[S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Swayzap865 w 12 Sie 2016, 17:32

Cześć Panowie!
Mam pytanie. Czy grał ktoś w War Faction z dodatkowymi modami na grafikę, bądź też bronie? Czy były one kompatybilne? Jeśli tak, to prosiłbym o kontakt na pw, albo na GG - 53294922, a najlepiej to na Steamie - Swayzap865.
Pozdrawiam stalkerską brać!
Swayzap865
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 10 Sie 2016, 17:03
Ostatnio był: 15 Sie 2016, 17:31
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez trolololo w 12 Sie 2016, 18:46

A nie lepiej tutaj?
Powinny działać, ale zależy jakie. Jak nie działa to spróbuj skopiować same tekstury i shadery.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Pangia w 12 Sie 2016, 18:56

Mody na grafikę powinny śmigać bez większego problemu. Broni żadnej nie dodasz nawet z ponadpodstawową wiedzą o poruszaniu się po katalogu gamedata. :u3:
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Swayzap865 w 13 Sie 2016, 10:20

Hm, czaję. A jeśli instalowałem pełną wersję modu, z "dodatkiem" pt. Atmosfear? Też mogę szaleć?
Swayzap865
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 10 Sie 2016, 17:03
Ostatnio był: 15 Sie 2016, 17:31
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Kozaki: 0

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Pangia w 13 Sie 2016, 10:59

Sądzę, że tak, chociaż niektóre większe modyfikacje mogą nie działać bez mergowania, gdyż AtmosFear ma własne zestawy pogodowe.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Blooder w 13 Sie 2016, 23:23

Mam kilka pytań dotyczących moda. Otóż pytanie które przewinęło sie przez wątek tego moda nie jednokrotnie czyli kiedy wersja 3.9 wyjdzie. Drugie pytanie: otrzymuje zadanie zabicia stalkera. Skąd on do jasne ciasnej wie że chcę go zabić i nawet gdy mam pokojowe zamiary i chcę pogadqć jedynie z jego kolegami atakuje mnie. Mógłbyś to zmienić gdyż mi to batdzo przeszkadza.
Blooder
Stalker

Posty: 79
Dołączenie: 01 Sty 2014, 17:12
Ostatnio był: 27 Lut 2019, 16:14
Miejscowość: Białystok
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 11

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez MrFler w 13 Sie 2016, 23:44

@up Co do pytań:
1. Nie wiadomo kiedy... smoq2 miał plany na 3.9, dostał też nieco propozycji, ale puki co milczy.
2. Fakt, może to czasem irytować, ale gdyby to zmienić, to zadanie byłoby zbyt łatwe bo wystarczyłoby do niego podejść i poczęstować go w twarz z obrzyna. Zerowa trudność.
If you see the flash, it's already too late...
"Go out there and give them hell, you were born to do this"
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky The Faction War - Kompani - skąd i kiedy "zdobyć" http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=48&t=9412&start=7956#p274865
Awatar użytkownika
MrFler
Stalker

Posty: 108
Dołączenie: 30 Paź 2011, 15:12
Ostatnio był: 22 Sie 2024, 03:51
Miejscowość: Złocieniec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 21

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Omnibus w 13 Sie 2016, 23:56

Na dzień dzisiejszy status moda jest nieznany. Smoq2 najpierw dłuższy czas temu parę razy obiecywał, że się zabierze za implementację nowinek na polu AI, które miały chyba dopiąć prac nad 3.9. Po dłuższej przerwie kilka razy oświadczył, że mu się to nie udało i planował rzucić moda, co chyba tez mu się do końca nie udało.
Na tyle na ile mnie pamięć nie myli, od dwóch prawie lat większość nowych ficzerów w modzie jest zrobiona, ale smoq ani myśli jej wypuścić, dopóki nie będzie miała 100% planowanego i wykonywalnego contentu. Co na dobrą sprawę oznacza, że woli, eby mod był martwy niż mniej ambitny niż zakładał.
Awatar użytkownika
Omnibus
Łowca

Posty: 536
Dołączenie: 20 Lut 2013, 09:07
Ostatnio był: 01 Mar 2021, 15:28
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 153

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez MrFler w 14 Sie 2016, 00:51

Nie do końca... Po prostu nie chce, by coś nie działało jak powinno, jak to było z zadaniami handlarzy czy z medykami, żeby kolejnych fixów nie trzeba było robić... On po prostu chce, by wszystko było w 100% sprawne. Nie chodzi o jego ambicje i konieczność ich spełnienia, jak to było w przypadku rozwiniętego AI walki, gdzie NPC mieli korzystać z autorskiego systemu osłon czy pola widzenia, albo modułowego ulepszania broni. Ani jedno ani drugie się nie udało, a mimo to były kolejne wersje. Ja mam nadzieję, że smoq jeszcze nas zaskoczy...
If you see the flash, it's already too late...
"Go out there and give them hell, you were born to do this"
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky The Faction War - Kompani - skąd i kiedy "zdobyć" http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=48&t=9412&start=7956#p274865

Za ten post MrFler otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kazeite.
Awatar użytkownika
MrFler
Stalker

Posty: 108
Dołączenie: 30 Paź 2011, 15:12
Ostatnio był: 22 Sie 2024, 03:51
Miejscowość: Złocieniec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 21

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Blooder w 14 Sie 2016, 14:36

Niedawno ukończyłem wersje 3.8 i bardzo czekam na kolejną wersje. Mam także pytanie dla wtajemniczonych. Czy ktoś wie ile procentnastepnej wersji jes ukończone?
Blooder
Stalker

Posty: 79
Dołączenie: 01 Sty 2014, 17:12
Ostatnio był: 27 Lut 2019, 16:14
Miejscowość: Białystok
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 11

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez MrFler w 14 Sie 2016, 14:40

Śmiem twierdzić, że nie ma aż tak wtajemniczonych :D... smoq podawał bardzo mało informacji o postępach prac...
If you see the flash, it's already too late...
"Go out there and give them hell, you were born to do this"
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky The Faction War - Kompani - skąd i kiedy "zdobyć" http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=48&t=9412&start=7956#p274865
Awatar użytkownika
MrFler
Stalker

Posty: 108
Dołączenie: 30 Paź 2011, 15:12
Ostatnio był: 22 Sie 2024, 03:51
Miejscowość: Złocieniec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 21

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Blooder w 14 Sie 2016, 15:20

Cholera. Bardzo szkoda(że się tak wyrażę)Jak myślicie, czy jest szansa że nowa wersja pojawi się jeszcze w tym roku?
Blooder
Stalker

Posty: 79
Dołączenie: 01 Sty 2014, 17:12
Ostatnio był: 27 Lut 2019, 16:14
Miejscowość: Białystok
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 11

PoprzedniaNastępna

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości