problem z artefaktem

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

problem z artefaktem

Postprzez lysy w 10 Sty 2009, 14:35

w dolinie mroku przy tunelu wykrywacz zaczął pokazywać mi artefakt. poszedłem krok do przodu i na wyswietlaczu pokazalo sie ze artefakt jest za mna. obrocilem sie lecz na wyświetlaczu artefakt ciągle był za moimi plecami. zacząłem biegać po polu anomalii lecz ciągle na "niedźwiedziu" widzę ze artefakt jest za moimi plecami. poszedłem na wysypisko otworzyłem wykrywacz i pokazuje mi że za mną dalej jest artefakt
jezeli ktos wie jak rozwiazac ten problem to proszę o pomoc.

EDIT: Już poprawiłem.
Ostatnio edytowany przez lysy 10 Sty 2009, 14:42, edytowano w sumie 2 razy
lysy
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 10 Sty 2009, 14:30
Ostatnio był: 10 Sty 2009, 15:08
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: problem z artefaktem

Postprzez Czaro w 10 Sty 2009, 14:38

lysy napisał(a):Jeżeli ktoś wie jak rozwiazać ten problem to niech pisze.

1. Naucz się prosić :mad:.
2. Używaj polskich znaków.

---

Problem polega na tym, że nie Możesz znaleźć artefaktu czy wykrywacz "sfiksował" :?:
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czaro
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 18:34
Ostatnio był: 15 Mar 2018, 22:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 24

Re: problem z artefaktem

Postprzez Raven422 w 10 Sty 2009, 18:54

Wykrywacz Niedźwiedź nigdy ci nie pokaże że stoisz DOKŁADNIE na artefakcie. Popatrz, czasami arty wisza kilka metrów nad ziemią. A jak dalej będa takie problemy to zainwestuj w wykrwyacz Wielet i będziesz widział gdzie dokładnie artefakt sięznajduje :D.
Awatar użytkownika
Raven422
Tropiciel

Posty: 304
Dołączenie: 21 Cze 2008, 19:20
Ostatnio był: 28 Wrz 2016, 13:35
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 20


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 37 gości