S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Bedzie dobrze?

Da
553
75%
Niet
38
5%
Bedom bany!
150
20%
 
Razem głosów : 741

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez caleb59 w 20 Sie 2009, 17:58

Co sie dziwicie skoro studio powstalo w Marcu tego roku - probuja sie wypromowac w jakis sposob - gorzej ze wzieli na cel GSC i "naszego" Stalkera (BTW nie pojmuje decyzji GSC w sprawie promocji CoP przez "swiezakow")...Co do gier jakie promuje studio ja kojarze jedynie Scorpion: Disfigured...
Zobaczymy jak im to wyjdzie - ja boje sie jednego - oby miedzy innymi "nasz" Stalker nie posluzyl jako produkt testowy w naukach dystrybucji i promocji studia bitComposer Games...Oby nie robili razacych bledow ktorymi beda szlifowac swoja renome/marke kosztem gier jakie promuja...
                        Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2694
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 24 Wrz 2024, 23:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 672

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez HollowVooDoo w 20 Sie 2009, 18:18

Jestem z natury osobą raczej skromną, ale sądzę że sam zrobiłbym lepszą zapowiastkę do gry niż to co widziałem na tym filmiku. Niepotrzebne te denne napisy, zademonstrowanie koszmarnie bugowatego AI, oraz kilka małych nieciekawych ujęć. Zamiast pojeździć kamerą po lokacjach, czy pokazać nowe mutanty to 1/2 trailera zajmowały napisy z których dowiedziałem się jaka ta gra jest oh i ah... Tak nas robią w konia. Jedyne co było ciekawego to muzyka, która w jakimś tam stopniu oddawała klimat gry. A tak to było znowu jedno wielkie tratatatatatatatatata, bum srum trach prach, ja chcę eksloracje. Walka ma być tylko dodatkiem a nie głównym wyznacznikiem.
Awatar użytkownika
HollowVooDoo
Tropiciel

Posty: 207
Dołączenie: 20 Lip 2008, 22:09
Ostatnio był: 11 Lip 2021, 21:50
Miejscowość: Zona,Wysypisko
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 9

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez monolit1935 w 20 Sie 2009, 18:34

tak prawdę mówiąc mi nie przypadła do gustu sceneria ( to wygląda jak jakaś pustynia )
Gra może być fajna- dostanie na 100% 8+/10 ale jak dla mnie ze stalkera robi się taki fear - dużo dodatków po to by wycisnąć kasę na nową część ( chyba stalker 2 ) :(
Image
Awatar użytkownika
monolit1935
Stalker

Posty: 183
Dołączenie: 01 Lip 2009, 22:49
Ostatnio był: 15 Lip 2015, 12:11
Miejscowość: generatory z 1935
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 4

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez KoweK w 20 Sie 2009, 18:36

Dno. Film wygląda, jakby był montowany przez ludzi, którzy dopiero się zaczęli uczyć After Effects (zapewne na tym był zrobiony...). :|

No i nic ciekawego nie zobaczyłem. Więc po raz drugi mówię, że dno.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5663
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 26 Wrz 2024, 00:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Crisu w 20 Sie 2009, 18:41

Ahh, marny kawał crapu. Znacznie poniżej przeciętnej. Fakt montażu w After Effects jest w porządku, jednak nie na miejscu są chyba słabo opłacani montażyści. W tej chwili wygląda to ewidentnie tak jak Clear Sky - chyba robią to na odpierd*l. Historia widocznie lubi się powtarzać.

Że tak zapytam... Ten jakże zaje*isty, pełen akcji film zdaje się być chyba pokazówką z multi bo - mogę się oczywiście mylić - zdaje mi się, że w jednej chwili widziałem wojskowego z MP5...
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez KR4SO w 20 Sie 2009, 18:59

Ja grałem w gre z 2006 roku, i była właśnie wydana przez KONAMI, była raczej dobrze zrobiona ale, nie wiem czy im się uda to zrobić, bo konami zajmuje się bardziej grami mniejszego zainteresowania, a nasz S.T.A.L.K.E.R. jest wręcz przeciwnie więc powiem wam, że jeżeli KONAMI to spier***i to gdy przyjdą następnego dnia do pracy zostaną wybite szyby. :D
KR4SO
Kot

Posty: 34
Dołączenie: 23 Lip 2009, 10:43
Ostatnio był: 04 Mar 2010, 16:34
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Noiseless Pistol (PB1s)
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Michu w 20 Sie 2009, 20:13

wyszedł OFICJALNY trailer od GSC

http://www.youtube.com/v/UgZN3n4wT3o
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Duddits w 20 Sie 2009, 20:27

Michu napisał(a):wyszedł OFICJALNY trailer od GSC
http://www.youtube.com/watch?v=UgZN3n4wT3o

Zapowiada się cudnie. Szczególnie mi się podobał spalacz na bloku. Klimatyczny tez jest ten dworzec. Mam nadzieję, że to nie ten co ma być w lokacji Jupiter :|
Image
Image
Awatar użytkownika
Duddits
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 20 Cze 2009, 11:49
Ostatnio był: 13 Cze 2016, 11:58
Miejscowość: Olsztyn
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez KoweK w 20 Sie 2009, 21:59

Świetny trailer. Zona wydaje się być wyludniona, w końcu nie jest polem bitwy, jak była w SoC, albo w CS (!). AI wydawało mi się być podstawione do trailer'u- nie wierzę, że będzie coś w stylu, że stalkerzy będą siedzieć, a inni zakradną się i zaatakują... podobne akcje miały być w Shadow of Chernobyl, tez były zapowiadane i co? Jeśli ktoś nie wie, o jakich zapowiedziach mówię to daję link do starego trailer'a z 2005...
http://www.youtube.com/watch?v=icsy2S95-5A
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5663
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 26 Wrz 2024, 00:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Raith w 20 Sie 2009, 22:14

Jak obejrzałem tego lepszego trailera o mało nie spadłem z krzesła. Jeżeli CoP będzie taki, jak tam pokazują, to chyba nawet SoC pobije.
There are too many assholes but there is not enough of bullets
Image
Image
Awatar użytkownika
Raith
Stalker

Posty: 69
Dołączenie: 05 Cze 2009, 21:51
Ostatnio był: 05 Wrz 2024, 21:20
Miejscowość: Centrum Zony
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez KoweK w 20 Sie 2009, 22:38

Raith napisał(a):Jak obejrzałem tego lepszego trailera o mało nie spadłem z krzesła. Jeżeli CoP będzie taki, jak tam pokazują, to chyba nawet SoC pobije.

Nie ma szans, bo SOC był grą dość dużą, która była robiona latami, a COP zapewne będzie krótki i wszystkiego ogólnie mniej będzie. Osobiście liczę na odmienną rozgrywkę niż w SOC/CS- mniej stalkerów, lepsze A-Life, kilka nowych pomysłów. Chciałbym poczuć, że jestem stalkerem, który szuka artefaktów, próbuje przeżyć. Szkoda tylko, że będziemy jakimś wojakiem. :C
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5663
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 26 Wrz 2024, 00:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Globalna Dyskusja

Postprzez Michu w 20 Sie 2009, 22:57

xKoweKx napisał(a): AI wydawało mi się być podstawione do trailer'u- nie wierzę, że będzie coś w stylu, że stalkerzy będą siedzieć, a inni zakradną się i zaatakują...


Oczywiście że podstawione, ale nie do końca:

Jestem prawie pewny że będą podobne misje do tej, typu skradanki i napady na różne obozy etc. Poza tym faktycznie AI wygląda tam świetnie, szczególnie spodobał mi się stalker biegnący pomiędzy pociągami, deszcz, ulewa, burza, klimat... Ucieka ratować swoje życie, czuć ten jego strach. Fantastycznie zrobione, przynajmniej na trailerku :)
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości