[Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Co sądzisz o Lost Alpha DC?

Przewyższyło oczekiwania
50
44%
No jest dobre, ale szału ni ma
41
36%
LA to kupa
15
13%
Nie mam zdania
7
6%
 
Razem głosów : 113

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Wheeljack w 22 Lut 2014, 15:18

lol :E Wygląda jak kombinezon z kartonów. Dozowory nasrali wszędzie krzaków, więc muszą jakoś zrównoważyć ilość poligonów.
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1920
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 05 Paź 2024, 12:54
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 725

Reklamy Google

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez cep_bojowy w 22 Lut 2014, 16:11

Ten model bułata wygląda jak wyjęty z pierwszego Half-Life'a :E
Ostatnio edytowany przez cep_bojowy, 22 Lut 2014, 16:15, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
cep_bojowy
Stalker

Posty: 99
Dołączenie: 18 Lip 2011, 12:52
Ostatnio był: 14 Lip 2014, 23:08
Miejscowość: R'lyeh
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 25

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Kudkudak w 22 Lut 2014, 16:14

Eeee ten bułat to jednak przesada :E Wygląda jak gość z Dooma wsadzony do stalkera :E
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez M3Fis70 w 22 Lut 2014, 16:45

Mnie się tam podoba. Jest taki "surowy". Po prostu coś co ochroni twoja klatkę i łeb przed kulą. I mnie się podoba.
Dobry mutant, to martwy mutant.
Tajne zaszyfrowane inforamcje
:

Kovek to ciągle pauka
Awatar użytkownika
M3Fis70
Weteran

Posty: 652
Dołączenie: 08 Kwi 2010, 20:34
Ostatnio był: 23 Lip 2019, 10:04
Miejscowość: Brzydgoszcz/Posen
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 76

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Pangia w 22 Lut 2014, 19:40

Znajdź 5 różnic:
(można kliknąć w pierwszy obrazek)

Image

Image
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez swirekster w 22 Lut 2014, 19:50

Kliknąłem w powiększenie.
To wygląda jak człowiek który na Majdan wyruszył w przerobionym stroju z pomalowanych oczojebną farbą płyt aluminiowych...

Mój kolega pyta się mnie co to za Power Rangers...

Teraz wersja niieeeco lepsza...
Image

To, że strój takowy można znaleźć w starych materiałach stalkerskich, nie upoważnia to automatycznie materiału do bycia 'oh ah, znalazłem białego kruka'

To wygląda obleśnie na tle niemal wszystkiego, co LA pokazało dotychczas.
Jest brzydkie
W porównaniu z nową wersją wypada BLADO.
Kwadratowe
Popatrzcie na rozmazane oczy tego gościa, które majaczą pod hełmem...
Wygląda jak bardzo kiepski Cosplay


Jeśli zależałoby mi na nostalgii za wszelką cenę, nie patrząc na jakość- Ściągnę sobie stare Buildy.
Lub wystarczy nawet oglądnięcie materiałów na YT.
Lub screeny.

Jednak od moda który powstawał przez tyle czasu oczekiwałbym nieco większego wyczucia klimatu i umiejętności odróżnienia Nostalgii, którą warto zaimplementować, a zwyczajnym starym, zbędnym materiałem, na którym twórcy oparli dużo lepszy model i opuścili starszą wersje, tak jak opuszcza się wszystkie rzeczy które odstają od projektu.

Stare/oryginalne =/= dobre
Nie róbcie sobie jaj, gloryfikując stary i mocno podgniły materiał tylko dlatego, że istnieje stary screen ze starą wersją'.

Jestem po 6 latach plastyka, szkole muzycznej, teraz na studiach artystycznych związanych z grami, swojego czasu na larpach takich jak Nysa dostawałem wyróżnienia za zachowanie i kostium.
Sam organizowałem parę udanych larpów na Śląsku.
Od dłuższego czasu betatester Mizerji.
Myślę, że moje zdanie odnośnie klimatu może posiadać jakąś-tam wartość...


Czy tylko ja to widzę? Serio, czytając niektóre komentarze jaki to piękny jest ten screen zastanawiam się o posiadanie własnego rozsądku przez niektórych fanów...

I nie, to nie jest tak, że się na LA uwziąłem. Właśnie dlatego, że poza małymi żartami, sam życzę Dezoworom wszystkiego najlepszego z projektem. Tym bardziej jak widzę jak ktoś robi zdjęcie, na którym dodatkowo uwypukla się dramat... Zwyczajnie ciary przeszły mi po plecach.

Za ten post swirekster otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Universal, Fenishi.
Awatar użytkownika
swirekster
Tropiciel

Posty: 273
Dołączenie: 06 Cze 2010, 20:36
Ostatnio był: 21 Mar 2017, 23:22
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 178

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez paintball_0 w 23 Lut 2014, 09:41

Dobre porównanie z tym Majdanem. Bo do Zony też nie wysyła się turnusów i nie zamawia miejsc w autokarach. Do Zony jedzie się z tym, co się akurat kupiło, ukradło, albo znalazło. Jeśli ten żołdak skołował sobie stary prototyp pancerza od szwagra kwatermistrza, to będzie w nim chodził. Bo se załatwił.

I teraz pointa: niech się pojawiają takie kwiatuszki, ale niech to będą pojedyncze indywidua. Jeden jedyny stalker w płaszczu z jakiegoś tam moda. Jeden jedyny żołnierz z noktowizorem Sama Fishera. Jeden jedyny bandyta z opaską na czole z Metal Geara. I tak dalej. I temat na forum "czy znalazłeś tego człowieka?". :)
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Method w 23 Lut 2014, 13:28

Możecie się śmiać z tego stalkera z dawnym kombinezonem bułat, ale nie odmówicie mu jednego- elegancji. To chyba jedyna osoba w Zonie, która mimo wzmocnień na kolanach ma spodnie wyprasowane idealnie "w kancik". :E
Image
Awatar użytkownika
Method
Weteran

Posty: 561
Dołączenie: 16 Cze 2009, 21:32
Ostatnio był: 29 Mar 2022, 17:55
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 174

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Pangia w 23 Lut 2014, 14:36

paintball_0 napisał(a):I teraz pointa: niech się pojawiają takie kwiatuszki, ale niech to będą pojedyncze indywidua. Jeden jedyny stalker w płaszczu z jakiegoś tam moda. Jeden jedyny żołnierz z noktowizorem Sama Fishera. Jeden jedyny bandyta z opaską na czole z Metal Geara. I tak dalej. I temat na forum "czy znalazłeś tego człowieka?". :)

A później temat na forum „pomocy gra sie zwiesza” bo gra ładuje 100 modeli NPC zamiast 5, bo się takich indywiduów nazlazło do Baru z całej Zony i jest crash na ładowaniu mapy. :D
Method napisał(a):To chyba jedyna osoba w Zonie, która mimo wzmocnień na kolanach ma spodnie wyprasowane idealnie "w kancik". :E

Brawo, znalazłeś pierwszą różnicę! :E
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez djcycu w 23 Lut 2014, 15:41

Jeśli taki kombinezon zedrę mu z dupy to podłożę nim do ogniska żeby cieplej było... Poważnie. Podzielam zdanie o nostalgii bo to jest ohydne. Nawet jeśli ktoś nabędzie taki kombinezon to myślę że tylko w nim na chwilkę pochodzi póki się nie zużyje i póki nie znajdzie lepszego. Brzydactwo, lepiej by to pomalować w jakie camo, może się widok nieco zmieni.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Gizbarus w 23 Lut 2014, 15:48

Co fakt, to fakt - wygląda obrzydliwie. Niemalże, jakby gość próbował sobie sklecić napierśnik z maski od Fiata 126p, ale nie za bardzo wiedział, jak się za to zabrać. Skutkiem czego wygląda niemalże jak zielony "sandwich board"

Image

Jeszcze do tego ten hełm, wyglądający jak odwrócony nocnik...
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 20:51
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez ZiomB w 23 Lut 2014, 18:13

Pieprzycie jakby każdy wróg w tej grze miał mieć ten kombinezon.
Mnie tam nie przeszkadza, spotykałem o wiele bardziej obleśne w niektórych modach.
Za ładny to on nie jest, ale zgaduje że spotkamy może kilkunastu żołnierzy z tym czymś lub zrezygnują z tego.
Awatar użytkownika
ZiomB
Tropiciel

Posty: 377
Dołączenie: 03 Mar 2010, 21:13
Ostatnio był: 06 Kwi 2019, 00:36
Miejscowość: Crawley
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 65

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości