Ulubiona pukawka (pukawki)

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez SedNa w 27 Gru 2009, 21:10

1.Martha(beretta).Dlaczego?Dobry pistolet ASG też mi się podoba średnia broń rzadko się psuje.
2.Black Kite(Desert Eagle).Dlaczego?Pociski Przeszywają kamizelki,w grze to
średnia pukawka.Złe strony.Często się psuje,mocny odrzut.
3.Różnice.Jak bym miał wybierać ASG Desert Eagle lub beretta to bym wziął
berette.
SedNa
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 26 Gru 2009, 13:54
Ostatnio był: 07 Lut 2010, 16:20
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez k0ch4n w 27 Gru 2009, 21:35

Akm 74\2- Ma swój styl i dobże się z niego "kożysta"(jeżeli ktoś umie)
Desert Eagle- To sam co wyżej
Image
Awatar użytkownika
k0ch4n
Stalker

Posty: 99
Dołączenie: 24 Wrz 2009, 14:08
Ostatnio był: 03 Sie 2020, 21:01
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Andies w 28 Gru 2009, 00:10

IL 86-Dobry w obsłudze,szybkostrzelny i wbudowany celownik. czynią go w walce zabójczym narzędziem.Jakież było moje zdziwienie gdy zobaczyłem,że można go kupić grając najemnikami, gdy się ma podstawową rangę w multi ZW.
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika.
Jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.

"WE PRACTICE SELECTIVE ANNIHILATION OF MAYORS AND GOVERNMENT OFFICIALS FOR EXAMPLE TO CREATE A VACUUM THEN WE FILL THAT VACUUMAS POPULAR WAR ADVANCES PEACE IS CLOSER" **
Awatar użytkownika
Andies
Kot

Posty: 23
Dołączenie: 12 Kwi 2009, 17:59
Ostatnio był: 20 Sie 2012, 18:39
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 0

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Ak472 w 28 Gru 2009, 19:20

Ja osobiście uwielbiam zestaw groza +usp , Usp jest niezłe gdy szkoda amunicji na chociażby psy , a groza ma świetny dmg ... Całe to zachodnie żelastwo , enfield , g 36 , fn 200 0 itp nie pasują moim zdaniem do klimatu.
Awatar użytkownika
Ak472
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 27 Wrz 2008, 16:48
Ostatnio był: 29 Sty 2010, 21:47
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 1

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez wilku12 w 28 Gru 2009, 21:33

A moją ulubiona pukawką jest Vintar dlatego że jest dobrą snajperką i szybko strzela :) przypadła mi do gustu też z wyglądu :) już od samego początku gdy oglądałem filmik pierwszy w stalkerze cien :wódka: iu czarnobyla przypadła mi do gustu i zawsze sobie ją marzyłem :)
Awatar użytkownika
wilku12
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 22 Paź 2009, 19:08
Ostatnio był: 16 Gru 2010, 17:06
Miejscowość: Ustka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez [Marked_One] w 29 Gru 2009, 12:38

Zawsze mam ze sobą zestaw broni na każdą okazję :] Na dalekie starcia Vintar BC + amunicja snajperska, później SVD Dragunov. Do walki w pomieszczeniach i na bliski dystans Thunder z amunicją przeciwpancerną albo SPSA 12. Na nocne wypady oraz ataki na bazy świetny jest TRs 301, który po doczepieniu tłumika, lunety i granatnika robi prawdziwą sieczkę z wrogów. Jako pistolet najlepszy jest dla mnie Black Kite na amunicję karabinową.
Shit happens all the times, and you learn how to deal with it.

Chylmy czoło przed ludżmi, którzy stworzyli cudownie zawiłą fabułę S.T.A.L.K.E.R.a.

[Marked_One]
Awatar użytkownika
[Marked_One]
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 29 Gru 2009, 12:25
Ostatnio był: 09 Mar 2010, 20:24
Miejscowość: Czerwony Las
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Husarz w 29 Gru 2009, 22:19

Witam!
Pistoletów nie używam,zbędny balast w późniejszym etapie rozgrywki.Wole zamiast tego mieć pod ręka dodatkowy karabinek.Gdybym mial wybierać to bylby to Fort 15,bo szybko go zdobywamy i lepiej mi sie z niego strzelało(celniej) niż z pierwszych karabinków.

Przez więkoszość gry używałem jako podstawowej broni

Tunder'a 5.45 .

Przedewszystkim dostępność naboi bardzo duża i świetne obrażenia.Grałem na patchu 1.006,więc i celownik PSO-1 mogłem doczepić oraz tłumik.Celnie i cicho,staty większe tylko ft200m i vla(obrażenia).
Minus to ,ze ma go chyba tylko jedna osoba w grze,ale u mnie padł on w dziczy,więc go wziąłem bez konsekwencji.Chyba też u handlarza można kupic,ale ja nie spotkałem.

Ze snajperek to Vintar BC.Z wiadomych względów.

Genralnie używałem 3 karabinków o róznej amunicji,żeby być przygotownay na wszystko,czyli na to co ma przeciwnik aktulanie.To jest tunder 5.45,gp37 oraz Vintar.Ft200m nie podoba mi się z wyglądu,więc nie korzystałem.
Jeszcze VLA jest świetny,ale bardzo podobny do wintara..tylko 10 naboi wiecej w magazynku,nieopłacalny do noszenia.
Husarz
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 29 Gru 2009, 22:01
Ostatnio był: 07 Maj 2010, 10:19
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez boggan17 w 29 Gru 2009, 23:08

ogolnie super bronia w SoC jest GP 37
mozna ja zdobyc w magazynch i ze znalezieniem amunicji nie ma problemu :wink:
Awatar użytkownika
boggan17
Kot

Posty: 45
Dołączenie: 16 Lis 2009, 19:53
Ostatnio był: 11 Maj 2011, 08:19
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Swoff w 31 Gru 2009, 10:23

Najlepsze giwery? - SVDm , Gp37, Chaser 13, Kora 919 ze zintegrowanym tłumikiem.
SVDm - Można załatwić Pijawkę z połowy mapy (jak ją zobaczysz) :)
Gp 37 - Stwierdziłem, że to najlepsza broń szturmowa w grze. Z resztą, w realu uwielbiam krótszą wersję G36 - G36C
Chaser 13 - Dobra śrutówka na snorki i pijawki. W SoCu ma na dodatek świetny dźwięk wystrzału i ładowania :D.
Kora 919 z tłumikiem - Dobra na ciche zdjęcia stalkera na którego mamy kontrakt. Jakby zaciął mi się karabin lub skończyła amunicja też się przydaje. Na dodatek... Kto nie lubi prawie stuletniego Colta :D
Awatar użytkownika
Swoff
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 05 Wrz 2009, 18:42
Ostatnio był: 22 Mar 2010, 12:44
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Eskel w 02 Sty 2010, 19:13

Karabin szturmowy
GP 37 (G36)
-rzadko się zacina
-łatwy dostęp do ammo
-dość spore obrażenie, jeden precyzyjny strzał i pozamiatane, dwa strzały dla ludzi w egzoszkieletach
-bardzo dobra celność dzięki celownikowi który moim zdanie jest najlepszy ze wszystkich karabinów
-uniwersalny tj. po dodaniu granatnika i tłumika
-niemiecka precyzja xD H&K i nie ma bata ;p
-nie podoba mi się tylko wygląd broni ale to jest raczej sprawa drugorzędna

USP Compact nie pamiętam jak ta broń się nazywała w SoC
-co tu dużo pisać najlepszy gnat ze wszystkich dostępnych w grze (H&K i to wszystko wyjaśnia)

Cheser 13 (Winchester M1300)
-najlepsza śrutówka w grze ( no może SPAS jest lepszy ale mi się jakoś nie podoba)

FN 200 (F2000)
-Hmm... dostałem ją dopiero w Prypeci i powiem szczerze że co prawda z wyglądu jest ohydna i w ogóle nie wiem czemu pojawiła się w SoC na ale kopa to ma :)

Karabin Gaussa
-przypomniały mi się czasy starych falloutów :)

A i tak wogóle to wypadało by się przywitać. Więc witam wszystkich i stawiam po Kozaku :wódka: :D
Image
Awatar użytkownika
Eskel
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 02 Sty 2010, 18:24
Ostatnio był: 02 Lip 2010, 16:51
Miejscowość: Iława
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Elementary w 12 Sty 2010, 14:35

Gram z modami Oblivion Lost i Arsenal mod i "ranking" pukawek prezentuje się w następujący sposób:

Jako broń podstawowa:
- AK-74/74U z celownikiem kobra i kamuflażem. Można podczepić granatnik i/lub tłumik ponadto uwielbiam ten celownik, którego niestety nigdzie indziej nie uświadczyłam a szkoda. Bo przydałby się w M4.
Broń dobra na każde dystanse.
- RPK-74 - 75-cio nabojowy magazynek i nieprzeciętna siła ognia mówią same za siebie.
Broń idealna na średnie dystanse po dołączenia celownika PSO-1.
- Saiga 12 i każdy rodzaj amunicji, aczkolwiek preferuję kule i stary dobry śrut, za którego pomocą niestraszny mi żaden potwór.
Krótkie dystanse i czyszczenie pomieszczeń nie stanowią już problemu :)

Jako broń przyboczna:
- Steyr TMP - spory magazynek, szybkostrzelność i dostępność amunicji. W razie gdyby broń podstawowa nie dała rady można się jeszcze tym bronić :)
Ja za jego pomocą robię porządek z "myszami" (takie małe, atakujące stadem gryzące stworzenia)
- Beretta 92 - Dobra broń, lubię z niej strzelać i mam do niej sentyment.
- Colt M1911A1 - Siła ognia oraz wygląd. Colt to Colt przecież :)

Jako, że preferuję taktykę HIT&RUN, powyższe elementy w dowolnej kombinacji stanowią dla mnie niezastąpiony oręż :)

EDIT:
Dzięki panu poniżej za miłe słowo
;)
Ostatnio edytowany przez Elementary, 13 Sty 2010, 23:10, edytowano w sumie 1 raz
i Kasia
Awatar użytkownika
Elementary
Stalker

Posty: 73
Dołączenie: 01 Cze 2009, 01:26
Ostatnio była: 24 Cze 2012, 22:04
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 9

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Shaockgun w 12 Sty 2010, 18:16

Elementary napisał(a):Gram z modami Oblivion Lost i Arsenal mod i "ranking" pukawek prezentuje się w następujący sposób:

Jako broń podstawowa:
- AK-74/74U z celownikiem kobra i kamuflażem. Można podczepić granatnik i/lub tłumik ponadto uwielbiam ten celownik, którego niestety nigdzie indziej nie uświadczyłam a szkoda. Bo przydałby się w M4.
Broń dobra na każde dystanse.
- RPK-74 - 75-cio nabojowy magazynek i nieprzeciętna siła ognia mówią same za siebie.
Broń idealna na średnie dystanse po dołączenia celownika PSO-1.
- Saiga 12 i każdy rodzaj amunicji, aczkolwiek preferuję kule i stary dobry śrut, za którego pomocą niestraszny mi żaden potwór.
Krótkie dystanse i czyszczenie pomieszczeń nie stanowią już problemu :)

Jako broń przyboczna:
- Steyr TMP - spory magazynek, szybkostrzelność i dostępność amunicji. W razie gdyby broń podstawowa nie dała rady można się jeszcze tym bronić :)
Ja za jego pomocą robię porządek z "myszami" (takie małe, atakujące stadem gryzące stworzenia)
- Beretta 92 - Dobra broń, lubię z niej strzelać i mam do niej sentyment.
- Colt M1911A1 - Siła ognia oraz wygląd. Colt to Colt przecież :)

Jako, że preferuję taktykę HIT&RUN, powyższe elementy w dowolnej kombinacji stanowią dla mnie niezastąpiony oręż :)



No, i o właśnie takie posty w tym temacie chodzi. Pełen opis dlaczego lubimy akurat te bronie (fajne są takie posty typu "lubie eswude, bo taki ladny wyglad"), zalety wg. nas, tekst bez "blenduw jazykowyh" i potknięć w nazwach broni (niektórzy userzy tworzą iście - wyczepiście dziwne kombinacje typu AKM-47, Winchaeaster itp.). Zwięźle i na temat, jak mawiała moja nauczycielka polaka.
"Stoi żołnierz na warcie i myśli uparcie:
Co lepsze - dupa, czy żarcie?
I dupa jest dobra,
I dobre jest żarcie,
Ale przeje*ane jest stać na warcie"
Awatar użytkownika
Shaockgun
Stalker

Posty: 141
Dołączenie: 22 Sie 2008, 11:31
Ostatnio był: 01 Gru 2019, 18:19
Miejscowość: z Zadupia Galaktyki
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 11

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość