Garri, wojskowi i ewakuacja

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Re: Garri, wojskowi i ewakuacja

Postprzez M3Fis70 w 18 Sie 2010, 02:07

Był już temat o tym (nie pamiętam nazwy) ale w kilkunastu wydedukowaliśmy że zakończenie z garrim na końcu jest losowe :P więc żołnierze chyba nic nie robią.
Dobry mutant, to martwy mutant.
Tajne zaszyfrowane inforamcje
:

Kovek to ciągle pauka
Awatar użytkownika
M3Fis70
Weteran

Posty: 652
Dołączenie: 08 Kwi 2010, 20:34
Ostatnio był: 23 Lip 2019, 10:04
Miejscowość: Brzydgoszcz/Posen
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 76

Reklamy Google

Garri, wojskowi i ewakuacja

Postprzez Tomek_1985 w 18 Sie 2010, 15:39

Mylisz się- zakończenie nie jest losowe. Niech przeżyją osoby z mojej listy, to będziesz miał dobre zakończenie.
Tomek_1985
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 21 Lip 2009, 12:41
Ostatnio był: 18 Paź 2010, 22:57
Kozaki: 3

Re: Garri, wojskowi i ewakuacja

Postprzez Sebaa w 21 Sty 2011, 14:59

Witam!
Mam problem z ewakuacją, próbowałem szukać, ale nie spotkałem takiego problemu na forum, żeby nie tworzyć nowego wątku piszę tutaj.
Sprawa wygląda tak, że ekipa wychodzi z pralni, staram się jako pierwszy rozwalić większość zombie, potem wpadam do takiego budynku na prawo od pralni w którym jest kilku zombiaków, załatwiam ich, następnie przez okno załatwiam chimerę, która kręci się obok po prawej między dwoma blokami, ekipa dobiega do budynku w którym są takie przejścia na druga stronę, tam Kowalski dostaje komunikat od załogi śmigłowców, żeby się pospieszyć. Wydaje polecenie, żeby się ruszać bo punkt ewakuacji jest niedaleko. Ekipa rusza, po czym po może 100 metrach się zatrzymuje i nic nie robią. Nie ma możliwości, żeby szli naprzód. Czy to jakiś błąd w grze? Jeśli sam pójdę na miejsce gdzie są helikoptery to spotykam kilku zombi i potem Monolit. Pojawia się zadanie "utrzymaj się przy helikopterach" czy coś w tym stylu. Trwa strzelanina, helikoptery odlatują i dostaję info, że wszyscy zginęli. Próbowałem wgrywać save'a kilka razy i zawsze to samo, po przejściu na drugą stronę tego bloku zatrzymują się i koniec. To jest miejsce kawałek przed szkołą, gdzie pomagamy Zulusowi zlikwidować hordę snorków.

Ktoś się spotkał z tym problemem? Jakiś pomysł jak to rozwiązać?

Pozdrawiam
Sebaa
"Kto umiera bogatszy, ten wygrywa"
"Życie jest pasmem straconych okazji"
Sebaa
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 21 Sty 2011, 14:43
Ostatnio był: 03 Lut 2011, 17:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Garri, wojskowi i ewakuacja

Postprzez Lucjusz w 21 Sty 2011, 15:46

a to nie jest przypadkiem ten moment gdy masz się cofnąć po medyka bo stracił kontrolę nad sobą? tylko że wtedy inni nie czekają, przynajmniej na mnie nie poczekali ale to jest właśnie to miejsce
...picie wódki to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości...
Awatar użytkownika
Lucjusz
Ekspert

Posty: 705
Dołączenie: 04 Lis 2010, 20:08
Ostatnio był: 16 Kwi 2015, 16:33
Miejscowość: Bałuty
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 261

Re: Garri, wojskowi i ewakuacja

Postprzez Sebaa w 21 Sty 2011, 22:59

Nie, to nie to, ekipa zatrzymuje się wcześniej, zanim przejdą przez ta bramę, gdzie atakują snorki i potem obraz jest "czarno - biały". Obejrzałem ten filmik w solucji bo skończyły się mnie pomysły i u mnie oni zatrzymują się trochę wcześniej. Potem pokazuje się zegar z odliczaniem do startu. Kiedy sam lecę na lądowisko to tam już jest ostra jatka i albo ginę albo w końcowej scenie jest info że oddział Ogończy i Stalker zginęli... No nic, spróbuję się cofnąć i zacznę od starszego save'a. Może to będzie jakieś rozwiązanie.

Pozdrawiam
Sebaa
"Kto umiera bogatszy, ten wygrywa"
"Życie jest pasmem straconych okazji"
Sebaa
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 21 Sty 2011, 14:43
Ostatnio był: 03 Lut 2011, 17:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Garri, wojskowi i ewakuacja

Postprzez Piłat w 21 Sty 2011, 23:45

Jestem ciekaw czy podczas "Ewakuacji" może zginąć sam Strielok?
Awatar użytkownika
Piłat
Redaktor

Posty: 378
Dołączenie: 02 Sty 2011, 14:06
Ostatnio był: 06 Cze 2021, 12:31
Miejscowość: Rostok
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 163

Re: Garri, wojskowi i ewakuacja

Postprzez Top4Wanted w 22 Sty 2011, 14:11

Niestety może zginąć.
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Top4Wanted
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 13 Sty 2011, 18:30
Ostatnio był: 24 Maj 2011, 20:48
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 2

Re: Garri, wojskowi i ewakuacja

Postprzez Adam w 04 Lut 2011, 22:08

Mi jak narazie za każdym razem giną wojskowi w "Niezidentyfikowanej broni", a życie kapitana Tarasowa jest związane z zakończeniem "Opowieści Garriego" ;)
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Garri, wojskowi i ewakuacja

Postprzez Top4Wanted w 05 Lut 2011, 17:02

Mi udało się 2 uratować. Najlepiej jest zabrać na tą misje RPG i Bulldoga 2. Stojąc na placu ściągasz na siebie ogień (na początku rozwalasz snajperów) i walisz do wszystkiego co się rusza :)
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Top4Wanted
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 13 Sty 2011, 18:30
Ostatnio był: 24 Maj 2011, 20:48
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 2

Re: Garri, wojskowi i ewakuacja

Postprzez Adam w 05 Lut 2011, 17:22

Dokładnie tak postąpiłem, ale później pobiegłem za linię wroga i zlikwidowałem wszystkich z pistoletu :E Wracam, a tu tylko jeden NPC mi przeżył, Tarasow niestety nie :(
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Garri, wojskowi i ewakuacja

Postprzez lektors w 07 Lut 2011, 17:22

1. Jeżeli damy mu 1 artefakt to oferuje ( małą zniżkę? ) na swoje usługi, dostajemy troszkę kaski i współrzędne 1 schowka. Jeżeli damy mu 2 artefakty to oferuje ( sporą zniżkę? ) na swoje usługi, dostajemy sporo kasy i współrzędne 2 schowków. Dodatkowo jeżeli go spotkamy w pralni w Prypeci to podczas rozmowy dialogowej wręczy nam Bąbel, więc jak najbardziej warto dać oba artefakty :)

2. W skryptach, zanim cokolwiek będziesz mógł zrobić musi zginąć jeden żołnierz ( nie pamiętam który, chyba ten z SWU, który dostał rozkaz krycia drużyny ), dopiero potem możesz zdjąć gostka z Gaussem. Na mistrzu jest to cholernie trudna misja ( jeżeli chcesz utrzymać "wszystkich przy życiu" musisz grać pierwsze skrzypce w walce ). Kilka snajperów i cały batalion w szpitalu nieźle utrudniają zadanie, zanim przybędziesz do Prypeci radzę zaopatrzyć się RP-74 i trochę amunicji do niego.

3. Podczas ewakuacji będą:
- Diektiarow
- Kowalski
- Strielok
- Rogowiec
- technik wojskowy :)
+ osoby, które przetrwały podczas misji Niezidentyfikowana Broń :)
Image
Awatar użytkownika
lektors
Tropiciel

Posty: 363
Dołączenie: 14 Cze 2009, 20:32
Ostatnio był: 03 Lut 2017, 05:22
Miejscowość: Toruń
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 55

Re: Garri, wojskowi i ewakuacja

Postprzez Adam w 07 Lut 2011, 18:50

Ten żołnierz co musi zginąć to Starszy sierżant "Lód" Morozow, a w trakcie ewakuacji nie wystarczy kapitan Tarasow zamiast tych dwóch? I tak zginą w misjach ze zwiadowcami i z zakłóceniami radiowymi.
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

PoprzedniaNastępna

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości