[Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Co sądzisz o Lost Alpha DC?

Przewyższyło oczekiwania
50
44%
No jest dobre, ale szału ni ma
41
36%
LA to kupa
15
13%
Nie mam zdania
7
6%
 
Razem głosów : 113

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Kudkudak w 26 Kwi 2013, 22:13

@evo taaak, oni robili nowe mapy by tylko nas napalić, zrobić screeny i gameplay, potem usunąć i po 5 latach napisać: ahahha a Wy w to wierzyliście! Przecież z takim atikiem nigdy nie zrobimy LA! :ati: :suchar:
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Reklamy Google

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Kpuc w 26 Kwi 2013, 22:47

A co w tym dziwnego ? Mieli ambicję, chcieli się wybić, zrobić oficjalnego standalone ale pan G. wypiął się i tyle. Ja tam w teorie spiskowe jak kolega nie wieżę ale w to że chcieli zrobić coś więcej niż tylko MOD'a to już jest prawdopodobne. ;)
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1813
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 28 Wrz 2024, 12:41
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Cromm Cruac w 27 Kwi 2013, 00:42

dezodor napisał(a):We posted on our fansite, facebook group as well. GSC reviewed LA in March, and they sent us a list which we need to fix/improve, don't worry it has nothing about cutting content, more likely gameplay matters. There was an interview with the sales representative a few weeks ago, where he said LA might be the last project officially released in the series, if it reaches the quality level, which is required to be released. They tested an early Marc build, actually they got it on the 27th of Feb, and the conclusion was the game is not yet ready to be released. They liked many things in it, so we are heading to the good direction, but if we want it to be released, the gameplay should be more smooth, with more interaction, and more informative tasks, with tons of descriptions and help for the player, plus we need to make the empty parts of the levels a bit more interesting. As for graphics, they liked it, but some old tree models are too outdated, the gui looks "not so nice", so we have a lot to fix. They liked the voice acting also, and the rest is private :) There was an other interview with the head of GSC a week ago, which content was summarized by a guy, where he said "la wont be released under ths stalker brand, because it hasnt reached the quality level". It's a bit misleading, he forgot one word, which is "yet". But that's how media works, ine nothing new was said about LA since the previous interview. We are working hard to make our dream, let's see what we can do! :) A little note to those, who are trying to make panic on forums: plz don't do that, we need peace, and support, instead of false alarms. thx!

Napisaliśmy to na naszym fansajcie i facebooku także. GSC oceniło LA w marcu i wysłało nam listę, co należy poprawić i ulepszyć. Nie martwcie się, nie ma to nic wspólnego z wycinaniem zawartości, a raczej z gameplayem.
Parę tygodni temu marketingowiec z GSC udzielił wywiadu, w którym powiedział, że LA może być ostatnim projektem oficjalnie wydanym w serii, jeśli osiągnie poziom jakości wymagany przy publikacji. Przetestowali builda z początku marca, a właściwie dostali go 27 lutego i wniosek był taki, że gra nie jest jeszcze gotowa do wydania. Podobało im się wiele rzeczy, więc zmierzamy w dobrym kierunku. Jeżeli jednak chcemy, aby LA zostało opublikowane gameplay musi być płynny, bardziej interaktywny. Musi być więcej informacji z masą opisów i pomocą dla gracza. Dodatkowo musimy uczynić puste obszary map bardziej interesującymi. Jeśli chodzi o grafikę to się im podobała, ale niektóre modele drzew są zbyt przestarzałe (dlatego robię nowe - przyp. CC), a intefejs jest 'nie za fajny', więc mamy wiele do poprawienia. Podobały im się także podłożone dialogi. Reszta jest sprawą prywatną :).
Inny wywiad z szefem GSC miał miejsce tydzień temu, którego zawartość została podsumowana przez jednego gościa, gdzie powiedział 'LA nie będzie wydane jako część Stalkera bo nie spełnia wymagań jakościowych'. To trochę mylące bo zapomniał on jednego słowa: 'jeszcze'. Ale tak działają media. Tak więc nic nowego w temacie LA nie zostało powiedziane od tego co w poprzednim wywiadzie.
Pracujemy ciężko, aby spełnić nasze marzenie, więc zobaczmy co możemy zrobić! :)
Mała uwaga do tych, którzy sieją panikę na forach: proszę, nie róbcie tego. Potrzebujemy spokoju i wsparcia a nie fałszywych alarmów. Dzięki!

I jeszcze rocznicowy skrinik:
Image
Ostatnio edytowany przez Cromm Cruac, 27 Kwi 2013, 00:49, edytowano w sumie 1 raz
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian

Za ten post Cromm Cruac otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kudkudak.
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 01 Paź 2024, 18:55
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez MatrixSTR w 27 Kwi 2013, 00:48

Czyli LA to nie będzie mod, a osobna gra? Bo chyba czegoś nie zrozumiałem.
Awatar użytkownika
MatrixSTR
Modder

Posty: 1097
Dołączenie: 26 Maj 2009, 23:44
Ostatnio był: Wczoraj, 21:56
Miejscowość: Gdzieś Daleko W Wielkopolsce
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 276

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Cromm Cruac w 27 Kwi 2013, 01:03

Nie wymaga zaistalowania żadnej z części Stalkera i ma dość mocno przerobiony silnik. Można więc chyba to nazwać grą.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 01 Paź 2024, 18:55
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Kudkudak w 27 Kwi 2013, 09:52

Rozumiem przez to że Lost Alpha będzie płatne?
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez atikabubu w 27 Kwi 2013, 10:56

Opcje są trzy:

1. Będzie płatne (coś koło 10 jojro)
2. Będzie bezpłatne (ale tylko jak GSC pozwoli)
3. Nie będzie :caleb:
Fiat justitia ruat caelum
W10 x64 / Ryzen 3600 4.2 GHz/ Gigabyte GTX 1070 / 16 GB DDR 4
Pierwszy opek/ LA Persona (Firefox) / Hińskie bajki obejrzane
Awatar użytkownika
atikabubu
Very Important Stalker

Posty: 1459
Dołączenie: 23 Lut 2008, 13:10
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 19:15
Miejscowość: Zajebista
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 569

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Kudkudak w 27 Kwi 2013, 11:05

Wysyłam więc Wam życzenia, byście dokończyli Lost Alpha w chwale i podszlifowi aż do ostatnich sił. Mam nadzieję że gawiedź się mocno zdziwi, gdy LA wyjdzie, a zagorzali parchawce będą latać po Zonie z wywieszonymi ozorkami ;)

Oby tylko nie było płatne :realcaleb:
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Pangia w 27 Kwi 2013, 12:22

Cromm Cruac napisał(a):
dezodor napisał(a):blah blah blah
ble ble ble

A ja siedziałem i sobie to tłumaczyłem. A wystarczyło tylko przewinąć posta :facepalm:
Jedno mi się cholernie nie spodobało:
the gameplay should be (...) with tons of descriptions and help for the player

To w końcu kto jest grupą docelową LA? Zagorzali fani stalkera czy gimbusy, które będą się podniecały "bo bedom szczelac z kałaha!!!!!!!!!!!!11111111111111 i zabijac mutki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111111111111111111111111111"? Jakby Zew Prypeci nie był zbyt żałośnie prosty.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez vandr w 27 Kwi 2013, 12:26

Tu chodzi chyba o porady w PDA, które będzie można odczytać w każdej chwili. Na pewno na początku będą tutoriale na głównym ekranie gry, które faktycznie nieco mnie irytują, ale jak chodzi o te w PDA to nie widzę żadnego problemu.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Sie 2024, 20:47
Kozaki: 1747

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez evo68 w 27 Kwi 2013, 12:49

Ej zaraz chwila moment może mi ktoś wyjaśnić (czyt. łopatologicznie wytłumaczy) jak GSC mogło testować LA skoro GSC zostało zamknięte. Chyba, że chodzi o lata wcześniejsze i być może nie doczytałem czegoś, może coś mnie ominęło ale wg mnie brak tu logiki, dlatego rzuciło mi się to w oczy.
evo68
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 02 Kwi 2006, 18:30
Ostatnio był: 05 Sie 2013, 13:24
Miejscowość: Legnica
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 4

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez atikabubu w 27 Kwi 2013, 13:11

GSC nie jest zamknięte, tylko rozpędzili nierobów od Stalkerów :caleb:
Fiat justitia ruat caelum
W10 x64 / Ryzen 3600 4.2 GHz/ Gigabyte GTX 1070 / 16 GB DDR 4
Pierwszy opek/ LA Persona (Firefox) / Hińskie bajki obejrzane
Awatar użytkownika
atikabubu
Very Important Stalker

Posty: 1459
Dołączenie: 23 Lut 2008, 13:10
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 19:15
Miejscowość: Zajebista
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 569

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości