Chcesz moda? Wal!

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez Wilczarz w 19 Wrz 2008, 15:18

Proszę bardzo:

http://rapidshare.com/files/146586750/t ... t.rar.html

Pochwała mile widziana ;p

Warna mogę. xD Pochwał nie ma. -S3

A nie, to dziękuje.
"To have accuracy and agility
In a battle
Keep your rifle, soldier
as you keep your life"
Awatar użytkownika
Wilczarz
Stalker

Posty: 111
Dołączenie: 21 Maj 2008, 22:13
Ostatnio był: 29 Kwi 2015, 08:39
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez tomasiu-696 w 20 Wrz 2008, 18:48

Jeśli można prosił bym o jakiegoś moda na pieniądze bo to jest moj największy problem. A nie chce mi sie łazić i zanosić rzeczy do sprzedawców.

Ew. jeśli ktos może to proszę napisac jak to zrobić, ale najlepiej jakiś mod "kopiuj-wklej".
tomasiu-696
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 07 Wrz 2008, 12:42
Ostatnio był: 24 Wrz 2008, 07:19
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Martha
Kozaki: 0

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez Raven422 w 20 Wrz 2008, 19:56

No to tak :
-MUSI być SleepMod żeby te noce przeczekać (bez żadnego tam efekty zmęczenia i innych pierdół, ma to wyglądać jak zwykły przyspieszacz czasu)
-CarMod czyli samochody mogą być np. fajnie jest rozjechać grupke dresiarzy kamazem xD
-Jakiś mod który po zainstalowaniu działaby w ten sposób że ceny u handlarzy za sprzedane przedmioty byłyby taki jak przy broni/kombinezonie itd.
-Podmiana niektórych tekstur np.-AKm-742/U ma już brązową tekture ale zwykły kałach nie. To samo z Dragunovem.
-Usunięcie dla zombi opcji rzucania granatów i kucania za skrzyniami. (ja sam sie zdziwiłem gdy byłem nad jantem, atakują mnie zombi a tu granat :P)
-Zostawcie te potwory i bandytów na PDA. To wcale nie takie nielogiczne. Wg mnie potwory są zaznaczane bo wydają odgłosy które słychać i sie same na PDA zaznaczają (oczywiście działa to jedynie na lokację w któej się znajdujemy :D). A bandyci to ludzie, też mają PDA a ono chyba nie ma funkji ukrycia :P.
-Dodanie wszyskich pancerzy (jak np. w all armor djekman mod gdzie można było hasać w tym płaszczu bandytów ;)).
-Ta opcja jest tylko bonusowa, umieście ją jak zostanie wam czasu :D. Chodzi mianowicie o precyzyjne strzelanie z TPP. Można by wdrążyć motyw np. z Kane&Lynch.
-NIE dodawanie takich zombie jak w np. Oblivion Lost albo Faiakes czy inny ABC Inferno :P. To jest lekkie przegięcie. Zona to nie Resident Evil :P. Takie zombie niszczą klimat gry bo dodają jakiejś magii. Żywe trupy w Zonie? Na szto :P?
-Możliwość ulepszania każdej broni u każdego "ulepszacza" (to samo z armorami)
-Możliwość dołaczenia do wojska, monolitu, najemników. Bardzo ciekawie byłoby codziennie oddawać modły monolitowi albo wykonywać rozkawy wojska :D.
-Powiększenie udźwigu do 160kg (przy tylu sie stanie zaś przy 140 szybciej sie męczymy) bo czasami miałem dylemat którego gnata wziąść a jeden był świetny a warzył dużo a drugi kiepski był tylko lekki.

Troche to wygurowane ale cóż....To musi być w Stalkerze aby wycisnąć z grywalności ostatnie soki :D.

Mam nadzieje że uda wam się to zrealizować w jak największym stopniu :wink: .

Stworzyłem topica na podanym przez Quinna forum więc zainteresowani nie będą musieli latać pomiędzy dwoma forami ;).
Awatar użytkownika
Raven422
Tropiciel

Posty: 304
Dołączenie: 21 Cze 2008, 19:20
Ostatnio był: 28 Wrz 2016, 13:35
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 20

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez Equilibrium w 20 Wrz 2008, 21:51

St. Priest napisał(a):Czy możliwe jest stworzenie moda, ktory umozliwialby wchodzenie i wychodzenie do Limanska?
Pozdrawiam.


Tak, jest możliwe, właśnie nad tym pracuję:

Image
Equilibrium
Kot

Posty: 37
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 13:50
Ostatnio był: 13 Mar 2009, 22:54
Miejscowość: Zawiercie
Kozaki: 0

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez Quinn w 20 Wrz 2008, 22:10

Więc dołącz do naszego Teamu. :)
Awatar użytkownika
Quinn
Ekspert

Posty: 712
Dołączenie: 14 Cze 2007, 13:37
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 19:44
Miejscowość: Seattle, budynek z elektryczną owcą na dachu...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 4

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez westik w 20 Wrz 2008, 22:18

Czy mogl bym prosic o umieszczenie gdzies na jakimkolwiek downloadzie ltx`ow z traderami lub podanie tutaj chociazby nazwy tych plikow...
westik
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 31 Paź 2007, 01:44
Ostatnio był: 07 Gru 2008, 13:28
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez Equilibrium w 21 Wrz 2008, 01:45

Dziękuję za zaproszenie Quinn ale nie mogę nic postanowić w tym tygodniu, ponieważ za tydzień rozpoczynam studia i nie mam pojęcia jak będę stać z czasem i dostępem do internetu głównie :P

Jeśli zaś chodzi o sam mod, to jest ok 80-90% prac :P Muszę jakoś sprawdzić czy fabuła się nie zapętli przy wchodzeniu i opuszczaniu Limańska po ukończeniu questa, który dostaje się na wejściu. Mógłbym zespawnować sobie ekwipunek i przejść cały lvl, ale nie chciałem sobie psuć wrażeń, bo obcowanie z grą zacząłem od modowania :D
Equilibrium
Kot

Posty: 37
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 13:50
Ostatnio był: 13 Mar 2009, 22:54
Miejscowość: Zawiercie
Kozaki: 0

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez westik w 21 Wrz 2008, 09:53

Moja prosba juz nie aktualna. Jak zwykle Equilibrium stanal na wysokosci zadania. :) wielkie dzieks

Equilibrium napisał(a):obcowanie z grą zacząłem od modowania :D


hehe MANIAK !! :P
zresta tez tak mam. Najpierw poprawilem celnosc oraz dodalem maks obrazenia (nawet pistolet odrzuca i zabija jednym strzalem),nastepnie udzwig na 999kg,szybkosc biegu,dlugosc skoku,wszystkie przedmioty,oraz zmiana cen u handlarzy i kasa. Na koniec zmienilem sobie imie zamiast jakiejs szramy na wlasne i moj maly terminator moze spokojnie delektowac sie zawilosciami fabuly. :)
westik
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 31 Paź 2007, 01:44
Ostatnio był: 07 Gru 2008, 13:28
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez tomasiu-696 w 21 Wrz 2008, 20:39

Jak zrobiłeś modyfikację na zmianę nazwy bohatera i kase ?
tomasiu-696
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 07 Wrz 2008, 12:42
Ostatnio był: 24 Wrz 2008, 07:19
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Martha
Kozaki: 0

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez Kaban w 23 Wrz 2008, 20:19

Ja bym prosił o moda na widok z 3 osoby.
Z góry dziękuje

Koleś po pierwsze nie trzeba oddzielnego moda na ten widok i po drugie poszukaj na forum. - F360

Podaj linka po prostu albo podaj sposób bo nie wiem
Awatar użytkownika
Kaban
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 07 Wrz 2008, 10:33
Ostatnio był: 25 Wrz 2008, 14:22
Kozaki: 0

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez Wilczarz w 23 Wrz 2008, 20:26

bind cam_1 kF1
bind cam_2 kF2
bind cam_3 kF3
bind cam_4 kF4

Dodaj to w pliku user.ltx (c:documents and settings/all users/dokumenty/STALKER-STCS), tam gdzie masz komendy "bind". Potem w trakcie gry naciskasz od F1 do F4 aby zmienić widok.

Ps:
OMG, Kaban napisałem Ci jak to zrobić, a Ty nie wiem po co zakładasz temat.
"To have accuracy and agility
In a battle
Keep your rifle, soldier
as you keep your life"
Awatar użytkownika
Wilczarz
Stalker

Posty: 111
Dołączenie: 21 Maj 2008, 22:13
Ostatnio był: 29 Kwi 2015, 08:39
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 1

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez Kracnuk w 23 Wrz 2008, 22:47

Ja bym prosił o moda w którym (o ile to możliwe) można by kupić skręty u barmana Wolności i jarać zioło.
Kracnuk
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 23 Wrz 2008, 22:45
Ostatnio był: 10 Paź 2008, 16:47
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości