Far Cry

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Far Cry

Postprzez M3Fis70 w 15 Lut 2012, 20:58

Nie skreślaj tej gry.
Ta muzyka może bardzo pasować. Mnie w sumie się podoba, nie wzgardzę.
Cóż mam nadzieje że gra będzie ciekawsza od render'a. A tak ap-ropo to był już gameplay na YT.
Dobry mutant, to martwy mutant.
Tajne zaszyfrowane inforamcje
:

Kovek to ciągle pauka
Awatar użytkownika
M3Fis70
Weteran

Posty: 652
Dołączenie: 08 Kwi 2010, 20:34
Ostatnio był: 23 Lip 2019, 10:04
Miejscowość: Brzydgoszcz/Posen
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 76

Reklamy Google

Re: Far Cry

Postprzez kis104 w 15 Lut 2012, 21:18

Rozumiem, że również się, nie chce użyć nie właściwego słowa, "zbrzydziłeś"trailerem BF'a 3, który też miał w sobie podobny styl muzyczny (ale znacznie krószy ;)).
Co do trailera... Jeśli będzie taka grafa jak na trailerze (nie no wątpie ale niektóre momenty wyglądają jakby wyciągnięte z rozgrywki) to znowu kolejna gra z szyldu FC, zostanie okrzyknięta jedną z najpiękniejszych gier komputerowych.
Prawdziwy Stalker powinien zrobić w życiu trzy rzeczy:
1.Zabić chimerę.
2.Przetrwać emisję.
3.Wypić 5 kozaków czasie krótszym niż 3 minuty.
Awatar użytkownika
kis104
Łowca

Posty: 425
Dołączenie: 31 Maj 2010, 18:56
Ostatnio był: 17 Lip 2024, 18:33
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 43

Re: Far Cry

Postprzez KoweK w 15 Lut 2012, 22:17

Voice-acting to miazga w tym trailerze. Jak taki będzie w grze, to gratulacje dla producenta. Reszta nie zrobiła na mnie wrażenia. A muzyka fajna. Jakby ktoś chciał:

"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 00:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Far Cry

Postprzez paintball_0 w 15 Lut 2012, 22:51

Grafika w trailerze to oczywisty render. I dobrze. Wiem, jak będzie wyglądać gra, bo oglądałem gameplay sprzed pół roku. Kiedy Bagiński wypuścił intro do W2: ER to jakoś nikt nie biadolił "łeee, przecież to tylko filmik, ta gra wcale tak nie wygląda!" ;P
Zgadzam się z przedmówcą. Jakość voice actingu wymiata. Głosy dobrane perfekcyjnie. W ogóle jakość wykonania filmiku oraz samej gry zadziwia. Wiem na co ich stać, widziałem filmy z Assasin's Creed ale mimo to jestem pod wrażeniem. Drugi najlepszy trailer tego roku zaraz po Wiedźminie 2. Jeśli Ubisoft nie wygłupi się z kolejnym idiotycznym zabezpieczeniem, to ja kupuję tę grę w dniu premiery.
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: Far Cry

Postprzez Piterxd w 15 Lut 2012, 23:07

Jak dla mnie ten kawałek idealnie tutaj pasuje. Gra lepiej rokuje niż poprzedniczka, pozostaje czekać na gameplay ;)
Image
Awatar użytkownika
Piterxd
Przewodnik

Posty: 947
Dołączenie: 20 Sty 2008, 18:15
Ostatnio był: 06 Maj 2014, 22:05
Miejscowość: Braniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 182

Re: Far Cry

Postprzez Michu w 16 Lut 2012, 09:42

Może nie do końca wyraziłem się tak jak chciałem, muzyka może pasować do trailera by coś zmontować etc, sam lubię moncić filmy przy elektronicznej muzyce, ale z racji że w grach zwracam uwagę na muzykę to lubię gdy kawałek jest klimatyczny i oddaje klimat gry a nie tylko na pokaz, tak jak MAM NADZIEJE było w tym przypadku.

Hmm, no i się nie wypowiedziałem co do tego rendera, że dawno nie widziałem takiej dobrej grafiki komputerowej. I mean.. no dupę urywa ten render. Ktoś gdzieś trafnie napisał, jak nie będzie jeżdżenia po 20 minut z miejsca na miejsce, posterunków co 2 minuty z respawnem jeszcze krótszym, ilością patrolów jak na autostradzie to na pewno będzie lepiej niż w dwójce :E

Big Edit
No więc jako iż musiałem załatwiać sprawy na mieście to podleciałem do kiosku co by sobie umilić drogę w autobusie i kupiłem CD-Action. Czytnąłem recenzję, a raczej... wrażenia z pokazu co do FC3, dwustronne wrażenia. Dowiedziałem się sporo ciekawych informacji, a te które mi najbardziej utkwiły w pamięci to...
Brak posterunków jak w drugiej części, system rozwoju postaci (więc będzie fps z lekkimi elementami rpg, co w sumie bardzo lubię), by dotrzeć do celu nie trzeba robić rozróby, można sobie poradzić po cichu lub minąć przeciwników, fabuła gdzie nasi przyjaciele zostają porwani a my zmierzamy ku ratunkowi, podobno bajeczna scenka gdzie spadamy z przepaści a następnie do wody gdzie w tle leci spokojna muzyka w stylu "kołysanki", więc cofnę moje narzekania co do trailerowej muzyki :E
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Re: Far Cry

Postprzez dorian w 20 Lut 2012, 18:38

Far Cry 3 - New Gameplay Footage 2012 HD :

Ostatnio edytowany przez dorian, 20 Lut 2012, 18:42, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
dorian
Legenda

Posty: 1409
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 23 Sie 2024, 17:38
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 246

Re: Far Cry

Postprzez Zari w 20 Lut 2012, 18:41

Gierka zapowiada się naprawdę nieźle. Mamy powrót do wyspiarskich klimatów, ładną oprawę audiowizualną, ale...
Co tu ku*wa robi dupsrep?!
QA Analyst w Fool's Theory | W Gamedevie od 2019 roku
The Farm 51 | Intermarum | Fool's Theory
Image
Awatar użytkownika
Zari
Weteran

Posty: 602
Dołączenie: 28 Sie 2008, 10:48
Ostatnio był: 07 Wrz 2024, 14:00
Miejscowość: Chorzów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 69

Re: Far Cry

Postprzez Provski w 20 Lut 2012, 18:53

Gra zapowiada się świetnie i napweno znajdzie się na mojej półce :D. Tylko nie wiadomo jeszcze jakie wymagania i to mnie najbardziej martwi :-/
Твоя цель здесь. Иди ко мне.
Твой путь завершается. Иди ко мне.
Вознаграждён будет только один.
Твоё желание скоро исполнится.
Пришло время. Я вижу твоё желание.
Путь завершён, человек. Иди ко мне.
Иди ко мне. Ты обретёшь то, что заслуживаешь.
Provski
Tropiciel

Posty: 374
Dołączenie: 17 Maj 2011, 09:03
Ostatnio był: 25 Lip 2022, 20:40
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 42

Re: Far Cry

Postprzez paintball_0 w 20 Lut 2012, 22:10

Gra wygląda, jakby ją robiono na nieco poprawionym silniku dwójki. W dodatku musi się mieścić w możliwościach konsol, więc o wymagania bym się nie martwił. Obstawiam, że wiele większych od dwójki mieć nie będzie. O ile nie mniejsze. Oczywiście mam tutaj na myśli realne wymagania sprzętowe, nie te zawyżone brednie, które wciska nam producent. ;)
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: Far Cry

Postprzez KoweK w 20 Lut 2012, 22:44

Konsolowcy narzekają, że słaba grafa. Szkoda, że są tak głupi, by nie pojąć, iż ich konsola nie udźwignie takiego ogromnego terenu na podobnych detalach, jak na pierwszym gameplayu z E3 2011, który był pokazywany na PC. Sam gameplay średnio mi się podoba z racji stylu "na Rambo" - jesteśmy otoczeni paroma mudżynami z AK (czy inną bronią, nieważne) a my ciągle żyjemy i spokojnie przeładowujemy broń. Mam nadzieję, że poziom trudności odpowiednio to załatwi.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 00:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Far Cry

Postprzez Szpagin w 20 Lut 2012, 22:58

@Kowek: takie gameplaye zwykle robi się na god modzie, więc o poziom trudności nie ma co się martwić. To raz. Dwa, w zapowiedzi w CD-Action pisze, że twórcy dają dużą swobodę w wyborze sposobu gry - można iść "na Rambo", można grać bardziej w stylu skradankowym.

Mnie, jako jednej z niewielu osób, której Far Cry 2 się spodobał (poważnie!), bardziej przeszkadza widoczna liniowość. Co jak co, ale przedzieranie się na drugi koniec mapy miało swój urok...
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości