Ulubiona pukawka (pukawki)

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Adi007 w 28 Sie 2009, 02:16

Moje ulubione pukawki:

- Pistolet: Colt 1911 (ten z AM) za wygląd, dobre statystyki
- Strzelba: TOS 34 za mocne obrażenia, ze strzałkowymi robi sieczkę z przeciwnika (szkoda że w STALKERZ-e nie ma rozczłonkowania ciała i flaków wylatujących po wystrzeleniu z bliska :P )
- Karabin szturmowy: Z-M LR300 (też z AM) z lunetą i granatnikiem wymiata jak dla mnie :)
- Karabin snajperski: HK 417 (only AM) potężna moc i celność tworzy idealną broń na daleki zasięg (największa odległość z jakiej udało mi się zabić przeciwnika: 253 m ale dałoby radę więcej :D )
Adi007
Stalker

Posty: 73
Dołączenie: 11 Sie 2009, 01:07
Ostatnio był: 26 Cze 2011, 03:19
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Marciniusz w 01 Wrz 2009, 15:05

Grałem bez modów dodających broń, więc moje ulubione wyposażenie jest dość skromne:
Karabin - IL86 - Dlaczego? Bardzo wygodny, lekki (zwłaszcza te ulepszone, od stalkerów w Magazynach Wojskowych), nietrudno o amunicję do niego. Świetny również jako snajperka. Co prawda łatwo się zacina, ale daje radę. W Elektowni zdobyłem GP37 i też całkiem przyjemnie się go używało.
Strzelba - ? - Raczej nie używam strzelby. Karabinek to dobra broń zarówno na ludzi, jak i na mutanty.
Pistolet - UDP - Duża moc naboi .45 (to co lubię), nieduży.
Snajperka - IL86 jest dobry, ale na większe dystanse SVDm2, od Prypeci Gauss Gun (zdobyłem go przypadkiem, akurat ''wypadł'' snajperowi na dachu budynku). Niestety dopiero w Elektrowni zdobyłem do niego więcej amunicji.

Marciniusz

PS Trochę się rozpisałem :)
Marciniusz
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 06 Sie 2009, 10:08
Ostatnio był: 05 Maj 2010, 16:16
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez radekso w 05 Wrz 2009, 23:22

ja tam lubie pkm bo jest duzy i ciezki no i super wyglada
radekso
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 24 Sie 2009, 20:52
Ostatnio był: 12 Sie 2010, 10:22
Kozaki: 0

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Maus w 06 Wrz 2009, 00:45

Witam! Jestem nowy na forum, wszystko co trza w profilu i tyle wystarczy. Mam nadzieję że się nam będzie mile pisało :) . A co do tematu, to wręcz uwielbiam SGI 5k (To tak na prawdę...ajć! Dobra ,nie ważne :wink: ). Ta broń wydaje mi się jakaś najporęczniejsza w całej grze.
"Cóż za ponury absurd, aby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem."

Image

Rozpoczynam pisanie dość długiej opowieści, o tym jak narodziła się Zona która znamy, czyli inaczej o tym kto stal za wybuchem z 2006. Co ta osoba zrobiła? Czy była zła że stworzyła Zonę, czy może to było konieczne by zatrzymać coś groźniejszego? O tym w moim opowiadaniu. Póki co kończę prolog, który jest dość obszerny.
Awatar użytkownika
Maus
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 05 Wrz 2009, 23:40
Ostatnio był: 11 Kwi 2013, 03:52
Miejscowość: Strefa Zony
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Iluvatar w 09 Wrz 2009, 10:19

GP 37 i vintar BC ładne połączenie duźa siła i ładna celność a i skin ładny :) a o pociski nietrudno :P
Awatar użytkownika
Iluvatar
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 17 Sie 2009, 16:51
Ostatnio był: 04 Lut 2010, 17:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Manuel w 10 Wrz 2009, 10:08

A ja tam wolę Vipera 5 9x18... Dlaczego? o amunicje nie trudno, modyfikacje calkiem calkiem, no i poza tym i tak wystarczy 1 celna kulka w glowe, zeby przeciwnika zlikwidowac. Viper 5 9x18 + waga ponizej 50 kg + sprint do przeciwnika = bardzo fajna akcja ;)
People are idiots.
Awatar użytkownika
Manuel
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 09 Wrz 2009, 22:32
Ostatnio był: 04 Lut 2011, 10:06
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez reynevan w 01 Paź 2009, 15:46

Obokan rządzi. Dlaczego? Podoba mi się kształt.

A za kolejny taki post dostaniesz warna. - F360
<a href="" target="_blank" name="versus_the_witcher_user_1108927_world2"></a><script language="JavaScript" type="text/javascript" src="http://static.web.versus.one2tribe.pl/banner/versuslink.php?user=1108927&lang=pl&world=world2"></script>
Awatar użytkownika
reynevan
Kot

Posty: 44
Dołączenie: 29 Wrz 2009, 15:51
Ostatnio był: 04 Maj 2011, 18:45
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez lektors w 02 Paź 2009, 14:25

Kolega powyżej ma bardzo niewyrafinowany gust. Obokan ( właściwie AN-94 Abakan ) jest to praktyczie AK-101 z ruchomą lufą. Wg mnie najlepsze bronie to: Viper 5, Fort 15 oraz TOZ-34. Chociaż tą ostatnią można dostać tylko z modem na przedmioty u handlarzy. Ale do rzeczy.
Viper:
+ Amunicja ( szeroko dostępna w Zonie, sprzedaje ją prawie każdy handlarz )
+ Szybkostrzelność
+ Rzadko się zacina
+ Niezła celność
- Szybko się marnuje
- Małe obrażenia ( już w Magazynach Wojskowych idzie na śmietnik ze względu na lepsze pancerze stalkerów )

Fort:
+ Trwałość
+ Duży magazynek
+ Dobre obrażenia
+ Amunicja
- Dobre tylko na psy i na pojedynczych bandytów

TOZ-34
+ Naboje strzałkowe + TOZ-34 = Karabin snajperski
+ Ogromne obrażenia
+ Doskonała celność ( w stosunku do innych strzelb kalibru 12 w Stalkerze )
- Krótka żywotność
Neutralnie: Cena - Jest bardzo tania ( 1000 rubelków ) ale sprzedając u handlarzy nie dostaniemy więcej niż 99 rubli.

Pozdrawiam forumowiczów
Image
Awatar użytkownika
lektors
Tropiciel

Posty: 363
Dołączenie: 14 Cze 2009, 20:32
Ostatnio był: 03 Lut 2017, 05:22
Miejscowość: Toruń
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 55

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez djcycu w 02 Paź 2009, 22:27

Poczatkowo grajac w stalkera uzywalem jedynie szybkostrzelnego AKM. Pozniejszymi czasami Grozy no bo to bardzo uniwersalna bron. Majac mody to uzywam M4, AK47 i Dragunova. Pomimo iz zbieram ogromny arsenal broni to uwywam glownie tylko tych:)
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez rybolov w 13 Paź 2009, 16:01

Ulubiona pukawka? Oczywiście GP37, znaleziony w elektrowni, póżno, ale wiele warta broń, bajecznie łatwe heady i szybkość ostrzału. Design też nie najgorszy, celownik jeden z najlepszych (dla mnie). Gustuje także w w IL 86, używałem go na wypady w głąb. Akm i różne Viper' y etc. nie za przyjemnie sie strzela... Sieczka :D
" Wychowany w Zonie... "
Awatar użytkownika
rybolov
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 13 Paź 2009, 13:29
Ostatnio był: 20 Lis 2009, 13:20
Miejscowość: Pripyat
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez KoweK w 13 Paź 2009, 17:19

Dziwne, że nie napisałem jeszcze, że moją ulubioną bronią jest... Vintar BC. Świetny jeśli chodzi o celność i siłę, w AMK MODzie miałem tą broń do samego końca - nie dość, że zabijał jednym strzałem to do tego miała świetną celność, a gdy miałem inne, lepsze typy amunicji to już w ogóle... Według mnie nie ma lepszej giwery od tej. Poza tym te skojarzenia nasuwające Oblivion Lost i stare logo Stalkera, oraz jak bardzo GSC lubiło robić trailery z ową bronią w trybie TPP. ;)
Szkoda tylko, że w Lost Alpha Vintar ma głupie ułożenie na ekranie. :<

TRs 301, imo, również jest niezły. Do tego ten modernistyczny wygląd po zainstalowaniu wszystkich możliwych dodaktów... ;)
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5648
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 00:46
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1471

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez dorian w 23 Paź 2009, 10:38

U mnie z kolei nie jest dziwne, że nie napisałem jeszcze o tej spluwie :

Image

ale do tej pory nie grałem w moda O.L. Ultimate, a teraz gram. Chociaż może była już wcześniej w innych modach, ja osobiście "pracuję" z nią dopiero teraz i jest niezastąpiona, zwłaszcza na dalekie dystanse. Czuć, że maszynka ma potencjał i prawdziwy pałer. :D

dorian
Wygnany z Zony

Posty: 1408
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 11 Mar 2020, 20:52
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 244

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości