[S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez smoq2 w 16 Kwi 2011, 13:58

@ Neavy - Patcha nie zainstalowałeś.

@ Lee49 - No trudno, wyspałeś się przez 2 godziny. :E Idz pogadaj sobie ze stalkerami, może za chwilę będziesz mógł znowu spać, choć wątpie. :E


LOGI LUDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dając mi raport w stylu "Bugtrap był!" nic mi nie mówi!
ImageImage
Awatar użytkownika
smoq2
Legenda

Posty: 1502
Dołączenie: 27 Cze 2010, 02:05
Ostatnio był: 09 Paź 2019, 06:35
Miejscowość: Wrocław/Zielona Góra
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 497

Reklamy Google

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Lee49 w 16 Kwi 2011, 17:03

Gram Powinnością bo się wypiąłem na samotnika. Rozwaliłem najemników wokół bunkra. No i zacząłem zbierać ich broń i sprzedawać u Sacharowa. Nagle przychodzi jakiś samotnik i coś zaczyna grzebać przy ciałach (były opróżnione więc się nie przejąłem). No to ja dalej zbieram. Opróżniłem jedno ciało i nagle samotnik zaczyna do mnie strzelać. Jedna krótka seria i leży ale nagle że mam jakąś sankcję zapłacić za tego małego gnoja i nie mogę posiłków przyzywać.

Moje pytanie jest następujące:
- U kogo płaci się sankcję?
Lee49
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 16 Gru 2010, 14:35
Ostatnio był: 26 Lut 2013, 17:40
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez smoq2 w 16 Kwi 2011, 17:14

@ Lee49 - U handlarza. Właśnie ulepszamy ten cały system ze zbieraniem zajętych rzeczy przez samotników. Kiedy zakosimy jakąś rzecz to samotnik będzie do nas podbiegał i prosił o zwrócenie rzeczy. Zacznie strzelać dopiero jak się nie zgodzimy. Będzie dostępny w kolejnym patchu.

Nie oznacza to jednak, że nie będzie sankcji za zabicie takiego samotnika. Frakcje (oprócz bandytów i najemników) wymagają od swoich członków "pokojowego" załatwiania sporów z samotnikami.
ImageImage

Za ten post smoq2 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Strellok.
Awatar użytkownika
smoq2
Legenda

Posty: 1502
Dołączenie: 27 Cze 2010, 02:05
Ostatnio był: 09 Paź 2019, 06:35
Miejscowość: Wrocław/Zielona Góra
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 497

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Juraszka w 16 Kwi 2011, 20:09

Zaczynam grać najemnikami... Zaczynają w Jantarze, to ich główna baza? Gdzie jest handlarz najemników?
Związki na odległość to ch*j, a czołgi same się nie zatankują, pamiętaj.
Wave

Zostawiasz wóz na parkingu pod Tesco i jedziesz do sąsiedniego miasta to ch*j wie co się z nim może stać.
Wave
Awatar użytkownika
Juraszka
Łowca

Posty: 492
Dołączenie: 21 Cze 2010, 11:08
Ostatnio był: 21 Lut 2020, 16:06
Miejscowość: Gniezno
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 70

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez OmegaPL w 16 Kwi 2011, 20:18

Kod: Zaznacz wszystko
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\priquel\sources\engine\xrServerEntities\script_engine.cpp
[error]Line          : 180
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ....k.e.r. - clear sky\gamedata\scripts\se_zones.script:74: C stack overflow
 

stack trace:

crash wyskoczyl razem z crashem menadzera okien pulpitu [podczas wchodzenia do jantaru]
Zaczynam grać najemnikami... Zaczynają w Jantarze, to ich główna baza? Gdzie jest handlarz najemników?


nie to nie jest ich baza prawdziwa baze pojawi sie gdy zajmiesz agroprom [budynek B]
handlarz najemnikow jest wlasnie w tym bunkrze o ile sie nie myle jako naukowiec
potem nowy pojawi sie wlasnie tej bazie
OmegaPL
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 30 Gru 2010, 00:04
Ostatnio był: 03 Lut 2015, 02:09
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 3

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Neavy w 16 Kwi 2011, 20:42

A mam jeszcze jedne pytanie - czy trzeba coś zrobić, żeby zostać samotnikiem, czy po prostu zostajemy bez frakcji ? Bo fajnie by było jaskby wszyscy samotnicy byli na zielono, można by z nimi chodzić po zonie, a nie, jak podchodzimy to wszyscy się odkręcają i nie idą dalej :P Bo np. w rozmowie z Pustelnikiem z agropromu, spytałem bodajże czy zna kogoś ze specjalnym towarem, a on odparł "Jak nie podoba ci się to co tu widzisz to wyp********, a po 'gwiazdce' (*) pisało: 'Wydaje ci się, że on zna kogoś takiego ale musisz mieć większą reputację u samotników.' Jak ją zdobyć?
Image
Awatar użytkownika
Neavy
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 29 Mar 2011, 20:44
Ostatnio był: 14 Paź 2012, 14:52
Miejscowość: Okolice Lublina
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez OmegaPL w 16 Kwi 2011, 20:53

Neavy napisał(a):A mam jeszcze jedne pytanie - czy trzeba coś zrobić, żeby zostać samotnikiem, czy po prostu zostajemy bez frakcji ? Bo fajnie by było jaskby wszyscy samotnicy byli na zielono, można by z nimi chodzić po zonie, a nie, jak podchodzimy to wszyscy się odkręcają i nie idą dalej :P Bo np. w rozmowie z Pustelnikiem z agropromu, spytałem bodajże czy zna kogoś ze specjalnym towarem, a on odparł "Jak nie podoba ci się to co tu widzisz to wyp********, a po 'gwiazdce' (*) pisało: 'Wydaje ci się, że on zna kogoś takiego ale musisz mieć większą reputację u samotników.' Jak ją zdobyć?


Aby zostac samotnikiem nalezy wbic lvl [wykonujac zadania zabijajac itd] i nie nalezy dolaczac do frakcji
reputacje zdobywasz handlujac z samotnikami i wykonujac dla nich zadania

---------------------
Kod: Zaznacz wszystko
 
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\priquel\sources\engine\xrServerEntities\script_engine.cpp
[error]Line          : 180
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ...k.e.r. - clear sky\gamedata\scripts\state_mgr.script:213: attempt to index a nil value
 

stack trace:
OmegaPL
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 30 Gru 2010, 00:04
Ostatnio był: 03 Lut 2015, 02:09
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 3

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Strellok w 16 Kwi 2011, 22:27

Witam.
W moda gram około 3 godziny, jak na razie zero bugów :E .Mod jest po prostu świetny :D i najlepszy ze wszystkich w jakie grałem.Wielki szacunek i wyrazy uznania dla twórców ów wspaniałego mod. Jak spotkam się z jakimiś bugami to od razu dam znać!
Awatar użytkownika
Strellok
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 16 Kwi 2011, 22:04
Ostatnio był: 16 Lis 2011, 18:33
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 1

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Idek w 16 Kwi 2011, 22:55

jak mam deszcz (99% czasu gry) to mi bugi czasem bezlogowe wyskakują .. ale to głownie jak mi podadzą tyle wiadomości przez radio że aż się przewijają :D
Idek
Tropiciel

Posty: 224
Dołączenie: 10 Lut 2011, 22:06
Ostatnio był: 22 Lip 2014, 16:27
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 20

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Strellok w 16 Kwi 2011, 23:57

Widzę, że dużo osób nie wie jak zostać samotnikiem (Lonerem), choć było to tłumaczone przez wiele osób i przez twórców moda.

W podpunktach wypisze co trzeba zrobić żeby zostać samotnikiem (Lonerem):
1.Najważniejsze! Nie dołączamy do żadnej frakcji!
2. Zdobywamy punkty doświadczenia (Exp) musimy ich zdobyć 1500, gdy zdobędziemy wymaganą ilość osiągniemy następny poziom :D i tym samym zostaniemy samotnikami (Lonerami)
3.Jak zdobywać punkty doświadczenia: można je zdobyć robiąc misje dla samotników, zabijając mutanty idt.


Mam nadzieje, że ten króciutki poradnik się komuś przyda i zaoszczędzi zbędnych pytań :).

Za ten post Strellok otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Neavy.
Awatar użytkownika
Strellok
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 16 Kwi 2011, 22:04
Ostatnio był: 16 Lis 2011, 18:33
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 1

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez KPBMacho w 17 Kwi 2011, 10:03

Mod super. Ten Mosin...cudo. Tylko zróbcie co z przeszukiwaniem ciał, żeby od razu ognia nie otwierali.


No i bugtrap. Wyskoczył przy targu na wysypisku, obok walczyli bandyci z wolnością.
Kod: Zaznacz wszystko
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\priquel\sources\engine\xrServerEntities\script_engine.cpp
[error]Line          : 180
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: C stack overflow
 

stack trace:

Uwagi moderatora:

[code] a nie [spoiler]...
"You're in the snipers sight, the first kill tonight, time to die.
You're in the bullets way, the White Death's prey, say goodbye"

http://www.panandrzej.pl/i,40,40/Niewidzialne%20s%C4%85Pijawki%20jeb*ne.jpg
KPBMacho
Stalker

Posty: 70
Dołączenie: 12 Lut 2011, 17:47
Ostatnio był: 31 Mar 2013, 12:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez OmegaPL w 17 Kwi 2011, 10:48

Kod: Zaznacz wszystko
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\priquel\sources\engine\xrServerEntities\script_engine.cpp
[error]Line          : 180
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ... clear sky\gamedata\scripts\tfwweapon_manager.script:161: C stack overflow
 

stack trace:



cos czesto wyskakuje mi crashe a z tego co inni [wiekszosc] mowi ze nie ma bugow przynajmniej tak czesto to moze sprobuje sobie zainstalowac gre jeszcze raz moze to cos pomoze
OmegaPL
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 30 Gru 2010, 00:04
Ostatnio był: 03 Lut 2015, 02:09
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 3

PoprzedniaNastępna

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości