest dokonywać poszukiwań niż helikopterom. Dlatego też sądzę iż było by to najlepsze rozwianie - podsumowując: obsadzić drogę główną transporterami i uciekać na piechotę z dala od niej, ryzykując walki z mutantami i spotkania z anomaliami czy radiacją.
Awatar użytkownika
Freeman
Stalker

Posty: 140
Dołączenie: 23 Lip 2009, 19:17
Ostatnio był: 26 Maj 2010, 20:34
Miejscowość: Terra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 3

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - LIPIEC 2010

Postprzez djcycu w 20 Mar 2010, 15:49

Freeman... weź daj na luz bo to już hardcore :D Niech zrobią tak aby to nie było Call of Duty tylko Stalker... Coś realistycznego niech będzie. Albo ucieczka autem albo na piechotkę... Miło było by iść na nóżkach i za jakieś 30m od naszego startu dostrzegamy samochód który się nada na ucieczkę :) Mamy więc dwa rozwiązania do wyboru... Nogi albo kółka. Proste! A ta mapka niech będzie w tym queście całkiem pusta... Zero patroli, niech to będzie miejsce które odstrasza nawet wojsko i jedynym pojazdem jakim tam wjadą to śmigłowiec. Mutanty to tylko psy, pseudopsy, dziki i mięsacze w niewielkich ilościach. I jak? Klimat pasuje? Niech będzie jak kordon bo blisko siebie leżą :)
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - LIPIEC 2010

Postprzez BartusiekS w 20 Mar 2010, 17:53

O! Wpadłem na fajny pomysł! Uciekamy autem, kończy się paliwo...Do tego zaczyna się Emisja... Dostrzegamy jakiś bunkier, w którym możemy się schować i przeczekać :E Schodzimy na pierwszy poziom bunkra. I? Okazuje się on być legowiskiem Pijawek! Uciekamy podziemiami (nawet taki stalker jak Naznaczony nie podoła 6 Pijawkom blokującym wyjście i to zwarcie na górze). Kiedy ucieklibyśmy pijawkom, to znaleźlibyśmy, prototyp działka Gaussa, i plany konstrukcyjne :wink: Dzięki Gaussowi rozwalamy Pijawki i okazuje się, że wojskowi odlecieli przez emisję... Dajemy te plany np. Sacharowowi i robi nam finalne działko Gaussa(nie prototyp) i amunicję...Każde następne 10 sztuk np. 10k rubli :E A i żeby na początku gry nie mieć jakiejś wielkiej potęgi (Gauss) to prototyp się rozleci (czyt. pasek stanu spadnie do zera) po rozwaleniu pijawek i będzie się nadawał na złom... A finalne działko Gaussa będzie kosztowało fortunę :wink: (z 150k rubli)
BartusiekS
Stalker

Posty: 67
Dołączenie: 07 Lut 2010, 16:21
Ostatnio był: 09 Lip 2023, 16:20
Miejscowość: Oświęcim
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 11

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - LIPIEC 2010

Postprzez ViS w 20 Mar 2010, 19:42

Po Twojej wypowiedzi BartusiekS akcja stała się zakręcona jak ruski termos :) Muszę przyznać, że musiałem ją dwa razy przeczytać, żeby ją w pełni zrozumieć :wink: Jednak według mnie, to nie ma ona najmniejszych szans, żeby być zrealizowana. Po prostu mapa Darkscape jest już z tego co wiem gotowa i przerabianie jej w celu wstawienia podziemi było by pracochłonne i bezcelowe.
Wolno mi być dumnym z tego co w narodzie jest wielkie
i choć na wschodzie pozostały tylko kamienne orły, chłodne płyty nagrobne polskich bohaterów, rodacy którym udało się przeżyć prześladowania i nie skapitulować,
wolno mi żywić nadzieję, że czasy Wielkiej Polski jeszcze powrócą...

LEOPOLIS
SEMPER FIDELIS TIBI POLONIAE
Awatar użytkownika
ViS
Tropiciel

Posty: 302
Dołączenie: 15 Lut 2010, 20:19
Ostatnio był: 31 Maj 2017, 22:43
Miejscowość: Dzikie Pola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - LIPIEC 2010

Postprzez djcycu w 20 Mar 2010, 20:14

Taaa może jeszcze zamiast zwykłego samochodu zrobią ci monster trucka? Weź... Najlepiej to zwyczajna ucieczka z klimatem zwykłego stalkera. Tak jak uciekało się przez dolinę mroku tą południową trasą :) Oby nikt nic nie skopał...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - LIPIEC 2010

Postprzez ViS w 20 Mar 2010, 20:27

Przed chwila wyczytałem, że być może nie będzie w grze możliwości modyfikacji i ulepszania broni :| (info oficjalne) Szkoda trochę, ale i bez tego mod będzie wymiatał :E I tylko nie wiem czemu, mam jakieś głupie przeczucie, że ten mod nie wyjdzie tego lata.:( Bardzo chciałbym pod tym względem się pomylić...
Wolno mi być dumnym z tego co w narodzie jest wielkie
i choć na wschodzie pozostały tylko kamienne orły, chłodne płyty nagrobne polskich bohaterów, rodacy którym udało się przeżyć prześladowania i nie skapitulować,
wolno mi żywić nadzieję, że czasy Wielkiej Polski jeszcze powrócą...

LEOPOLIS
SEMPER FIDELIS TIBI POLONIAE
Awatar użytkownika
ViS
Tropiciel

Posty: 302
Dołączenie: 15 Lut 2010, 20:19
Ostatnio był: 31 Maj 2017, 22:43
Miejscowość: Dzikie Pola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - LIPIEC 2010

Postprzez Kingpinwolf w 20 Mar 2010, 20:50

A dla mnie informacja, że nie będzie modyfikacji jest spełnieniem marzeń... hehe. W Zewie i CS bronie nie ulepszane nadają się co najwyżej do głaskania mutków, w Cieniu było to porządnie zrobione. Jak myślicie, czy realistyczne są jakieś przeróbki, po których wychodzi np. Groza bez odrzutu? Dla mnie nie. W Cieniu broń była i z kopem, z odpowiednim odrzutem itp. Dlatego brawa dla ekipy moda za nie zrobienie ulepszeń. :wódka:
white trash hardcore r`n`r fuck u
"mógłbym zamieszkać z nią w przyczepie nosząc przepocony podkoszulek sięgający do pępka."

Kingpinwolf
Wygnany z Zony

Posty: 71
Dołączenie: 24 Gru 2009, 17:08
Ostatnio był: 06 Paź 2010, 21:20
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -5

Re: [Lost Alpha] by dez0wave - LIPIEC 2010

Postprzez djcycu w 21 Mar 2010, 00:24

Ja też jestem za standardem bez ulepszeń :) Nie muszą też poprawiać celności jak w OL. Wszystko może zostać jak w podstawce bo w sumie SoC był najbardziej udany pod względem strzelania (celność zachowywanie się broni i zniszczenia).
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości