Z tyłka durszlak

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Z tyłka durszlak

Postprzez Wentix w 02 Kwi 2011, 12:21

No więc tak, jak w temacie chciałbym się dowiedzieć jaką bronią najlepiej się robi (czytaj nazwę tematu - jeśli nie zostanie zmieniona ). I tutaj nasuwa się pytanie : Ma byś funkcjonalna, czy opierać się na jednej opcji rozwinięć ? Otóż nie! Zależy mi na jak największej ilości rozwinięć do szybkostrzelności. Najlepiej by mi pasowało szybkostrzelność 70% + lub więcej ( jeśli to możliwe ). Nie martwcie się o narzędzia... A więc jeśli macie jakieś propozycje to proszę o podanie modeli. Za największą ( sprawdzoną prze ze mnie ) pomoc stawiam :wódka: .

PS. Długo nie grałem, dlatego się pytam :wink: .
S.T.A.L.K.E.R. to nie gra, to styl życia
Awatar użytkownika
Wentix
Stalker

Posty: 117
Dołączenie: 04 Sie 2010, 20:34
Ostatnio był: 23 Cze 2015, 22:28
Miejscowość: Brwinów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 11

Reklamy Google

Re: Z tyłka durszlak

Postprzez Mlekovy w 02 Kwi 2011, 12:59

Z broni osiągającej ponad 70% to chyba jest tylko jedna.Żmija 5 która osiąga po wykupieniu wszystkich ulepszeń szybkości 90%.A tak poza tym bronie osiągające mniejszą, aczkolwiek również zadowalająca szybkość.
RP-65%
SA Lawina-65%
Burza-60%

Pozdrawiam

Za ten post Mlekovy otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wentix.
Mlekovy
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 07 Lip 2010, 08:08
Ostatnio był: 01 Maj 2011, 16:11
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Re: Z tyłka durszlak

Postprzez Universal w 02 Kwi 2011, 15:30

Szybkostrzelność swoją drogą, ale gwarantuje Ci to niemiłosierny rozrzut. Co Ci po szybkostrzelności, jeśli żeby prowadzić w miarę celny ogień, będziesz używać krótkich serii, a nie jednej długiej (dlatego rozwijanie tej cechy wg mnie mija się z celem). Jeśli jednak już musisz, zaopatrz się w spawnera albo zwiększ udźwig, bo amunicję będziesz tracić błyskawicznie, przy małych efektach... :-/

---
Niweluj sobie rozrzut długich serii myszką, życzę powodzenia.
Ostatnio edytowany przez Universal, 03 Kwi 2011, 20:14, edytowano w sumie 1 raz
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 09 Cze 2024, 23:33
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052

Re: Z tyłka durszlak

Postprzez Wentix w 03 Kwi 2011, 19:18

No tak. Ni cholerę mi nie to nie pomogło... Ale jak już wyrzuciłeś ten temat to powiem ci, że prawdziwy gracz powinien brać pod uwagę odrzut i niwelować do ruchami myszki w przeciwnym kierunku. A i amunicja nie stanowi problemu w tych broniach które wymienił kolega... Ale wracając do pytania zadanego przeze mnie to w jakiej broni można połączyć i szybkostrzelność i obsługę/niezawodność :?:
S.T.A.L.K.E.R. to nie gra, to styl życia
Awatar użytkownika
Wentix
Stalker

Posty: 117
Dołączenie: 04 Sie 2010, 20:34
Ostatnio był: 23 Cze 2015, 22:28
Miejscowość: Brwinów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 11

Re: Z tyłka durszlak

Postprzez Pijawol w 04 Kwi 2011, 08:11

Wentix napisał(a): Ale wracając do pytania zadanego przeze mnie to w jakiej broni można połączyć i szybkostrzelność i obsługę/niezawodność :?:

W Lawinie i SGI-5k Strieloka. :wódka:
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1278
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: Wczoraj, 16:33
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości