[Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Co sądzisz o Lost Alpha DC?

Przewyższyło oczekiwania
50
44%
No jest dobre, ale szału ni ma
41
36%
LA to kupa
15
13%
Nie mam zdania
7
6%
 
Razem głosów : 113

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Kontroler w 01 Gru 2011, 19:44

Ale zarypiście wygląda ten skrin zimowy, powinni wydać jakiegoś addona na same zimowe tekstury, bo zawsze to jakaś odmiana, a że wygląda to dobrze, to mogli by o tym pomyśleć.
Awatar użytkownika
Kontroler
Ekspert

Posty: 780
Dołączenie: 11 Lis 2009, 21:29
Ostatnio był: 24 Paź 2022, 10:53
Miejscowość: Świebodzin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 131

Reklamy Google

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Cromm Cruac w 01 Gru 2011, 19:52

Moglibymy. I nawet myślimy. :)
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian

Za ten post Cromm Cruac otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kontroler.
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 01 Paź 2024, 18:55
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez paintball_0 w 01 Gru 2011, 21:04

No więc dzięki wywaleniu całej zieleniny i pozostawieniu kilku chwastów 2D nareszcie widać jaką nędzą bije od X-raya po tych kilku latach. :(
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez djcycu w 01 Gru 2011, 22:29

Się ciesz że wgl ta gra wyszła bo mogłeś się tylko ślinić patrząc w dalszym ciągu na screeny :P Ja tam wielkiej nędzy w Stalkerze nie widzę. Mogło być gorzej i to o wiele. Może to wina tego że ja się nie zapatruję nigdy na ładną grafę tylko na całą kompozycję. W końcu nie wszystko dobre co się z wierzchu świeci. No chyba mi nie powiesz że więcej czasu przy CoD spędzasz (nie licząc MP) :D

A nawiasem to RnR też długo wychodziło i jak w końcu wyszło to każdemu mina opadła bo jednak syf ich zdaniem bo grafa zła o to to i tamto... Czekali straszecznie na GTS bo był ładniejszy i myśleli że dostaną cuda :P Okazało się że było jak ze Stalkerem. Gra brzydsza miała wiele do zaoferowania a ta nowa stare byle jakie założenia i beznadziejną fizykę...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez caleb59 w 03 Gru 2011, 23:59

- What's up with the progress? Is December just for testing?
- Not just testing, we still need to fill 4-5 maps with story, then make lots of sidequests, and test them...

- Jak tam postęp? Czy Grudzień będzie przeznaczony na testy?
- Nie tylko na testy, nadal musimy wypełnić 4-5 map fabułą, później trzeba zrobić dużo zadań pobocznych oraz sprawdzić je na bierząco...
                        Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X RAM | Windows 11 Pro x64 |

Za ten post caleb59 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive vandr.
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2694
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 07 Paź 2024, 22:43
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 672

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez djcycu w 04 Gru 2011, 00:48

Kuźwa... Za 3 miechy nie zdążą... Przyjdzie mi w to grać w kabinie :P Zatem pasowało by dosyć porządnego laptoka kupić... Ech te wydatki :P Ja im daję min 5 miesięcy no a maksymalnie 10 i powinniśmy moda już zasysać. Ale to tylko moje przeliczenia z poprzednich postępów. I tak się pewnie mylę no ale są i tak na tyle zmęczeni pewnie że się już dłużej nie będą z tym babrać.

PS: Powiedzcie że się mylę i że zdążą w 3 miesiące :P
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez jalkavaki w 04 Gru 2011, 10:58

Zdążą w trzy miesiące ;)
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez swirekster w 04 Gru 2011, 23:15

Pewnie twórcy LA mają zakład z twórcami Black Mesy kto jest w stanie dłużej przeciągać premierę :)

Dla mnie informacja, że zapełniają mapy zadankami jest ważna, wystarczy sobie przypomnieć Prypeć, która została potraktowana w Cieniu niczym Limańsk, level do przejścia na raz, bo twórcy założyli, że gracze i tak się już nudzą niemiłosiernie, więc niech idą jak najszybciej do tej głupiej elektrowni i skończą grę.

...albo nudna Prypeć z Zewu, piękny teren, który nie został wykorzystany nawet w połowie.Ot takie:
-zdobądź działko gaussa
-zobacz sobie jak kontroler zjada żołnierzy...
-uratuj Żulusa (opcjonalnie)
-uratuj gupola z nawiedzonej szkoły
-skasuj jakiegoś tam gupola ważnego dla najemnych, które i tak nic nie wyjaśnia...
-zjedz wszystkich monolitian w bibliotece, żeby dowiedzieć się że ktoś mówi im rozkazy przez antene...i nic tak naprawdę nie wyjaśnia.
-Idź do laborki, zjedz paru krasnoludków i wróć... z papierami, które nic nie wyjaśniają.
-biegaj jak głupi za ruszającym się punktem docelowym na radarze, żeby potem i tak wrócić do bazy, żeby spotkac tego Strieloka z dziwną fryzurą, który mówi nam, że problem, który chcieliśmy rozwiązać przez całą grę był tak trywialny, że sumie mogliśmy sobie strzelić w głowę już na samym początku gry, bo problem pewnie rozwiązałby się sam...
-ucieknij z tego nudnego miejsca, aby stanąć twarzą w twarz z najbardziej nieepickim zakończeniem: ot- czekaj aż przyleci po ciebie Helikopter (dodatkowo taki specjalny helikopter, z brzydkimi animacjami)

Czekam na Prypeć, w której będziemy mogli coś robić, po dotarciu do niej. Przecież mordowaliśmy się całą grę, żeby się do niej dostać, żeby potem ją olać i jak najszybciej zakończyć grę? Ja się nie zgadzam :(
Awatar użytkownika
swirekster
Tropiciel

Posty: 273
Dołączenie: 06 Cze 2010, 20:36
Ostatnio był: 21 Mar 2017, 23:22
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 178

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Wheeljack w 04 Gru 2011, 23:23

A co Ty byś chciał w prypeci robić jak Ci takie questy nie odpowiadają?
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1920
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 07 Paź 2024, 21:29
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 725

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez caleb59 w 04 Gru 2011, 23:29

Prypeć w LA przedstawiona jest bardziej klimatycznie - robi większe wrażenie osamotnienia, nie będzie durnej walki z armią Monolitu, lokacja będzie bardziej zarośnięta krzaczorami etc., tak samo niektóre obiekty na tej mapie uległy drastycznym zmianom, jak twierdzą autorzy jednego z materiałów wideo z serii "Alpha Format" Prypeć będzie bardziej opustoszała, większy nacisk będzie położony na eksplorację tej wymarłej lokacji wraz ze stopniowym budowaniem klimatu całości bez pośpiechu i poganiania gracza, będzie również możliwa eksploracja bloków mieszkalnych, do których normalnie nie było wstępu w zwykłej wersji gry, mutanty będą mogły wchodzić i czaić się w budynkach lub stalkerzy będą mieli tam swoje posterunki wraz z dodatkowymi zadaniami pobocznymi dla gracza... Jest na co czekać! :)
                        Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2694
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 07 Paź 2024, 22:43
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 672

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez swirekster w 04 Gru 2011, 23:49

Wheeljack napisał(a):A co Ty byś chciał w prypeci robić jak Ci takie questy nie odpowiadają?


Po takim zadaniu jak z gniazdem pijawek w Zatonie, które wymagało zastrzelenia tylko 2 pijawek, i nietypowej
sytuacji : przeciskanie sie między tłumem śpiących potworności jest pomysłowe i EPICKIE, mimo że odbywa się w ciszy.
Potem jeszcze dostajemy po głowie sytuacją, że to medyk wypijał tych wszystkich ludków.
W Prypeci oczyszczenie biblioteki z garnizonu panów w nieadekwatnym do pory roku kamuflażu jest mocno słabe w porównaniu z motywami, które dzieją się wcześniej. Sam motyw z zabójstwem tego pana od najemnych można by przerodzić w coś wspaniałego. Ale nie, "o, fajnie że go zastrzeliłeś. Możesz teraz otworzyć sobie takie sekretne drzwiczki w laborce, w których i tak nie ma niczego szczególnie interesującego".

W 'Oblivion Loście' w Prypeci znajduje się stalker, u którego możemy kupić różne rzeczy. Wcześniej w skrzyni znajdującej się w Barze mogliśmy przeczytać jego wiadomość o nieśmiertelnym kontrolerze. Pomyślałem: epicko, niby taki niewinny wątek: list w skrzyni, a okazuje się to wszystko prawdą (a potem znowu rozczarowanie, kontrolera zaciukałem 5 granatami, po czym wątek się po chamsku urywa. Jeszcze wróciłem do tego stalkera w Prypeci, ale okazało się, że nie ma nam nawet do powiedzenia czegoś w stylu: "O, brawo, jesteś mordercą najsilniejszego mutanta w Zonie." )
Po czymś takim chcę, jako gracz, doznać satysfakcji, że moje działania w świecie gry są coś warte.
Dialogu z postaciami, którzy chwalą, lub przeklinają moje poczynania!
Nie chce, żeby gra mówiła mi po chamsku: "Dobra, kończymy zabawę, bo i tak wszystko co tu dokonałeś jest nieważne, wszyscy mają to gdzieś. Miłego dnia"
Ostatnio edytowany przez swirekster, 04 Gru 2011, 23:56, edytowano w sumie 1 raz

Za ten post swirekster otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Fender.
Awatar użytkownika
swirekster
Tropiciel

Posty: 273
Dołączenie: 06 Cze 2010, 20:36
Ostatnio był: 21 Mar 2017, 23:22
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 178

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez djcycu w 04 Gru 2011, 23:52

No i o tym zawsze marzyłem. W AF też dosłyszałem się tego że będzie pusto bo jakby nie było to... Prypeć ponoć jest poddana działaniem fal psionicznych i dlaczego niby była zawsze tak zaludniona? :P Dla mnie to nawet zwierząt tam nie powinno być tylko jakieś perełki cholernie niebezpieczne a'la chimera i jakieś se pałętające się gdzie nie gdzie zombie. Fakt faktem "nowa" Prypeć robi wrażenie tak samo jak Elektrownia. I właśnie... Elektrownia ma być jako jedna mapka czy też podzielona na dwie? Bo na jednej Alfie widziałem ładną jednolitą elektrownię która... Wyglądała miodnie niczym prawdziwa mimo że tego złomu porozrzucanego nie było (myślałem że to on montuje klimat a jednak się myliłem :facepalm:) Ciekawi mnie ponieważ grając na nowej widać końce mapy a na tej starej którą wycięto widać ślicznie horyzont z drzewkami i słupami tworząc wrażenie prawdziwej...


swirekster napisał(a):W Prypeci oczyszczenie biblioteki z garnizonu panów w nieadekwatnym do pory roku kamuflażu

Adekwatny, tylko nie zauważyłeś że to kamuflaż miejski.
Ostatnio edytowany przez djcycu, 04 Gru 2011, 23:55, edytowano w sumie 1 raz
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości