Muzyka - czytaj pierwszy post!

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Postprzez cmlPL w 17 Gru 2007, 16:16

Gratulacje Atomoofka za:
- Cypress Hill
- K44
- Paktofonike

Posiadam podobny gust... (niech Ci będzie)
Ostatnio edytowany przez cmlPL, 19 Gru 2007, 16:58, edytowano w sumie 1 raz
cmlPL
Łowca

Posty: 468
Dołączenie: 19 Sie 2007, 21:33
Ostatnio był: 06 Paź 2013, 05:06
Miejscowość: Niedaleko KowKa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 2

Reklamy Google

Postprzez Papa Mobile w 17 Gru 2007, 16:23

12RA3L - życie jak muzyka, Falarek Band +++, Nosowska Puk puk, Cocteau Twins, Banach, A. Krzysztoń, Apteka, Bjork, D. Sylvian, D. Byrne, Freakpower, J.Garbarek, L.Janerka, K.Komeda, Pixies, Sundays, T.Love-Al Capone, T. Chapman,R. Brylewski & Świat Czarownic, the wolfgang press, Indios Bravos inne.
Awatar użytkownika
Papa Mobile
Tropiciel

Posty: 395
Dołączenie: 23 Sie 2007, 13:54
Ostatnio był: 06 Wrz 2023, 19:11
Miejscowość: Campus Pagani
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 133

Postprzez MeZZerschmitt w 17 Gru 2007, 17:12

Ja słucham głównie Rock Against Communism, black metalu (pagan i NS) i troszke Oi!.
Kapele typu: AGRESSIVA 88, STUTTHOF, MEZZERSCHMITT, BURZUM, VENOM, ODWET 88, MAYHEM, GONTYNA KRY, DRUDKH, NOKTURNAL MORTUM, IMMORTAL, DARKTHRONE, HONOR, KONKWISTA 88, EINHER, GAMMADION, MARDUK (starY), BATHORY, INFERNAL WAR, SLAGMAUR, AWANTURA, REZYSTENCJA...
Oraz mozniejszych jeszcze bardziej: CANNIBAL CORPSE, ANIMA DAMNATA, DEICIDE, FLESHCRAWL, GUTTED, VITAL REMAINS ...
"Niektórzy ludzie po prostu nie szukają logicznych korzyści, takich jak pieniądze. Nie sposób ich kupić, zastraszyć czy przekonać, nie sposób w ogóle z nimi negocjować. Niektórzy ludzie po prostu lubią patrzeć, jak świat wokół płonie."
Awatar użytkownika
MeZZerschmitt
Tropiciel

Posty: 273
Dołączenie: 21 Lis 2007, 18:52
Ostatnio był: 09 Gru 2013, 22:51
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

Postprzez Glock 17 w 17 Gru 2007, 20:20

czyli naziol stuff :wink:
Sam lubię niektóre utwory Konkwisty 88, nie ze względu na ideologię i podobne poglądy, ale dlatego, że parę kawałków wpada w ucho.
Ostatnio słucham trochę Rammsteina i Nightwisha, a stały repertuar jest bardzo zróżnicowany - od Punka (The Analogs, KSU, Casualties itp.), metalu, hard rocka, aż do muzyki chóralnej, orkiestrowej, poważnej. (chór aleksandrowa, jesper kyd itd.) Dobrym HH czy rapem też nie pogardzę. Najkrócej ujmując - słucham dobrej muzyki ;) nie ograniczam się do jednego czy kilku gatunków, wszędzie znajduje jakieś zaje*iste piosenki i sie nimi delektuje.
9x19mm

"Nie sztuką jest umrzeć, znacznie trudniej jest żyć!"
Awatar użytkownika
Glock 17
Stalker

Posty: 108
Dołączenie: 24 Sty 2006, 23:59
Ostatnio był: 31 Sty 2008, 14:19
Miejscowość: Łapy
Kozaki: 0

Postprzez Atomoffka w 17 Gru 2007, 20:44

ThaiWarrior, dzięki - nie miałam pojęcia, że istnieje taka stacja. ^^ Teraz pozostaje mi czekać do czwartku na główną gwiazdę. : P

Kowek...
Ja raczej jeszcze żyję.(?)

A co do Cypress Hill - Chemical! Znam CH na tyle, że możesz mnie przepytać z prawie całej ich dyskografii ;>


Clock 17 napisał(a):nie ograniczam się do jednego czy kilku gatunków, wszędzie znajduje jakieś *piiiiii* piosenki i sie nimi delektuje.

Ja też. : P

cmlPL napisał(a):Gratulacje Atomoofka za:
- Cypress Hill
- K44
- Paktofonike

Posiadam podobny gust... (niech Ci będzie)
Jakby mi na tym zależało. Pfff.

DÓŁ: eee, no tak to jest, jak człowiek gra w Stalkera 48h na dzień. Ja na oczy nie widzę ;p
A tym bardziej nie znam nazw broni, więc odczepta się ode mnie!
Ostatnio edytowany przez Atomoffka 24 Gru 2007, 13:28, edytowano w sumie 7 razy
Awatar użytkownika
Atomoffka
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 18 Sie 2007, 22:29
Ostatnio była: 22 Cze 2014, 18:56
Miejscowość: się biorą dzieci?
Kozaki: 0

Postprzez RogueTrooper w 17 Gru 2007, 21:06

Ech... i znowu przypominają mi się czasy PCHST. Aż się łezka w oku kręci. Szczerze to do dziś mam na plecaku wszywkę Polish Cypress Hill Street Team.

Atomoffka napisał(a):

Clock 17 napisał:



sory za offtop ale trochę śmieszna literówka.
Image
Awatar użytkownika
RogueTrooper
Tropiciel

Posty: 280
Dołączenie: 08 Cze 2007, 17:00
Ostatnio był: 18 Gru 2013, 22:44
Miejscowość: Czarnobylska Elektrownia
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 3

Postprzez stalkerka w 17 Gru 2007, 21:17

Z racji swojego zawodu jestem otwarta na różne style i gatunki muzyczne. Jednak najbardziej cenię sobie muzykę alternatywną, eksperymentalną. Moje ulubione gatunki to klasyczny industrial (czyli ten z lat 1975-85 :P ), muzyka elektroakustyczna, neofolk, noise, awangarda, elektronika a z muzyki klubowej zdecydowanie electro/breakbeat. :)
I can't see my face. Maybe you will in room 302.
Awatar użytkownika
stalkerka
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 12 Lis 2007, 17:41
Ostatnio była: 06 Sty 2015, 20:56
Miejscowość: X16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Postprzez ThaiWarrior w 17 Gru 2007, 21:55

stalkerka napisał(a):...a z muzyki klubowej zdecydowanie electro/breakbeat. :)


Specjalnie dla Ciebie John Dahlback Blink Ostatnio tez mi sie spodobalo i na dodatek razem z tecktonic dance(jest na teledysku)


@MeZZerschmitt

Do biegania na mp3 nagrywam sobie Honor-Znak orla oraz Krew i honor. A tak do posluchania to Ostatni bunt, W sztormie i chwale, Dla ojczystego kraju, Skrzydla walki oraz Zdradzona ziemia.


tak na offie

A poglady mam czysto UPRowskie, jakby kto pytal. Taki nowoczesny prawicowiec, bez uprzedzen(wylączając tolerancję na tle seksualnym-proszę o nie kontraargumentowanie w tym temacie :mad: ) :wink:
Ostatnio edytowany przez ThaiWarrior 18 Gru 2007, 02:38, edytowano w sumie 3 razy
Image
Awatar użytkownika
ThaiWarrior
Retired

Posty: 571
Dołączenie: 26 Lut 2006, 18:44
Ostatnio był: 11 Gru 2017, 22:00
Miejscowość: Zgorzelec/Żagań
Kozaki: 37

Postprzez stalkerka w 17 Gru 2007, 22:16

ThaiWarrior napisał(a):Specjalnie dla Ciebie John Dahlback-Blink Ostatnio tez mi sie spodobalo i na dodatek razem z tecktonic dance(jest na teledysku)


Ten link nie działa ("nieprawidłowy identyfikator filmu video"). Nie jest to czasem Jesper Dahlback? :)
I can't see my face. Maybe you will in room 302.
Awatar użytkownika
stalkerka
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 12 Lis 2007, 17:41
Ostatnio była: 06 Sty 2015, 20:56
Miejscowość: X16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Postprzez fjk w 17 Gru 2007, 22:26

a więc u mnie leci:
Los Fastidios, Boikot, Sin Dios...
od siebie powiem tyle na temat "czemu tego słucham":
lewicowe poglądy... bardziej ku ustrojowi panarchii czyli na równi koło siebie żyją różne "rejony" (np. państwowe i anarchistyczne, i nikt do nikogo nic nie ma[tak w ramach wyjaśnienia]) też taka "nowa lewcia" (ale nie Nowa Lewica) czy taka hmmm pamiętająca o zbrodniach stalina i o tym że Bakunin i inny anarchiści byli za wolną Polską ;) itd...
cheers Prawica!
a z tych nie lewicowych to: Leningrad, Republika, The Gits (nie wiem czemu ale mi się podoba... xD ) Mod Ros (riotcore/mash up itp. rzeczy o których nic nie wiem xD)
Ostatnio edytowany przez fjk, 17 Gru 2007, 22:44, edytowano w sumie 1 raz
We have our objectives... That's all.
Awatar użytkownika
fjk
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 27 Lis 2006, 17:41
Ostatnio był: 01 Sie 2010, 11:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1

Postprzez ThaiWarrior w 17 Gru 2007, 22:41

stalkerka napisał(a):
ThaiWarrior napisał(a):Specjalnie dla Ciebie John Dahlback-Blink Ostatnio tez mi sie spodobalo i na dodatek razem z tecktonic dance(jest na teledysku)


Ten link nie działa ("nieprawidłowy identyfikator filmu video"). Nie jest to czasem Jesper Dahlback? :)


Teraz dziala. Nie to JOHN Dahlback :D
Image
Awatar użytkownika
ThaiWarrior
Retired

Posty: 571
Dołączenie: 26 Lut 2006, 18:44
Ostatnio był: 11 Gru 2017, 22:00
Miejscowość: Zgorzelec/Żagań
Kozaki: 37

Postprzez Chemical123 w 17 Gru 2007, 23:16

Atomoffka napisał(a):A co do Cypress Hill - Chemical! Znam CH na tyle, że możesz mnie przepytać z prawie całej ich dyskografii ;>

Oj nie kuś nie kuś :>

Stalkerka: Widze ze siedzimy w tym samym :>
www.chemical123.deviantart.com
-----------------------------------------
...C'mon Devil! hold on tight!
C'mon Devil! Feel my pride...
Awatar użytkownika
Chemical123
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 30 Wrz 2007, 21:29
Ostatnio był: 17 Sty 2013, 21:39
Miejscowość: Zgorzelec
Kozaki: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości