Bug z emisją

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Bug z emisją

Postprzez mojaczupryna w 04 Lip 2013, 14:15

1ostatnio miałem buga z emisją, gdyż szukałem czegoś w skrzyni i mi sie stalker wyłączył "xr-engine przestał działać" i wchodzę na stalkera i 30 min pisalo mi ze jest emisja i nie mogłem isc z zatonu do janowa D:
PS: Radzę nie zapisywać gry podczas emisji!!!

2Gdy chcę coś poszukać na necie podczas gry w stalkera to pisze mi "Xr-engine przestał działac" i wyłąccza mi sie :/
co zrobic z tym?
Mam Win7 32-bit laptop:D (nic więcej nie wiem, laptopy zmieniam jak skarpetki :D)

mojaczupryna
Wygnany z Zony

Posty: 38
Dołączenie: 09 Kwi 2013, 20:37
Ostatnio był: 09 Lip 2013, 10:33
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: -1

Reklamy Google

Re: Bug z emisją

Postprzez pan kozaq w 04 Lip 2013, 15:01

Wczytaj poprzedni zapis?
Po prostu gra postanowiła ją wywołać. Jeżeli dawno nie zapisywałeś gry, spróbuj ten sam.

2. Zwykły wykop do pulpitu. Zdarza się. Stalker do najstabilniejszych nie należy. Zwłaszcza z modami. Uruchom go ponownie, jakby coś było nie tak to pisz.
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
pan kozaq
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 07 Mar 2012, 15:51
Ostatnio był: 29 Wrz 2024, 09:41
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 43

Re: Bug z emisją

Postprzez Ranger801 w 04 Lip 2013, 18:02

2. Podaj loga od tego buga, jak podać loga masz napisane w pomarańczowej ramce u góry strony.
Ranger801
Łowca

Posty: 410
Dołączenie: 22 Wrz 2012, 11:57
Ostatnio był: 28 Sie 2016, 16:12
Miejscowość: Miejsce zamieszkania nieznane
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 94


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości