Alone in the Zone 1 & 2

Litwo, ojczyzno moja, ty jesteś jak zdrowie, ile się trzeba cenić...

Re: Alone In The Zone - Film

Postprzez Bloobik w 02 Maj 2011, 22:41

Mam prośbę małą, czy możecie podać na jakim sprzęcie odtwarzacie ten film na Blu-Ray ? Mam problem ze swoją wersją filmu i próbuję ustalić, czy to wina moich odtwarzaczy ( PS3 i Panasonic DMP-BD80) czy płyty. Z góry dzięki za pomoc.
Bloobik
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 19 Lut 2007, 19:57
Ostatnio był: 17 Sty 2016, 20:09
Miejscowość: Białystok
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Alone In The Zone - Film

Postprzez KoweK w 02 Maj 2011, 23:22

Ja mam wersję zwykłą na DVD i przed chwilą obejrzałem film (jutro obejrzę materiały dodatkowe). Jednym słowem film zaje*isty, niezła muzyka i pełen profesjonalizm wykonania. Nawet moją dziewczynę zainteresowało i obejrzała ze mną cały film, tak więc plus dla autora. :E
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 26 Wrz 2024, 00:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Alone In The Zone - Film

Postprzez becik stalker w 02 Maj 2011, 23:29

Także właśnie obejrzałem. Bardzo dobrze wykonany, muzyka nadaje zaje*isty klimat i idealnie pasuje do scen. Wielkie brawa dla pana Arkadiusza. Na prawdę kawał dobrej roboty. :)
Image
Awatar użytkownika
becik stalker
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 22 Lut 2011, 22:46
Ostatnio był: 20 Lis 2012, 18:59
Miejscowość: Nowy Tomyśl
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 1

Re: Alone In The Zone - Film

Postprzez echelon w 03 Maj 2011, 00:38

Właśnie obejrzałem film, więc i ja w końcu mogę się wypowiedzieć. Jestem pod dużym wrażeniem tego, gdzie autor był i co widział. Naprawdę za całe przedsięwzięcie należy mu się duży szacunek, a jeśli chodzi o film to warto było go kupić.
Ale niestety film ma jedną dużą wadę. Mianowicie brak jakichkolwiek komentarzy autora. On nie komentuje niczego i niczego nie wyjaśnia. A przecież mógłby coś powiedzieć o tym, że znajduje się w szpitalu, w pomieszczeniu, gdzie leżą mocno napromieniowane ubrania ratowników przywiezionych tu po gaszeniu pożaru w elektrowni. Mógłby wytłumaczyć, że stąd tak duże promieniowanie w tym pomieszczeniu, mógłby opisać swoje odczucia. Zakładam, że był tam w kombinezonie ochronnym, jeśli nie mógł mówić tak żeby się wyraźnie nagrało to przynajmniej jakieś napisy mógłby zamieścić. Ale to tylko jeden przykład. Bo niczego nie komentował chodząc po bloku reaktora nr 5, nie wytłumaczył o co mu chodzi kiedy pokazywał na tabliczkę na pociągu w Janowie, nie przetłumaczył napisu, który pokazywał na jednym domu podczas nocnej eskapady ani nie wytłumaczył tego skąd na cmentarzu tak dziwnie wysokie promieniowanie. Rozumiem, że to film raczej amatorski, ale nie trzeba być profesjonalnym dokumentalistą żeby choć troszkę powiedzieć coś od siebie i niektóre rzeczy wyjaśnić, bo sam obraz nie wyjaśni wszystkiego, więc jestem dość mocno rozczarowany.
W liście dołączonym do płyty autor pisze, że film zawiera napisy z wyjaśnieniem gdzie się znajduje oraz z tłumaczeniem wywiadów. W czym ja mogę te napisy zobaczyć? Otwierałem to w Media Playerze i PowerDVD (to, że w Bestplayerze ich nie ma, to akurat mnie nie dziwi), ale nie miałem żadnych napisów.
Dlatego - mimo druty, wieże i strażnice
Tam chcemy dotrzeć, gdzie nam dotrzeć zabroniono;
Bezużyteczne, śmieszne posiąść tajemnice
Byleby jeszcze raz gorączką tęsknot płonąć
Nim podmuch jakiś strzepnie chwiejne potylice
Awatar użytkownika
echelon
Tropiciel

Posty: 305
Dołączenie: 28 Mar 2010, 21:28
Ostatnio był: 30 Kwi 2021, 12:38
Miejscowość: Stalowa Wola
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 41

Re: Alone In The Zone - Film

Postprzez Lukass1613 w 03 Maj 2011, 00:52

Właśnie... Miałem napisać dokładnie taki sam post... Zastanawiałem się gdzie są te komentarze autora.. brakowało mi objaśnienia co w danej chwili dokładnie widzimy. Autor z tego zrezygnował? Czy coś robie nie tak :D?
"Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony"
Awatar użytkownika
Lukass1613
Tropiciel

Posty: 375
Dołączenie: 08 Mar 2008, 23:34
Ostatnio był: 03 Lut 2017, 15:56
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 4

Re: Alone In The Zone - Film

Postprzez wobes w 03 Maj 2011, 01:05

Wszystkie komentarze są w napisach. Każda rzecz o której mówił echelon jest wyjaśniona. A sposób włączenia napisów zależy od odtwarzacza. Np. w Media Player Classic z tego co pamiętam jest to w Navigate -> Subtitle Language -> Enable (czy jakoś tak). W Windows Media Playerze: Odtwórz -> Teksty i napisy -> Włączone, jeśli dostępne. W odtwarzaczach "sprzętowych" napisy są zwykle domyślnie włączone.
wobes
Tropiciel

Posty: 219
Dołączenie: 22 Sie 2010, 20:20
Ostatnio był: 31 Mar 2015, 00:50
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 38

Re: Alone In The Zone - Film

Postprzez echelon w 03 Maj 2011, 01:26

Zwracam honor, w WMP napisy są, ale nie mam dźwięku, więc będę musiał coś z tym zrobić. Dziwne tylko, że wszelkie inne filmy nagrane w DVD chodzą bez najmniejszych problemów i w WMP, i w PowerDVD, a z tym jednym muszę tak walczyć.
Dlatego - mimo druty, wieże i strażnice
Tam chcemy dotrzeć, gdzie nam dotrzeć zabroniono;
Bezużyteczne, śmieszne posiąść tajemnice
Byleby jeszcze raz gorączką tęsknot płonąć
Nim podmuch jakiś strzepnie chwiejne potylice
Awatar użytkownika
echelon
Tropiciel

Posty: 305
Dołączenie: 28 Mar 2010, 21:28
Ostatnio był: 30 Kwi 2021, 12:38
Miejscowość: Stalowa Wola
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 41

Re: Alone In The Zone - Film

Postprzez wobes w 03 Maj 2011, 01:31

Nie przyglądałem się formatowi audio zaszytemu w tym filmie, bo akurat u mnie wszystko działało. Prawdopodobnie coś nie tak masz z kodekami. WMP korzysta z kodeków zarejestrowanych w systemie, niektóre odtwarzacze korzystają ze swoich "lokalnych", niedostępnych dla innych programów, lub mają wskazane inne, więc w nich może działać. Zainstaluj K-Lite Mega Pack i powinno być po problemie, nawet w WMP.
wobes
Tropiciel

Posty: 219
Dołączenie: 22 Sie 2010, 20:20
Ostatnio był: 31 Mar 2015, 00:50
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 38

Re: Alone In The Zone - Film

Postprzez Lukass1613 w 03 Maj 2011, 01:39

Zwracam honor :) Napisy rzeczywiście są ;D Pozostaje obejrzeć film jeszcze raz...
"Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony"
Awatar użytkownika
Lukass1613
Tropiciel

Posty: 375
Dołączenie: 08 Mar 2008, 23:34
Ostatnio był: 03 Lut 2017, 15:56
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 4

Re: Alone In The Zone - Film

Postprzez APOD w 03 Maj 2011, 22:47

Witam wszystkich,

film musi mieć napisy, to tylko kwestia ich włączenia w programie do odtwarzania filmów.
Osobna ścieżka dźwiękowa w formacie mp3 320 kbps oraz parę innych dodatków, które nie zmieściły się na 1 płycie DVD będą w materiałach dodatkowych/linku który każdemu kto kupił film obiecałem dostarczyć. Poczekajcie jeszcze trochę :)
Podwójny IP to ktoś z pracy kupił mój film i zamieścił swoją opinię. Proszę o to każdego kto jest zadowolony :)
Jeśli ktoś ma problem z odtwarzaniem płyt Blu-ray lub HD na DVD proszę o kontakt na alone małpa podniesinski kropka pl

Pozdrawiam
AP
APOD
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 22 Mar 2011, 23:04
Ostatnio był: 22 Gru 2013, 13:02
Kozaki: 3

Re: Alone In The Zone - Film

Postprzez Handlarz w 04 Maj 2011, 13:15

Film przed chwilą dotarł ^^ - komp podłączony do TV i już teleportowałem się do Zony poprzez Full HD (film wgniata w fotel)
Dream Team :) - (drugi od prawej)
https://www.facebook.com/StalkerPL/phot ... =3&theater
Artefakty !
:

Tak artefakty są prawdziwe i mają nawet smaki... http://imgur.com/ITjxag3
Awatar użytkownika
Handlarz
Stalker

Posty: 171
Dołączenie: 26 Sie 2007, 19:34
Ostatnio był: 22 Gru 2023, 20:24
Miejscowość: Kordon - wioska
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 8

Re: Alone In The Zone - Film

Postprzez [O][Z][I] w 04 Maj 2011, 17:41

A ja z innej beczki, czy płytka DVD jest jakoś zabezpieczona przed kopiowaniem? Typu znaki wodne itp badziewia?

Przy okazji witam wszystkich!

[O][Z][I]
Wygnany z Zony

Posty: 1
Dołączenie: 04 Maj 2011, 17:34
Ostatnio był: 12 Maj 2011, 15:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Czarnobyl i Prypeć

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości