Splinter Cell

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Splinter Cell

Postprzez Wayathin w 03 Lip 2012, 21:57

O nie. Oby Thi4f'a nie zwalili, to był by już koszmar!
Ale wydaje mnie się, że Thief nie jest tak pożądaną grą wśród młodzieży (nawet gdyby było dużo "szczelania"). Ba! Pewnie nawet nie zdają sobie sprawy, że istnieje taka genialna gra, i to ze świetną fabułą. No trójka to gotowy scenariusz do filmu.
Tylko słabi i komuniści się uśmiechają.
Awatar użytkownika
Wayathin
Tropiciel

Posty: 240
Dołączenie: 13 Kwi 2011, 12:05
Ostatnio była: 15 Gru 2020, 08:01
Miejscowość: Tu i tam.
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 115

Reklamy Google

Re: Splinter Cell

Postprzez Stalker Rambo w 04 Lip 2012, 01:04

Nie wytrzymałem i kupiłem sobie dzisiaj trylogię SC. Oczywiście gram na poziomie trudnym. Momentami gra naprawdę jest wymagająca.
Awatar użytkownika
Stalker Rambo
Weteran

Posty: 595
Dołączenie: 21 Paź 2011, 00:15
Ostatnio był: 27 Lis 2023, 17:36
Miejscowość: Starogard Gdański
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 142

Re: Splinter Cell

Postprzez Przemek77 w 04 Lip 2012, 06:49

Wayathin napisał(a):O nie. Oby Thi4f'a nie zwalili, to był by już koszmar!
Ale wydaje mnie się, że Thief nie jest tak pożądaną grą wśród młodzieży (nawet gdyby było dużo "szczelania"). Ba! Pewnie nawet nie zdają sobie sprawy, że istnieje taka genialna gra, i to ze świetną fabułą. No trójka to gotowy scenariusz do filmu.

Na razie nie słychać o tym, że "gra ma być bardziej dynamiczna" - a co oznacza, że "z inteligentnej skradanki robimy denną, efekciarską strzelankę bo gówniarze tego nie kupią" - więc jeszcze nic nie wiemy. Zobaczymy. SC ja spisałem na straty po anulowaniu pierwszej wersji Conviction.
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

Re: Splinter Cell

Postprzez Wayathin w 04 Lip 2012, 11:02

No tak, o czwartej części Thief'a wiadomo mnie tylko, że przy strzelaniu z łuku ma być przerzut na widok z trzeciej osoby. Ale to może tylko plotka. I niby jakiś gameplay też był w necie. Ale ja widziałam tylko parę artów, które wyciekły na początku roku.

A co do SC, to ja mam tylko trylogię ; ). Kupiłam w zeszyłm roku za jakieś chyba 15 zł z wydaniu "Kolekcji klasyki".
Poprzednie części jakoś mnie nie kuszą. Może nieco Conviction ze względu na coop. Współpracujący ze sobą rusek i amerykanin ; ).
Tylko słabi i komuniści się uśmiechają.
Awatar użytkownika
Wayathin
Tropiciel

Posty: 240
Dołączenie: 13 Kwi 2011, 12:05
Ostatnio była: 15 Gru 2020, 08:01
Miejscowość: Tu i tam.
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 115

Re: Splinter Cell

Postprzez utak3r w 01 Sie 2012, 14:05

A ja właśnie skończyłem (tak, wiem - dopiero) Conviction. IMHO niezła gra. Ktoś ( :P ) mi ostatnio pisał, że utknął między checkpointami i kończy z tą pseudo-skradanką. Drogi Znajomy: otóż utknąłeś, ponieważ uważasz, że to pseudo-skradanka. Conviction można przejść dość lekko, jeśli trzyma się zasady, że to nie jest COD - połowę przeciwników zwyczajnie... omijamy z daleka i idziemy dalej. Mi się spodobała gra, dodatkowo tryb Denied Ops naprawdę fajny.

Co do planów na przyszłość, wspomnianych wyżej, nie zanosi się na zepsucie Hitmana, na szczęście :)

Co do gier JUŻ zepsutych, to... niestety, moja inna ukochana seria Toma Clancy'ego: Ghost Recon. Future Soldier z tacticala stał się nagle... stealth shooterem. Analogie z Conviction są naprawdę bardzo silne - i o ole Sama w takiej postaci lubię, Ghostów jednak pokochałem w postaci taktycznej :( R.I.P.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: Splinter Cell

Postprzez KoweK w 02 Sie 2012, 22:28

utak3r napisał(a): Drogi Znajomy: otóż utknąłeś, ponieważ uważasz, że to pseudo-skradanka.

Bo to nie jest skradanka, bynajmniej nie taka jakiej oczekiwałem, i daleko jej do tego, co było w Chaos Theory. Tam większość misji kończyłem z wynikiem 90-100%, więc nie mów, że grałem jak w COD-a, bo bzdury opowiadasz. Widzisz: ty omijałeś połowę przeciwników, a ja starałem wszystkich, ale i tak musi nadejść moment, by kogoś udupić.

Dla mnie na tej części skończyło się moje zainteresowanie tą serią, a nowa odsłona, która wyjdzie w 2013 idealnie pokazuje, że nie ma na co czekać. Jest masa innych, casualowych tytułów, które będą lepsze.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Splinter Cell

Postprzez Przemek77 w 03 Sie 2012, 06:35

Oryginalną trylogię SC przeszedłem w dość ciekawy sposób - mianowicie NIE ZABIJAJĄC nikogo (no chyba, że było to wymagane w danej misji). Conviction i ten nowy SC to już raczej jest "sneaker-shooter" więc takiego luksusu nie będzie.
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

Re: Splinter Cell

Postprzez utak3r w 03 Sie 2012, 16:13

Kowek, owszem, CT ma lepsze techniki stealth, a misje są ułożone inaczej: ale i fabuła jest zgoła inna. Tu jakby pasuje bardziej tak, jak jest, w końcu w pojedynkę walczy przeciwko całej agencji.

Zdaję sobie sprawę, że nie każdemu Conviction przypadnie do gustu, bo to nie jest taka sama gra, jak CT - ale ona nie jest wcale taka zła. A Denied Ops jest świetne :)

A co do przyszłości, unikam wypowiadania się na temat gier, które są jeszcze dalekie od wydania :P
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: Splinter Cell

Postprzez KoweK w 03 Sie 2012, 17:18

utak3r napisał(a):A co do przyszłości, unikam wypowiadania się na temat gier, które są jeszcze dalekie od wydania :P

Ale chyba nie zaprzeczysz, że na "powrót do korzeni" się nie zapowiada.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Splinter Cell

Postprzez utak3r w 04 Sie 2012, 01:23

Nie, nie zaprzeczę, niestety. Ogólnie w żadnej serii się na to nie zapowiada. Ostatnią nadzieją pozostaje Hitman... no, zobaczymy.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: Splinter Cell

Postprzez Soviet w 18 Sie 2012, 10:49



Ssie.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Splinter Cell

Postprzez lukebuka w 19 Sie 2012, 15:50

ja grałem niestety tylko w "pandora tomorrow", ale bardzo mi się spodobało, nawet na łatwym było trudno nie wszcząć alarmu. :)
Awatar użytkownika
lukebuka
Tropiciel

Posty: 247
Dołączenie: 09 Gru 2011, 17:21
Ostatnio był: 23 Gru 2017, 20:18
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 44

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości