[Lost Alpha] by dez0wave - Download, dyskusja

Co sądzisz o Lost Alpha DC?

Przewyższyło oczekiwania
50
44%
No jest dobre, ale szału ni ma
41
36%
LA to kupa
15
13%
Nie mam zdania
7
6%
 
Razem głosów : 113

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez JABŁKO w 23 Paź 2010, 00:17

No to utaker zapodaj te filmiki chętnie zobaczę czym się tak waście podpalają :] bo jakoś szczerze mówiąc umknęły mi te filmiki ;p a i taj na przyszłość to oszczędź sobie tekstów typu "mundrych" bo nie rozumiem czy nawijasz po polskiemu czy po swojemu człeniu :facepalm:

Za ten post JABŁKO otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Bambosz107, wiewiur551, Axideus, Fenishi.
JABŁKO
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 01 Sty 2010, 23:47
Ostatnio był: 17 Lip 2011, 23:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: -30

Reklamy Google

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez utak3r w 23 Paź 2010, 00:51

"człeniu", "zapodaj" sobie ten wątek, w którym jesteśmy, wszystko tu jest.
Ogólnie, to zgadzam się z Tobą, ale napisałeś to w taki sposób, że się normalnie scyzoryk w kieszeni otwiera... więc nie pisz mi, żebym ja sobie coś oszczędzał, bo odpowiedziałem w Twoim stylu właśnie.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez caleb59 w 23 Paź 2010, 10:47

No!
A filmy z LA jak łatwo się domyślić po pierwszym poście w tym temacie znajdują się tutaj: http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/videos
                        Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2694
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 05 Paź 2024, 20:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 672

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez djcycu w 23 Paź 2010, 11:44

Zpiżdżaj JABŁKO stąd jak ci się nie podoba...Solianka jest robiona na raty i nie udana w dalszym ciągu. Jednak mogę ją pochwalić tym razem za kilka gramów stabilności lecz niestety kosztem OUT MEMORY. Lost Alpha tworzona jest od podstaw i nie jest zmieniana co kawałek czasu... A wszyscy się podniecają bo zobaczą mapki z Alphy w pełni skończone. Jesli ci się dane modziwo nie podoba to jak napisałem na początku, WYPAD. I już sprawa załatwiona... Przyleziesz tu jak jakieś niedopatentowane luzackie dziecko NEO i obrażasz nas i nasze poglądy.

PS1: Sory za uniesienia admini ale chyba to co napisałem wydaje się być zrozumiałe i oczywiste...
PS2: A podobno to ja ciągle narzekam.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pyr0, BLESSu, blazejro.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez JABŁKO w 23 Paź 2010, 22:18

wiedziałem że się wtrącisz DJ rozepnij się bo za bardzo się napinasz kolego.Soljanka jest stabilna ,ale jak grasz na kalkulatorze to nie dziwię się :D nikogo jeszcze nie obraziłem i chyba nie zamierzam.Z chęcią zagrałbym w to modziwo.

Za ten post JABŁKO otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative KoweK, k4r00, BJ Blazkowicz, Piterxd.
JABŁKO
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 01 Sty 2010, 23:47
Ostatnio był: 17 Lip 2011, 23:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: -30

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez BLESSu w 23 Paź 2010, 22:30

JABŁKO napisał(a):Soljanka jest stabilna

Tekst miesiąca xd

@Topic
Miałem małą nadzieję, że w Lost Alpha znajdą się jednak modyfikacje broni i chyba moja nadzieja się spełni :wink:

Za ten post BLESSu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Axideus.
Awatar użytkownika
BLESSu
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 25 Lut 2010, 21:29
Ostatnio był: 21 Sty 2023, 22:04
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 5

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez SlipperyCorruptor w 23 Paź 2010, 23:41

Modyfikacje broni... ahh marzę o tym w Lost Alpha

Tak naprawdę... Zauważcie że CoP, CS biorą znaczną część kodu z SoC(mówię o skryptach). Zainstalowałem wersję testową patcha 1.0005 do SoC i zauważyłem że A-Life z CS jest identyczne z tym patchem... pan (przez grzeczność z małej litery) Dean Sharp wyciął to wszystkie rzeczy które teraz oglądamy w CS i CoP. Lost Alpha dla mnie przynajmniej przywraca marzenie S.T.A.L.K.E.R.'a które widziałem w CDA w 2001 roku bodajrze, S.T.A.L.K.E.R. miał być w założeniu grą RPG z elementami FPS a stało się odwrotnie. Nie umniejszam oczywiście końcowej jakości gry która nie ma sobie równych. Lost Alpha dla mnie stwarza nadzieję na stworzenie mieszanki które GSC zamierzało na początku. CS i CoP bazują na pomysłach GSC z początku produkcji Stalkera gdy jeszcze THQ nie wtrącało się tak bardzo w prrodukcję gry. Porównywanie Solijanki(która jest wspaniałą modyfikacją do SoC) jest nie adekwatne do konwersji o której jest w tym temacie mowa.
Dez0wave: I hope u will bring the S.T.A.L.K.E.R. brilliancy as it deserves, it's our dream.
Searching for the truth along my way to the north...

Za ten post SlipperyCorruptor otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Axideus.
Awatar użytkownika
SlipperyCorruptor
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 13 Wrz 2008, 15:32
Ostatnio był: 24 Lip 2011, 16:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 1

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez djcycu w 24 Paź 2010, 00:01

Jako człowiek dorosły miałem to przemilczeć ale pozwolę sobie na odrobinę komentarza bo chce mi się śmiać :P
wiedziałem że się wtrącisz DJ

Nie dziwię się że wiedziałeś... W końcu chwilę tu jestem i wg twoich autorytetów ciągle się czepiam.
rozepnij się bo za bardzo się napinasz kolego

Poklnę na twoje ulubione rzeczy i troszkę się pośmieję. Dobrze będziesz się bawił?
Soljanka jest stabilna

Przestań bo będziesz miał na sumieniu moje przejszczane gacie... Tak się składa że gram dziś w NS od rana a właściwie od 9:00 do chwili obecnej czyli 23:49... Wyleciałem do pulpitu 37 razy (zapisywałem)... No nieźle... Stabilność pierwsza klasa.
jak grasz na kalkulatorze to nie dziwię się

A to mamusia kupiła ci lepszy komputerek? No sorry stary ale kompa mam jeszcze możliwego ze środkowej półki.
nikogo jeszcze nie obraziłem i chyba nie zamierzam

Nieco za późno już na takie teksty wiesz?
Z chęcią zagrałbym w to modziwo

No przed chwilą inaczej na to patrzyłeś...

Ale żeby nie było OT i podejrzeń o kłótnie skomentuję kolegę wyżej :) Otóż masz rację w 100% cały ten "pAN" nie zasłużył na szacunek oglądając stare screeny albo grając w Alphy... Widać drzemiący potencjał w tej grze który zgaszono rządzą pieniądza. Możliwe że ta gra podbiła by serca więcej graczy niż obecnie. Remonty i ulepszenia broni dla mnie były obojętne. No ale po tym co pokazał ostatnio Ati jestem pod wrażeniem. Ogólnie jestem obojętny na jakiekolwiek dokładki. Dla mnie najważniejszy jest klimat/atmosfera (niepotrzebne skreślić) no i oczywiście fabuła. Ważne jest też dla mnie to że modziwo jest okazją eksplorowania mapek w trybie stabilnym :) A znając Dez0wave tego możemy być pewni jeśli nawet musiało by to zajść po kilku patchach. Nawrócę znów do NS którą robi się i zmienia na raty. Też ją chwilę czasu robią i wydają nam do testów bodajże i na okrągło zmieniają od środka... Dziś właśnie zapisywałem i liczyłem ilość błędów w sztuce... Jak skończę całość (czyt. skończę tą część) opiszę całość i zdam relację która może trochę uświadomi zaślepionym ludziom pokroju JABŁKA że mod jest wynikiem niewiedzy moderów w sensie optymalizacji... No gra wywala coraz częściej i tnie coraz bardziej doczytując level... Póki co czekajmy na efekt końcowy LA aby raz na zawsze z pełną siłą pieprznąć NS o ścianę :D
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KTS.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez MatrixSTR w 24 Paź 2010, 01:56

JABŁKO napisał(a):Soljanka jest stabilna ,ale jak grasz na kalkulatorze

No ma rację chłopak :) mi Soljanka wywaliła się tylko raz :) Chociaż możliwe że to przez to że grałem w nią tylko 5 minut ;)
A po za tym, co ma konfiguracja kompa do stabilności moda, bo nie kapuje? :P

A w temacie: zastanawia mnie tylko czy ten system ulepszeń bedzie dostępny dla każdej broni i jak sobie poradzili z mp_ranks (kiedyś Barin mówił że jest ograniczenie i za bardzo rozbudowanego systemu nie dało by się zrobić). Po za tym martwi mnie myśl że przez to będziemy mieli sytuację jak w CSie, że nieulepszoną bronią ciężko trafić w drzwi od stodoły z 20 metrów...
Awatar użytkownika
MatrixSTR
Modder

Posty: 1097
Dołączenie: 26 Maj 2009, 23:44
Ostatnio był: 24 Wrz 2024, 05:14
Miejscowość: Gdzieś Daleko W Wielkopolsce
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 276

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez swirekster w 24 Paź 2010, 10:12

Nawet nie przypominaj, podchodzenie na 5 metrów pod obóz wojska w kordonie tylko po to by załatwić kaemistę z obokana... :facepalm:
Ja najbardziej czekam na klimaty panujące w laboratoriach, ciemność, cicha muzyka... i nagle OM NOM NOM :D
Awatar użytkownika
swirekster
Tropiciel

Posty: 273
Dołączenie: 06 Cze 2010, 20:36
Ostatnio był: 21 Mar 2017, 23:22
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 178

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez caleb59 w 24 Paź 2010, 14:34

Nowy screen (Jantar):

Image

Nowsza wersja (aktualna): http://img.gameru.net/img/74952.jpg
                        Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2694
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 05 Paź 2024, 20:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 672

Re: [Lost Alpha] by dez0wave

Postprzez ViS w 29 Paź 2010, 22:31

Kiedy będzie Alpha Format 3??
Wolno mi być dumnym z tego co w narodzie jest wielkie
i choć na wschodzie pozostały tylko kamienne orły, chłodne płyty nagrobne polskich bohaterów, rodacy którym udało się przeżyć prześladowania i nie skapitulować,
wolno mi żywić nadzieję, że czasy Wielkiej Polski jeszcze powrócą...

LEOPOLIS
SEMPER FIDELIS TIBI POLONIAE
Awatar użytkownika
ViS
Tropiciel

Posty: 302
Dołączenie: 15 Lut 2010, 20:19
Ostatnio był: 31 Maj 2017, 22:43
Miejscowość: Dzikie Pola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość