[S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Idek w 23 Kwi 2011, 20:50

z tego co mówi mi trade to jeżeli jesteś z oporu to kupują naszywki w składzie
Idek
Tropiciel

Posty: 224
Dołączenie: 10 Lut 2011, 22:06
Ostatnio był: 22 Lip 2014, 16:27
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 20

Reklamy Google

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Strellok w 23 Kwi 2011, 21:32

Gram jako Wolność, schowki przeszukuje wszystkie dwa razy Elminatora znalazłem i też dwa razy RPK, ale niestety na SG1-P nigdy nie trafiła mi się w schowku :|.
Awatar użytkownika
Strellok
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 16 Kwi 2011, 22:04
Ostatnio był: 16 Lis 2011, 18:33
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 1

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Adamus966 w 23 Kwi 2011, 21:46

Znakomity mod tylko kontroler ciut za mocny .
Awatar użytkownika
Adamus966
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 19 Sty 2011, 22:10
Ostatnio był: 22 Lis 2012, 16:01
Miejscowość: Jejkowice
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: -1

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Idek w 23 Kwi 2011, 22:05

kontrolera to się snajperką ściąga bez problemu bo nie reaguje
Idek
Tropiciel

Posty: 224
Dołączenie: 10 Lut 2011, 22:06
Ostatnio był: 22 Lip 2014, 16:27
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 20

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Wilk Fenris w 23 Kwi 2011, 22:39

Snajperką i owszem. Szkoda tylko, że wytrzymuje tyle strzałów na głowę. Ale widać ma pusto we łbie :P
Awatar użytkownika
Wilk Fenris
Stalker

Posty: 87
Dołączenie: 29 Sty 2010, 02:15
Ostatnio był: 01 Maj 2014, 18:55
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 4

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Wilk Fenris w 24 Kwi 2011, 00:11

Znalazłem jeszcze parę nieścisłości.

Po pierwsze to te nieszczęsne naszywki. Nikt ich nie skupuje jeżeli jestem samotnikiem.

Po drugie, nie można przekroczyć poziomu reputacji u samotników tak, aby był już na zielonym pasku. W końcu jestem samotnikiem,więc czemu niby mają mnie nie szanować? Jestem jednym z nich i robię to samo co oni, a tu klops. Reputacja dochodzi do połowy i koniec.

Po trzecie, mechanik samotników to zdzierca, cham i prostak :P Mechanik ów, który siedzi w składzie, wykonuje mi za 750Ru ulepszenie vipera 5, a tymczasem mechanik oporu robi to samo za 500Ru. Z handlarzem jest podobnie. Czyli bardziej opłaca się robić interesy w oporze niż u samotników, będąc samotnikiem? Niezbyt to sensowne.

Po czwarte, to te nieszczęsne spory o fanty z truposzy. Często jest tak, że zbieram sobie łup, a tu nagle idzie do mnie dwóch "czerwonych" i wali od razu bez żadnej gadki. Byłem za daleko, żeby usłyszeć ostrzeżenie, a jak zbiorę coś i tylko się ruszę to od razu walka. Trochę nie teges ten system. Trzeba cosik poprawić, bo trudno się czasami zorientować, że ktoś w ogóle czegoś od nas oczekuje. Dzieje się tak dlatego, że NPC chcą zabrać mi fanty nawet jak są dość daleko ode mnie (chyba przez lornetkę wypatrzyli, że coś leży na ziemi). Nie dałoby się zmniejszyć "zasięgu" tej funkcji tak, żeby nie przybiegali oburzeni i czerwoni nie wiadomo skąd?
Awatar użytkownika
Wilk Fenris
Stalker

Posty: 87
Dołączenie: 29 Sty 2010, 02:15
Ostatnio był: 01 Maj 2014, 18:55
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 4

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Juraszka w 24 Kwi 2011, 09:25

Wszystkim samotnikom i tym którzy opowiadają się po stronie którejś z frakcji (także tym z Powinności) życzę wesołych i spokojnych świąt Wielkanocnych a przede wszystkim smacznego śniadania wielkanocnego! :)
I żeby każdemu z was, zajączek przyniósł prawdziwe AK :D na dyngusa jak patrzył :E
Związki na odległość to ch*j, a czołgi same się nie zatankują, pamiętaj.
Wave

Zostawiasz wóz na parkingu pod Tesco i jedziesz do sąsiedniego miasta to ch*j wie co się z nim może stać.
Wave
Awatar użytkownika
Juraszka
Łowca

Posty: 492
Dołączenie: 21 Cze 2010, 11:08
Ostatnio był: 21 Lut 2020, 16:06
Miejscowość: Gniezno
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 70

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez KPBMacho w 24 Kwi 2011, 10:26

Wszystkim wojownikom Zony życzę smacznego jajka, wesołego alleluja(alleluja znaczy radujmy się no ale cóż, wesołego radowania się...) i czego sobie życzycie. Żołnierzom Powinności wszystkiego, poza tym, żeby Zona zniknęła, Wolności by każdy kto by chciał miał do niej dostęp, Samotnikom artefaktów, Czystemu Niebu żeby zbadali jej tajemnice, Bandytom odbezpieczonego granata w zajączku, coby się trochę rozerwali, a Monolitowcom- żeby wasz następny psychiatra się nie powiesił jak poprzedni. A Wojskowym mało pracy.


Pozdrawiam.
"You're in the snipers sight, the first kill tonight, time to die.
You're in the bullets way, the White Death's prey, say goodbye"

http://www.panandrzej.pl/i,40,40/Niewidzialne%20s%C4%85Pijawki%20jeb*ne.jpg
KPBMacho
Stalker

Posty: 70
Dołączenie: 12 Lut 2011, 17:47
Ostatnio był: 31 Mar 2013, 12:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Juraszka w 24 Kwi 2011, 12:42

KPBMacho napisał(a):a Monolitowcom- żeby wasz następny psychiatra się nie powiesił jak poprzedni.


W Faction Commander 2.5 można grać monolitem i zawsze nimi grałem...
Gdyby w TFW można było grać monolitem...to też bym grał :D bardzo dziękuję :E
Związki na odległość to ch*j, a czołgi same się nie zatankują, pamiętaj.
Wave

Zostawiasz wóz na parkingu pod Tesco i jedziesz do sąsiedniego miasta to ch*j wie co się z nim może stać.
Wave
Awatar użytkownika
Juraszka
Łowca

Posty: 492
Dołączenie: 21 Cze 2010, 11:08
Ostatnio był: 21 Lut 2020, 16:06
Miejscowość: Gniezno
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 70

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Sonny Psycho w 24 Kwi 2011, 12:54

Wilk Fenris napisał(a):Znalazłem jeszcze parę nieścisłości.
Po drugie, nie można przekroczyć poziomu reputacji u samotników tak, aby był już na zielonym pasku. W końcu jestem samotnikiem,więc czemu niby mają mnie nie szanować? Jestem jednym z nich i robię to samo co oni, a tu klops. Reputacja dochodzi do połowy i koniec.

Popieram. Powinno to być zmienione.

Wilk Fenris napisał(a):Po trzecie, mechanik samotników to zdzierca, cham i prostak :P Mechanik ów, który siedzi w składzie, wykonuje mi za 750Ru ulepszenie vipera 5, a tymczasem mechanik oporu robi to samo za 500Ru. Z handlarzem jest podobnie. Czyli bardziej opłaca się robić interesy w oporze niż u samotników, będąc samotnikiem? Niezbyt to sensowne.

To ma sens jeżeli NIE GRASZ Oporem. Ja na przykład gram Czystym Niebem. Na Bagnach znalazłem Dragunova, którego nie mogłem ulepszyć. No to w te pędy do mechanika samotników i voila - mam doskonałą snajperkę. Jeżeli jesteś samotnikiem to wybierasz się do Oporu i masz ulepszenia za standardowe ceny. Jak twoja frakcja nie ulepsza znalezionej broni - sorry, musisz bulić więcej.

Jeszcze kwestia naszywek. Miło by było, aby samotnicy też je skupywali.
Sonny Psycho
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 28 Maj 2010, 19:05
Ostatnio był: 22 Maj 2011, 17:27
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Adamus966 w 24 Kwi 2011, 13:27

Popieram przedmówce samotnicy powinni skupować naszywki ale nie wszystkie tylko renegatów,wojskowych, i monolitu dlatego że są to frakcje wrogie dla wszystkich frakcji i samotników .
Awatar użytkownika
Adamus966
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 19 Sty 2011, 22:10
Ostatnio był: 22 Lis 2012, 16:01
Miejscowość: Jejkowice
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: -1

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez KPBMacho w 24 Kwi 2011, 14:02

Miałem bugtrapa. Ale treść nad nim mnie tak zdziwiła że tez wsadzę. Jakich kurna dzieci? Jakiego rodzica? Dzieci Monolitu czy co?:E WFT :o



Kod: Zaznacz wszystko
! Can't find texture 'loner_wide'
! ERROR: SV: can't find children [30365] of parent [576956256]
! ERROR: SV: can't find children [30355] of parent [582447808]
! ERROR: SV: can't find children [30385] of parent [582452272]
! ERROR: SV: can't find children [51005] of parent [579997360]
! ERROR: SV: can't find children [30395] of parent [582450288]
 
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\priquel\sources\engine\xrServerEntities\script_engine.cpp
[error]Line          : 180
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ... clear sky\gamedata\scripts\tfwweapon_manager.script:162: C stack overflow
 

stack trace:
"You're in the snipers sight, the first kill tonight, time to die.
You're in the bullets way, the White Death's prey, say goodbye"

http://www.panandrzej.pl/i,40,40/Niewidzialne%20s%C4%85Pijawki%20jeb*ne.jpg
KPBMacho
Stalker

Posty: 70
Dołączenie: 12 Lut 2011, 17:47
Ostatnio był: 31 Mar 2013, 12:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

PoprzedniaNastępna

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości