Brak Rzeczy w schowku

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Brak Rzeczy w schowku

Postprzez MikiSkywalker w 26 Lut 2011, 03:06

Właśnie wracam z pod podziemi Cementowni a dokładniej ze schowka Striełoka i spotkała mnie tam niemiła niespodzianka...Mianowicie schowek był pusty a przy wejściu do środka leżał trup Senki(Tego Faceta co siedział w warsztacie Azota) i nasuwa mi się takie pytanie czemu ten schowek jest pusty mimo że mam go na mapce zaznaczonego i czy jest jakiś poboczny quest związany z tym schowkiem lub trupem senki?

Dodam że Senka miał przy sobie Odblokowany Moduł pamięci niestety nie pisało skąd on go ma.

Ps.Quest z samolotem bezzałogowym wykonałem i patcha 1.6.02 mam ;)
Image
"Witamy w Mieście Duchów"
Awatar użytkownika
MikiSkywalker
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 11 Gru 2010, 01:44
Ostatnio był: 03 Sie 2015, 03:46
Miejscowość: Chełmża
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: Brak Rzeczy w schowku

Postprzez MaxPL w 26 Lut 2011, 07:36

No nie wiem, może nie "zajrzałeś" do skrytki. W zewie nie ma takich skrytek jak w innych częściach, a do tych Striełoka trzeba właśnie przez klawisz "f" wejść. :-/ A co do Senki to Aszot (dobrze?) mówił że senka miał go dostarczyć, ale jednak nie dostarczył tylko chciał się do nich dobrać :)
Awatar użytkownika
MaxPL
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 12 Sty 2011, 20:46
Ostatnio był: 07 Gru 2011, 21:48
Miejscowość: Bagdad
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 0

Re: Brak Rzeczy w schowku

Postprzez Szpagin w 26 Lut 2011, 10:17

Schowek jest pusty, ale idź do pozostałych. W ostatnim powinien być cały sprzęt.
Mogłeś też dać moduł pamięci Nowikowowi (technik z bunkra naukowców), wtedy nie miałbyś takich problemów.
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: Brak Rzeczy w schowku

Postprzez MikiSkywalker w 26 Lut 2011, 13:17

Szkopuł jest taki że ja zaczynałem od schowka w fabryce Jupiter a chciałem skończyć na Cementowni a tu lipa.

Mi tam nie zależy za bardzo na sprzęcie tylko na tych notatkach.
Image
"Witamy w Mieście Duchów"
Awatar użytkownika
MikiSkywalker
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 11 Gru 2010, 01:44
Ostatnio był: 03 Sie 2015, 03:46
Miejscowość: Chełmża
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 2

Re: Brak Rzeczy w schowku

Postprzez Guru w 01 Mar 2011, 19:43

Uuu witam w klubie mam to samo . Tylko że koło fabryki jupiter pod tym dźwigiem . Też nie mam dokumentów Striłoka ( mam tylko 2 notatki które już je oddałem ) . Niestety będziesz musiał przeżyć stratę osiągnięcia i przejść grę bez tych papierów . :-/

Chyba że chce ci się przechodzić połowę gry od nowa .
Awatar użytkownika
Guru
Stalker

Posty: 121
Dołączenie: 20 Sty 2011, 00:14
Ostatnio był: 08 Mar 2011, 00:31
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 6


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości