[Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Co sądzisz o Lost Alpha DC?

Przewyższyło oczekiwania
50
44%
No jest dobre, ale szału ni ma
41
36%
LA to kupa
15
13%
Nie mam zdania
7
6%
 
Razem głosów : 113

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez meJKu w 09 Sty 2011, 14:36

Dobry filmik, z dobrą muzyką. Jedynie do czego mogę (i chce) się przyczepić to głosy postaci. Są one, lekko mówiąc, okropne : P Mam nadzieję, że zostaną one (głosy) poprawione, a sceny będą bardziej dopracowane. Póki co zapowiada się dobrze.
Awatar użytkownika
meJKu
Weteran

Posty: 681
Dołączenie: 04 Gru 2007, 22:21
Ostatnio był: Wczoraj, 22:40
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 111

Reklamy Google

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez KoweK w 09 Sty 2011, 15:08

Skreedi napisał(a):Ogólnie bardzo dobrze to wygląda tylko angielski psuje trochę klimat wg. mnie...

Chyba wszystkie nowe kwestie dialogowe będą po angielsku.

ViS napisał(a):To noworoczne video z tamtego roku było dla mnie jednym z najlepszych z Lost Alpha.

Gdyby znowu takie się ukazało, byłyby narzekania, że znowu puste levele i chodzenie po nich.

caleb59 napisał(a):nie wiem czy to Ty @Kowek tak to spie*doliłeś czy też dostałeś takie marnej jakości materiały do montażu ale nawet filmik, który da się pobrać z megaupload jest jakiś trefny

Kiepskie materiały. Na MU jest skonwertowana z .mp4 do .avi wersja dezodora. Mogę wgrać swoją w pliku .mp4, która działa bez problemu.

caleb59 napisał(a):Sprawdź jakoś u siebie jaki kodek jest potrzebny do wyświetlenia obrazu w tym filmiku i daj znać (tylko zlituj się i nie wyjeżdżaj mi z kodek packami :facepalm: )...

Nie zamierzam pobierać tego avika. :P

paintball_0 napisał(a):xKoweKx, nie popisałeś się na tym gameplayu. Z Vintoreza to powinien być jeden strzał- jedna śmierć. Słabo, słabo. ;)

Nigdzie nie było napisane, że grałem, więc nie wiem skąd te wnioski.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5665
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 22:49
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez caleb59 w 09 Sty 2011, 15:11

xKoweKx napisał(a):Kiepskie materiały. Na MU jest skonwertowana z .mp4 do .avi wersja dezodora. Mogę wgrać swoją w pliku .mp4, która działa bez problemu.

Byłbym bardzo wdzięczny...
                        Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2694
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: Wczoraj, 22:43
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 672

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Michu w 09 Sty 2011, 16:02

Co to za dupna jakość, Panowie :/

Ale dobra, oglądam... zaraz edytuję.

Ok. Spoko, misje wydają się być w porządku. Wiadomo że podkładane głosy nie są studyjnej jakości, ale świetnie zrobione jak na amatorską produkcję. Tutaj duży plus. Co jeszcze... Właściwie to nie wiele, wspomniałem że misje będą w porządku, widać dobre AI, zaimplementowane skradanie... Ale tak na prawdę wierzę na słowo Dez0wave, i więcej gameplayów z misji nie chcę oglądać, bo później gram i wszystko wiem. Ale tak jest jak się człowiek interesuje grą za dużo, coraz więcej od niej oczekuje - a na koniec najczęściej jest rozczarowany, albo po prostu nie ma wielkiego zaskoczenia. Jeżeli miałbym coś pooglądać, to jakiś krótki trailer prezentujący wiele aspektów gry ale tylko na krótką chwilę - bym nie mógł dokładnie się im przyjrzeć.

A teraz minusy:
Wspominane już przeze mnie pare razy, ale nadal mnie razi. Po prostu chciałbym zobaczyć animacje bronii z Cienia oraz ich położenia, no i może jeszcze odgłosy. Każdy wie, że Stalker w fazie Alpha wiele rzeczy miał zrobionych tylko 'byle by były' - a one są tutaj niepotrzebnie według mnie implementowane. A może potrzebnie, po prostu chciałbym mieć wybór przy instalacji :D
Ostatnio edytowany przez Michu, 09 Sty 2011, 16:13, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez KoweK w 09 Sty 2011, 16:29

Głosy, które słyszycie na filmiku są stare nieużyte głosy stworzone przez GSC! :P

A tutaj daje link do mojej wersji MP4, troszkę lepsza jakość:
[ http://www.megaupload.com/?d=MGYZRJEI ]
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5665
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 22:49
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez djcycu w 09 Sty 2011, 18:51

No to te głosy jak się np stalkerzy po angielsku wypowiadają ssają lagę jak nic! :D Nie no takie drętwe strasznie... Ciekawe czy rosjanie będą rusyfikować na swoją wersję językową. Od razu bym ich ścieżki wtedy zassał bo lepiej się rosyjski prezentuje. Mimo tego filmik też nie był za ciekawy... Niestety nie zrobił na mnie wrażenia bo znów zobaczyłem to co już widziałem wiele razy w podstawce (nie chodzi o quest!) :) Wiem chociaż tyle że to celowy zabieg dezowave.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Szpagin w 09 Sty 2011, 21:17

Sam nie wiem, co myśleć o tym filmiku (i całym LA w ogóle).Z jednej strony podoba mi się koncepcja powrotu do Oblivion Lost, ale coś mi w tym gameplay'u nie gra. Może dlatego, że nie pokazano niczego, czego już wcześniej nie widziałem w oryginalnej grze i innych modach? Mimo wszystko dalej wierzę w ten mod i mam nadzieję, że spełni pokładane w nim nadzieje.
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Ozi w 09 Sty 2011, 21:38

Mam nadzieję, że w grze będzie więcej możliwości skradania się na tak bliskie odległości, no chyba, że to na filmiku było oskryptowane. A ten samochód tutaj był tylko dla pokazu, że jest w modzie, czy może w niektórych momentach jazda nim będzie obowiązkowa? no chyba, że to npc do nas podjechał, w takim wypadku, to nawet fajny gadżet.

@down: nie zrozumiałeś o co mi chodzi ;)
Ostatnio edytowany przez Ozi, 09 Sty 2011, 21:50, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Ozi
Stalker

Posty: 76
Dołączenie: 04 Sty 2010, 17:51
Ostatnio był: 21 Paź 2019, 15:48
Kozaki: 5

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez Szpagin w 09 Sty 2011, 21:45

Q: Will you add cars?
A: Yep. you will need to buy them at traders. Forget about the randomly spawned working vehicles in game. It's rather unrealistic. If there would be a working car, bandits have already taken it :)
Na polski
Pytanie: Czy dodacie samochody?
Odpowiedź: Ta, ale będziesz musiał kupić je od handlarza. Zapomnij o pojazdach pojawiających się losowo na mapie, To nierealistyczne. Gdyby był tam działający samochód, bandyci już dawno by go zabrali.
Oficjalne FAQ moda. Tyle w temacie pojazdów.
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez KoweK w 09 Sty 2011, 21:50

Szpagin napisał(a):Może dlatego, że nie pokazano niczego, czego już wcześniej nie widziałem w oryginalnej grze i innych modach?

Weź mi daj nazwę tego moda, to z chęcią sobie pogram w takie misje. :P

Ozi napisał(a):no chyba, że to npc do nas podjechał

Tak, to NPC podjechał.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5665
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 22:49
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez caleb59 w 09 Sty 2011, 21:54

To nie NPC podjechał tylko po prostu Strielok wysiadł z samochodu po przybyciu na miejsce - wystarczy dobrze się przyjrzeć - nie ma animacji wysiadania z otwieraniem drzwi na kamerze z lotu ptaka - postać od razu pojawia się przed autem w momencie wychodzenia z niego...
Ewentualnie Strielok już czekał (też to widać na filmiku) a to rzeczywiście NPC przyjechał ale trochę mi to nie pasuje...
                        Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2694
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: Wczoraj, 22:43
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 672

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez dorian w 09 Sty 2011, 22:25

ViS:
Dla mnie to nowe video jest po prostu nijakie :-/ Wiele osób pisało, że z początku jest nudne a potem się rozkręci, ale w moim przypadku niestety do końca zostało nijakie.


Szpagin:
Sam nie wiem, co myśleć o tym filmiku (i całym LA w ogóle)... Może dlatego, że nie pokazano niczego, czego już wcześniej nie widziałem w oryginalnej grze i innych modach?


Właśnie.
:-/
Awatar użytkownika
dorian
Legenda

Posty: 1409
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 23 Sie 2024, 17:38
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 246

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 1 gość