[Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Co sądzisz o Lost Alpha DC?

Przewyższyło oczekiwania
50
44%
No jest dobre, ale szału ni ma
41
36%
LA to kupa
15
13%
Nie mam zdania
7
6%
 
Razem głosów : 113

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez impulse_101 w 17 Mar 2013, 14:18

Zawsze można wgrać moda "Anioły Śmierci" jak komuś zależy na latających bestiach :E
A tarak całkiem niezły, tylko mu sierść na TressFXie zaimplementować :P A tak serio to gdyby mu dodać ładna animacje i atak w stylu antlion guarda z HL2 to byłby ciekawy mutant.
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Reklamy Google

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez paintball_0 w 17 Mar 2013, 17:08

Właśnie wyobraziłem sobie tę kreaturę z fryzurą jak z reklamy Loreal. :E TressFX umie robić splątaną, sztywną sierść? Jak na razie widzieliśmy tylko przepięknie zaczesane, wyszamponowane pasemka bez rozdwojonych końcówek. ;)

Co do formy ataku. Według mnie to stwór powinien atakować jak dzika świnia- frontalnie i bez ceregieli. Ale bez głupiego hamowania przez rozbicie się na przeszkodzie. Wyobrażam to sobie jako ostre wyhamowanie i wejście w szeroki łuk, żeby zaatakować ponownie ze sporego rozpędu. Ale to dlatego, że ładna pogoda, jestem po obiedzie i wyobraźnia mnie dzisiaj ponosi. ;)
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez GangStarr w 17 Mar 2013, 19:15

a czy przypadkiem nie było gdzieś pisane że ten stwór będzie z drzew skakał? czy coś takiego... a moim zdaniem stwór dziwny, trochę nie pasuje, ale zobaczymy... oby
Awatar użytkownika
GangStarr
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 08 Sty 2012, 11:10
Ostatnio był: 11 Paź 2017, 16:15
Kozaki: 1

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez vandr w 23 Mar 2013, 23:11

Dobra. Z racji, że jest tu sporo wesołków, co myślą, że pozjadali wszystkie rozumy i znają odpowiedź na każde zagadnienie, zamieszczam informację ze źródła, która tłumaczy fakt opóźnień ze strony Dezowave.

Fragment wywiadu z Sergiejem Gruszko(marketingowiec GSC).

Р. Ф. Ок, тогда поехали: что происходит со «Сталкером»? Чего нам ждать и стоит ли ждать вообще?

С. Г. По «Сталкеру» все достаточно просто: Сергей закрыл разработку игр, и, в частности, проект «S.T.A.L.K.E.R. 2». Он ничего не производит и не разрабатывает («он» - я имею в виду обобщенно GSC GW). Единственный проект, который, возможно, будет официально издаваться и продаваться, это мод «Lost Alfa».

Р. Ф. Вот даже как?

С. Г. Да. Мы общались с ребятами еще полтора года назад. Разработчики мода спрашивали Григоровича о том, возможно ли официальное сотрудничество с GSC Game World, если конечный продукт будет соответствовать всем необходимым требованиям.

Р. Ф. Честно говоря, я впервые слышу об этом. Что, собственно, не удивительно: умению GSC Game шифроваться можно только позавидовать.

С. Г. Да нет, просто не было необходимости и оснований делать какие-либо преждевременные заявления. Кстати, их и сейчас нет, я только констатирую факты.
Что касается «протокола о намерениях» и возможного сотрудничества с «Lost Alfa» – это не случайность, а практика: подобный прецедент уже имел место еще несколько лет назад.


Czyli zrozumiałym jest, że jeśli nie chcecie otrzymać niedopracowanego produktu, musicie wykazać się cierpliwością i zająć się innymi sprawami w życiu, a ekipom dać czas na łatanie niedoróbek. Na podstawie ostatnich filmów, przedstawiających postępy nad pracą(tak, nie ma ich tutaj oraz na moddb...) :caleb:, mogę wywnioskować, że jest po prostu zaje*iście. Jest na co czekać. ;)
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!

Za ten post vandr otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive zderzack.
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Sie 2024, 20:47
Kozaki: 1747

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Oriux w 24 Mar 2013, 20:39

Mówisz o kalendarzach?

Za ten post Oriux otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KoweK, Gorianov, Fenishi, ZiomB.
Oriux
Stalker

Posty: 76
Dołączenie: 22 Maj 2012, 21:01
Ostatnio był: 04 Sty 2016, 22:34
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 23

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez vandr w 24 Mar 2013, 21:12

Chociażby.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Sie 2024, 20:47
Kozaki: 1747

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Wunderwaffe w 24 Mar 2013, 22:16

Słyszałem, że LA ma odtwarzać zamierzenia dot. S.T.A.L.K.E.R.-a sprzed cięć, ale ten stwór mnie upewnił, że to jednak druga Narodnaja Soljanka.
Image
Awatar użytkownika
Wunderwaffe
Łowca

Posty: 480
Dołączenie: 06 Mar 2012, 20:43
Ostatnio był: 04 Lis 2018, 20:43
Miejscowość: Siedlce
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 187

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez BJ Blazkowicz w 24 Mar 2013, 22:23

Nom, zwłaszcza ze zamiast kończyć to gówno to wzięli się za przeportowanie renderera z CoP do LA i poczekacie sobie jeszcze pół roku zanim wyeliminują chociaż połowę bugów.
Oficjalne info od PR-owca Dezodorów
Image
Voiton laulut soi ainiaan!
Awatar użytkownika
BJ Blazkowicz
Przewodnik

Posty: 977
Dołączenie: 17 Mar 2009, 15:42
Ostatnio był: 10 Gru 2023, 23:39
Miejscowość: Zamek Wolfenstein
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 520

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez ViS w 25 Mar 2013, 12:11

Słyszałem, że LA ma odtwarzać zamierzenia dot. S.T.A.L.K.E.R.-a sprzed cięć, ale ten stwór mnie upewnił, że to jednak druga Narodnaja Soljanka.

Have you ever dreamt about playing the old, forgotten S.T.A.L.K.E.R. ?

Kiedyś naprawdę chciałem zagrać w tego starego Stalkera widocznego tylko na buildach. Dziś już trochę mniej, ale dalej lubię sobie pooglądać stare videa z Generators, czy Dead City w tle. LA jesli w ogóle wyjdzie to według mnie będzie to coś w stylu Narodnaja Soljanka z mapami z buildów i masą nowych rzeczy, które tylko na początku będa cieszyć oko. A ja tak naprawdę chciałbym moda, w którym pozwiedzał bym stare Wysypisko, Generatory, Martwe Miasto etc. czyli te z builda 1935 (oczywiście dokończone), mutanty te z vanilli, oraz te które miały być we wcześniejszych wersjach gry. Żadnego pedalskiego Arsenal-Moda, fabuła mogłaby zostać nawet oryginalna z kilkoma dodatkami. Żeby było czuć klimat pustki, odosobnienia i ciągłego strachu, opuszczonych gospodarstw i miast-widm podczas przemierzania radioaktywnej czarnobylskiej pustyni.

Yes, sometimes I dream of old forgotten S.T.A.L.K.E.R.
Wolno mi być dumnym z tego co w narodzie jest wielkie
i choć na wschodzie pozostały tylko kamienne orły, chłodne płyty nagrobne polskich bohaterów, rodacy którym udało się przeżyć prześladowania i nie skapitulować,
wolno mi żywić nadzieję, że czasy Wielkiej Polski jeszcze powrócą...

LEOPOLIS
SEMPER FIDELIS TIBI POLONIAE
Awatar użytkownika
ViS
Tropiciel

Posty: 302
Dołączenie: 15 Lut 2010, 20:19
Ostatnio był: 31 Maj 2017, 22:43
Miejscowość: Dzikie Pola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Kpuc w 25 Mar 2013, 13:59

ViS napisał(a):Żadnego pedalskiego Arsenal-Moda,

Co ci się w tym modzie nie podoba ? Przecież nie musisz mieć miliona pukawek ze sobą, w czasie gry dobierasz sobie ulubiona pukawkę i ja operujesz. A to że przeciwnicy są bardziej zróżnicowani orężem uważam za plus.
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1813
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 28 Wrz 2024, 12:41
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez BJ Blazkowicz w 25 Mar 2013, 16:56

Zróżnicowanym? Ty kiedykolwiek odpaliłeś AM czy tylko udajesz eksperta? 60 ak różniących się skinami i parę innych pukawek (większość i tak na tej samej animacji, że o dźwiękach strzału nie wspomnę).
Image
Voiton laulut soi ainiaan!
Awatar użytkownika
BJ Blazkowicz
Przewodnik

Posty: 977
Dołączenie: 17 Mar 2009, 15:42
Ostatnio był: 10 Gru 2023, 23:39
Miejscowość: Zamek Wolfenstein
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 520

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Pangia w 25 Mar 2013, 17:09

Ufff... A już myślałem, że jestem sam w swoich osądach. Ale wielka frajda dodać 30 nowych broni do gry, z czego 15 to AKS-74 w różnych wersjach, a reszta to jakieś pistolety, z których i tak nikt korzystać nie będzie.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości