[Tajne Ścieżki 2]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez .D.u.c.h. - M.K w 24 Maj 2011, 14:20

Cześć. Mam pytanie. Gdzie znajdę tajną ścieżkę z Jantaru z powrotem do Lasu? Dodam że jestem na samym początku gry.
Awatar użytkownika
.D.u.c.h. - M.K
Stalker

Posty: 186
Dołączenie: 26 Maj 2009, 19:23
Ostatnio był: 17 Maj 2016, 23:13
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez caleb59 w 24 Maj 2011, 14:51

Naprzeciw X-16 za wrakiem autobusu (tam gdzie jest ognisko i normalnie siedzą stalkerzy w wersji gry bez moda)...
                        Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X RAM | Windows 11 Pro x64 |

Za ten post caleb59 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive .D.u.c.h. - M.K.
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2694
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 17 Wrz 2024, 23:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 672

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez .D.u.c.h. - M.K w 24 Maj 2011, 16:09

To trochę dziwne ,bo sprawdziłem za tym autobusem teren,ale jakoś nie mogę doszukać się tego przejścia.W którym miejscu jest te przejście, bo nawet nie ma tego na mapie.
Awatar użytkownika
.D.u.c.h. - M.K
Stalker

Posty: 186
Dołączenie: 26 Maj 2009, 19:23
Ostatnio był: 17 Maj 2016, 23:13
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 1

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez jalkavaki w 24 Maj 2011, 16:13

Musisz pokręcić się po okolicy. Jak będziesz w odpowiednim miejscu to skrypt uruchomi przejście.
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez .D.u.c.h. - M.K w 24 Maj 2011, 16:22

Ok dzięki chłopaki, znalazłem tą ścieżkę.
Awatar użytkownika
.D.u.c.h. - M.K
Stalker

Posty: 186
Dołączenie: 26 Maj 2009, 19:23
Ostatnio był: 17 Maj 2016, 23:13
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 1

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez .D.u.c.h. - M.K w 24 Maj 2011, 18:18

A teraz mam inny problem,a mianowicie jestem teraz w Prypeci i rozmawiam sobie z Merwinem i jak on daje mi misję na rozwalenie snorków to wywala mnie na pulpit bez żadnego loga. Czy można ten błąd jakoś naprawić :?:
Awatar użytkownika
.D.u.c.h. - M.K
Stalker

Posty: 186
Dołączenie: 26 Maj 2009, 19:23
Ostatnio był: 17 Maj 2016, 23:13
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 1

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez caleb59 w 24 Maj 2011, 18:23

Ten mod tak ma - pisze o tym w pierwszym poście oraz w pierwszym poście w temacie o Zewie Monolitu (te dwa mody to w sumie jedno i to samo tyle, że ten rozszerzony o nowe questy)...
Nie ma lekarstwa - wczytaj poprzedni save ew. nie graj na dynamicznym oświetleniu, które jest zasobożerne...
                        Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2694
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 17 Wrz 2024, 23:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 672

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez .D.u.c.h. - M.K w 24 Maj 2011, 21:45

Faktycznie mam wszystkie ustawienia na full. Zaraz to zmienię i napiszę czy pomogło.
Awatar użytkownika
.D.u.c.h. - M.K
Stalker

Posty: 186
Dołączenie: 26 Maj 2009, 19:23
Ostatnio był: 17 Maj 2016, 23:13
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 1

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez ViS w 24 Maj 2011, 22:00

Mam problem ze znalezieniem kilku przedmiotów. Jakby ktoś pomógł byłbym wdzięczny
1. Amulet Drakon (nie ma go we wiosce pijawek, tam gdzie był w pierwszej części);
2. Fragment mapy schowka Siemieckiego nr 2;
3. Fragment instrukcji miniguna (2 i 4 według występowania w Ukrytych Ścieżkach)
:

W „Ukrytych Ścieżkach” mamy też do czynienia z linią zadań dotyczących poszukiwania siedmiu części instrukcji montażu lekkiego Miniguna (sześciolufowy karabin maszynowy). Zadanie da nam Mechanik Potapow.
1) Jedna z części leży w schowku w Kordonie na terenie posterunku Wojskowych. Schowka szukajcie na ziemi, blisko betonowych konstrukcji.
2) Drugą część znajdziemy przy trupie stalkera na Wysypisku. Trzeba go szukać w miejscu, w którym żerują psy i połamańce.
3) Trzecią część znajdziemy przy trupie w X- 18. Trzeba obejść wszystkie zakamarki, trup nie leży w widocznym miejscu.
4) Czwartą część znajdziemy przy trupie w Radarze, w lesie na kamieniach. Trzeba poskakać po głazach.
5) Piątą część znajdziemy przy trupie w podziemiach Agropromu. W tym przypadku sprawa jest prosta, podziemia są nieduże.
6) Szóstą część znajdziemy przy trupie w katakumbach X-16. Odnaleźć go nie jest trudno – katakumby nie są duże, trzeba się tylko uważnie rozglądać.
7) Siódmą część znajdziemy przy trupie w Hotelu w Prypeci.
Wolno mi być dumnym z tego co w narodzie jest wielkie
i choć na wschodzie pozostały tylko kamienne orły, chłodne płyty nagrobne polskich bohaterów, rodacy którym udało się przeżyć prześladowania i nie skapitulować,
wolno mi żywić nadzieję, że czasy Wielkiej Polski jeszcze powrócą...

LEOPOLIS
SEMPER FIDELIS TIBI POLONIAE
Awatar użytkownika
ViS
Tropiciel

Posty: 302
Dołączenie: 15 Lut 2010, 20:19
Ostatnio był: 31 Maj 2017, 22:43
Miejscowość: Dzikie Pola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez .D.u.c.h. - M.K w 24 Maj 2011, 22:11

Niestety nie pomogło. Ani cofnięcie save do Martwego Miasta i z powrotem do Prypeci, ani zmiana ustawień z pełnego ustawienia dynamicznego na dynamiczne ustawienie obiektów. Zobaczę jeszcze czy pomoże jak ustawie na oświetlenie statyczne.
Awatar użytkownika
.D.u.c.h. - M.K
Stalker

Posty: 186
Dołączenie: 26 Maj 2009, 19:23
Ostatnio był: 17 Maj 2016, 23:13
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 1

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez djcycu w 24 Maj 2011, 22:14

Drakon leży za ogniskiem przy tym kamieniu i ołtarzyku z głów stalkerów. Popatrz dokładnie i miej wciśnięty enter podczas poszukiwań. Leży sobie bezwładnie :)

@Vis:
1) KORDON: Pod wschodnio-północną wieżą na posterunku wojskowym w plecaku.

2) WYSYPISKO: Na prawo od wejścia na wysypisko od strony Kordonu masz lasek. Tam za nim będzie kilka trupów stalkerów a przy jednym instrukaja.

3) X18: Trup leży przy zbiornikach na najniższym poziomie.

4) RADAR: Południowa część Czerwonego Lasu mniej więcej po środku, uważaj na promieniowanie obok ściany.

5) PODZIEMIA AGROPROMU: Idź do klatki schodowej w podziemiach i wejdź na samą górę.

6) X16: Odwróć się po załadowaniu poziomu.

7) PRYPEĆ: Idź do hotelu do pokoju 26 gdzie zawsze w podstawce szukałeś dekodera. Rozejrzyj się na balkonikach pod oknami. Przy trupie znajdziesz też unikatowe G36.
Ostatnio edytowany przez djcycu 24 Maj 2011, 22:26, edytowano w sumie 3 razy
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez ViS w 24 Maj 2011, 22:19

djcycu napisał(a):On leży za ogniskiem przy tym kamieniu i ołtarzyku z głów stalkerów. Popatrz dokładnie i miej wciśnięty enter podczas poszukiwań. Leży sobie bezwładnie :)

Ale co leży za ogniskiem i w której lokalizacji??;)
Wolno mi być dumnym z tego co w narodzie jest wielkie
i choć na wschodzie pozostały tylko kamienne orły, chłodne płyty nagrobne polskich bohaterów, rodacy którym udało się przeżyć prześladowania i nie skapitulować,
wolno mi żywić nadzieję, że czasy Wielkiej Polski jeszcze powrócą...

LEOPOLIS
SEMPER FIDELIS TIBI POLONIAE
Awatar użytkownika
ViS
Tropiciel

Posty: 302
Dołączenie: 15 Lut 2010, 20:19
Ostatnio był: 31 Maj 2017, 22:43
Miejscowość: Dzikie Pola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości