Ulubiony Mutant

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Który mutant jest twoim ulubieńcem.

Pijawka
177
35%
Nibyolbrzym
26
5%
Nibypies
18
4%
Mięsacz
24
5%
Dzik
10
2%
Poltergeist
10
2%
Chimera
43
9%
Burer
23
5%
Snork
109
22%
Kontroler
62
12%
 
Razem głosów : 502

Re: Ulubiony mutant

Postprzez monolit1 w 25 Paź 2011, 20:41

Masz racje BobMarley najlepsza jest pijawka.Lubie je rozwalac choc to się czasami zle kończy. :E
"Niema wolności bez POWINNOŚCI"

-Generał Woronin-
Awatar użytkownika
monolit1
Stalker

Posty: 87
Dołączenie: 19 Paź 2011, 19:43
Ostatnio był: 28 Wrz 2016, 16:22
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 7

Reklamy Google

Re: Ulubiony mutant

Postprzez Duckkiller w 27 Paź 2011, 15:54

Pijawka - niezalezne od sprzetu i doswiadczenia potrafi czlowieka przestraszyc.
Kontroler - za pierwszy kontakt w podziemiach agropromu. Pozniej stracil swoj urok ale na poczatku to byla dla mnie kwintesencja gry. Koniec pierwszych podziemi, czlowiek rozluzniony a tu takie cudo wyskakuje.
Duckkiller
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 20 Wrz 2011, 19:47
Ostatnio był: 28 Paź 2011, 11:43
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0

Re: Ulubiony mutant

Postprzez jos w 27 Paź 2011, 16:12

Mi z kolei się podobały wszystkie mutanty ale znajdujące się w Agropromie, w budynku szkoleniowym Powinności :D
Image
Awatar użytkownika
jos
Stalker

Posty: 184
Dołączenie: 05 Wrz 2011, 12:28
Ostatnio był: 05 Lis 2020, 17:25
Frakcja: Monolit
Kozaki: 95

Re: Ulubiony mutant

Postprzez Tormentor w 06 Lis 2011, 14:03

W całej grze "lubienie' mutanta zależy również od pewnej kwestii jaką bez wątpienia są lokacje.
Pijawki - największe wrażenie robią na początku gry, gdy szansa na ich spotkanie jest bardzo nikła. Grając pierwszy raz w STALKERA miałem świadomość, że w końcu dorwę tego mutanta, i właśnie ta niewiedza kiedy się to stanie była głównym atutem tego monstrum. W Agropromie pikawa dostawała palpitacji, gdy widzieliśmy te zbliżające się dwa świecące punkciki w naszą stronę. Z czasem Pijawki spotykało się częściej co stawało się rutyną i to psuło zabawę moim zdaniem oczywiście. W wiosce na terenach wojskowych twórcy gry mogli umieścić tylko jedną pijawkę, to szukanie jej było by bardziej atrakcyjne, ze się tak wyrażę.

Snorki - konkretny mutant ale również za często mieliśmy się okazje z nim spotkać i w zasadzie w tych samych miejscach.

Kontroler - rzadki mutancik, i to mi się podoba. Występował w zasadzie tylko w dwóch miejscach ale pierwsze starcia oko w oko właściwie mózg w mózg były bardzo groźne.

Poltergeist - tu z kolei za rzadko mieliśmy styczność z tym potworem, w X18 było ich sporo jak na jedno miejsce ale potem słuch o nich ginął. Ja bym jeszcze je chętnie spotykał gdzieś na zewnątrz w opuszczonych chatkach na jakiś pustkowiach gdzie zapuszczamy się na przykład tylko w celu splądrowania jakiegoś schowka.

Zombie- porażka, najbardziej wkurzający przeciwnik w grze, wytrzymalsze od pijawek, gdyby to były jednostrzałowce to był nie narzekał ale ile można w nie strzelać?

Nibysnorlax - pamiętam, że w CS był bardziej wytrzymały niż w SoC. Ogólnie spoko.

Mięsacz - tchórzliwe prosiaki, można je włożyć do wora razem z tymi pieskami szczurami i dzikami. Łatwy przeciwnik aczkolwiek na początku gry nabawił mnie strachu.

Jeżeli miałbym wybrać ulubionego mutanta to bym wybierał między Pijawką a Kontrolerem. Jednak ostatecznie głos na Bloodsuckera za największą unikalność.
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 25 Sie 2024, 11:26
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Re: Ulubiony mutant

Postprzez hink w 29 Lis 2011, 14:42

Moim ulubionym mutantem jest zdecydowanie pijawka, często mnie wręcz przeraża, sytuacja w domu na przeciwko miejscówka Dzika, spokojnie przeszukuje sobie chatę, nagle ryk i pijawka za plecami, z racji tego że łatwo ją zabić nie stanowi silnego przeciwnika ale jest tajemnicza i nigdy nie wiadomo gdzie się czai, choć zdradza jej obecność ryk, który występuje na chwile przed uderzeniem.
hink
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 27 Lis 2011, 17:33
Ostatnio był: 29 Lis 2011, 14:56
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 0

Re: Ulubiony mutant

Postprzez Trep w 05 Gru 2011, 20:44

Oczywiście że pijawka, idziesz sobie ciemnym korytarzem a tu nagle z tyłu wyskakuje przezroczysta pijawa ! Ja w takich sytuacjach dostaje zawału !
Nie lubisz ciasteczek? Więc jak możemy się przyjaźnić skoro nie lubisz ciasteczek?
Awatar użytkownika
Trep
Stalker

Posty: 85
Dołączenie: 04 Gru 2011, 20:24
Ostatnio był: 29 Mar 2013, 14:39
Miejscowość: Polish
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 7

Re: Ulubiony mutant

Postprzez QcK w 07 Gru 2011, 01:13

Narażę się tą opinią zapewne większości, ale uważam że pijawka to jeden z tych mniej klimatycznych, rzadziej spotykanych stworów. O wiele ciekawsze są dla mnie poltergeist i kontroler - rzadko spotykane, mocne, ciekaw stwory.
QcK
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 07 Gru 2011, 01:05
Ostatnio był: 24 Gru 2011, 19:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: Ulubiony mutant

Postprzez djcycu w 07 Gru 2011, 01:22

Moim ulubionym mutantem jest kontroler... Chociaż nienawidzony w modach to jednak budzący we mnie najwięcej sentymentów związanych z grą... Pierwszy raz spotkany w podziemiach agropromu i tam śmiertelnie prawie przestraszony. Stwierdzałem początkowo że to jakiś stalker albo cuś no ale nie zabiłem go by nie ryzykować i uciekłem :P

:arrowu: Pijawki są klimatyczne ale wioska pijawek jakby je zeszpeciła i ten czar zabrała. Pijawka w gęstym lesie czy ciemnych podziemiach to jest to! :)
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Ulubiony mutant

Postprzez Realkriss w 07 Gru 2011, 09:41

:arrowu: Cycu, a ja pijawki to najbardziej lubię te bagienne z Zewu, jak one ryczą!

Zdecydowanie mój ulubieniec to mięsacz. Wiele razy już pisałam o tym, jak je kocham. Jakie ma biedne błędne oczka i zielony mech na brzuszku.
A jak się do niego strzeli, to się przewraca jak żuk gnojarz z łapkami do góry i tak sobie leży bidulek.
Nie zazdroszczę Noemu Lassie, ja chcę mieć oswojonego świniaka!
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 16 Lip 2024, 10:30
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Re: Ulubiony mutant

Postprzez Gizbarus w 07 Gru 2011, 12:38

Jak dla mnie, ulubiony (ciekawie to brzmi, skoro i tak za chwilę odstrzelę mu co ma do odstrzelenia, nie? :P) mutant, to poltergiest (zarówno telekinetyczny, czy jak je tam nazywali, i ognisty) - pamiętam, jakie zaskoczenie miałem, kiedy przekonałem się w podziemiach, że to latające coś można zabić, a do tego po śmierci pojawia się jako dziwne, zdeformowane stworzenie... Brrr. A ognisty polter? Bodaj tyko jeden w grze, na dnie X18 (dobrze pamiętam?) ale za to ten ryk... I to zamieszanie jak to trafić, gdzie to jest... No i na końcu ta eksplozja, kiedy w końcu go zabiłem. Klimatowe, jak dla mnie :wink:
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 20 Sty 2024, 22:24
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Ulubiony mutant

Postprzez lukebuka w 09 Gru 2011, 17:46

Pijawki rządzą, a zabijanie ich w wiosce w magazynach wojskowych nigdy mi się nie nudzi :D :wódka: :soviet:
Awatar użytkownika
lukebuka
Tropiciel

Posty: 247
Dołączenie: 09 Gru 2011, 17:21
Ostatnio był: 23 Gru 2017, 20:18
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 44

Re: Ulubiony mutant

Postprzez Deferdus w 19 Gru 2011, 17:31

Ja jak większość wybrałem pijawę. Kiedyś jednej zabić nie mogłem :D . Jak się zdenerwowałem, to kilka magazynków poszło ;) . 3/4 z nich na już leżącego, ale czego człowiek nie zrobi, jak się wkurzy :P .
Deferdus
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 19 Gru 2011, 16:52
Ostatnio był: 19 Gru 2011, 19:20
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości