Mordercy zwierząt domowych - czy zasługują na takie wyroki?

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Mordercy zwierząt domowych - czy zasługują na takie wyro

Postprzez Domianos w 05 Wrz 2010, 19:03

albo szczenięta też można sprzedać
Awatar użytkownika
Domianos
Łowca

Posty: 407
Dołączenie: 23 Lis 2009, 22:32
Ostatnio był: 25 Wrz 2024, 18:16
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 28

Reklamy Google

Re: Mordercy zwierząt domowych - czy zasługują na takie wyro

Postprzez Śliski w 05 Wrz 2010, 20:54

Jakbym zobaczył kogoś kto robi zwierzęciu krzywdę to po prosty zajeba@#ym na miejscu! Jestem miłośnikiem zwierząt a szczególnie psów i mam pytanie jak można kur@a zabić psa a szczególnie szczenię!??! W mojej okolicy parę lat temu zaistniała sytuacja że koleś przywiązał psa i zaczął jeździć samochodem po asfalcie (bardzo szybko) jak go już zatrzymali to z psa pozostał ochłap :(

Edit
K*rw@ !!!! właśnie oglądałem filmik na wp. Ja pierd%$# oni obdzierają psy żywcem ze skóry, a one jeszcze żyją całe we krwi biorą je za nogi i obdzierają ze skóry KURwarszawa nie hoduje przed tym jeszcze ja biją !! :mad: :mad: :mad: :mad:
Ostatnio edytowany przez Śliski, 07 Paź 2010, 22:39, edytowano w sumie 1 raz

Za ten post Śliski otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive MatrixSTR.
Awatar użytkownika
Śliski
Stalker

Posty: 121
Dołączenie: 20 Maj 2010, 13:55
Ostatnio był: 21 Kwi 2016, 20:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 14

Re: Mordercy zwierząt domowych - czy zasługują na takie wyro

Postprzez Fenishi w 05 Wrz 2010, 21:54

I co zrobiłeś później? Bo ja chyba wpadłbym w jakiś szał i zaczął naparzać skurkobanych cwaniaczków po ich - jak mniemam łysych - łbach! :mad: Trzeba mieć niezłe pier*olnięcie, żeby być zdolnym do tak bestialskiego czynu... cóż - homo sapiens istota myśląca :E Co za ironia...
"Tsurushita kuzuki koyoi de ikutsu...?"

Za ten post Fenishi otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pathetic_Ripper.
Awatar użytkownika
Fenishi
Tropiciel

Posty: 305
Dołączenie: 28 Maj 2010, 18:49
Ostatnio był: 14 Cze 2016, 18:46
Miejscowość: Zabrze
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 17

Re: Mordercy zwierząt domowych - czy zasługują na takie wyro

Postprzez Maku w 05 Wrz 2010, 22:58

Takim ludziom jak ta "bladź" z filmu to powinni ucinać ręce, bez znieczulenia i tępą piłą, to może by się oduczyli robić krzywdę zwierzętom. Tak to się właśnie dzieje jak komuś się z dobrobytu i bezkarności w dupie przewraca... Zabijać bezbronne, niewinne zwierzaki - po cholerę? Ja rozumiem, muchę zabijasz bo przeszkadza,roznosi bakterie , komara tak samo. Ale szczeniaki?
Nie chcę kierować tematu na politykę i prawo, ale niestety się nie da, bo wszystko przez to że ludzie są bezkarni... Za takie coś dostanie najwyżej zawiasy, grzywnę albo kuratora... Jakby nad człowiekiem wisiała realna, surowa kara, to jestem pewien że nikt by się nie ważył odwalać takich rzeczy jak zabijanie kogokolwiek/czegokolwiek(no za wyjątkiem owadów które mnie irytują)
"Nie masz co robić, nudzi się Ci? Kup sobie kij i po jajach się bij" - 52
Awatar użytkownika
Maku
Tropiciel

Posty: 219
Dołączenie: 31 Paź 2009, 21:01
Ostatnio był: 15 Cze 2014, 20:15
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 16

Re: Mordercy zwierząt domowych - czy zasługują na takie wyro

Postprzez Ayaz w 05 Wrz 2010, 23:26

Mroczny napisał(a):Ayaz Na moje troszke przegiołeś, od razu kare śmierci za psa... Nie pochwalam czegoś takiego typu katowanie zwierząt, ale ludzie bez przegięć w drugą stronę!

Znasz kodeks Hammurabiego? Słynna zasada "oko za oko". Ja wychodzę z założenia, że "zło jest niczym rak" - trzeba go unicestwić. Ludzie są stadem, podobnie jak wilki, tylko że u nas decyduje (i dobrze) inteligencja, ale też i niedobrze, że mięśnie, czy też kasa. U wilków decyduje siła, spryt i determinacja. Przegiąłeś pałę? Zostajesz wygnany ze stada, albo zginiesz. Ludzkość bawi się w dyrdymałki z moralnością. Uj mnie obchodzi moralność w przypadku czegoś takiego. I szczerze mówiąc, ja ludzkość mam w du...żym poważaniu. Uważam, że my, ludzie, nie powinniśmy w ogóle powstać. Epic God & Enviroment Fail. Sami siebie doprowadzimy do upadku i śmierci.

A jeśli chodzi o kwestię "kurczaków, krów & świni", jest to śmierć, ale w celu przeżycia innej istoty. Łańcuch pokarmowy, ot co. Nie pochwalam, by zabijać, ale jeśli już, to dla jedzenia albo czegoś. A nie, jak ta szmata, bo jej się podobało. Poza tym, widać, że to przysłowiowa blondynka, bo jeszcze się głupio tłumaczy, i zrzuca winę na innych. Babka jej kazała? Postawić się, w końcu mamy jakąś wolną wolę, a nie, że chętnie na to przystała. Przystała, bo chciała zabić. Tyle ode mnie.

@down
Nie od dziś wiadomo, że w Polsce chroni się nie pokrzywdzonych, a krzywdzących. Taka moja skromna opinia. I dotyczy to sądów.
Ostatnio edytowany przez Ayaz 06 Wrz 2010, 15:53, edytowano w sumie 2 razy

Za ten post Ayaz otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive MatrixSTR.
Awatar użytkownika
Ayaz
Stalker

Posty: 130
Dołączenie: 27 Lip 2009, 23:47
Ostatnio był: 27 Sty 2013, 18:03
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 9

Re: Mordercy zwierząt domowych - czy zasługują na takie wyro

Postprzez utak3r w 05 Wrz 2010, 23:58

Ja tylko dodam, że w Polsce obecnie, za cięższe przewinienia tego typu, wcale się nie dostaje już zawiasów.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: Mordercy zwierząt domowych - czy zasługują na takie wyro

Postprzez accerone w 06 Wrz 2010, 14:28

Ayaz, podstawowa sprawa.
Policja w tym kraju nie wydaje wyroków, wyroki w Polsce wydają sądy.
Stawianie Policji w tym temacie, w tym kontekście, jest dla Policji mocno krzywdzące.
Grafika w grze jest równie ważna jak wszystkie inne jej składowe, niczego nie należy traktować po macoszemu. Tak uważam, w której grupie procentowej graczy jestem ? :D
accerone
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 09 Sty 2010, 07:23
Ostatnio był: 07 Sty 2011, 15:39
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 10

Re: Mordercy zwierząt domowych - czy zasługują na takie wyro

Postprzez Kingpinwolf w 06 Wrz 2010, 15:03

Uważam, że my, ludzie, nie powinniśmy w ogóle powstać


Uratuj planetę przed samym sobą i powieś się.

A jeśli chodzi o kwestię "kurczaków, krów & świni", jest to śmierć, ale w celu przeżycia innej istoty. Łańcuch pokarmowy, ot co. Nie pochwalam, by zabijać, ale jeśli już, to dla jedzenia albo czegoś.


Czyli już "wyrwać ręce, przybić do ściany, do dupy wsadzić młotek, oderwać nogi" za męczenie, ale za ZABIJANIE nic? Hail logika. Zacytuję cię: "Znasz kodeks Hammurabiego? Słynna zasada "oko za oko". Przykro mi, jesteś hipokrytą, przeczysz sam sobie.
white trash hardcore r`n`r fuck u
"mógłbym zamieszkać z nią w przyczepie nosząc przepocony podkoszulek sięgający do pępka."

Za ten post Kingpinwolf otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Wiewiórka69.

Kingpinwolf
Wygnany z Zony

Posty: 71
Dołączenie: 24 Gru 2009, 17:08
Ostatnio był: 06 Paź 2010, 21:20
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -5

Re: Mordercy zwierząt domowych - czy zasługują na takie wyro

Postprzez Ayaz w 06 Wrz 2010, 15:48

Ayaz napisał(a):A jeśli chodzi o kwestię "kurczaków, krów & świni", jest to śmierć, ale w celu przeżycia innej istoty. Łańcuch pokarmowy, ot co. Nie pochwalam, by zabijać, ale jeśli już, to dla jedzenia albo czegoś. A nie, jak ta szmata, bo jej się podobało. Poza tym, widać, że to przysłowiowa blondynka, bo jeszcze się głupio tłumaczy, i zrzuca winę na innych.
Nie od dziś wiadomo, że w Polsce chroni się nie pokrzywdzonych, a krzywdzących.

Kingpinwolf napisał(a):Czyli już "wyrwać ręce, przybić do ściany, do dupy wsadzić młotek, oderwać nogi" za męczenie, ale za ZABIJANIE nic? Hail logika.


Tak, Hail Logika. Twoja :facepalm:. Przeczytaj tekst zaznaczony na czerwono, a potem na zielono. Widać nie rozumiesz, albo nie chcesz rozumieć. Zabicie dla np. mięsa, a zabicie dla zabawy/radochy/szpanu (niepotrzebne skreśl, jeśli jesteś w stanie) to dwie odmienne sprawy. Nie pojmujesz różnicy, która dla Ciebie jest albo mało wyraźna, albo w ogóle nie istnieje. A co do mojej śmierci, mam już jedną próbę za sobą, to tak poza tematem.

I dobrze się zastanów nad tekstami zaznaczonymi w kolorki, przynajmniej będziesz miał coś do roboty, zamiast w stołek pierdzieć z flaszką w ręku.

@accerone
Nie miałem na myśli Policji, tylko właśnie sądy.
Awatar użytkownika
Ayaz
Stalker

Posty: 130
Dołączenie: 27 Lip 2009, 23:47
Ostatnio był: 27 Sty 2013, 18:03
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 9

Re: Mordercy zwierząt domowych - czy zasługują na takie wyro

Postprzez Kingpinwolf w 06 Wrz 2010, 16:06

Widziałeś kiedyś jak kot męczy mysz zanim ją zabije? Nie musi tego robić, może po prostu ją zjeść. Ale męczy. Bawi się. Bo może. Bo chce. Bo taka jest jego wola. Inne zwierzęta także to robią. Wszyscy drapieżcy zabijają więcej zwierząt niż są zdolni zjeść. Dla rozrywki. Dla praktyki. Bo mogą.

Ludzie są częścią natury i nie ma nic niezwykłego w tym, że zabijają inne, słabsze gatunki. Dla mięsa. Dla futra. Bo mogą.

Oko za oko. Złamałeś nogę psu- my ci złamiemy. Robisz w rzeźni, zabijasz świnie- ok, przymrużymy oczy, w końcu mamy co jeść dzięki tobie. Człowieku nie mów mi, że męczenie zwierząt doprowadza cię do szału, a ZABIJANIE ICH dasz radę jakoś przeboleć.

Tak notabene nie jestem jakimś powalonym weganinem, to tylko taki przykład by ukazać pewną głupotę.

I dobrze się zastanów nad tekstami zaznaczonymi w kolorki, przynajmniej będziesz miał coś do roboty, zamiast w stołek pierdzieć z flaszką w ręku.


Pisz na temat a nie robisz sobie wyjazdy na temat mojej osoby, o której nic nie wiesz.
white trash hardcore r`n`r fuck u
"mógłbym zamieszkać z nią w przyczepie nosząc przepocony podkoszulek sięgający do pępka."

Kingpinwolf
Wygnany z Zony

Posty: 71
Dołączenie: 24 Gru 2009, 17:08
Ostatnio był: 06 Paź 2010, 21:20
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -5

Re: Mordercy zwierząt domowych - czy zasługują na takie wyro

Postprzez Ayaz w 06 Wrz 2010, 16:20

Kingpinwolf napisał(a):Widziałeś kiedyś jak kot męczy mysz zanim ją zabije? Nie musi tego robić, może po prostu ją zjeść. Ale męczy. Bawi się. Bo może. Bo chce. Bo taka jest jego wola. Inne zwierzęta także to robią. Wszyscy drapieżcy zabijają więcej zwierząt niż są zdolni zjeść. Dla rozrywki. Dla praktyki. Bo mogą.

Ludzie są częścią natury i nie ma nic niezwykłego w tym, że zabijają inne, słabsze gatunki. Dla mięsa. Dla futra. Bo mogą.

Oko za oko. Złamałeś nogę psu- my ci złamiemy. Robisz w rzeźni, zabijasz świnie- ok, przymrużymy oczy, w końcu mamy co jeść dzięki tobie. Człowieku nie mów mi, że męczenie zwierząt doprowadza cię do szału, a ZABIJANIE ICH dasz radę jakoś przeboleć.



Pisz na temat a nie robisz sobie wyjazdy na temat mojej osoby, o której nic nie wiesz.


Zielony tekst:
Acha, czyli jak mi jakiś szczyl walnie przez przypadek kamieniem w auto, to mogę iść i mu wpie*dol wpuścić, bo słabszy gatunek, tak? Odpowiedz sobie na pytanie, czy jest sens go skrzywdzić bez WAŻNEGO celu.

Czerwony tekst:
Do szału doprowadza mnie i męczenie zwierząt, i zabijanie ich dla przyjemności/radochy/szpanu. Przemyśl sobie to pod kątem zabicia dla mięsa. Naprawdę, to jest subtelna różnica.

Niebieski tekst:
To Ty zrobiłeś sobie wyjazd na moją osobę, nazywając mnie hipokrytą, mimo, iż nie widzisz subtelnej różnicy/nie podzielasz moich poglądów. Więc proszę.
Awatar użytkownika
Ayaz
Stalker

Posty: 130
Dołączenie: 27 Lip 2009, 23:47
Ostatnio był: 27 Sty 2013, 18:03
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 9

Re: Mordercy zwierząt domowych - czy zasługują na takie wyro

Postprzez jarostalker w 06 Wrz 2010, 17:07

Kot meczy mysz bo potem mu lepiej smakuje po prostu mysz w stresie produkuje substancje które kotowi są potrzebne .
Edit: kot mysz gania a nie maltretuje .
Awatar użytkownika
jarostalker
Stalker

Posty: 89
Dołączenie: 29 Lip 2010, 12:37
Ostatnio był: 22 Sty 2012, 15:32
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości