Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Do jakiej dołączyłeś/aś lub dołączysz frakcji??

Powinność
266
25%
Wolność
305
29%
Czyste Niebo
101
10%
Stalkerzy
333
32%
Bandyci
41
4%
Renegaci
9
1%
 
Razem głosów : 1055

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Rolex w 21 Lip 2010, 12:47

Eee koleś wyżej jeśli chcesz jakąś modyfikację to pisz w dziale tworzenie modyfikacji w poddziale Czyste Niebo ale to co ty wymagasz jest nie realne bo takie coś nie istnieje jak freeplay w Czystym Niebie co najwyżej, możesz sobie misji nie robić ale nie zajdziesz daleko bez wykonywania ich. Potrzeba zarobku, odkrywanie dalszych lokacji... Co do renegatów nigdy nie dołączysz ani nie podejdziesz bo są zawsze wrogo nastawieni chyba, że dołączymy do bandytów. A do kordonu tylko musisz wyjść od strony posterunku. Przewodnik Cię przeprowadza przecież to jest wymagane do fabuły.

Uwagi moderatora:

Koniec offtopa - 3 panów wyżej otrzymuje ostrzeżenia za offtop, a temat zamykam - nie będe po 100 razy każdego upominał! - caleb59 / A po co zamykać? Zły temat? Każdy offtop będzie nagradzany - xKx
Image
Awatar użytkownika
Rolex
Kot

Posty: 37
Dołączenie: 13 Mar 2010, 21:50
Ostatnio był: 09 Wrz 2012, 17:07
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Sniper_TomSon w 21 Lip 2010, 14:01

Ostatnio widziałem zabawną rzecz. Daw oddziały Wolności przy eliminowaniu Powinności przez przypadek ostrzelały się. Jeden został ranny, a koleś z drugiego oddziału podszedł do niego i dał mu apteczkę. Ten pierwszy wstał i sobie po prostu poszedł. Inaczej było z Powinnością. Wszedłem między nich i czekałem aż zaczną strzelać. Gdy pierwszy z nich oberwał, przestał celować we mnie, a strzelał w kolegów z drugiego oddziału. Ja sobie odszedłem, a te geniusze kroili w siebie, stojąc na środku drogi. Przestali dopiero wtedy, gdy ostatni z nich się wykrwawił.

Nie wiem, czy to przypadek, czy nie, ale wiem, że za to jeszcze bardziej polubiłem Wolność.
Z dystansu można wszystko.
Awatar użytkownika
Sniper_TomSon
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 16 Mar 2010, 19:52
Ostatnio był: 19 Paź 2013, 22:09
Miejscowość: Świnoujście
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Alvarin w 21 Lip 2010, 14:56

Dla mnie dobra zabawą było najpierw przyłączenie się do wolnych stalkerów i porachowanie kości bandytom, a potem przyłączenie się do powinności i zrobienie wolności z d... jesieni średniowiecza;] gra na tym zyskała kilka dodatkowych godzin;]

Alvarin
Wygnany z Zony

Posty: 278
Dołączenie: 24 Kwi 2009, 21:00
Ostatnio był: 20 Mar 2012, 12:14
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 12

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Dodox w 21 Lip 2010, 20:57

Wiesz zmyślanie w sprawie twoich cieniasów że masz talent na mistrzu to mnie to nie obchodzi .
Rosjanie są dziwni a skoro uważasz że wolność też to ci dopiero.
A propo rzeczywistości to właśnie , jesteś anarchistą i palisz zioło ładnie :(
Ale całą tą kłótnie powinniśmy zamknąć to co panowie , zgoda ?
Ja was przepraszam za tę całą sprawę .
Naszą powinnością jest roznieść w pył całe plugastwo Zony i ją samą
Image
Awatar użytkownika
Dodox
Stalker

Posty: 80
Dołączenie: 11 Cze 2010, 21:21
Ostatnio był: 06 Mar 2013, 19:57
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 4

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez trx753124 w 21 Lip 2010, 22:40

i powinność i wolność śmierdzą obie frakcje mieszają się w gówno które nie powinno ich obchodzić ja jestem za samotnikami biedacy wiążą koniec z końcem zbierając artefakty mimo tego robią to nielegalnie. Dlatego lubię także wojsko.
trx753124
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 02 Gru 2009, 00:08
Ostatnio był: 28 Paź 2010, 19:35
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez ja420 w 21 Lip 2010, 23:27

ja wziołem za drugim razem powinność bo wolności puźniej prawie nie ma....
A dobry sprzęt sie dostaje
Awatar użytkownika
ja420
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 13 Lip 2010, 13:17
Ostatnio był: 27 Mar 2011, 13:06
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Sniper_TomSon w 23 Lip 2010, 16:39

Jak nie ma? Przecież magazyny zdobywasz razem z Wolnością... a dalej lecisz z Czystym Niebem. Więc Powinności jest jeszcze mniej. Dodox, przeprosiny przyjęte, ale przyjmij proszę to, że ja nie kłamię. to co napisałem naprawdę zaobserwowałem, a żeby spowodować sojuszniczy ogień próbowałem tak ze dwie godziny.
Z dystansu można wszystko.
Awatar użytkownika
Sniper_TomSon
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 16 Mar 2010, 19:52
Ostatnio był: 19 Paź 2013, 22:09
Miejscowość: Świnoujście
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Dodox w 23 Lip 2010, 20:49

Dobra Sniper_TomSon dzięki za przyjęcie przeprosin i za pokazanie mi fajnych rzeczy w stalkerze .
Obyśmy się więcej nie kłócili .
A z tym mistrzem to ci wierzę ale uwież że też grałem na mistrzu tylko trochę słabo mi to szło ale z trainerem odrazu lepiej , a przedewszystkim lubię stalkera i Powinność ale Wolność też może bo mają trochę swobody prawda .
Jeszcze raz przepraszam i dzięki :wink:
Naszą powinnością jest roznieść w pył całe plugastwo Zony i ją samą
Image
Awatar użytkownika
Dodox
Stalker

Posty: 80
Dołączenie: 11 Cze 2010, 21:21
Ostatnio był: 06 Mar 2013, 19:57
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 4

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Alvarin w 23 Lip 2010, 21:36

Dodox napisał(a):(...)
A z tym mistrzem to ci wierzę ale uwież że też grałem na mistrzu tylko trochę słabo mi to szło ale z trainerem odrazu lepiej (...)


Eee... nie rozumiem Cię... Po co grać na mistrzu na trainerze? o.O Precież to nie ma najminejszego sensu? Jak jest za trudno to zmniejszasz poziom... Na trainerze przecież jest bardziej... brakuje mi określenia... lepiej przejść na najniższym, ale samodzielnie, niż na najtrudniejszym na trainerze...

Alvarin
Wygnany z Zony

Posty: 278
Dołączenie: 24 Kwi 2009, 21:00
Ostatnio był: 20 Mar 2012, 12:14
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 12

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Stalker Mikołaj w 24 Lip 2010, 19:26

Ja zawsze jak gram wybieram Wolność jest w ich frakcji to coś :D Ale w każdym razie panuję u nich taka miła atmosfera .
Awatar użytkownika
Stalker Mikołaj
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 23 Lip 2010, 17:47
Ostatnio był: 10 Lut 2011, 00:35
Miejscowość: Solec Kujawski - obszar podobny do Bagien.
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Sniper_TomSon w 25 Lip 2010, 16:20

Spoko, już nie musisz przepraszać i też Ci wierzę. Ostatnio przyłączyłem się trochę do Samotników, ale w ich skórze czułem się tak trochę.... nijako. Może mają klimat, ale są za bardzo ciśnięci przez resztę frakcji, a ich potęga nijak się ma do potęgi Wolności lub Powinności, gdy już któraś z dwóch ostatnich pokona drugą. Jedyny moment, gdzie odczułem ich moc, to Jantar, gdzie ładnie sobie radzili z Zombiakami i Agroprom w ich tej bazie, choć tam obrywali mocno od bandytów i mutantów nadchodzących z Zachodu. Bandyci.... hmmm, nie wiem, na co oni liczą, bo są najsłabszą (oprócz Wojskowych, którzy jednak mają niezły sprzęt i Renegatów) frakcją, gnębią Samotników i uprzykrzają życie dwóm potęgom (P. i W.). Ogólnie mnie bardzo wkurzali, a dołączenie do ich frakcji idzie jak krew z nosa. Trzeba wykonać parę durnych misji i jeszcze dojść dość daleko w ogólnej fabule gry. Banda z nich pijaków i durniów, ale klimacik mają :wódka: :wódka: .
Z dystansu można wszystko.

Za ten post Sniper_TomSon otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Striełok215.
Awatar użytkownika
Sniper_TomSon
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 16 Mar 2010, 19:52
Ostatnio był: 19 Paź 2013, 22:09
Miejscowość: Świnoujście
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Dodox w 25 Lip 2010, 18:55

Zgadzam się , samotnicy mają swój klimat ale są gnębieni przez wojsko i bandytów zwłaszcza przez tych drugich .
Cieszę się że mam czyste niebo i przyznaję że Wolność jest potęrzna tak samo jak Powinność i obie frakcje mają takie same proporcje .
Bandyci i wojsko gnębiąc samotników skrzywili mnie do nich bo też lubię samotników bo są niezalerzni i spoko .
Jeszcze raz dzięki i POZDRO !!!
Naszą powinnością jest roznieść w pył całe plugastwo Zony i ją samą
Image
Awatar użytkownika
Dodox
Stalker

Posty: 80
Dołączenie: 11 Cze 2010, 21:21
Ostatnio był: 06 Mar 2013, 19:57
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 4

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości