Ulubione frakcje

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Snork12 w 20 Sie 2010, 12:47

Kimiko napisał(a):Nie wiem czemu, ale polubiłam Powinność. W tej części dają ciekawe misje i uzbrojenie :).

Tak j tez za to bardzo polubilem powinnosc :) :kotek:
S.T.A.L.K.E.R jedna z najlepszych geir na świecie
Image
Snork12!!
Awatar użytkownika
Snork12
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 19 Sie 2010, 14:17
Ostatnio był: 01 Gru 2010, 21:18
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: -5

Reklamy Google

Re: Ulubione frakcje

Postprzez intre w 21 Sie 2010, 14:22

Jestem za Powinnością oraz trochę sprostuję:
Wiele kłamstw leci na Powinność...

Primo: To oni dokopali wolności w bazie wojskowej a nie odwrotnie

Duo: Wcale nie trzymają z wojskowymi, choćby w "Czystym niebie" jeden gada coś w rodzaju "kiedyś myślałem, że trzymają z wojskowymi, ale jak raz usłyszałem walkę, podchodzę i patrzę a tam tłuką się Powinność z Wojskiem"
ale to prawda mają wiele wspólnego, co nie oznacza, że muszą się kumplować
Poza tym stalkerzy też trzymali z wojskowymi... ;) tylko potem sie pokłucili


Po prostu lubię tych gości za to że nie robią ci prania mózgu pod tytułem "Jaka ta Zona jest zła" (Powinność się kłania). W ogóle w Wolności są fajni ludzie, np Wujek Jar (szkoda że Gandzi z "Czystego Nieba" nie ma :wink: ), mają fajne pancerze i używają wypasionych giwer. I wbrew pozorom w Wolności nie ma anarchii. Oni również mają dyscyplinę ale nie w takim stopniu jak w Powinności - ci to nawet srają przepisowo...


A wolność ma organizację, prawda, ale kiepską... A i nawet często u nich do zdrad dochodzi
Co rusz ktoś ginie a Wolność sra na to, Zachowują się jak dzieci(może dlatego większość dzieci ich lubi ;))
Anarchia panuje, ale nie wygląda na pierwszy rzut oka... Mają także wewnętrzne problemy ;]

Moją frakcją jest wolność i tego nikt i nic nie zmieni. Powód jasny ochrona i wykorzystywanie tego co daje nam zona dlatego naukowcy nas lubią. A inny powód chłopacy są naprawdę wporzo u nich czuje się jak u siebie. Z bandytami mamy spoko stosunki, są wrogiem wojska, powinności, nie walczą z nami, nie przeszkadzają nam.


No to gratuluje jak u siebie w domu masz tak jak w wolności ;D
A na serio: Jaka ochrona? Oni mają gdzieś ochronę... Oni jedyne co chcą to dokopać Powinności i sami robią pranie mózgu przez megafony. Widać to choćby w treści "chcesz dokopać powinności? Dołącz do nas!" Czy jest coś takiego u powinności? Nie ;)
A bandyci są źli, ale jako że biją tych co nie lubisz to wróg wroga jest moim przyjacielem tak? ;) Bandyci jak to bandyci są źli... a To że sie nie bijecie to tylko fakt że jesteś zły, a zły trzyma ze złym ;)
intre
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 21 Sie 2010, 13:53
Ostatnio był: 21 Sie 2010, 15:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Misq675 w 22 Sie 2010, 14:43

Mi się bardzo spodobali bandyci
Nie mają oni jakiś niezwykłych zaleta ale jakoś ich tak polubiłem :)
Podoba mi się także wolność ahhhh te ich rozmówki w bazie np ta co mieli sobie chu*** mierzyć i dowódca daje tam komentarz :)

Ale najfajniejsi są samotnicy nie mają prawie żadnych wrogów oprócz Bandytów :)

Ja mam tak Stalkera zmienionego że Wojsko Kumpluje się z Stalkerami probe zabawy w dokumentach txt i stają się cuda :)

Pozdrawiam
Misiek
"Memento Mori" - Pamiętaj o Śmierci
Awatar użytkownika
Misq675
Stalker

Posty: 160
Dołączenie: 10 Sie 2010, 16:08
Ostatnio był: 13 Lis 2016, 12:49
Miejscowość: Ryczów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 5

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Generał Woronim w 30 Sie 2010, 17:45

Ja tam wole powinność bo mają dobre uzbrojenie i zawsze lubią skopać parę zielonych dup :D

Za ten post Generał Woronim otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Jozio.

Generał Woronim
Wygnany z Zony

Posty: 17
Dołączenie: 18 Cze 2010, 14:47
Ostatnio był: 02 Lut 2011, 17:29
Miejscowość: Instytut Badawczy Agroprom "Baza Powinności "
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Rieekan w 30 Sie 2010, 18:57

Generał Woronim napisał(a):Ja tam wole powinność bo mają dobre uzbrojenie i zawsze lubią skopać parę zielonych dup :D


To chyba po kąpieli w "Galarecie" :wink:

Osobiście jestem za Powinnością. Tam ludzie są poważni, inteligentni i uczciwie zajmują się dobrym celem. Albo wręcz chwalebnym, bo i tak można nazwać misję służenia ludzkości poprzez uwolnienie jej od cienia, który rzuca czarnobylska zona. Poza tym, Powinnościowcy lepiej służą stalkerskiej braci: likwidują mutanty, przygotowują stalkerów do walki z nimi (kolekcja Inkwizytora), poszukują prawdy (dokumenty znalezione w Agropromie w CN), ochraniają jedną z największych stalkerskich spokojnych przystani w zonie (100 Radów). A czym może się pochwalić Wolnosć? Nową dostawą jakiegoś narkotycznego świństwa? Od tego to można zostać zombi bez pomocy emisji...
Lekkie nieścisłości, jak ta historia z Taczenką, można im darować, za dobrą robotę, którą odwalają.
Image
Awatar użytkownika
Rieekan
Stalker

Posty: 107
Dołączenie: 06 Sie 2010, 18:07
Ostatnio był: 08 Maj 2013, 14:58
Miejscowość: Nołłer
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 8

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Wiewiórka69 w 30 Sie 2010, 19:35

Rieekan.
Tam ludzie są poważni, inteligentni i uczciwie zajmują się dobrym celem. Albo wręcz chwalebnym, bo i tak można nazwać misję służenia ludzkości poprzez uwolnienie jej od cienia, który rzuca czarnobylska zona.

Tak tylko że w szeregach frakcji wolność albo samotników też są inteligentni i uczciwi ludzie, sami powinnościowcy też nie mają za ludzi bohaterów..bo niektórzy są skorumpowani albo zwyczajnie chamscy.

Powinnościowcy lepiej służą stalkerskiej braci: likwidują mutanty, przygotowują stalkerów do walki z nimi

Tak.. tylko że wolność też walczy z mutantami np. Bariera albo wioska. Ponadto powinność szkoli tylko rekrutów do swojej frakcji a nie zwykłych stalkerów.

ochraniają jedną z największych stalkerskich spokojnych przystani w zonie (100 Radów)

Jakby nie było.. to baza powinności, i sami muszą jej strzec.. stalkerzy tylko się tam zatrzymują.

A czym może się pochwalić Wolnosć?

Uwierz mi że mają swoje pozytywy...oni nie próbują niszczyć tylko poznać prawdę i się dowiedzieć o zonie jak najwięcej. Nie bronię ich...ale nie patrząc też walczą w słusznej sprawie.

Wiewiórka69
Wygnany z Zony

Posty: 304
Dołączenie: 22 Sty 2010, 16:58
Ostatnio był: 19 Lip 2011, 21:39
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Rieekan w 31 Sie 2010, 09:32

Wiewiórka69 napisał(a):Rieekan.

Tak tylko że w szeregach frakcji wolność albo samotników też są inteligentni i uczciwi ludzie, sami powinnościowcy też nie mają za ludzi bohaterów..bo niektórzy są skorumpowani albo zwyczajnie chamscy.


Do samotników nic nie mam, a po części muszę przyznać ci rację: parę inteligentnych jednostek by się w Wolności znalazło, jak np. Wujek Jar, ale to nie zmienia faktu, że cel frakcji czyli zniszczenie Powinności, jest bzdurny. Zona, jakiekolwiek dawałaby cudowne dary, jest śmiertelnie niebezpiecznym zagrożeniem dla ludzkości. Kto wie, czy pewnego dnia nie zacznie się rozprzestrzeniać i nie pochłonie całej ziemi, mordując lub mutując miliony istnień. Powinność chce po prostu zapobiec ewentualnej masowej katastrofie.

Tak.. tylko że wolność też walczy z mutantami np. Bariera albo wioska. Ponadto powinność szkoli tylko rekrutów do swojej frakcji a nie zwykłych stalkerów.


A czy to nie Łukasz czasem dawał zadanie aby zabić pewnego myśliwego? A do muzeum Inkwizytora wejście jest wolne: stalkerzy też mogą się przygotować na spotkanie bestii.


Jakby nie było.. to baza powinności, i sami muszą jej strzec.. stalkerzy tylko się tam zatrzymują.


Sam bar jest kierowany przez Barmana (Handlarze), Arena przez Arniego (Stalkerzy), a mimo wszystko cały teren ochrania Powinność, a przecież mogliby się rozłożyć bliżej wejścia do swojego HQ. Poza tym stalkerów zawsze bardziej ciągnęło do Powinności, Ostrow też załozył bazę stalkerów w Agropromie (CS).


Uwierz mi że mają swoje pozytywy...oni nie próbują niszczyć tylko poznać prawdę i się dowiedzieć o zonie jak najwięcej. Nie bronię ich...ale nie patrząc też walczą w słusznej sprawie.


A ja wciąż uważam, iż Zonę lepiej unicestwić. Na wszelki wypadek.
Image
Awatar użytkownika
Rieekan
Stalker

Posty: 107
Dołączenie: 06 Sie 2010, 18:07
Ostatnio był: 08 Maj 2013, 14:58
Miejscowość: Nołłer
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 8

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Wiewiórka69 w 31 Sie 2010, 13:25

a po części muszę przyznać ci rację: parę inteligentnych jednostek by się w Wolności znalazło, jak np. Wujek Jar, ale to nie zmienia faktu, że cel frakcji czyli zniszczenie Powinności

Poprawka.. obie frakcje nienawidzą siebie i obie walczą ze sobą. Ta walka zawsze trwałą i będzie.. bo siły są wyrównane.
A czy to nie Łukasz czasem dawał zadanie aby zabić pewnego myśliwego? A do muzeum Inkwizytora wejście jest wolne: stalkerzy też mogą się przygotować na spotkanie bestii.

Przyznaje że to było podłe z jego strony i nierozsądne, ale może on się w jakiś sposób im naraził.. nie wiem..zabił jakieś członka albo coś podobnego. Poza tym..stalkerzy myśliwi polują dla pieniędzy i utrzymania siebie. Wątpię aby któryś z nich.. zabijał mutanty by się nie rozprzestrzeniały.
A ja wciąż uważam, iż Zonę lepiej unicestwić.

Szczytny cel.. nie powiem że nie.. ale ile ludzi poniesie śmierć.. w imię niewiadomego ? Powinność moim zdaniem ma za małe siły by móc zniszczyć zonę która się w dodatku rozrasta.

Wiewiórka69
Wygnany z Zony

Posty: 304
Dołączenie: 22 Sty 2010, 16:58
Ostatnio był: 19 Lip 2011, 21:39
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez phelot w 03 Wrz 2010, 03:00

Rieekan napisał(a):A czy to nie Łukasz czasem dawał zadanie aby zabić pewnego myśliwego? A do muzeum Inkwizytora wejście jest wolne: stalkerzy też mogą się przygotować na spotkanie bestii.

Co to jest "muzeum Inkwizytora"? Nie czaję o co chodzi...
phelot
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 23 Wrz 2009, 13:12
Ostatnio był: 04 Paź 2010, 04:58
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Wiewiórka69 w 03 Wrz 2010, 08:50

@phelot
Muzeum inkwizytora jest w czystym niebie, to członek frakcji ''powinność'', nazywa się Inkwizytor i jest w budynku obok handlarza frakcji. Nie ma zadań dla ciebie... ale coś tam chyba ciekawego może powiedzieć.

Wiewiórka69
Wygnany z Zony

Posty: 304
Dołączenie: 22 Sty 2010, 16:58
Ostatnio był: 19 Lip 2011, 21:39
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez SzymiX w 13 Wrz 2010, 17:31

Moja ulubiona frakcja to Wolni Stalkerzy ;] dość mało ludu ale nikt nie ma sapów oprócz Bandytów.Monolitu.Najemników i innych takich zgrajek.

Uwagi moderatora:

Spacje... - ati
Awatar użytkownika
SzymiX
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 12 Wrz 2010, 15:21
Ostatnio był: 24 Paź 2010, 13:25
Miejscowość: Pod Mostem w Czerwonym lesie
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez teflon w 03 Paź 2010, 20:53

Ja uważam zonę za dar, lecz niestety tu nie ma u nich misji, tylko dwie, albo trzy (CoP).
NIe cierpię bandytów, zabijam zawsze jak widzę, mają słabe bronie, jedyne co się s nich przydaje to środki medyczne.
Jeśli chodzi o kasę to jak wybieram się gdzieś, to przechodzę przez anomalię, i mam artefakty.
teflon
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 11 Wrz 2010, 22:42
Ostatnio był: 31 Sty 2011, 20:29
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości