[S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Cromm Cruac w 22 Lut 2011, 15:34

wajs94, coś ty się tak uczepił tego szpitala? :?: Bugi w szpitalu nie mają nic wspólnego z TFW!
Chłopaki wycięli całą fabułę z pozostałej części gry więc nie ma się co dziwić, że wyskakują bugi w części gdzie według twórców moda nie powienieś się znaleźć dopóki nie skończą własnej. Po prostu brakuje pewnych elementów, które zostały usunięte z obszarów przed Limańskiem i się gra haszczy.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 23 Wrz 2024, 20:31
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Reklamy Google

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez smoq2 w 22 Lut 2011, 15:39

@ Grave - No można by ich zrobić w ogóle nieśmiertelnymi, ale nie wszystkim to pasuje. Mam chyba jednak rozwiązanie...
Ogólnie to ograbianie samotników działa ok, tylko jeżeli chcesz zawinąć szmal od kogoś ze "specjalnych" typu Łopata, Gravol, BJ, itd, to wywali do pulpitu gdyż nie są oni dopisani do listy potencjalnych lamusów do oskubania. Zdecydowałem się jednak zablokować możliwość wyłudzenia od nich pieniędzy. Trochę głupio iść za Łopatą do bazy bandytów i po tym wszystkim go oskubać z kasy...

@ wajs94 - Wywala cię bo nie powinno cię w ogóle tam być! Znalazłeś jakiś tajny sposób żeby dostać się do niekompletnych leveli i myślisz, że wszystko będzie hulać. Tym razem w patchu wyłączę level_changer i będzie koniec z łażeniem gdzie popadnie! :P :E
ImageImage
Awatar użytkownika
smoq2
Legenda

Posty: 1502
Dołączenie: 27 Cze 2010, 02:05
Ostatnio był: 09 Paź 2019, 06:35
Miejscowość: Wrocław/Zielona Góra
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 497

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Cromm Cruac w 22 Lut 2011, 15:41

Tajny sposób, pffff... Pewnie podrasował wysokość skoku, wlazł gdzie go nie chcieli i tera narzeka :)
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 23 Wrz 2024, 20:31
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez wajs94 w 22 Lut 2011, 16:19

coś ty się tak uczepił tego szpitala? :?: Bugi w szpitalu nie mają nic wspólnego z TFW!
Chłopaki wycięli całą fabułę z pozostałej części gry więc nie ma się co dziwić, że wyskakują bugi w części gdzie według twórców moda nie powienieś się znaleźć dopóki nie skończą własnej. Po prostu brakuje pewnych elementów, które zostały usunięte z obszarów przed Limańskiem i się gra haszczy.

A kto tak powiedział???????????????????
smoq twierdzi że nic tam nie ruszał więc błędu nie powinno być. Jak sam jesteś taki sprytny to wejdz tam i powiedz z czego jest ten błąd. Chyba że jesteś tajny :mad:

wlazł gdzie go nie chcieli i tera narzeka

Nikt mi nie mówił żebym tam nie wchodził więc nie czepiaj się. Spróbuj sam popróbować to inaczej pogadasz. I ja nie narzekam mod jest fajny podoba się a ja tylko chciałem po ukończeniu (szybkim) misji frakcji dojść do elektrowni. TO WSZYSTKO :!:
Ostatnio edytowany przez wajs94, 22 Lut 2011, 16:23, edytowano w sumie 1 raz

wajs94
Wygnany z Zony

Posty: 134
Dołączenie: 02 Lis 2010, 17:50
Ostatnio był: 17 Cze 2012, 13:35
Miejscowość: Radom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 32

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Gandzia w 22 Lut 2011, 16:22

@smoqu teraz narobiłeś mi mętliku.. :D To czy w końcu potrzebny będzie ten RAM? Czy już w nowej wersji nie? :)
Image
Image
Awatar użytkownika
Gandzia
Tropiciel

Posty: 224
Dołączenie: 26 Mar 2010, 14:46
Ostatnio był: 15 Gru 2016, 22:42
Miejscowość: Kujwdupie
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 9

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Grave w 22 Lut 2011, 16:39

Spokojnie panowie... wsadzić was do wody to i pierogi odgrzać by można :E . Poprostu trzeba być cierpliwym i nie włazić tam gdzie nie potrzeba (jak nie skonczone miejsca).

@Wajs94- Jeśli ci tam wyskakuje jakiś bug w nie dokończonym poziomei to myślac racionalnie to częsciowo chyba oczywiste bo autorzy jeszcze się do tego poziomu nie zabrali.

Btw. czy ktoś wie czy Leśnik jest neutralny do wszystkich? Bo mój kumpel mówi ,że jak był samotnikiem i poszedł do niego to wyświetlało się ,że jest przynależny do oporu. Sam tego nie sprawdzałem ale może już ktoś był?
"-You heard that? -What? -Destiny! -Dude... What the hell are you smoking?"
Zapraszamy na Wojny Frakcji! Komedia, Sensacja, Kryminał! Wszystko tutaj!
Image
Awatar użytkownika
Grave
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 18 Sty 2011, 13:33
Ostatnio był: 18 Cze 2020, 18:38
Miejscowość: Wawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 33

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez smoq2 w 22 Lut 2011, 16:49

@ Gandzia - Na chwilę obecną TFW nie jest warte ulepszania sobie komputera. I dodam też, że powiedziałem iż "postaramy" się zoptymalizować tyle ile się tylko da. Nie gwarantujemy produktu działającego tak niezawodnie jak szwajcarskie scyzoryki, który mógłby konkurować z jakąkolwiek inna grą. Nie stoi za mną batalion programistów a nasze fundusze to tyle, ile mamy w portfelu. Wniosek taki, że bugi będą zawsze, a "bezwypadkowość" na miarę dzisiejszych standardów może zostanie osiągnięta kilka lat po wypuszczeniu finalnej wersji.

@ Grave - Myślałem, że drzwi u leśnika są zamknięte. :P
ImageImage
Awatar użytkownika
smoq2
Legenda

Posty: 1502
Dołączenie: 27 Cze 2010, 02:05
Ostatnio był: 09 Paź 2019, 06:35
Miejscowość: Wrocław/Zielona Góra
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 497

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez wajs94 w 22 Lut 2011, 16:56

Co do leśnika to nie będąc w oporze jesteśmy dla niego wrogami ale gadamy z nim... acha.... kolejny bug trap jak jestem powinnością i zagadam z nim jak jest na czerwono to gdy pytam kim jest to wywala do pulpitu. Nie wiem czy bug jest tylko gdy jesteśmy dla niego wrogami.
Grave: zapytaj kumpla czy jak jest przyjazny dla leśnika to czy ma buga.

wajs94
Wygnany z Zony

Posty: 134
Dołączenie: 02 Lis 2010, 17:50
Ostatnio był: 17 Cze 2012, 13:35
Miejscowość: Radom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 32

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Cromm Cruac w 22 Lut 2011, 17:03

wajs94 napisał(a):A kto tak powiedział???????????????????
smoq twierdzi że nic tam nie ruszał więc błędu nie powinno być. Jak sam jesteś taki sprytny to wejdz tam i powiedz z czego jest ten błąd. Chyba że jesteś tajny :mad:

Nikt mi nie mówił żebym tam nie wchodził więc nie czepiaj się. Spróbuj sam popróbować to inaczej pogadasz. I ja nie narzekam mod jest fajny podoba się a ja tylko chciałem po ukończeniu (szybkim) misji frakcji dojść do elektrowni. TO WSZYSTKO :!:


smoq2 napisał(a):@ wajs94 - Myślałem, że brak możliwości opuszczenia mostu was powstrzyma. Chyba trzeba się postarać bardziej. Nie mam dla ciebie pomysłu, gdyż ani Limańsk ani Szpital nie są jeszcze gotowe. Limańsk jest najzwyczajniej wyczyszczony i posiada częściowo przygotowaną bazę monolitu. Szpitala nawet nie ruszyłem dlatego wszystko jest jak w CS. Po dotarciu do mostu zwodzonego miałeś zakończyć przygodę z TFW, cieszyć się i biegając po zdobytej Zonie lub wybrać sobie nową frakcję i bawić się od nowa. Reszta jest najzwyczajniej jeszcze nie zrobiona. Kim grasz jeśli można zapytać? Najemnikami? Bo to by znaczyło, że coś przeoczyłem i most się jednak opuścił.


Po co mam próbować skoro smoq napisał wcześniej, że Limańsk, Szpital i Elektrownia nie są jeszcze skończone. I wcale nie muszę tam włazić, żeby ci powiedzieć czemu się tam gra wiesza. Jeśli wywalisz początkową część fabuły (a to zrobili twórcy) to będzie brakować pewnych elementów (tzw. infoPortion), które są potrzebne dalej.
Chcesz porozmawiać o bugach tego moda to rozmawiajmy, ale nie fragmentach, które jak sam twórca stwierdził są niegotowe i w ogóle nie powinny być na razie brane pod uwagę.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 23 Wrz 2024, 20:31
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Grave w 22 Lut 2011, 17:05

On mi opowiadał ,że poprostu normalnie gadał z nim. nie wspominał nic o bugach ani o zamkniętych drzwiach... Akurat jest poza krajem i nie mam jak się z nim skontaktować. Ciekawe...
"-You heard that? -What? -Destiny! -Dude... What the hell are you smoking?"
Zapraszamy na Wojny Frakcji! Komedia, Sensacja, Kryminał! Wszystko tutaj!
Image
Awatar użytkownika
Grave
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 18 Sty 2011, 13:33
Ostatnio był: 18 Cze 2020, 18:38
Miejscowość: Wawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 33

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Gandzia w 22 Lut 2011, 19:32

Drzwi nie są zamnkniętę. Uwaga jesli nie jeśteśmy z oporu lub z samotników, to jak wejdzie nasz kompan do piomieszczenia z leśnikiem wywala Bug
Image
Image
Awatar użytkownika
Gandzia
Tropiciel

Posty: 224
Dołączenie: 26 Mar 2010, 14:46
Ostatnio był: 15 Gru 2016, 22:42
Miejscowość: Kujwdupie
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 9

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez wajs94 w 22 Lut 2011, 21:25

No nie do końca. Ja kompanów zostawiłem na zewnątrz ze względu blokady przejścia i stali pod wieżyczką i tak miałem buga przy rozmowie z leśnikiem.

wajs94
Wygnany z Zony

Posty: 134
Dołączenie: 02 Lis 2010, 17:50
Ostatnio był: 17 Cze 2012, 13:35
Miejscowość: Radom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 32

PoprzedniaNastępna

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość