Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Do jakiej dołączyłeś/aś lub dołączysz frakcji??

Powinność
266
25%
Wolność
305
29%
Czyste Niebo
101
10%
Stalkerzy
333
32%
Bandyci
41
4%
Renegaci
9
1%
 
Razem głosów : 1055

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Proteanin w 27 Cze 2010, 01:15

Wolność frakcja która się liczy, gdy wszedłem do ich bazy czułem się swobodnie nie obserwowało mnie z ukrycia 30 kolesi tak jak w powinności. W ogóle za pierwszym razem byłem za powinnościom bo myślałem jak większość z was że mając egzoszkielet i rp-74 będę kozakiem a okazało się że żeby mnie ściągnąć wystarczy akm-74a. Gdy dołączyłem do wolności bo wtedy zrozumiałem że nie liczy się super spluwa i armor za 1000000 rubli, liczy się ten kto tym włada.
Będąc w powinności byłem spięty i ta broń nie wystarczyła zginąłem 8 razy, a gdy przechodziłem jako dumny członek wolności (darujcie sobie kawały o dumnych członkach) wystarczył mi kombinezon stalkera i FT-200m by w 3:47 sekund zniszczyć w Prypeci na budowie 20 monolitowców (bez artefaktów i bez trafienia mnie {Rekord województwa}). Jak mówiłem nie liczy się sprzęt tylko osoba z tym sprzętem. Po :wódka: :wódka: :wódka: dla każdego członka pięknej społeczności zwanej wolnością na koszt tej pie******** powinności wziętej z ch**a od pi**y.
Poco te tłuki walczą z Zoną. Jeżeli GÓ**OOOOO im to da. Jeżeli kiedykolwiek ktoś z wolności będzie chciał dać mi 99999999999 rubli z jeden nabój do pistoletu, ja bym wolał pójść do czerwonego lasu i strzelić tym pociskiem z akm/74a w to coś co ma dwie nogi i ry*a jak by skleił od rury czołgowej z magazynów wojskowych. Ale kasę bym złapał i zwiał a potem wydał na na przeszkolenie w przenoszeniu w czasie i nauczył bym się (Szrame) oswoić niby psa a potem zostawił bym go by wyewoluował w to coś z 2 nogami a potem złapał bym drugie znowu wyewoluował t to coś znowu rozmnożył bym to i cofną się z powrotem do Clear Sky i nasłał bym wszystkie na powinność ale oni mają czity więc by wygrali i wtedy by mnie zabili ale ja bym się znowu cofną i się zabił bi potem byłbym już martwy a oni niemili by się na kim mścić bo by nie żyli bo skasowałem im trainery na nieskończoność armora i naboi .

PS. Mój pierwszy post i najdłuższy (mój) sry za błędy
Поздравления и один для членов свободы казаков и обязанности "Будь ты сожжен вместе с теми, кто поддерживает тебя. Да здравствует свобода!
Jeżeli jesteś stalkerem przeżuć się na Wolność Jeżeli jesteś w powinności to wypij redbulla a potem na 2 piętrze w swojej bazie, rozpędź się i wyskocz z obrusem zawiązanym na szyi z okna. Bardzo był bym ci wdzięczny.
Proteanin
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 27 Cze 2010, 00:37
Ostatnio był: 26 Lip 2010, 21:59
Miejscowość: Polkowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez PolishPowers w 27 Cze 2010, 12:42

To żeś się chłopie rozpisał :P
Ja gdy tylko byłem w bazie wolności i podszedłem do barmana po odbiór nagrody to na dłuższy czas przysiedziałem przy radiu gdzie był puszczany utwór a'lla reggae i jeszcze barman mówiący o skrętach itp... miodzio!

Uwagi moderatora:

Po co ten post? - caleb59
"Purpurowe Serce oznacza, że byłeś wystarczająco cwany, żeby przemyśleć plan, wystarczająco głupi, żeby go wypróbować i na tyle fartowny, żeby przeżyć."
Awatar użytkownika
PolishPowers
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 26 Cze 2010, 21:45
Ostatnio był: 29 Cze 2018, 03:51
Frakcja: Wolność
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Proteanin w 27 Cze 2010, 22:29

Ja miałem gorzej siedziałem przy ogniskach wolności i tłumaczyłem co tam mówili ale była jazda

Uwagi moderatora:

Po co ten post? - caleb59
Поздравления и один для членов свободы казаков и обязанности "Будь ты сожжен вместе с теми, кто поддерживает тебя. Да здравствует свобода!
Jeżeli jesteś stalkerem przeżuć się na Wolność Jeżeli jesteś w powinności to wypij redbulla a potem na 2 piętrze w swojej bazie, rozpędź się i wyskocz z obrusem zawiązanym na szyi z okna. Bardzo był bym ci wdzięczny.
Proteanin
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 27 Cze 2010, 00:37
Ostatnio był: 26 Lip 2010, 21:59
Miejscowość: Polkowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Eskel w 28 Cze 2010, 18:19

Małą wagę przywiązuje to frakcji, ale wybrałem Wolność, za cholerę nie interesują mnie ich ideologie, wybrał bym inną frakcje ale tak jakoś wypadło, jeśli już w grze są te frakcje to czemu by nie dołączyć, Wolność ma swoje plusy i minusy, plus to wojnę z Powinnością, zawsze jakaś atrakcja, fajna muzyczka leci w bazie, czasem ktoś walnie mało śmieszny tekst, kasą za zadania też nie najgorsza, GP37 to też ogromny plus ;), no i modyfikowany pancerz wolności, zawsze lepiej mieć trochę więcej wolnego miejsca niż nie mieć, a statystki pancerza raczej mało się różnią, wygląd też jest gorszy, ale nie to się liczy. Plus za to że fajnie gaworzą i nie są tak drętwi jak Powinność i nie zamuleni jak Samotnicy (skutki pica wódki xD), dają dupy jeśli chodzi o siłę militarną i wyszkolenie wojskowe (JOKE tak jak by w tej grze było dobre SI XD), pewnie za dużo palą, whatever i tak nie przywiązuje dużej wagi do wojny frakcji, bo bug w grze nie pozwala mi doprowadzić jej do końca. Dodam to tego że w kwestiach ideologicznych bliżej mi do samotników lecz nie opłacalne jest do nich dołączać, takie sprzęty jak oni dawają to ja mogę do chu... pana w godzinę wytrzasnąć :P.
Image
Awatar użytkownika
Eskel
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 02 Sty 2010, 18:24
Ostatnio był: 02 Lip 2010, 16:51
Miejscowość: Iława
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Proteanin w 29 Cze 2010, 18:31

Eskel napisał(a):Małą wagę przywiązuje to frakcji, ale wybrałem Wolność, za cholerę nie interesują mnie ich ideologie, wybrał bym inną frakcje ale tak jakoś wypadło,
W takim Razie Wypi******* do powinności jak wolność cie za cholerę nie interesuje

Uwagi moderatora:

Grzeczniej... - caleb59
Поздравления и один для членов свободы казаков и обязанности "Будь ты сожжен вместе с теми, кто поддерживает тебя. Да здравствует свобода!
Jeżeli jesteś stalkerem przeżuć się na Wolność Jeżeli jesteś w powinności to wypij redbulla a potem na 2 piętrze w swojej bazie, rozpędź się i wyskocz z obrusem zawiązanym na szyi z okna. Bardzo był bym ci wdzięczny.
Proteanin
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 27 Cze 2010, 00:37
Ostatnio był: 26 Lip 2010, 21:59
Miejscowość: Polkowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Eskel w 30 Cze 2010, 11:34

Stary wyluzuj, nie za poważnie bierzesz trochę tą grę ? :P Ja rozumiem że można mocno wczuć się w ten konflikt w grze, ale bez przesady. Mniemy umiar, tak jak pisałem wcześniej wybrałem Wolność z powodu łatwiejszego i przyjemniejszego grania, ale bądź co bądź to nadal tylko gra, więc nie wiem z jakiego powodu tak się unosisz.
Image
Awatar użytkownika
Eskel
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 02 Sty 2010, 18:24
Ostatnio był: 02 Lip 2010, 16:51
Miejscowość: Iława
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Proteanin w 30 Cze 2010, 12:47

Chodzi mi właśnie o klimat tej gry normalnie jak byś nie umiał się wczuć w Stalkerskie klimaty, tak jakbyś chciał ją po prostu zaliczyć jak ja zaliczam panienki. Bezsensu przechodzić grę tak jak ty, "Idę do Wolności bo dostane pancerz i spluwe i będzie łatwiej przejść grę.

Uwagi moderatora:

Zaliczasz panienki mając 13 lat - myśl co piszesz - poza tym nie offtopować... - caleb59
Поздравления и один для членов свободы казаков и обязанности "Будь ты сожжен вместе с теми, кто поддерживает тебя. Да здравствует свобода!
Jeżeli jesteś stalkerem przeżuć się na Wolność Jeżeli jesteś w powinności to wypij redbulla a potem na 2 piętrze w swojej bazie, rozpędź się i wyskocz z obrusem zawiązanym na szyi z okna. Bardzo był bym ci wdzięczny.
Proteanin
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 27 Cze 2010, 00:37
Ostatnio był: 26 Lip 2010, 21:59
Miejscowość: Polkowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Eskel w 30 Cze 2010, 17:10

Klimat gry nie ogranicza się tylko do wyboru frakcji i do podążania za ich ideologiami, jak byś nie zauważył wojna frakcji nie należy do głównego wątku, więc żeby przejść grę, można szeroki łukiem ominąć wszystkie zabawy z wyborem frakcji, a gra nie ucierpi na tym wiele , czuje klimat tej gry i jest świetny, może nie tak dobry jak stare gry KKND czy Polski A.D. 2044 a którym pewnie nawet nie słyszałeś. Ale dobra koniec offtopu bo się głowy posypią, zakończmy na tym. Ja życzę ci powodzenia w zaliczaniu panienek (te dzieciaki mnie dobijają :facepalm: ), a ty pozwól że będę grał na własny sposób.
Image
Awatar użytkownika
Eskel
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 02 Sty 2010, 18:24
Ostatnio był: 02 Lip 2010, 16:51
Miejscowość: Iława
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Floper Szczur w 03 Lip 2010, 03:05

Ja kazda frakcje lubie.Ale najmniej bandytow chociaz i tam sa ludzie sympatyczni jak np. Ząb czy Senka(czy to nie ten z Janowa?).Na poczatku do zadnej frakcji sie nie przylaczalem aby byc neutralnym(nie liczac Nieba)ale jak tylko bandyci za zadali kasy to wszystkich wytuklem(poza tymi w bazie po tchorze sie zabezpieczyli).A na poczatku nie mozna wybrac wolnosci albo bandytow bo bysmy byli wrodzy dla wolnosci i/lub powinnosci nie mozna by wykonac
watku glownego.Szkoda.Wiec tak:

Wolnosc-Spoko chlopaki.Wyluzowani i mili ale troche zestresowani na poczatku(nie dziwie sie).Maja super sprzet i u mnieczesto bez pomocy gorowali.

Bandyci-Szumowiny mnie wyzywaly i skonczylo sie to tragicznie...dla bandytow.Dziwie sie ze niektorzy do nich dolaczyli.Cieniasy.

Samotnicy-Neutralni do wszystkich z wyjatkiem bandytow.Sa slabo zorganizowani ale mam wrazenie ze jest ich najwiecej.Sa spoko.

Czyste Niebo-Niektorzy jakby dac im inna teksture wygladali by jak terrorysci :) .Choc niektorzy to byli samotnicy lubie ich.Szkoda ze nie da sie na stale dolaczyc.Zal mi ich ze tak sluchali Lebiediewa.Skonczyly sie to dla nich niezbyt dobrze(i Szramy też)

Powinnosc-Wedlug mnie maja najleprze opancerzenie.I maja gdzies potwory ktore moga ich zabic.Sa
odwazni,fanatyczni i dobrze zorganizowani.Ich muzyka w bazie to ta z Kozakow 2

Renegaci-Marna kopia bandytow.Ale za to maja fajny znaczek.Nawet nie odczulem ze nie da sie do nich dolaczyc.

Ja wybralem powinnosc myslalem nad Wolnoscia ale ze obie frakcje sa fajne(Powinnosc i Wolnosc) to chcialem do tej albo tamtej jak najszybciej dolaczyc.Zreszta Czerwoni maja muzyke z mojej innej ulubionej gry GSC.Zreszta skoro w Cieniu i Zewie pomoglem Wolnosci to tu musiala byc odmiana :P
:

Tylko Monolit może was uratować.
Awatar użytkownika
Floper Szczur
Stalker

Posty: 82
Dołączenie: 01 Lip 2010, 02:08
Ostatnio był: 07 Sty 2013, 06:35
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 19

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Znajomy w 03 Lip 2010, 20:20

Nigdy nie dostąpie do Powinności ani Bandytów.
Jedni chcą zniszczyć Zonę drudzy zatruwać życie jej "mieszkańców"
Najbardziej odpowiada mi Wolność jak i bycie Samotnikiem. W sumie to drugie to lepsze rozwiązanie. Bycie neutralnym chyba najbardziej się opłaca.
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Znajomy
Stalker

Posty: 104
Dołączenie: 01 Lip 2010, 11:14
Ostatnio był: 07 Gru 2013, 15:04
Miejscowość: Magazyny Wojskowe
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 7

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Yogi Killah w 06 Lip 2010, 22:24

Najbardziej uniwersalne jest dla mnie Czyste Niebo. Walczą z mutantami tylko jeśli tego wymaga sytuacja, badają Zonę i mają bardzo rozległą wiedzę, nie bawią się w głupie wojenki. Zajmują się esencją Zony. Kombinezony mają dobre, szczególnie CS-1 (jak na swoją klasę, nawet Żwawy o tym mówi) broń to miks Powinności i Wolności. Ale kiepsko kończą...
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika. Jeśli należysz do pozostałych 11% - wklej to do podpisu
Image Piszę poprawnie po polsku.
Image
Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to, że się z nami nie kontaktują.
Albert Einstein
Awatar użytkownika
Yogi Killah
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 25 Lip 2008, 18:06
Ostatnio był: 03 Paź 2014, 21:16
Miejscowość: Kielce i okolica/Zona
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Dodox w 09 Lip 2010, 12:10

Jak dla mnie prawdziwą misją tej gry powinno być zniszczenie Zony dlatego zawsze ale to zawsze przyłanczam się do Powinności . Lubię też stalkerów ale nie mają takiego sprzętu jak Powinność która góruje w każdej części.
Naszą powinnością jest roznieść w pył całe plugastwo Zony i ją samą
Image
Awatar użytkownika
Dodox
Stalker

Posty: 80
Dołączenie: 11 Cze 2010, 21:21
Ostatnio był: 06 Mar 2013, 19:57
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 4

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości