Ulubiony Mutant

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Który mutant jest twoim ulubieńcem.

Pijawka
177
35%
Nibyolbrzym
26
5%
Nibypies
18
4%
Mięsacz
24
5%
Dzik
10
2%
Poltergeist
10
2%
Chimera
43
9%
Burer
23
5%
Snork
109
22%
Kontroler
62
12%
 
Razem głosów : 502

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez Matik23 w 07 Kwi 2010, 23:51

Pijawy są najmocniejsze! Ten ich ryk... Jak mój kolega miał zatwardzenie to mógłby z pijawami zespół muzyczny założyć :E "Elektryczne Pijawy". Ogólnie Pijawy rządzą!!!
Chemia... Naukowców tchnienie... Zagazujmy, odparujmy, wy*ierdolmy już! Usz Usz Usz!!!
Awatar użytkownika
Matik23
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 07 Kwi 2010, 22:55
Ostatnio był: 16 Maj 2011, 21:06
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez Pawlowicz w 08 Kwi 2010, 07:35

Tak Pijawki żądzą i są wymagającymi przeciwnikami. Ale reszta mutantów jest też silna na swój sposób.
Taki dzik niby słaby a zrzucił mnie do anomalii i end my life.
Mięsacz niby nie groźny a jak mi ok.15 wyskoczyło a ja właśnie po ammo wracałem to prawie zgon.
Nibypies (ten co się klonuje) jest dla mnie bardzo trudnym przeciwnikiem bo skurczybyk może się schować i nic trza uciekać.
Ogólnie piesie nie jest wymagający (dla mnie) Skoczy się na jakiś przedmiot w tym przypadku korę i nic ci nie zrobią.
Snork sam to go z noża na mistrzu pocisnę w grupie lepiej uciekać.
Nie pamiętam nazwy ale mutant albo szczerze mówiąc chodząca anomalia waląca ogniem lub atakami grawitacyjnymi to jest bardzo wymagający przeciwnik. Jak ci walnie z rury to dowiesz się dlaczego.
Na konieci Niby-olbrzym i kontroler to jest niezbyt wymagający przeciwnik. Niby-olbrzyma na ok 150 strzałów z shoguna i end his life. Kontroler to jest wolny i dość słaby przeciwnik. Najgorsze w nim jest to że przejmuje kontrole nad ciałem kolegów Stalkerów
Image
Falloutowe Wojny Frakcji http://fallout.wojnyfrakcji.org/
Stalkerowe Wojny Frakcji http://www.stalker.wojnyfrakcji.org/
Awatar użytkownika
Pawlowicz
Stalker

Posty: 147
Dołączenie: 03 Kwi 2010, 08:13
Ostatnio był: 07 Cze 2014, 18:24
Miejscowość: Zona
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez włocho94 w 08 Kwi 2010, 21:58

Snorki wymiatają !!!

Są bardzo niebezpiecznie szczególnie w dużych grupach. Daleko skaczą oraz atakują z zaskoczenia w niespodziewanym przez nas momencie :E to u nich najbardziej lubię zawsze jest jakiś dreszczyk emocji kiedy gra się w nocy przy zgaszonym świetle :D
Awatar użytkownika
włocho94
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 13 Lis 2009, 15:56
Ostatnio był: 01 Paź 2023, 16:28
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 5

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez LordMima w 08 Kwi 2010, 22:37

Mnie najbardziej przeraża pijawka i kontroler. Pijawka jest szybka, znika i wydaje straszne ryki. Kontroler powoduje u mnie różne halucynacje, widze świetliste postacie, obraz mi się przybliża to też jest przerażające. Jednak łatwo go zabić. Ja w CS robiłem misje w podziemiach i walnołem mu z granatnika w łeb. Było po nim nawet nie zdążył mi zadać obrażeń.
Awatar użytkownika
LordMima
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 11 Lip 2009, 14:12
Ostatnio był: 13 Sie 2017, 13:57
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 0

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez Warsoonclang w 15 Kwi 2010, 22:57

Odpowiem szczerze - jak pierwszy raz stoczyłem pojedynek z Kontrolerem to miotałem się na lewo i praw z hasłem na ustach o kur.. o kur.. co robić :E (żart) ale mi się spodobał ze względu na potworny dźwięk wydawany podczas walki z nim i efekt "wywrócenia się" ze wzrokiem na suficie . to był pierwszy mutant który mnie zaskoczył czymś nowym w grze .
Ostatnio edytowany przez Warsoonclang, 18 Cze 2010, 09:44, edytowano w sumie 1 raz
Не перейдут
Awatar użytkownika
Warsoonclang
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 13 Kwi 2010, 20:22
Ostatnio był: 30 Mar 2016, 09:40
Miejscowość: Bunkier Naukowców w Jantarze
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 18

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez gwiazdek w 16 Kwi 2010, 09:12

najlepsze są snorki. fajnie sie z nimi walczy szczególnie za pomocą broni śrutowej :)

gwiazdek
Wygnany z Zony

Posty: 16
Dołączenie: 15 Gru 2009, 12:41
Ostatnio był: 24 Gru 2010, 15:47
Miejscowość: o-c św.
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 1

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez gosciu121 w 17 Kwi 2010, 22:14

No a ja lubię oczywiście co?? PIJAWY!!
Mają taki genialny ryk, a jeszcze jak w COP'je ci zza pleców wyskoczy i zacznie wysysać krew, brrr... (Wstyd się przyznać ale raz z pokoju uciekłem :(:()
A tak krótko: Wyglądają potwoenie, Potworny ryk, Są potężne

Dziękuję!
Awatar użytkownika
gosciu121
Stalker

Posty: 150
Dołączenie: 07 Sty 2010, 21:32
Ostatnio był: 12 Wrz 2014, 08:46
Miejscowość: Чернобыльская АЭС
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 8

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez impulse_101 w 24 Kwi 2010, 23:40

A ja polubilem krasnoluda ...za to jaki ubaw mam patrzac na jego walke z przypadkowo spotkanymi stalkerami. Dzien jak codzien w zonie a tu nagle widac zza pagora wylatujacy w gore kalasz ..no to szybko na sam szczyt zeby zobaczyc co sie dzieje.

Stoich trzech pajacow z duty i ten knypek wyrywajacy im karabiny i pistolety z tym swoim donosnym Uuuaghhrrr! :E Jednego zaciukal a 2ch pozostalych rzucilo sie sprintem w zone, nie musze przypominac jak idiotycznie wyglada biegnacy stalker :E ...miod scena <3
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez Ogniskujący w 24 Kwi 2010, 23:54

Moje pierwsze spotkanie z pijawką w SoC było straszne:Słyszę ryk,kucam i widze nawalającą w moim kierunku pijawkę.Zginęła po 2 magazynkach z ak.Kontroler już w ogóle słyszę ryk odwracam się on atakuje psionicznie a ja mówię O KUR#@ co to jest?!?i JUŻ PO MNIE!!!! Pojedynek zakończył się zużyciem 5 :+: 3 magazynków i spierniczaniem przed rannym kontrolerem :D
NABOJE to waluta zony
Awatar użytkownika
Ogniskujący
Stalker

Posty: 126
Dołączenie: 24 Kwi 2010, 15:44
Ostatnio był: 27 Cze 2011, 20:35
Miejscowość: Dolina Mroku-Baza wolności
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez Brewka w 28 Kwi 2010, 19:17

Trudny wybór....każdy mutant jest na swój sposób piękny i ciekawy
Ale do rzeczy:
1. Snork-na pierwszym miejscu. Czemu? To najciekawszy dla mnie mutant, skacze daleko,porykuje i śmiesznie wygląda :D
2. (to nie mutant ale zwierzak, da się zabić ale ciężko trafić) Wrona-tak te co na niebie latają. W Zew Prypecia poprawiono je o tyle że nisko latają a nie trzeba się wysoko wdrapywać. Jak nie mam co roboty to strzelam do nich ćwicząc celność
3. Pijawka- no oczywiście nasza kochana pijawka. Na 3 miejscu ( prócz tego że znika to jest dla mnie mało ciekawa).
Z jedną jest ciekawa walka ale z całym stadem (ciężko) ....Udało mi się nie jeden raz rozwalić całe stado ale poszło dużo :+: i amunicji.W Zewie jest ciekawy element graficzny jak się przysysa do ofiary i to zasługuje na uznanie :D
Już nas opuszczasz? Hura !!
Awatar użytkownika
Brewka
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 19 Kwi 2010, 19:17
Ostatnio był: 24 Kwi 2014, 20:40
Miejscowość: Bagna
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez Kontroler w 28 Kwi 2010, 20:48

Najbardziej lubię Snorki jak zarazem najbardziej się ich boję. W zewie jak była misja z przyniesieniem tej skrzynki z osprzętem dla stalkera ze skadowska, to myślałem że nie wyrobię... ciemno nic prawie nie widać, bo robiłem tą misję w nocy i nagle z jakiejś dziury wyskakujący snork z tym przeraźliwym rykiem + ode mnie odruch bezwarunkowy, czyli wgniecienie siebie samego w krzesło i podniesione ciśnienie... tak za każdym razem. Drugim ulubionym mutantem jest oczywiście pijawka, choć nie przerażały mnie tak mocno, ale jak w nocy się na nie natknęło to była niezła palpitacja serca. Trzeci jest kontroler, choć jest ich bardzo mało, lecz jak już wpadłem niespodziewanie na niego w nocy np. w tej misji w zewie, to była prypeć i misja, gdzie trzeba było sprawdzić co się stało ze stalkerami, to było bodajże w sklepie "warzywniak" czy jak mu tam było i kontroler przejął kontrolę nad stalkerem nawalając we mnie swoimi wiązkami energii, to było też dość mocne.
Awatar użytkownika
Kontroler
Ekspert

Posty: 780
Dołączenie: 11 Lis 2009, 21:29
Ostatnio był: 24 Paź 2022, 10:53
Miejscowość: Świebodzin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 131

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez borzo w 04 Maj 2010, 01:17

chociaż nie miałem możliwości zagrać w inne części, niż cień czarnobyla to jednak oddałem swój głos na chimerę;p oglądanie jej wyczynów na yt (te nagłe skoki na potężne odległości) spore obrażenia przez nią zadawane itp. poza tym o jej sile niech świadczy sama lektura stalker wiki (po ang) gdzie np. w opisie ewakuacji na końcu gry twórcy tej strony sami radzą, aby wczytywać grę w tym momencie rozgrywki w przypadku losowego pojawienia sie chimery o ile nie chcemy ukończyć misji ze stratami w ludziach;p jest jednak jedna rzecz, która mnie nurtuje ...czytając fora wciąż widzę wzmianki jak to ktoś omal nie zszedł na zawał przy pierwszej konfrontacji z kontrolerem, czy pijawką w agropromie...myślę, że dotyczy to tylko grających w 2007 roku, bo ja np. o owych konfrontacjach dowiedziałem się jeszcze przed sięgnięciem po grę, czzyli w 2009;p echh spoilery
borzo
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 27 Kwi 2010, 20:59
Ostatnio był: 06 Cze 2012, 03:24
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości