[S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez KPBMacho w 27 Cze 2011, 20:24

Rieekan napisał(a):BTW: zauważyłem w stalkers_upgarde_info i w technics_specialization jakieś wzmianki dotyczące mechanika monolitu. Jakaś przymiarka do możliwości gry tą frakcją?



Smoq napisał że fabuła będzie się w duże mierze opierała na Monolicie (nie koniecznie będziemy grać, ale będą powiązania podobno). Poza tym w elektrowni już są dodane dwa punkty.

--------------------------------------------------------------------------------------

Smoq napisałeś kilkadziesiąt storn wcześniej, że nie zamierzacie dodawać żadnych lokacji poza podziemnymi

Jeżeli je dodacie, rozumiem że będą mniej więcej w nich mutanty jak w SHoC (Podziemia Agro-głównie pijawki, X18-głównie snorki itp)

--------------------------------------------------------------------------------------

Ja wiem, że wielka emisja to pierdyknięcie, ale moglibyście dać ze spawnami mutków jak było (Kordon-głównie Psy, mięsacze, dziki itp? W końcu to przedsionek zony, a ja tam notorycznie spotykam pijawki...)
"You're in the snipers sight, the first kill tonight, time to die.
You're in the bullets way, the White Death's prey, say goodbye"

http://www.panandrzej.pl/i,40,40/Niewidzialne%20s%C4%85Pijawki%20jeb*ne.jpg
KPBMacho
Stalker

Posty: 70
Dołączenie: 12 Lut 2011, 17:47
Ostatnio był: 31 Mar 2013, 12:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez The Witcher w 27 Cze 2011, 21:02

Bum.
Kod: Zaznacz wszystko
stack trace:

 
[error][       8]    : W magazynie brak miejsca dla wykonania tego polecenia.




Za każdym razem gdy kupuję coś od handlarza powinności. Poza tym to modziwo cud miód.

PS Ilu można mieć kompanów na raz? :P
The Witcher
Legenda

Posty: 1176
Dołączenie: 31 Lip 2008, 09:03
Ostatnio był: 21 Wrz 2024, 08:22
Ulubiona broń: --
Kozaki: 329

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Victor0 w 27 Cze 2011, 21:40

"To byli specjalni samotnicy. Unikatowe oddziały łażące po Zonie. W przyszłości będą z nimi związane zadania poboczne. Wymieniłem ich sprzęt na słabszy, ponieważ duża ilość graczy najzwyczajniej ich zabijała dla sprzętu. Dodam tutaj od razu, że zwiększyliśmy spadek reputacji za morderstwo sześciokrotnie. Z -5% za zabicie do -33% za zabicie. Mając maksymalną reputację można spaść do znienawidzonego zabicie 6 stalkerów. Uważamy, że morderstwo to nawet w Zonie jest poważna sprawa, a wieści się tam raczej szybko rozchodzą."

Hehehe. Czy można liczyć na wprowadzenie samoobrony ? Jeżeli pokłuciłem się ze stalkerami o giwere dlaczego mam być przegrany bo on chce, i zaczyna strzelać. Wprowadź brak spadeku reputacji za zabicie stalkera który pierwszy do mnie strzelił. :E
Victor0
Stalker

Posty: 51
Dołączenie: 17 Maj 2011, 00:37
Ostatnio był: 10 Wrz 2013, 08:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez matekfpol w 27 Cze 2011, 21:47

@Witcher - max. dwóch.
Awatar użytkownika
matekfpol
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 16 Lis 2010, 23:26
Ostatnio był: 30 Gru 2022, 15:29
Miejscowość: gej
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 39

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Sarlinov w 27 Cze 2011, 22:03

Tak wracając do tematu tych punktów - pozostały jescze jakieś lokacje do "spisania"?
Sarlinov
Stalker

Posty: 104
Dołączenie: 03 Lip 2010, 11:59
Ostatnio był: 25 Sie 2014, 23:31
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 6

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez smoq2 w 27 Cze 2011, 22:09

Hehehe. Czy można liczyć na wprowadzenie samoobrony ? Jeżeli pokłuciłem się ze stalkerami o giwere dlaczego mam być przegrany bo on chce, i zaczyna strzelać. Wprowadź brak spadeku reputacji za zabicie stalkera który pierwszy do mnie strzelił. :E


Już zrobione. Będzie w kolejnej wersji.

Jeżeli je dodacie, rozumiem że będą mniej więcej w nich mutanty jak w SHoC (Podziemia Agro-głównie pijawki, X18-głównie snorki itp)


Na razie dodane są tylko podziemia elektrowni i sama elektrownia z SoC. Nie planujemy chwilowo nic więcej.

Ja wiem, że wielka emisja to pierdyknięcie, ale moglibyście dać ze spawnami mutków jak było (Kordon-głównie Psy, mięsacze, dziki itp? W końcu to przedsionek zony, a ja tam notorycznie spotykam pijawki...)


Mijało by się z celem. Poza tym Wolność miała by przerąbane. A tak na marginesie, to ja tam zazwyczaj spotykam dziki.

Za każdym razem gdy kupuję coś od handlarza powinności.


Zwiększ RAM, albo przynajmniej: http://windows.microsoft.com/pl-PL/wind ... ual-memory

Tak wracając do tematu tych punktów - pozostały jescze jakieś lokacje do "spisania"?


Nie, już wszystko mamy. :) Chłopaki się pośpieszyli.

-----------------------------------

A tu taki mały dodatek:

http://www.youtube.com/watch?v=7zb1R7KhSMo
ImageImage
Awatar użytkownika
smoq2
Legenda

Posty: 1502
Dołączenie: 27 Cze 2010, 02:05
Ostatnio był: 09 Paź 2019, 06:35
Miejscowość: Wrocław/Zielona Góra
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 497

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez matekfpol w 27 Cze 2011, 22:11

Smoq uznał, że nie. Rieekan zrobił o ile pamiętam Kordon i Dolinę, ja Agroprom i Magazyny. Tyle :)

Za ten post matekfpol otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive smoq2.
Awatar użytkownika
matekfpol
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 16 Lis 2010, 23:26
Ostatnio był: 30 Gru 2022, 15:29
Miejscowość: gej
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 39

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Rieekan w 27 Cze 2011, 22:55

Obejrzałem filmik, wygląda to znakomicie. Ile Mrówie HP zeszło od tej serii z działka, bo nie mogę dojrzeć?
Edit:
Mi-2 się nie zatrzymuje, więc rozumiem że nie będą do niego strzelać. A co będzie priorytetem podczas ataku na posterunek w Kordonie, będą strzelać do żołnierzy czy czatować na okazję do strzelenia w śmigłowiec?
Image
Awatar użytkownika
Rieekan
Stalker

Posty: 107
Dołączenie: 06 Sie 2010, 18:07
Ostatnio był: 08 Maj 2013, 14:58
Miejscowość: Nołłer
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 8

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez smoq2 w 27 Cze 2011, 23:06

Do żołnierzy. Niestety połączenie dwóch schematów AI jest dość trudne. Ale sądzę, że jeżeli uda się kompanowi na chwilę do nikogo nie strzelać to zacznie walić w heli.
ImageImage
Awatar użytkownika
smoq2
Legenda

Posty: 1502
Dołączenie: 27 Cze 2010, 02:05
Ostatnio był: 09 Paź 2019, 06:35
Miejscowość: Wrocław/Zielona Góra
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 497

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez matekfpol w 27 Cze 2011, 23:33

Hm, poszedłem spać, obudziłem się po godzinie ( chyba emisja była ) i nie zważywszy na nic znowu spać poszedłem. Od tej pory czas leciał w zawrotnym tempie, a w dodatku niby cały czas była emisja :D Wczytałem save, ale od tej pory po przejściu na Wysypisko gra po paru sekundach po prostu się wyłącza, bez logów ni uj.
Zakładam, że najlepszym wyjściem jest wczytać save jeszcze sprzed feralnej nocy?
Awatar użytkownika
matekfpol
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 16 Lis 2010, 23:26
Ostatnio był: 30 Gru 2022, 15:29
Miejscowość: gej
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 39

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez smoq2 w 28 Cze 2011, 00:05

Chyba tak... :) I wysłać mi save gdzie są problemy z przejściem.
ImageImage
Awatar użytkownika
smoq2
Legenda

Posty: 1502
Dołączenie: 27 Cze 2010, 02:05
Ostatnio był: 09 Paź 2019, 06:35
Miejscowość: Wrocław/Zielona Góra
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 497

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez matekfpol w 28 Cze 2011, 00:12

Hm, nie tyle z przejściem co po tym jak pojawiam się na Składzie ( Przewodnik ) to mam dosłownie kilka sekund i bziuuuut.
Jutro dorwę sejwy.
Awatar użytkownika
matekfpol
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 16 Lis 2010, 23:26
Ostatnio był: 30 Gru 2022, 15:29
Miejscowość: gej
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 39

PoprzedniaNastępna

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości