Pomysł na mutanta

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Nowe mutanty

Postprzez Nyguz w 31 Lip 2010, 12:09

Iłja napisał(a):Pająk

Coś w rodzaju olbrzymiego pająka wielkości człowieka. Mieszkałby sobie w dobrze zamaskowanych jamach w ziemi. Gdy coś przechodzi obok - wyskakuje, łapie ofiarę i wciąga ją do legowiska.

Wyobraźcie sobie to - idziecie, a tu nagle łup i cap :)




I żeby tworzył wielkie pajęczyny między drzewami. Wpadnięcie w taką to byłaby śmierc. Gratuluję pomysłu. Naprawdę mi się podoba :wink: Nawiasem, nie tylko zwierzęta uległy mutacji przez promieniowanie. Owady także przecież mogły :E
CPU: i7 7700 GPU: Gigabyte RTX2060 Super RAM: 16GB DDR4 PSU: Be-Quiet 750W
Ludzie wierzą w to, że system zmieni sytuację w miastach... kiedyś wierzyli, że Ziemia jest płaska.
Awatar użytkownika
Nyguz
Weteran

Posty: 646
Dołączenie: 26 Mar 2010, 13:52
Ostatnio był: 25 Cze 2021, 00:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 112

Reklamy Google

Re: Nowe mutanty

Postprzez Duch97 w 31 Lip 2010, 14:22

Mucha Gigant :D
Mucha która przez nadmierne promieniowanie urosła do wielkości konia i stała się agresywna przez co powali na ziemię wszystko co się rusza.Podobno samym dźwiękiem skrzydeł odstrasza.Mucha gigant przez promieniowanie zaczęła też jeść mięso i pić krew.Mucha Gigant kryje się w tunelach i jaskiniach i dzięki super wyczulonemu węchowi wykrywa swoje ofiary a następnie podlatuje i atakuje paraliżującym szlamem i konsumuje swe ofiary :D
Image
Image
Image
Image
Powinność górą!!!!!
Awatar użytkownika
Duch97
Kot

Posty: 47
Dołączenie: 12 Maj 2010, 14:04
Ostatnio był: 14 Gru 2010, 17:39
Miejscowość: Gdzieś w zonie...
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 2

Re: Nowe mutanty

Postprzez Alvarin w 31 Lip 2010, 16:50

czuję końcem nosa, że teraz czeka nas przegląd wszelkiej maści robactwa, oczywiście mięsożernego i monstrulanych rozmiarów... :|

Uwagi moderatora:

Offtop! - ati

Alvarin
Wygnany z Zony

Posty: 278
Dołączenie: 24 Kwi 2009, 21:00
Ostatnio był: 20 Mar 2012, 12:14
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 12

Re: Nowe mutanty

Postprzez Axideus w 31 Lip 2010, 16:58

Ja tam bym wolał więcej mutacji ludzi :) .Ale tak na serio mocne z wyglądu.Załóżmy że ciało człowieka pokryte skorą pod którą widać poruszające się ręce,głowę i nogi.trochę więcej makabry.W końcu zona ma być przerażająca :) .
Najlepiej gdyby ten mój mutant jeszcze wypluwał ze swojego środka jakieś żrące paskudztwo które zadaje obrażenia parzące i obszarowe.Najlepiej jakby występowały samotnie i w stadach do 5 osobników.I jeszcze gdyby się tak dziwnie poruszały gdy nikogo nie ma w pobliżu.No wiecie tak jakby miały katatonie.Ach z nimi bałbym się wchodzić do podziemnych laboratoriów i piwnic bo oczywiście tylko tam by występowały.Nazwałbym je "anihilatorami" :E .Co wy na to?
Image
Awatar użytkownika
Axideus
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 30 Lip 2010, 00:27
Ostatnio był: 21 Lis 2015, 17:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 46

Re: Nowe mutanty

Postprzez Duch97 w 31 Lip 2010, 17:44

Przeklęty
Dawniej człowiek mieszkaniec Prypeci dziś odrażający mutant z zmasakrowaną twarzą bez nosa i z wrzodami.Niszczące promieniowanie wypaliło im oczy i jedyne na czym polegają to słuch .Z szaleństwa i bólu podcinali sobie palce u rąk i nóg.Długotrwały pobyt przeklętych w promieniowaniu spowodował wyrastanie u ich rąk macek.Przy uderzeniu macki przeklętych są ostre jak brzytwy.Przeklęci są powolni jak zombi i często uderzają w ściany.Gdy usłyszą kroki atakują i wysysają życie z ofiary za pomocą macek.
Image
Image
Image
Image
Powinność górą!!!!!

Za ten post Duch97 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Ojciec Walerian.
Awatar użytkownika
Duch97
Kot

Posty: 47
Dołączenie: 12 Maj 2010, 14:04
Ostatnio był: 14 Gru 2010, 17:39
Miejscowość: Gdzieś w zonie...
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 2

Re: Nowe mutanty

Postprzez Ojciec Walerian w 03 Sie 2010, 23:52

ja wymysliłem śmierdziel robi cos w podobie kontrolera ale on wytwarza emisje w głowie i lubi dziury i domy uwielbia bagna i wyglonda jak stalker wyposarzony jest w pancerz wschud słonca i w karabin Akm/2U

Uwagi moderatora:

Czyli twój avek xD
Awatar użytkownika
Ojciec Walerian
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 31 Lip 2010, 11:40
Ostatnio był: 16 Sie 2010, 10:36
Miejscowość: Elektrownia atomowa w czarnobylu
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Nowe mutanty

Postprzez Sniper_TomSon w 04 Sie 2010, 16:51

Eeeeee.... a mógłby być taki mutant ja nibylew? Np. z cyrku nawiał gdzieś w okolicach Czarnobyla i przemienił się w wielką, krwiożerczą bestię, która może pożreć w całości. Mógłby być to jakiś boss. Taki milusi :kotek:. Miałby 2 metry w kłębie, grzywa zastąpiona twardym pancerzem skórnym i wielka agresja. O tak, to by było wyzwanie!
Z dystansu można wszystko.
Awatar użytkownika
Sniper_TomSon
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 16 Mar 2010, 19:52
Ostatnio był: 19 Paź 2013, 22:09
Miejscowość: Świnoujście
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Nowe mutanty

Postprzez impulse_101 w 05 Sie 2010, 23:22

Sniper_TomSon napisał(a):Eeeeee.... a mógłby być taki mutant ja nibylew? Np. z cyrku nawiał gdzieś w okolicach Czarnobyla i przemienił się w wielką, krwiożerczą bestię, która może pożreć w całości. Mógłby być to jakiś boss. Taki milusi :kotek:. Miałby 2 metry w kłębie, grzywa zastąpiona twardym pancerzem skórnym i wielka agresja. O tak, to by było wyzwanie!


Z grubsza się to zwie Chimera w CoP'ie
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Re: Nowe mutanty

Postprzez Andarak w 06 Sie 2010, 14:37

Mędrzec

Nie wiem jak wy, ale ja zawsze wyobrażałem sobie Kontrolerów jako zmutowanych naukowców ze znanego nam wszystkim projektu, którzy zwariowali ze względu na nagły przyrost mocy psionicznych. Stąd też mój koncept Mędrca - Kontrolera, który zachował inteligencję za cenę nieco słabszej mocy od swych szalonych "braci". Widziałbym Mędrców jako zgarbione, wychudzone, łyse, odziane w poszarpane kitle postacie o nieco zbyt dużych oczach i głowach, odznaczających się znacznym intelektem, pogardą dla większości ludzi, nienawiścią do Zony i umiejętnościami manipulacji ludzkimi umysłami, pozwalającymi na tworzenie przekonujących iluzji, "przybieranie" ludzkiej postaci, czy pozostawanie niewidocznym w oczach mutantów. Mędrcy raczej nie byliby niebezpieczni dla stalkerów - atakowaliby jedynie tych, którzy zapuściliby się w okolicę siedziby Mędrca, którą mogłoby być np. opuszczone laboratorium, czy mieszkanie w jednym z bloków Prypeci. Przed tego typu atakiem Mędrzec zadawałby stalkerowi/stalkerom kilka pytań, używając zawczasu swoich zdolności do ukrycia się przed oczyma (a raczej przed umysłem) potencjalnego wroga/wrogów. Jeżeli odpowiedzi by go satysfakcjonowały, to przepuszczałby gości, a nawet nawiązałby z nimi konwersację. Jeżeli zaś nie, to używałby iluzji do np. sprawienia, że członkowie grupy zaczną atakować siebie nawzajem lub wpadną na grupę mutantów/anomalię, zaś w ostateczności ujawniałby się i używałby mocy podobnej do tej którą posiadają Kontrolerzy, z tym, że powodowałaby ona uśpienie lub krótkotrwałą amnezję, czy konieczność wykonywania rozkazów Mędrca. Jedynym sposobem na oparcie się mocom Mędrca byłoby posiadanie silnej woli lub jakiegoś systemu obrony antypsionicznej wbudowanemu w kombinezon. Celem Mędrców byłoby wytępienie swoich szalonych odpowiedników (mogliby do tego celu nawet tymczasowo sprzymierzać się ze stalkerami) i odkrycie sposobu na cofnięcie swojej mutacji (dlatego też pojawialiby się w laboratoriach).

Wiem, może niezbyt to oryginalne, ale starałem się wymyślić coś, co pasowałoby do klimatu S.T.A.L.K.E.R.a. :P Na marginesie dodam, że nawet podoba mi się wspomniany wcześniej koncept zmutowanego pająka.
Awatar użytkownika
Andarak
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 20 Wrz 2008, 20:03
Ostatnio był: 03 Lut 2013, 11:33
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 0

Re: Nowe mutanty

Postprzez Scurko w 06 Sie 2010, 15:05

Leśny wiewiór

Mutant o kształtach podobnych do pospolitej, leśnej wiewiórki. Nic bardziej mylnego. Czuły słuch i wyostrzony wzrok sprawia, że przejście nieznaną ścieżką przez Czerwony las może się dla "kota" skończyć tragicznie. Nie atakują bez powodu, głównie w celach obronnych, dosyć inteligentne stworzenia. Żyją w sporych gromadach. Każda z nich ma swego przywódcę. Zamieszkują głównie tereny zalesione, rzadko spotykane w szczerym polu (jak to wiewiórki). Żywią się głównie tym, co znajdą. W pojedynkę mało groźne, w grupie solidny przeciwnik. Bardzo szybkie stworki, zwinne i ruchliwe. Problemem nie jest samo zastrzelenie ich tylko wzięcie na muszkę. Poprzez ugryzienie może nastąpić zakażenie chorobą niewiadomego pochodzenia (naukowcy nad tym pracują). Wywołuje silne wymioty i bule brzucha, taki stan może trwać przez około tydzień.

Pozdrawiam
Image

"TYLKO ŻYCIE POŚWIĘCONE INNYM WARTE JEST PRZEŻYCIA"

http://fairview.deadfrontier.com/refer. ... ontier.com
Awatar użytkownika
Scurko
Tropiciel

Posty: 292
Dołączenie: 03 Lip 2007, 20:16
Ostatnio był: 16 Kwi 2022, 18:56
Miejscowość: Dębowiec k.Cieszyna
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Re: Nowe mutanty

Postprzez Axideus w 08 Sie 2010, 15:23

Dobre Scurko :E . Zamiast wystrzeliwać magazynki do zaropiałych zombi lepiej strzelać do wiewiórek mutantów :E .
Stary wiem że chcesz mieć mutanta oryginalnego ale nie przesadzaj :) . Choć w gruncie rzeczy GSC dało zmutowane szczury to teraz będą zmutowane wiewiórki. Już widze jak zwijam się ze śmiechu oglądając jak bandyci biją się z wiewiórką gigantem :E .Nie chce Cię urazić, masz wolną wole. Uważam Scurko że powinieneś bardziej przemyśleć pomysł :D . Wiem że stalker bywa komediowy czasami ale nie przesadzajmy. Dajcie mutanta który podkreśli atmosferę mroku i niebezpieczeństwa. Taki pomysł mutacji ludzkich świetnie podkreśla atmosferę, ale przecież jest tyle innych zwierząt, które dają dreszczyk na plecach. O na przykład pająk gigant z ludzką głową i setkami oczu. Spotykany tylko w piwnicach. Porusza się systemami wentylacyjnymi i zachodzi stalkera od tyłu. Trudny przeciwnik tym bardziej że liczebny.
Ostatnio edytowany przez Axideus, 08 Sie 2010, 15:58, edytowano w sumie 1 raz
Image
Awatar użytkownika
Axideus
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 30 Lip 2010, 00:27
Ostatnio był: 21 Lis 2015, 17:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 46

Re: Nowe mutanty

Postprzez jarostalker w 08 Sie 2010, 15:51

ja w taką grę bym nie zagrał
Awatar użytkownika
jarostalker
Stalker

Posty: 89
Dołączenie: 29 Lip 2010, 12:37
Ostatnio był: 22 Sty 2012, 15:32
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości