Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Do jakiej dołączyłeś/aś lub dołączysz frakcji??

Powinność
266
25%
Wolność
305
29%
Czyste Niebo
101
10%
Stalkerzy
333
32%
Bandyci
41
4%
Renegaci
9
1%
 
Razem głosów : 1055

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Sniper_TomSon w 18 Lip 2010, 19:50

Znajomy - świnta racja. :) Chyba Cię polubiłem. :wódka: :wódka:

Jakoś nigdy nie miałem okazji używać rosyjskich karabinów szturmowych, bo na początku to strzelba i MP5, a później IL 86 i Trs 301, później SGI 5k i FN2000T i GP 37 (snajperek i strzelb nie liczę). Przy rozwalaniu Powinności z ciekawości podniosłem Grozę. I co? I rzeczywiście groza, a właściwie zgroza. Ni to celne, ni to mocne, ni to nie ma dużego magazynka. Od rosyjskich szturmiaków odbiłem się wtedy z łoskotem, bo sprawiły mi wtedy zawód. Jedyna ich zaleta to to, że wolniej się zużywają z racji prostoty.

A propos gromienia, Powinność próbowała odbić posterunek na Wysypisku na przejściu (tym bardziej na północ) Agro-Wysypisko. I co? I rzeczywiście odbili, ale się od posterunku. Atakowali w dwa oddziały. Naszych (Wolność) było tylko 6, a rozwalili Powinności pyski, tylko jeden Wolny zginął. Ja nie brałem udziału w walce, patrzyłem na to przez lornetkę. Na drugim przejściu jeszcze lepiej było, bo jeden koleś, jedyny bronił tego przejścia. Cały oddział Powinności na jednego zakutego w Egzoszkielet i z Trs 301. I co? I wygrał, tylko potem musiałem go ratować przez podarowanie mu :+: . Ani razu nie wystrzeliłem, a 3 oddziały Powinności gryzły piach przy minimalnych (1 człowiek) stratach. Dodam, że to był NAJWYŻSZY poziom trudności. To chyba o czymś świadczy.
Ostatnio edytowany przez Sniper_TomSon, 18 Lip 2010, 20:45, edytowano w sumie 1 raz
Z dystansu można wszystko.
Awatar użytkownika
Sniper_TomSon
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 16 Mar 2010, 19:52
Ostatnio był: 19 Paź 2013, 22:09
Miejscowość: Świnoujście
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Reklamy Google

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Znajomy w 18 Lip 2010, 19:59

No wiesz nie "święta racja" tylko stwierdzam fakt który w sumie sam sobie każdy stwierdzi grając w STALKER'a. :wódka: :+: :wódka:
No więc ja nie rozumiem o czym ta dyskusja czy Powinność czy Wolność jest lepsza. JASNE ŻE WOLNOŚĆ... xD
No cóż, to że lubią się napić czy najarać to chyba norma. Szczególnie napić (jesteśmy przecież w wschodniej Europie), dlatego nie rozumiem wszelakich obelg w strone "Pomarańczowych". No ale na "typowych powinnościowców", którzy nawet w real'u by cię zakatrupili za to, że wolisz Wolność no to nic nie poradzimy... :facepalm:
:wódka:
Ostatnio edytowany przez Znajomy, 20 Lip 2010, 10:00, edytowano w sumie 1 raz
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Znajomy
Stalker

Posty: 104
Dołączenie: 01 Lip 2010, 11:14
Ostatnio był: 07 Gru 2013, 15:04
Miejscowość: Magazyny Wojskowe
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 7

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Dodox w 19 Lip 2010, 22:19

Sniper_TomSon jeśli uważasz że sprzęt wolności jest dobry to jesteś po prostu dziwny .
Ruskie g###a! Wolność ma sprzęt jak rolnicy na Zadupiu a ja na mistrzu , nożem rozwalam oddział wolności w egzoszkieletach bo to cioty stoją jak słupy i tylko jedno w rozmowie
"Ej masz zioło ? Bo mi się skończyło !"
Tylko to im w głowach a ci ich snajperzy nawet z 1-nego metra by bandziora nie zeszczelili a nawet bandziory są lepsze od wolności .
POWINNOŚĆ GÓRĄ A WOLNOŚĆ DO DIABŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Naszą powinnością jest roznieść w pył całe plugastwo Zony i ją samą
Image
Awatar użytkownika
Dodox
Stalker

Posty: 80
Dołączenie: 11 Cze 2010, 21:21
Ostatnio był: 06 Mar 2013, 19:57
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 4

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Floper Szczur w 20 Lip 2010, 02:22

Dodox napisał(a): WOLNOŚĆ DO DIABŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja też mogę?Akurat demony to moja ulubiona rasa...

Witam ,wrócilem z wypoczynku Monolitowego i powrócilem.Jak widze prowadzone sa moje ulubione klotnie kiedy to ludzie nie rozumieja przeciwnej strony i uwazaja swoja za najleprza.Ja sam lubie obydwie frakcje.Wolnosc za teksty a Powinnosc za pancerze.A bronie w przypadku obydwu frakcji sa przydatne.W Wolnosci ida bardziej na walke z dystansu i zabojcze strzaly natomiast w Powinnosci jest wiecej szturmu i sily ognia.Ja bylem na poczatku w Wolnosci ale potem dla rownowagi w Powinnosci.Ci co sa w Wolnosci jak by sie czuli gdyby po unicestwieniu Powinnosci Zona by sie rozrosla a mutanty by zaczely przechodzic poza granice i zabijac niewinnych?.A gdyby Powinnosci udalo sie pokonac Wolnosc i zniszczyc Zone po to by dowiedzieli sie od naukowcow ze mozna bylo dzieki artefaktom wynaleźć lekarstwa na rozne choroby?Bez wzgledu ilu zginie te 2 frakcje beda dalej trwac i walczyc gdyz one sie uzupelniaja choc o tym nie wiedza.Powinnosc to obroncy ludzkości.A Wolnosc to dobrzy ludzie ktorzy chca zapewnic leprzy byt reszcie swiata.Zawsze trafia sie gnojki typu Flint czy Morgan.Kazda frakcja ma swoje dobry i zle strony i obydwie lubie.Ale jak bawilem sie w sluge Monolitu wyżynałem każdego z Powinnosci lub Wolnosci.Bo to sami Fanatycy, naziole ,ćpuny i hipisi :E
:

Tylko Monolit może was uratować.
Awatar użytkownika
Floper Szczur
Stalker

Posty: 82
Dołączenie: 01 Lip 2010, 02:08
Ostatnio był: 07 Sty 2013, 06:35
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 19

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Znajomy w 20 Lip 2010, 09:58

Floper co racja to racja, piwo dla ciebie :wódka: (wóda?) Jednak widzisz to jest gra.
Dodox napisał(a):POWINNOŚĆ GÓRĄ A WOLNOŚĆ DO DIABŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I na ten właśnie przykład biorą się fanatycy ale w realu... tak jak we wcześniejszym poście napisałem cały pan Dodox, gdyby cię zapytał na ulicy co wolisz Wolność czy Powinność (jak pseudokibic :D), dostałbyś z baseball'a na twarz odpowiadając Wolność... nie chodzi o to chyba przecież (kieruję te słowa szczególnie do Dodox'a), żeby się kłócić co i jak. Frakcję są takie jakie są, ja wolę Wolność (choć chyba bardziej Samotników) ty Powinność. Koniec, kropka... Ja mam takie zdanie, ty takie.. i co dalej byś mi wyrąbał za wolność słowa? :facepalm:

Ostatnia rzecz. Nie rozumiem tylko tego, że jest dużo osób, która idzie do danej frakcji (szczególnie Powinności), ponieważ mają lepszy sprzęt i kamizelki (akurat z kamizelkami się nie zgodzę)... Co to za sens.. wszystko można zdobyć w dość łatwy sposób samemu... Ja dochodząc kiedykolwiek, i do jakiejkolwiek frakcji patrzałem na ich rozumowanie, sposób bycia itp. Co to za sens: "Tyyyy Powinność ma Grozę a do tego zajooo kombinezonik... idę taaaam!!"
:facepalm:
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Znajomy
Stalker

Posty: 104
Dołączenie: 01 Lip 2010, 11:14
Ostatnio był: 07 Gru 2013, 15:04
Miejscowość: Magazyny Wojskowe
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 7

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Dodox w 20 Lip 2010, 11:22

Ja wolę Powinność i to jest moje zdanie ale ta kłótnia wzieła się z tego że ktoś mnie obraża i wiesz kto bo ja na mistrzu rozwalam wolność nożem , a to właśnie sprzęt liczy się w tej grze
Naszą powinnością jest roznieść w pył całe plugastwo Zony i ją samą
Image
Awatar użytkownika
Dodox
Stalker

Posty: 80
Dołączenie: 11 Cze 2010, 21:21
Ostatnio był: 06 Mar 2013, 19:57
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 4

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Sniper_TomSon w 20 Lip 2010, 20:09

'udowodnij... :) Poza tym takie podchodzenie z kosą i ciachanie na przemian z używaniem apteczek i bandaży działa w przypadku każdej frakcji (nawet Monolitu). Więc już tak tym nie chwal, bo to nie wyczyn. Spróbuj to zrobić bez użycia ani jednej apteczki (co nie jest możliwe) Albo ogolić całą bazę już nie z noża, ale za to bez użycia ani jednej apteczki, ani bandaża. Wtedy szacun, bo mi się to udało z Powinnością. Ulepszony kombinezon Bułat, ulepszony na maksa Trs 301 i się udało. Te "kozaki" z Powinności ani razu mnie nie trafiły :kotek: . Licytujemy się dalej, mistrzu?

Uwagi moderatora:

Warn - Regulamin pkt 5 - caleb59
Z dystansu można wszystko.
Awatar użytkownika
Sniper_TomSon
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 16 Mar 2010, 19:52
Ostatnio był: 19 Paź 2013, 22:09
Miejscowość: Świnoujście
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Dodox w 20 Lip 2010, 20:46

Proszę bardzo eksperciku .
Na maksa ulepszony egzoszkielet bojowy Powinności i Tunder S14 na maksa .
Wolność nawet mnie nie zauważyła
ANI JEDNEJ APTECZKI I BANDAŻA !!!!!!!!!!!!!!!
Ciołki z wolności nawet nie drgneli bo cieniasy a ci ich dowódcy błagali o apteczki a ja z przyjemnością dawałem im kulkę w łeb ale przed tym patrzyłem ja cierpią .
I co dalej się licytujemy ?

Uwagi moderatora:

Warn - Regulamin pkt 5 - caleb59
Naszą powinnością jest roznieść w pył całe plugastwo Zony i ją samą
Image
Awatar użytkownika
Dodox
Stalker

Posty: 80
Dołączenie: 11 Cze 2010, 21:21
Ostatnio był: 06 Mar 2013, 19:57
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 4

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Rolex w 20 Lip 2010, 20:48

Kolejny post nic nie wnoszący u pana wyżej.
W czystym niebie wahałem się i wybrałem Wolność jako, że zaskarbili sobie u mnie większe zaufanie oraz dają dosyć dobre wyposażenie. Chciałem samotników ale dochodząc do wniosku, że ta frakcja nie wiele może mi zaoferować zdecydowałem się na również sympatyczną frakcję.
Image
Awatar użytkownika
Rolex
Kot

Posty: 37
Dołączenie: 13 Mar 2010, 21:50
Ostatnio był: 09 Wrz 2012, 17:07
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 1

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Znajomy w 20 Lip 2010, 20:52

Widać Dodox to Dodox.. Powinnościowiec nawet w realu...
Jak pisałem wcześniej lubię Wolność a dam nawet następną przyczynę dlaczego... u nich masz wybór ... nie masz z góry ustalonych zasad... tak naprawdę taki powinnościowiec to taki piesek na posyłki... w Wolności robisz co chcesz... :wódka:
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Znajomy
Stalker

Posty: 104
Dołączenie: 01 Lip 2010, 11:14
Ostatnio był: 07 Gru 2013, 15:04
Miejscowość: Magazyny Wojskowe
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 7

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Sniper_TomSon w 20 Lip 2010, 21:35

Dokładnie, Znajomy. Ej, Dodox... co ja mam powiedzieć, jakoś wcześniej się tym za bardzo nie chwaliłeś, dopiero jak ja się pochwaliłem, to ty odpiłeś piłeczkę, a to może być dowód na to, że zmyślasz... Ehmmm, ja uważam, że Wolność jest bardziej... rosyjska. Powinność do same buce, a już na pewno ich handlarz. To nie to samo, co fajni, mający klimat, poczucie humoru i komunikatywni Gandzia, wujek Jar i Aszot.
Z dystansu można wszystko.
Awatar użytkownika
Sniper_TomSon
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 16 Mar 2010, 19:52
Ostatnio był: 19 Paź 2013, 22:09
Miejscowość: Świnoujście
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Sidorowicz133 w 21 Lip 2010, 11:23

do renegatow sie da na poczatku masz tak zrobione ze cie nie lubia troszke ale jak podejdziesz ze schowana bronia.ja wszystkie misje na bagnach zrobilem i dostalem zadanie zeby udac sie do sidorowicza z przewodnikiem i wtedy juz nie bylem w czystym niebie tylko najemnikach.teraz jak sie zrobi misje dla stalkerow nim sie bedzie,i tak caly chyba czas przez zone bedzie sie wedrowac przemieszczajac sie przez frakcje.a jeszcze chcialem sie spytac czy jak sie robi tak aby mniec tryb freeplaya?a i jeszcze jest jakies przejscie na bagna nie obok placowki wojskowej tylko przez jakas inna lokacje jakims tunelem czy co pls powiedzcie :(
_____________
jezeli nalezysz do tych 149%ze stalker 2 powstanie,dodaj to do podpisu
Awatar użytkownika
Sidorowicz133
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 01 Lip 2010, 07:45
Ostatnio był: 25 Lip 2010, 10:11
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość