[Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Co sądzisz o Lost Alpha DC?

Przewyższyło oczekiwania
50
44%
No jest dobre, ale szału ni ma
41
36%
LA to kupa
15
13%
Nie mam zdania
7
6%
 
Razem głosów : 113

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Adriomeniks w 20 Sty 2012, 15:21

Tak z ciekawości, jeśli Lost Alpha będzie tyle zajmował to czy przewidujecie może umieszczenie go na Www.Chomikuj.pl ? Z Chomika plik wielkości jednego giga przez akcelerator pobierania zasysa mi się w około 6 do 10 minut więc cały mod zassał by mi się w około godziny tak myślę. Dla wielu to by było dobre rozwiązanie, bo z tych całych rapidów, fileserver-ów, turbobit-ów mi idzie jak krew z nosa....
Na każdym kroku walczyć będziemy o to, aby Polska – Polską była ! Aby w Polsce – po polsku się myślało ! - Stefan Wyszyński

Adriomeniks
Wygnany z Zony

Posty: 76
Dołączenie: 17 Gru 2011, 03:20
Ostatnio był: 21 Lut 2012, 09:27
Miejscowość: Świętochłowice
Kozaki: 8

Reklamy Google

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Kuballa44 w 20 Sty 2012, 15:26

Mając darmowe konto, możesz pobierać z Chomikuj tylko 50 mb miesięcznie.
Słowa były niegdyś czarami i do dziś słowo zachowało coś ze swej siły czarodziejskiej. Słowami może człowiek uszczęśliwić lub doprowadzić do rozpaczy, słowami nauczyciel przenosi na uczniów swą wiedzę, słowami mówca porywa słuchaczy, decyduje o ich sądach i rozstrzygnięciach. -Freud.
Awatar użytkownika
Kuballa44
Beta Tester

Posty: 452
Dołączenie: 12 Wrz 2009, 08:21
Ostatnio był: 27 Lut 2022, 17:22
Miejscowość: Prawie że Koszalin.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 297

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Kontroler w 20 Sty 2012, 15:27

Nie ma sensu cokolwiek tam wrzucać z wiadomych powodów :). Pewnie yebną na filesonic'a, albo na torrenty. (albo na megaupload :E :E :E)
Awatar użytkownika
Kontroler
Ekspert

Posty: 780
Dołączenie: 11 Lis 2009, 21:29
Ostatnio był: 24 Paź 2022, 10:53
Miejscowość: Świebodzin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 131

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez djcycu w 20 Sty 2012, 15:28

Ale kto będzie płacił za chomika? Ja bym polecał rapidshare bo odkąd ludzie się przesiedli na fileserve i filesonic to RS ma wznawianie połączeń, porządną prędkość pobierania, małe obciążenia serwerów oraz przede wszystkim brak oczekiwania na kolejny plik. To by była alternatywa bo z tego co się dowiedziałem już dawno LA miała być wydawana z torrenta by szybko każdy go dostał ale jak wiemy to zależało by od seedów które z czasem mogły by zanikać...

PS: Posiadam radiówkę a więc IP dzielę z innymi i jak na razie RS jest dla mnie najwygodniejszym źródłem dzielenia się plikami :)
Ostatnio edytowany przez djcycu 20 Sty 2012, 15:31, edytowano w sumie 2 razy
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Adriomeniks w 20 Sty 2012, 15:29

Kuballa44 napisał(a):Mając darmowe konto, możesz pobierać z Chomikuj tylko 50 mb miesięcznie.


Naprawdę nie będę żałował tych około 10 złotych, jeśli mogę go mieć w godzinę na swoim dysku twardym :)

P.S. Naprawdę nie obchodzi mnie kto z skąd woli ściągać, pytałem po prostu o możliwość umieszczenia na Chomiku, dla wielu to na pewno byłby wielki plus.
Na każdym kroku walczyć będziemy o to, aby Polska – Polską była ! Aby w Polsce – po polsku się myślało ! - Stefan Wyszyński

Adriomeniks
Wygnany z Zony

Posty: 76
Dołączenie: 17 Gru 2011, 03:20
Ostatnio był: 21 Lut 2012, 09:27
Miejscowość: Świętochłowice
Kozaki: 8

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Kpuc w 20 Sty 2012, 15:37

Adriomeniks napisał(a):Tak z ciekawości, jeśli Lost Alpha będzie tyle zajmował to czy przewidujecie może umieszczenie go na http://Www.Chomikuj.pl ? Z Chomika plik wielkości jednego giga przez akcelerator pobierania zasysa mi się w około 6 do 10 minut więc cały mod zassał by mi się w około godziny tak myślę. Dla wielu to by było dobre rozwiązanie, bo z tych całych rapidów, fileserver-ów, turbobit-ów mi idzie jak krew z nosa....


Obojętnie gdzie wrzucą a i tak będzie dobrze. Po kilku godzinach będziesz mógł pobierać skąd tylko chcesz, ludzie rozniosą po torrentach czy hostingach.
Mnie pasuje Wupload, innemu Chomik a jeszcze innemu torrent. Niema się co na zapas przejmować .
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1813
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 28 Wrz 2024, 12:41
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Cromm Cruac w 20 Sty 2012, 15:38

Na chomikuj.pl :?: :!:
A dlaczego to mielibyśmy nabijać kasę twórcom jakiegoś tam chomika czy innego szczura, którzy nb. robią kasę na piractwie.

A tak z ciekawości, co takiego ściągasz z Chomika co waży 1GB? Film z wesela swojej kuzynki?
Ostatnio edytowany przez Cromm Cruac, 20 Sty 2012, 15:47, edytowano w sumie 1 raz
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 01 Paź 2024, 18:55
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Adriomeniks w 20 Sty 2012, 15:46

Kpuc napisał(a):Po kilku godzinach będziesz mógł pobierać skąd tylko chcesz, ludzie rozniosą po torrentach czy hostingach.


W sumie masz rację, nie ma się co przejmować, nie było tematu. Poczekm dzień lub dwa i pobiorę z Chomika.

P.S. Nie każdy kto ma konto na Chomiku jest piratem, je sobie z niego ściągam rzeczy które można ściągać. Przestępstwa nie popełniam !

Pozd :wódka:
Na każdym kroku walczyć będziemy o to, aby Polska – Polską była ! Aby w Polsce – po polsku się myślało ! - Stefan Wyszyński

Adriomeniks
Wygnany z Zony

Posty: 76
Dołączenie: 17 Gru 2011, 03:20
Ostatnio był: 21 Lut 2012, 09:27
Miejscowość: Świętochłowice
Kozaki: 8

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez djcycu w 20 Sty 2012, 15:46

Cromm Cruac napisał(a):Na chomikuj.pl :?: :!:
A dlaczego to mielibyśmy nabijać kasę twórcom jakiegoś tam chomika czy innego szczura, którzy nb. robią kasę na piractwie.


I właśnie w tym momencie odpowiedziałeś za mnie dlaczego nie uznaję chomika :P To prawda że 10 złotych tym bardziej z telefonu który kisi marnującą się kasę (mówię o mixach i kartach). Ja jednak i tak zostaję przy RS albo torrencie bo nawet jeśli byłby to Wupload czy Fileserve czy Filesonic to mam jeszcze mostówkę w razie "W" która mi umożliwia przesył i kulturę pobierania zbliżony do dzisiejszego RS. Mowa tu o Rapideo gdzie ceny nie są drogie za wykup transferu.

*owe W mówi o tym że często Fileserve lubi wywalić problem że chwilowo nie można ściągać. Zmusza nas to do wykupienia premium :/

Co do piractwa to każdy robi na tym kasę łącznie z posiadaczami kont na tych serwisach. Dzięki temu zarabiają kasę na PP czy też punkty na konta premium które następnie sprzedawane są na allegro. To właśnie tłumaczy dlaczego RS, Megaupload, Hotfile i kilka innych znika wśród linków z plikami.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez KoweK w 20 Sty 2012, 16:15

Myślę, że dez0wave zgodzą się, by udostępnić swojego moda w dniu premiery na naszym serwerze. 4 GB to dla nas żaden problem. A polscy fani bez problemów i limitów ściągną Lost Alpha. :)
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5665
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 07 Paź 2024, 22:49
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez MatrixSTR w 20 Sty 2012, 16:17

xKoweKx napisał(a):A polscy fani bez problemów i limitów ściągną Lost Alpha. :)


O ile serwer wytrzyma ;)
Awatar użytkownika
MatrixSTR
Modder

Posty: 1097
Dołączenie: 26 Maj 2009, 23:44
Ostatnio był: 07 Paź 2024, 21:56
Miejscowość: Gdzieś Daleko W Wielkopolsce
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 276

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez KoweK w 20 Sty 2012, 16:20

A czego ma nie wytrzymać? Nie ukrywajmy, że mod nie jest aż tak popularny, by serwery padły. No bez przesady. :P Transfer mamy nieograniczony.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5665
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 07 Paź 2024, 22:49
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości