[Oblivion Lost]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Oblivion Lost]

Postprzez Junx w 19 Gru 2012, 19:07

1.004
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super

Za ten post Junx otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive GajgerW.
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2341
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 22:08
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 358

Reklamy Google

oblivion lost, ostatni portal nr 2

Postprzez GajgerW w 22 Gru 2012, 19:41

Witam. Zainstalowałem mod Oblivion Lost, do Cienia Czarnobyla. Mam problem z zakończeniem rozgrywki, by odblokować tzw. freeplay. Po przeskoczeniu ostatniego portalu ląduję na ziemi i ginę w około 20sek. Emisja psjoniczna i mutant do tego doprowadzają. Nie znajduję przejścia, drabinki, tunelu tylko zgon. Proszę o wskazówki w wymienionym wyżej problemie, postawię :wódka: .Pozdrawiam GajgerW.
(ps. szukałem ;) )
edit: Dziękuję za pomoc. Rozumiem. Kozak poleci jutro.( bo już dziś nie mogę).


edit2: Witam ponownie. Rzeczonego stwora (i jego maluśkich naganiaczy) istotnie pozbyłem się za pomocą rpg-7, ale schody będące przejściem do lokacji sarkofag kończą się tak: na wprost zawalone drzwi pancerne, na prawo zamknięte na głucho drzwi pancerne. Proszę mi podpowiedzieć jak się z tego wykaraskać, gdyż spędziłem dzień na podskakiwaniu po całej lokacji i nic to nie dało. Pozdrawiam GajgerW.
MISERY 2.2.1 100/100

:

попутного ветра :)
Awatar użytkownika
GajgerW
Stalker

Posty: 137
Dołączenie: 22 Gru 2011, 01:11
Ostatnio był: 13 Sty 2023, 02:37
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 49

Re: oblivion lost, ostatni portal nr 2

Postprzez Janusz_Su w 22 Gru 2012, 20:02

Jak się nie mylę to musisz iść w stronę wejścia/wyjścia do Świadomości X,
czyli jak wypadłeś z ostatniego teleportu to trzeba przejść całą długość elektrowni,
tam gdzie był chyba pierwszy teleport (tylko do niego nie wchodź!), wejdź drzwiami.
Po drodze będą się spamować całe stada mutantów, taki żart twórców moda.
Mam nadzieję że dobrze pamiętam.

Za ten post Janusz_Su otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive GajgerW.
Janusz_Su
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 04 Sie 2010, 18:26
Ostatnio był: 31 Paź 2016, 23:13
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 14

Re: [Oblivion Lost]

Postprzez Major N w 04 Sty 2013, 00:37

Siema .To info dla tych co chcą dołączyć do monolitu czy najemników. W Prypeci w hotelu z dekoderem jest handlarz. U niego morzna dołączyć do : wolności, monolitu,najemników i bandytów.Mam nadzieje że pomogłem :D
:

Chroń Mnie Mój Panie, Bo z Frontu Dziś Nie Wracam.
Awatar użytkownika
Major N
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 28 Sty 2012, 12:47
Ostatnio był: 24 Kwi 2016, 18:16
Miejscowość: bdg
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: [Oblivion Lost]

Postprzez Wirowmaker w 15 Sty 2013, 12:47

Modzik wypasiony! Tylko pytanie by upiększyć grę tzn.... np. dla nie wyżytych ludzi którym ciągle mało... :) Da się dopakować jeszcze jakiś jeden modzik ?? np. jeszcze więcej mutantów itp itd ?? nie tracąc przy tym oblivion lost ??

Chciałem wrzucić mod z broniami ale boje się że mi się pokiełbasi gra :)
Good hunting S.T.A.L.K.E.R!
Awatar użytkownika
Wirowmaker
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 19 Lis 2007, 17:44
Ostatnio był: 06 Lut 2019, 18:17
Miejscowość: Chernobyl
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 1

Re: [Oblivion Lost]

Postprzez Ardas w 17 Sty 2013, 16:40

Zagrałem w moda i jestem cholera pod wrażeniem. Teraz mam chrapkę na AMK, ale z tego co widzę, jest mocno zbugowany. Wracając, podoba mi się w modzie klimat, bardziej sugestywny. Jest też więcej do roboty, chociaż brakuje mi modyfikacji broni i wykrywaczy anomalii, dodatkowe minuty zabawy. Pytanie mam, czy brak paska wytrzymałości naszego stalkera jest usunięty, czy można go"odkryć" w opcjach? Trochę mi go brak.
Ostatnio edytowany przez Ardas, 18 Sty 2013, 13:13, edytowano w sumie 1 raz
Ardas


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: [Oblivion Lost]

Postprzez Wirowmaker w 17 Sty 2013, 23:44

Też próbowałem zobaczyć czy się da ale nie znalazłem osobiście takiej opcji ... trochę brakuje mi skrytek z fajnymi giwerami artefaktami niejednokrotnie chodziłem w miejsca gdzie w orginalnej grze bez OL, były jakieś fajne artefakty skrzynki itp brakuje mi też z Zewu Prypeci że tak powiem kolokwialnie wykrywacza artefaktów :) i tego pikania i balansowania pomiędzy anomaliami :) zdecydowanie najfajniejszy sposób szukania fantów ;]. Odczuwam też jakiś niedobór jeżeli chodzi o rzeczy czegoś brak :) ulepszenia broni fajnie by było ;]. Choć i tak narzekać trudno kawał roboty... to jak bawił się ktoś we wrzucanie dodatkowych modów do OL? typu wiecej broni itp albo udźwig?
Good hunting S.T.A.L.K.E.R!
Awatar użytkownika
Wirowmaker
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 19 Lis 2007, 17:44
Ostatnio był: 06 Lut 2019, 18:17
Miejscowość: Chernobyl
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 1

Re: [Oblivion Lost]

Postprzez Krzysu_Pl w 17 Sty 2013, 23:51

Udźwig da się bardzo łatwo edytować.
Jeśli chodzi o więcej broni to jest Arsenal Mod: viewtopic.php?f=49&t=4400
Można go dodać do wersji OL 2.2.
Awatar użytkownika
Krzysu_Pl
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 05 Maj 2010, 19:23
Ostatnio był: 24 Kwi 2022, 21:40
Ulubiona broń: RGD-5 Grenade
Kozaki: 81

Re: [Oblivion Lost]

Postprzez Wirowmaker w 18 Sty 2013, 13:31

Super obczaję czy będzie działać :D ;] w ogóle można by utworzyć listę modów które bez przeszkód mogą działać razem nie kolidując ;] fajny motyw więcej zabawy ;] pobawię się:P dzięki.
Good hunting S.T.A.L.K.E.R!
Awatar użytkownika
Wirowmaker
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 19 Lis 2007, 17:44
Ostatnio był: 06 Lut 2019, 18:17
Miejscowość: Chernobyl
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 1

Re: [Oblivion Lost]

Postprzez Ardas w 19 Sty 2013, 16:55

No, napotkałem taki mały problem. Samochody. Do tej pory omijałem je, ale wreszcie mnie zaciekawiły. Więc wchodzę do niego i... nic. Mogę poruszać tylko kierownicą. Odpalić go nijak nie mogę. Ruszyć się cholera jedna nie chce. To błąd, czy jest jakiś "skomplikowany" sposób na uruchomienie auta? Poza tym, jeśli ktoś byłby miły, niech mi wyjaśni, co to jest "Otwieranie spalacza". Na razie na możliwość zrobienia takiego czegoś się nie natknąłem.
PS: Dzięki Gizbarus. Jeszcze jakby ktoś mi mógł wyjaśnić te funkcje spalacza...
Ostatnio edytowany przez Ardas 19 Sty 2013, 17:30, edytowano w sumie 2 razy
Ardas


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: [Oblivion Lost]

Postprzez Gizbarus w 19 Sty 2013, 17:02

viewtopic.php?f=49&t=1874

W pierwszym poście masz wyjaśnione co wpisać w konsoli - wprawdzie temat dotyczy Priboi Story, ale komenda jest ta sama.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir

Za ten post Gizbarus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gość.
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 20:51
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: [Oblivion Lost]

Postprzez Wańka_Wkręt w 30 Sty 2013, 21:31

W Oblivion Lost bardzo podkręcono mroczność co wcale nie psuło przyjemności z grania :D .
Dodano również możliwość przyłączenia się do którejś z frakcji, ale radziłbym zrobić to po głównym wątku, chyba że ktoś woli olewać fabułę. Największy problem sprawiały mi emisje, ponieważ po nich zwiększała się aktywność mutantów. Jak dla mnie mod jest warty uwagi, z całą pewnością polecam :E .
Zdjęcie z gry:
Image
Grupa Wasi
Image

Wańka_Wkręt
Wygnany z Zony

Posty: 59
Dołączenie: 28 Sie 2012, 11:09
Ostatnio był: 18 Lip 2015, 19:33
Miejscowość: Magazyny Wojskowe
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 15

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości