FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KoweK w 24 Mar 2013, 20:47

Dział dla Survarium jest ponieważ będzie oddzielna strona dla tej gry, która wystartuje już jutro pod adresem http://Survarium.pl. Już i tak to forum jest za długie. :P
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Reklamy Google

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Pangia w 01 Kwi 2013, 20:01

Istnieje szansa, że kiedyś pojawi się na forum opcja ignorowania tematów? Ile razy można klikać w temat "Wojna Wolność vs Powinność"...
Ewentualnie, jeśli istnieje już taka opcja, to można sprawić, aby była w jakimś względnie widocznym miejscu? Na przykład obok informacji o ostatnim poście - tam, gdzie jest puste miejsce zrobić miejsce na... hm, znaczek (bo "ptaszek" może zostać opacznie zrozumiane :D), a na dole strony zamiast "Następna >>" (przecież jest lista stron - 1, 2, ... 666, więc po co to), dać link "Ignoruj zaznaczone tematy" i finito. Już na paru forach takie rozwiązanie widziałem i chyba jego wprowadzenie tutaj nie stanowiłoby większego problemu.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Wunderwaffe w 01 Kwi 2013, 20:07

A po co klikać w każdy temat, jak po przeczytaniu tych nas interesujących można kliknąć "oznacz fora jako przeczytane"?
Image
Awatar użytkownika
Wunderwaffe
Łowca

Posty: 480
Dołączenie: 06 Mar 2012, 20:43
Ostatnio był: 04 Lis 2018, 20:43
Miejscowość: Siedlce
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 187

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Pangia w 01 Kwi 2013, 20:27

Bo używam głównie funkcji "Zobacz nowe posty", więc tak czy siak byłbym te parę kliknięć do przodu. Poza tym - przynajmniej dla mnie - szkoda czasu na niektóre typowo spamerskie tematy typu "Czego teraz słuchasz?" czy chociażby ww. "Wojna Wolność vs Powinność".

***

Sorry za double posta, ale właśnie zauważyłem coś, co akurat dotyczy kompletnie innej rzeczy (podbiłbym temat, gdybym wiedział, jak).
Mianowicie: czemu na forum czas został po staremu? Strefę czasową w preferencjach forum mam wpisaną taką, jaką trzeba (UTC+1). Chociaż wydaje mi się, że już było dobrze - sam nie wiem...
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Soviet w 01 Kwi 2013, 21:25

Strefa czasowa to jedno, wyżej masz jeszcze opcję "uwzględniaj czas letni".

No i nie wiem, co ci przeszkodziło w edytowaniu.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Azot w 02 Kwi 2013, 11:57

Mam nadzieje że wiecie że bbcode YT nie wyświetla poprawnie filmu z adresów od "https" a YT od jakiegoś czasu szyfruje "http". Można to uznać za kosmetyke ale chwile trzeba było się zastanowić czemu nie wyświetla ;)
Awatar użytkownika
Azot
Stalker

Posty: 167
Dołączenie: 25 Lip 2011, 18:34
Ostatnio był: 27 Mar 2017, 06:17
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 67

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Pangia w 02 Kwi 2013, 14:01

Wiedzą, wiedzą - nawet Kowek sam o tym kiedyś upominał, żeby na linki patrzeć, bo ktoś narzekał, że mu tag [YouTube] nie działa.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez scigacz1975 w 02 Kwi 2013, 14:23

Azot napisał(a):Mam nadzieje że wiecie że bbcode YT nie wyświetla poprawnie filmu z adresów od "https" a YT od jakiegoś czasu szyfruje "http". Można to uznać za kosmetyke ale chwile trzeba było się zastanowić czemu nie wyświetla ;)

bo sobie trzeba to s usunąć i wstawić normalnie http - tak samo jest z linkami pobierania z dropboxa - też trzeba s usunąć.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Woland w 09 Maj 2013, 00:37

Na jakiej podstawie usunięty został mój post z moją tapetą?

Za ten post Woland otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Meesh, Strelok_90.
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Soviet w 09 Maj 2013, 08:01

Nie pasował do wartości rodzinnych i antygimbusiarskich, jakie propagujemy na forum.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Tajemniczy w 09 Maj 2013, 13:39

A jakby to Rydzyk zobaczył to okoliczne mohery by ci wpier*ol spuściły laskami za taki pulpit :realcaleb:
:arrowd:
Ja wiem że to wydaje ci się dziwne ale dura lex sed lex
Ostatnio edytowany przez Tajemniczy, 09 Maj 2013, 22:24, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Woland w 09 Maj 2013, 16:27

To nie jest zabawne. Serio pytam. W temacie pewnym dawali tu zdjęcia Płodu Arlekina ale już rysunek z dwiema lesbijkami to cenzurze podlega :facepalm:

Za ten post Woland otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Szpagin,
Negative Cysiu, Monster.
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość