Legalizacja narkotyków

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Jesteś za legalizacją?

Tak, wszystkich narkotyków
16
8%
Tak, ale tylko tych miękkich
85
44%
Nie jestem
93
48%
 
Razem głosów : 194

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez robo_pl w 14 Mar 2012, 23:16

wypie*dolcie ten post
Ostatnio edytowany przez robo_pl, 21 Sty 2015, 18:14, edytowano w sumie 1 raz

Za ten post robo_pl otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Tajemniczy, Xen, Zari.
Awatar użytkownika
robo_pl
Stalker

Posty: 71
Dołączenie: 14 Lip 2011, 15:03
Ostatnio był: 16 Maj 2016, 14:40
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 16

Reklamy Google

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez KoweK w 15 Mar 2012, 00:59

13 lat i marihuana. :facepalm: :facepalm: :facepalm: Matka wie, że ćpiesz?
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5664
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 01:51
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez vandr w 15 Mar 2012, 07:57

Cóż, jak chodziłem do gimnazjum to i u mnie zdarzały się takie kwiatki(i to sporo), więc nie jest to dla mnie żadnym zaskoczeniem.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Sie 2024, 20:47
Kozaki: 1747

Re: THC i Marihuana.

Postprzez runa w 15 Mar 2012, 16:25

co to za przyjemność, która jest wywołana fałszywymi obrazami w naszej głowie? Wiele osób mi się chwaliło, jak to widziały głowy kozłów na ulicach i miało z tego bekę, albo ich znajomi byli gumisiami... współczuję psychiki, szczerze. Sorry, ale wolę PRAWDZIWĄ zabawę, PRAWDZIWY uśmiech, SZCZERE szczęście, a nie UDAWANE, wywołane narkotykiem.

Całkowicie się z Tobą Kowek zgadzam. Szczerze powiem że nigdy mnie nie ciągnęło do narkotyków. A legalizacji jestem przeciwna ponieważ ludzie nie znają umiaru. To tylko takie pieprzenie że to "tylko tak czasami", "raz na jakiś czas". Na początku to może faktycznie (tak samo jak z fajkami, ktoś już chyba nawet o tym wspomniał, ale nie jestem pewna) potem coraz częściej, aż w końcu regularnie.
Logic can take you from A to B, but imagination can take you anywhere.

Za ten post runa otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive GhostRider44.
Awatar użytkownika
runa
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 12 Lut 2012, 13:21
Ostatnio była: 22 Lis 2015, 18:56
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 67

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez xionc w 15 Mar 2012, 16:45

Halucynacje po trawie? Banialuki jak stąd do Otwocka
Image
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez runa w 15 Mar 2012, 16:57

Nie chodziło mi tu akurat o te halucynacje, ale o prawdziwe uczucia, a nie te wspomagane narkotykiem...
Logic can take you from A to B, but imagination can take you anywhere.
Awatar użytkownika
runa
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 12 Lut 2012, 13:21
Ostatnio była: 22 Lis 2015, 18:56
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 67

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez djcycu w 15 Mar 2012, 17:46

Xionc ma rację. Po trawie nie ma jakichś nie wiadomo jakich halucynacji. Jest powiedzmy jakieś wzmożone rozluźnienie ale nikt mi jeszcze nie mówił że ktoś miał zamiast głowy jakieś inne pierdoły... Trzeba było by każdemu dać zapalić by zobaczył co się dzieje jeśli... Halucynacje to już od innego syfu się dzieją a to chyba dlatego że człowiek po użyciu ledwie trzyma przytomność i prawie śpi.

Co do trawy:
Może lepiej niech zalegalizują (na zachodzie już jest)... Będzie mniej syfu z gówniarzami i policją. Każdemu zakazany owoc smakuje najlepiej i dlatego w gimnazjach dzisiaj wielu szczyci się tym że paliło (albo tylko tak mówi). Tak samo jest z policją... Za bezbronnym gówniarzem nagonka bo ma dwa skręty maryśki a za prawdziwymi zbirami już nie poleci bo strach... Potem wielkie oklaski jak to policja dzielnie z przestępczością walczy.

Początkowo może i miałem mieszane uczucia ale co do marihuany mogli by sobie już dać pomalutku siana z tym bo z tego co widać nielegalnym towarem na dzień dzisiejszy dorabia się i obraca niejedna szajka. Legalizacja tego ścierwa myślę że by lekko zniwelowała takie praktyki i ukróciła dostęp małolatom do takich rzeczy.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez JONYK w 16 Mar 2012, 16:34

Jakiś czas temu z wykopu czytałem bardzo ciekawy artykuł ( a raczej opis ) o tym co dilerzy " dorzucają " do mary jane aby lepiej zarobić . Lista ta była długa i bardzo smutna gdyż zawierała opis działań ubocznych stosowanych " wypełniaczy ". Były tam miedzy innymi środek do czyszczenia rur z USA i Australii :mad: , piasek, talk i wiele innych przy czym każde z nich powodowały nie " zwykłego " raka płuc jak u palących papierosy lecz zapalenia oskrzeli, płuc etc. Niestety w chwili obecnej nie mogę znaleść źródła, a szkoda.
Miedzy innymi jestem za legalizacją trawki gdyż :
- i tak ktoś na tym szajsie zarabia - tyle że nie płaci żadnych podatków itp
- legalizacja = kontrola nad sprzedażą = walka z mafia
- dilerzy dodając "wypełniaczy "do towaru sprawiają iż nawet jeżeli nie staniesz się zgodnie z oficjalna propaganda "ćpunem " - to i tak możesz ponieść uszczerbek na zdrowiu przez wypełniacze
- jako społeczeństwo ponosimy tylko koszty kiepskiej jakości towaru na ulicach i walki z posiadaczami setnych części grama kana bisu , podczas gdy w przypadku legalizacji istniały by i pewne korzyści finansowe
- kana bis nie jest taki zły jak go najmądrzejsza pani minister kopacz opisuje - znajduje on zastosowanie jako środek przeciwbólowy w niektórych stanach USA
Chciałem tu wrzucić jeszcze film z rozmowy pani minister kopacz ( celowo z małej gdyż osoba ta kłamiąc w każdej swojej wypowiedzi nie zasługuje na szacunek należny myślącemu człowiekowi ) z liderem ruchu wyzwolenia konopi jaka odbyła się jakiś czas temu na antenie tvn ale niestety YT zawiodło . Jeżeli nie pamiętacie tej rozmowy to tylko szybko wam przypomnę iż pani k. twierdziła iż po drodze do pracy :) ( ona i PRACA ) mija setki młodych ludzi uzależnionych od narkotyków :wink: , oraz alkohol nie ma żadnych skutków ubocznych a wszystkie przestępstwa są popełniane nie po wódzie tylko trawce.
Ale z postu wyszedł manifest propagandowy , podsumuje krótko ( chociaż sam nie jestem regularnym użytkownikiem, ba nawet okazjonalnym nie jestem :wink: :
SADZIĆ, PALIĆ, ZALEGALIZOWAĆ
Image
Awatar użytkownika
JONYK
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 01 Sty 2010, 18:28
Ostatnio był: 21 Cze 2016, 10:13
Miejscowość: OKOLICE OLSZTYNA
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 17

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez Tajemniczy w 16 Mar 2012, 21:36

:arrowu: JONY
"...jako społeczeństwo ponosimy tylko koszty kiepskiej jakości towaru na ulicach i walki z posiadaczami setnych części grama kana bisu , podczas gdy w przypadku legalizacji istniały by i pewne korzyści finansowe"
Jakie korzyści? Może i byłby podatek od tego ale zapewne pojawiłby się nowy podatek dla Monarowców. Czyli byłaby kolejna inercja naszych kieszeni i portfeli :| .
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez impulse_101 w 16 Mar 2012, 21:49

To chyba logiczne ze po legalizacji ćpuny lecza się na własny koszt. Skoro wolno im palić co chcą to niech palą ale skutki swoich poczynań będą spoczywać na ich barkach nie na państwa. Jak ja zaleje pałe to na następny dzień za swoje kupuje aspirynę, państwo mi nic nie funduje wiec dlaczego miałoby to robić dla ćpunów.
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez MatrixSTR w 16 Mar 2012, 23:29

impulse_101 napisał(a):To chyba logiczne ze po legalizacji ćpuny lecza się na własny koszt.

A co dokładniej mieli by leczyć?

Widzę że niektórzy myślą że jak będzie legalizacja to nagle wszyscy zaczną palić... Więc taka mała propozycja, popytajcie znajomych i znajdźcie wśród nich chociaż jedną osobę która by chętnie zapaliła, ale nie chce bo to nielegalne. Wątpię żeby takich było zbyt dużo.
Awatar użytkownika
MatrixSTR
Modder

Posty: 1097
Dołączenie: 26 Maj 2009, 23:44
Ostatnio był: 24 Wrz 2024, 05:14
Miejscowość: Gdzieś Daleko W Wielkopolsce
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 276

Re: Legalizacja narkotyków

Postprzez KOSHI w 16 Mar 2012, 23:32

Większość co pali kładzie na to lachę. Tu chyba bardziej chodzi o polskie ustawodawstwo, żeby było luźniej jak w Holandii i nie było problemów jak masz drobne ilości przy sobie. Kto chce spróbować, to i tak spróbuje.
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1325
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 11 Wrz 2024, 19:35
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości